Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam popołudniowo,no Tyrolcia,jutro piekę ten sernik :grin:

Witaj Haczyk,będzie dobrze,tylko życzę wytrwałości,bo coś u panów z tym krucho :-(

Od dzisiaj do wtorku 3 nocki ,wytrzymam :D Miłego wekendu tym co mogą odpoczywać.

Śliweczko,dobrze ,że koniec ,musisz teraz odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

U mnie za pół godzinki weekend. Hurra. Dlatego bardzo lubię piątki. Będę mogła dłużej sobie pospać - nie lubię wstawać rano (co innego latem). A na obiadek mam dziś spagetti i chyba to potraktuje jako królewski posiłek. Kurcze muszę poczytać książkę bo w ogóle nie wiem co ja mogę jeść w III fazie a czego unikać jeszcze.

Pozdrawiam gorąco. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, zasadniczo to wszystko co do tej pory jadlas tylko ze bez rytmu naprzemiennego, plus dwie kromki chleba pelnoziarnistego dziennie, 40 gram sera, dwie porcje produktow skrobiobych na tydzien, jedna porcja owocow dziennie, szynke, no i do krolewskiego obiadu mozna sobie alkocholu polac i deserek dodac. tyle pamietam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tu dzisiaj cichutko na forum.... i pustawo jakoś .....

Ja tez jestem jeszcze w pracy jak Malwi, chociaz powinnam siedzieć dziś tylko do 17 ale.... jak to w życiu jeszcze to i tamto do zrobienia i chyba przed 18 nie uda mi sie wyjść (jak zwykle z resztą....niestety!!!)

Narobiłyście mi dziewczyny apetytu tym sernikiem, a mnie został jeszcze tylko jogurt i otręby... ale dobre i to, zabieram sie do jedzenia i do pracy.

Miłego wieczoru i udanego weekendu wszystkim (tym co odpoczywają i tym co pracują tez - Malinko trzymaj sie na tych dyżurach ! Zeby ci mineły spokojnie ! :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałem zapytać czy są tu jacyś faceci bo odnoszę wrażenie że ta dieta jest tylko dla kobiet. Jestem dopiero piąty dzień na tej diecie. Pozdrawiam...

Podejrzewam dziewczyny, że nie o wytrwałość tu chodzi ale o tempo chudnięcia - faceci szybko schudli i się zmyli :)

Witamy w naszym gronie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tu dzisiaj cichutko na forum.... i pustawo jakoś .....

Ja tez jestem jeszcze w pracy jak Malwi, chociaz powinnam siedzieć dziś tylko do 17 ale.... jak to w życiu jeszcze tnie Ci gratuo i tamto do zrobienia i chyba przed 18 nie uda mi sie wyjść (jak zwykle z resztą....niestety!!!)

Narobiłyście mi dziewczyny apetytu tym sernikiem, a mnie został jeszcze tylko jogurt i otręby... ale dobre i to, zabieram sie do jedzenia i do pracy.

Miłego wieczoru i udanego weekendu wszystkim (tym co odpoczywają i tym co pracują tez - Malinko trzymaj sie na tych dyżurach ! Zeby ci mineły spokojnie ! :) )

Oj, Maragrete jak Ty jużwyjdziesz z pracy o tej niestety 18, ja dopiero będę do pracy wychodziła. Ale tak to już jest, że w piątki i soboty wieczoorami pracuję. Ale nie mam co narzekać, bo i tak pracuję mniej godzin niż przeciętnie, więc mam trochę czasu dla Rodziny.

Mallinko kochana, może na tym zdjęciu z avatarka jesteś daleko, ale widać na nim doskonale jaka z Ciebie laska. Serdecznie Ci gratuluję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!

No i w szczególności witam Haczyka!!! Z nami nie pożałujesz że tu jesteś. Mamy jedzenie wyśmienite i same jesteśmy wspaniałe. Potrafimy doradzić, pochwalić ale tez spuścic manto,he he... Takiej drugiej diety smacznej i sytej nie znajdziesz nigdzie. No i MY!!!! Poprostu jesteśmy wyjątkowi!!!!!

Margaret co do serniczka to sie nie zastanawiaj tylko go rób! Ja juz go 2 razy robiłam. Zawsze z podwójnej porcji, bo zawsze się ktoś chętny na niego znajdzie i podkradnie. Serniczek opada , duzo opada ale się nie przejmuj wart jest zeby go zrobić. 

Śliweczko kochana powiedz gdzie jest ten przepis na chlebek dozwolony w 2 fazie? Był taki prawda?! Nie mogę go znależć! Jesli ktoś wie gdzie jest to pisac mi tu szybko.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!

No i w szczególności witam Haczyka!!! Z nami nie pożałujesz że tu jesteś. Mamy jedzenie wyśmienite i same jesteśmy wspaniałe. Potrafimy doradzić, pochwalić ale tez spuścic manto,he he... Takiej drugiej diety smacznej i sytej nie znajdziesz nigdzie. No i MY!!!! Poprostu jesteśmy wyjątkowi!!!!!

Margaret co do serniczka to sie nie zastanawiaj tylko go rób! Ja juz go 2 razy robiłam. Zawsze z podwójnej porcji, bo zawsze się ktoś chętny na niego znajdzie i podkradnie. Serniczek opada , duzo opada ale się nie przejmuj wart jest zeby go zrobić. 

