Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Laseczki,

Dostalam @ i brzuszek mnie boli okropnie. Jestem marudna i chce mi sie protalowego sernika, ale nigdzie nie moglam dostac chudego serka. Jednym slowem dzien do kitu i ryczec sie chce bez powodu. Jade do miasta pochodzic po sklepach z ciuchami, ale tylko dla rozrywki, bo o wydawaniu kasy nie ma mowy.

Nawet nie mam apetytu tak mnie boli ten brzuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete,mnie też zostało 0,5 kg do połowinek :D Będzie imprezka post-7037-1253111708_thumb.gifProtalowa oczywiście :D Zjemy,potańczymy,pośpiewamy,wypijemy post-7037-1253111814_thumb.gif ,colę light ma się rozumieć :grin:

Śliweczko, ja już szykuję kreację na imprezkę :-( . I cieszę się, że Twoje hasło wróciło na należne mu miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1253076422_thumb.gif

Za to mam co 'wyprowadzać teraz na spacer' :-(

Mała Nila jest strasznie ciekawska i się już nie boi,

chce żeby ją wyjmować, ale na 'wolności' już sama

sobie wybiera drogę. Większa Inga ciągle jeszcze się

boi :D Nie gryzie, ale nie lubi być wyjmowana z klatki.

To dopiero jej drugi dzień u mnie - może w końu się

przyzwyczai - dzisiaj przekupiłam je naszą protalową

sałatką z tyńczyka - jajka i rybki mogę jeść - więc nie

ma problemu.

To one :grin:

post-13995-1253077210_thumb.jpg

Witam

Super są te szczurunie. Męża siostrzenica miała taką łaciatą biało czarną, często ją wyjmowała i była oswojona. W klatce miała hamaczek i w nim sobie spała. Załatwiała się tylko do słoika który miała w klatce. Była milusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit!! nie wiedzialam ze nie wolno :grin: ale jestem guła... mam nadzieje ze te kilka razy mi nie zaszkodziło :-( także juz nic nie smaże na nim :D

Ja placuszki smażę na patelni teflonowej bez tłuszczu. Są bardzo dobre. Chcę sobie kupić patelnię tytanową jest jescze lepsza, ale to raczej po wypłacie, bo też jest znacznie droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leciutki spadek na warzywkach 0,5 kg tak się rozpędziłam że zamiast dzisiaj same białeczka to ja dalej BW.

Może dlatego że się trochę denerwuję bo w piątek idę na rozmowę w sprawie pracy. Trzymajcie proszę kciuki (o 13.40) bardzo bym chciała dobrze wypaść. Boję się zmiany, ale to nie uniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dzięki za radę, może jutro tez sprobuje na samej patelni :grin: po prostu bałam się ze przypalę...

jejku jak ja nienawidzę tygodnia przed @... właśnie zjadłam filet z morszczuka pieczony w folii i zagryzlam sernikiem a moj brzuch zaraz eksploduje.... co dziwne, waga dzis rano pokazała spadek i nie wiem czy nie ześwirowała... jutro rano sie okaze ale zanim strawie to co teraz zjadłam to może znow pojsc w gore :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, ja już szykuję kreację na imprezkę :D . I cieszę się, że Twoje hasło wróciło na należne mu miejsce :D

Wróciło,wróciło...I już nie ucieknie  :-D Szykuj się Bożenko,wszystkie się szykujcie   :D

Śliweczka no to niezła impra się szykuje. Fajnie

No szykuje się,ale ciekawe kiedy  :D Mam nadzieję że to pół kiloska spadnie szybciutko  :D

No to popijemy sobie i pojemy Sliweczko :D :D :-D

No Balbinko,pojemy i popijemy ale tylko protalowo  :D

Śliweczko nie potrzebujesz pomocy w wykopkach?? mam tak przeładowaną głowę stresem naukowym i najchętniej bym się na czymś wyżyła fizycznie :roll: a czasu na basen i aerobik niestety brak :-(

Kamylko, no pewnie że potrzebuję pomocy!!! Każda para rąk się przyda.Wpadaj,pokopiemy razem  :grin:

Sago ,będę trzymać kciuki,napewno się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dzięki za radę, może jutro tez sprobuje na samej patelni :grin: po prostu bałam się ze przypalę...

jejku jak ja nienawidzę tygodnia przed @... właśnie zjadłam filet z morszczuka pieczony w folii i zagryzlam sernikiem a moj brzuch zaraz eksploduje.... co dziwne, waga dzis rano pokazała spadek i nie wiem czy nie ześwirowała... jutro rano sie okaze ale zanim strawie to co teraz zjadłam to może znow pojsc w gore :-(

to nie smaż zbyt długo ja robię takie z jednej łyżki na dwa gryzy tj ok 6 szuk. Są cieniutkie i nie muszą długo być na patelni.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki. W końcu wrócilam, ale sie za wami stesknilam. Ja na wyjeżdzie bylam na samych warzywkach ale z tym ro rożnie bywalo. I nawet zdarzylo sie pogrzeszyc: piwko i bułeczki z serkiem. Dlatego mnie pokarało i po 5 dniach tylko1,1 kg. bede musiała jutro nadrobic zaległosci i poczytac wasze wypociny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.