Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Protalinki :D

wstałam sobie o 5.00 aby nakarmić moje małe szczęście i dopadło mnie coś dziwnego, zamiast wskoczyć z powrotem do jeszcze cieplutkiego łóżeczka, o tej nieludzkiej porze wzięło mnie na sprzątanie, muszę się chyba wybrać do lekarza bo to wymaga leczenia :grin:

a na razie idę zrobić sobie kawkę, jak i tak nie idę spać

Anitko również przyłączam się do pozostałych Protalinek i szczerze współczuję, znam to z własnego doświadczenia (jak większość nas). od dzieciństwa zawsze wokół mnie były zwierzęta (i to przeważnie nie jedno), po ślubie zamieszkałam w domu męża i niestety na posiadanie psa nie mam co liczyć ponieważ moja teściowa twierdzi że nie lubi zwierząt i nie chce ich w domu. gdy wyjechała 2 lata temu do sanatorium to przynieśliśmy sobie kotkę i jak wróciła to kotka się już na dobre zadomowiła i nic nie mogła zrobić. mąż kiedyś miał psa ale ona doszła do wniosku że on jest zajęty pracą a ona nie chce psa więc nie pytając nikogo oddała psa :D a mojemu mężowi powiedziała że uciekł - wydało się po latach.

widzę że dołączył do nas jakiś Protalinek :-( - haczyk witam w naszym gronie i życzę dużych spadków!!!

ja również jestem tutaj od niedawna i wydaje mi się że do tej pory na piszącego z nami pana nie trafiłam ale jednocześnie wiem że panowie również stosują tą dietę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!! :-(

No to dla mnie na tyle byłoby spadków :grin: waga dzisiaj

zastopowała, ale wczoraj miałam pyszny obiadek z wołowinki.

Mimo, że można - to to była taka mrożona, kupna - więc chyba

dużo serca (czyt. tłuszczu) w nią włożyli... i dlatego.

haczyk było tu już kilku panów, ale jak widać tylko my baby takie

wyrtwałe... A dieta jest dla wszystkich niezależnie od płci i forum

też. Więc jak chcesz - to witaj w naszym gronie i powodzenia.

Jeszcze tylko 8h i weekend, pracującym życzę wytrwałości,

choróbkom zdrowia, a paniom na własnym gospodarstwie

odpoczynku po wykopokach, czy po bieganiu za swoimi maluszkami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie i Pana :D

Haczyk, witamy w naszym babskim gronie. Dieta jest jak najbardziej dla mężczyzn, bo nawet szybciej chudną niż kobiety. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :D

U mnie oczywiście waga stoi, zobczymy kiedy da z wygraną :grin:

Życzę wszystkim miłego dnia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

Na Podlasiu piękne słoneczko,ale chłodno,tak jesiennie...

Witam!chcialam sie tylko przywitac.

jutro nadrobie czytanie postow.bo dzisiaj strasznie zle sie czuje.Bylam u lekarza i dostalam 10 dni zwolnienia lekarskiego,niestety dopadl mnie wirus grypy. Silne bole glowy,gardlo ,krtan i wszystko boli;a teraz jeszcze ciagle leje sie z nosa.Pierwsze uroki jesieni(tylko tej szarej) :-(

Grazzia,szybkiego powrotu do zdrowia życzę.Moje dzieci też już zaczynają ciągać nosami...Uroki jesieni...

Śliweczko rzuć radą, co zrobić żeby moja waga znów ruszyła. Ty idziesz jak burza! A ja znów stoje, denerwuje się bo to sa białeczka i powinnam coś spaść. Już nie wiem co robie zle. Wsumie to raczej nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: ??:

Być może Jusiu  Twój organizm się zbuntował i musisz to przeczekać.Waga napewno ruszy,daj jej troszkę czasu.

Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałem zapytać czy są tu jacyś faceci bo odnoszę wrażenie że ta dieta jest tylko dla kobiet. Jestem dopiero piąty dzień na tej diecie. Pozdrawiam...

Witaj Haczyk! Faceci byli ,ale się zmyli  :D Kobitki są wytrwalsze chyba...Mam nadzieję że Tobie się uda.Trzymam kciuki.

Miłego dnia życzę wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z poranna kawka!

Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałem zapytać czy są tu jacyś faceci bo odnoszę wrażenie że ta dieta jest tylko dla kobiet. Jestem dopiero piąty dzień na tej diecie. Pozdrawiam...

Haczyk witaj, wytrwalosci zycze, dieta jest dla wszystkich wytrwale dazacych do celu i plec nie ma zadnego znaczenia :-(

Dziewczyny, jak to jest: jak facet ma grype to lezy na lozu smierci a kobieta nadrabia zaleglosci w gospodarstwie domowym (generalne porzadki, itp). Pytam ja siebie i Was, czy to z nami cos nie tak czy z plcia odmienna?