Śliweczko kochana powiedz gdzie jest ten przepis na chlebek dozwolony w 2 fazie? Był taki prawda?! Nie mogę go znależć! Jesli ktoś wie gdzie jest to pisac mi tu szybko.  :)

Jusiu - ja robie wg przepisu z naszej stronki z przepisami - chyba na 6 stronie "Chlebek Dukana lekko zmodyfikowany", ciasto jest rzadkie i wlewam go do 12 otworków w silikonowych formkach do mufinek ( z Tesco - tanie ! ) wtedy odpada mi smarowanie tłuszczem i po upieczeniu łatwo wychodzą, sa podzielne i maja przypieczona rumiana skórke. Wkładam do chłodnego piecyka - tak z 50-80 stopni potem podkrecam do 180-200 i pieke 40 minut, ale to zalezy od piecyka. Dziennie zjadam 2-3 szt. i póki jest ciepło tak jak dzis t trzymam je w lodówce, w pudełku bo łatwo sie psują. Smacznego !

Bozenko - w takim razie Tobie też zycze miłej pracy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

trafiłam na forum przypadkiem i dopiero zaczynam lekturę tego tematu. Patrząc na ilość stron obawiam się, że szybciej zniknę po Protalu niż to wszystko przeczytam. Póki co jestem na 6 stronie i mam nadzieję, że załapię się na dyskusje i porady na temat diety Protal. Przyda się również jakaś grupa wsparcia - bo zawsze to raźniej razem.

Dziś mija 5 dzień mojego planu uderzeniowego. Waga wyjściowa 80 kg przy wzroście 167cm. Wymarzona: 60-62 kg. Powiedzcie, ze to wykonalne :)

Jestem już w takim wieku (33) kiedy tyje się nawet od wody mineralnej więc mam nadzieję, ze Protal będzie tą dietą, która wreszcie przyniesie długofalowe efekty.

A skąd znalazłam się na forum? Szukałam odpowiedzi na pytanie czy przy diecie Protal będę mogła jutro chociaż wznieść toast na wieczorze panieńskim, na który sie wybieram? Błagam oświećcie mnie.

Nie będę się za długo rozpisywać aby was do siebie nie zrazić już na samym początku:-) Ale po wsparcie będę wracać. Ok? :))

pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości

Mata Hari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mata Hari wśród nas. Z tego co wiem to alkoholu nie można pod żadna postacią. Jak coś bedzie nie jasne to poprostu pisz dziewczyny bardzo pomagaja, ja też zreszta od niedawna. I ile poszło po uderzeniówce?

Dziewuszki życze miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

trafiłam na forum przypadkiem i dopiero zaczynam lekturę tego tematu. Patrząc na ilość stron obawiam się, że szybciej zniknę po Protalu niż to wszystko przeczytam. Póki co jestem na 6 stronie i mam nadzieję, że załapię się na dyskusje i porady na temat diety Protal. Przyda się również jakaś grupa wsparcia - bo zawsze to raźniej razem.

Dziś mija 5 dzień mojego planu uderzeniowego. Waga wyjściowa 80 kg przy wzroście 167cm. Wymarzona: 60-62 kg. Powiedzcie, ze to wykonalne :)

Jestem już w takim wieku (33) kiedy tyje się nawet od wody mineralnej więc mam nadzieję, ze Protal będzie tą dietą, która wreszcie przyniesie długofalowe efekty.

A skąd znalazłam się na forum? Szukałam odpowiedzi na pytanie czy przy diecie Protal będę mogła jutro chociaż wznieść toast na wieczorze panieńskim, na który sie wybieram? Błagam oświećcie mnie.

Nie będę się za długo rozpisywać aby was do siebie nie zrazić już na samym początku:-) Ale po wsparcie będę wracać. Ok? :-) )

pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości

Mata Hari

Witaj Mata Hari!!!

Alkoholu niestety nie wolno,żadnego i nawet odrobinki... :) Pisz kiedy tylko masz ochotę,wszystkie piszemy kiedy tylko mamy chęć coś powiedzieć  :-D A kiedy zdarzają się wpadki,albo kryzysy to forum pomaga nam przetrwać.Wszystko jest wykonalne,tylko trzeba wierzyć że się uda i walczyć z własnymi słabościami.Ja schudłam już prawie 35 kg,więc Twoje dwadzieścia to całkiem realny spadek.Trzymam kciuki i życzę silnej woli i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko kochana powiedz gdzie jest ten przepis na chlebek dozwolony w 2 fazie? Był taki prawda?! Nie mogę go znależć! Jesli ktoś wie gdzie jest to pisac mi tu szybko.  :)

Jusiu,ja nie piekę chlebka,wolę otrębiankę  :-) więc Ci w sprawie chlebka nie pomogę.Kiedyś piekłam zwykły taki z porcji dziennej otrębów,serka homo,jaja i proszku do pieczenia.Ale zdecydowanie wolę otrębiankę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata Hari witaj w klubie!!!

Zycze ci wytrwalosci i konsekwencji z walce z niechcianym tluszczykiem. Na pewno sie uda! Powodzenia!! Tutaj na pewno znajdziesz wsparcie.

A alkohol odradzam, no chyba, ze tylko umoczysz symbolicznie usta :)

Ja na kazdej imprezie wznosze toasty cola light. Czasami tesknie za dobrym winem, no ale coz,mowie sobie, ze w koncu to tylko pare miesiecy "na odwyku" wiec jakos wytrzymam.

A w momentach pokusy mysle sobie o swoim zgrabnym (w przyszlosci) tyleczku.

To zawsze dziala:-):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.