Acha, Haczyk, nie bierz tego do siebie, jak tak ogolnie pytam :grin:

Milego dnia dziewczynki i rodzynku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Pana :-(

Dziś idę po wyniki badań, mam nadzieję, że będą dobre :D

Od jutra znów zaczynam 3/3 ( jupi!!!!!) Troszke pogrzeszyłam i już rodzinka uspokojona. Waga na szczęście mnie tylko troche pokarała, więc myślę,że po 3 dniach białek suwaczek będzie aktualny :D

Benek i Maho powiem za was " A nie mówiłam " ;P

Wiedziałam, że tak będzie, ale miałam nadzieję, że jak tyle schudłam to gen obżarstwa mi się skurczył a tu ... .Jak tylko miałam zaczać jeść normalnie dietetycznie to od razu wszystkie świństwa mi wskoczyły do głowy i ... np. ciasto :D Nie mogę mieć 1/1 bo to dla mnie nie jest motywacja, niewiem jak niektóre osoby wytrzymują przy takim trybie. Ja muszę widzieć jakiś konkretniejszy spadek, bo jak nie to zaraz odzywa się we mnie moja silna słaba wola a wtedy to ciężko mnie już zatrzyamać :grin: a potem tylko ból brzucha i wyrzuty...

Życzę powrotu wszystkim do zdrowia i gratuluję spadków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Już wcześniej pisałam do Was i też jak na złość mi zginęło wszystko.

Pogoda za oknem jako-tako słoneczko świeci ale jak na razie jest chłodno - może w południe się ociepli.

Witaj Haczyk (ciekawy nick) - jak się nie poddasz to będzie dobrze. Mieliśmy już facetów w naszej "małej" grupie i być może nadal z nami dietkują ale się nie odzywają, nie piszą. Trzeba tylko motywacji a dietka zrobi swoje.

U mnie waga stoi na razie jak zaklęta ale zdarzają się grzeszki. Ale mam nadzieję, że jeszcze zejdzie troszkę.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Awansowałam! Jestem "Stały bywalec". Po dwóch dniach P +W waga oczywiście stanęła, a nawet nie wiem czy nie mam 100g więcej. Mój przyrząd do ważenia pokazuje te gramy różnie, zwykle waha się w granicach 200g.

Haczyk - ta dieta jest świetna dla mężczyzn. Odchudzam się razem z mężem i on już stracił ponad 4 kg, a ja tylko ponad 2. A w ogóle to o tej diecie dowiedziałam się od syna, który od połowy sierpnia waży o 17 kg mniej. Inna sprawa, że oni mają dużo do zrzucenia. Gwoli ścisłości syn nie utuczył się jak mieszkał w domu, tylko jak założył własną rodzinę.No, żeby nie było na mnie. Mąż zawsze miał nadwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo (prawie weekendowo ! :-( ) nasze Protalowe Grono !

U mnie waga bez zmian, bez rewelacji a;le dobrze że nie w góre.... :D

Czekam cierpliwie na kolejny ruch w dół ze strony mojego kochanego ciałka, ja poczekam, mam czas, albo ona mnie (ta waga!) albi ja ją... :grin:

Pozdrawiam nasze chore dietowiczki, trzymajcie sie i nie dajcie grypie ! U mnie za oknem cały czas lato, chodze z gołymi nogami, świeci słonko, ranki i wieczory troche są już chłodne ale to taki rześki chłód, więc póki co nie mysle o burej, szrej jesieni..

Haczyk - fajnie że dietkujesz z nami. Życzę powodzenia i wytrwałości, nie daj sie pokusom, słodyczom, drineczkom, fast-food'om itp . Był w naszym gronie już niejeden pan ale odpadł, albo sie nie ujawnia... nie wiem, a poza tym kilka naszych protalowych koleżanek odchudzało sie razem ze swymi ukochanymi i informowały nas na forum o efektach i problemach w diecie swoich i swoich partnerów. Tak więc nie czuj sie wyobcowany... :D

Mam przed sobą ciężki weekend, najpierw impreza w sobotę u przyjaciół ( zagrożenie grzeszkami!) a potem goście u mnie w domu na urodzinach synka ( nie dość że będą na stole dobre rzeczy to jeszcze wcześniej będe je musiała sama przygotować !). Macie może pomysł na jakies protalowe w charakterze danie dla wszystkich gości na ciepło ?

Myślałam o Strogonowie z wołowiny ale czy bez dobrej śmietany mi wyjdzie smaczny ? Z jogurtem ? Robiła któras może ? Będę wdzięczna za podpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich, w tym najgoręcej te osoby które tak jak ja czekają na spadki, spadającym z wagi gratuluje i życzę miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejko wszystkim Paniom i Panu :grin:

Wiecie co moje nerwy na razie wygrywaja... miałam wyjść z pracy o 13 zeby jechać na egzamin a co zrobiłam? wpadłam do domku już o 12 i pieke muffinki zeby troche zagryźć nerwy!! to jest chore normalnie!! wezme ze 3 w śniadaniówke i do samochodu i będę spożywać jadąc z torunia do bydgoszczy :-(

POGIĘŁO MNIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.