Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Poluniu ja bardzo malo pisze bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia, a jak juz cos napisze to i tak malo kto zauwazy, Benek zauwaza napewno :) bo odpisuje

Sliweczko nie o to chodzi by sie klucic, przeciez wszystkie chudniemy wiec jest ok, jedni wolniej jedni szybciej bo takie nasze organizmy

pozdrawiam was wszystkie, a Kamylko gratuluje, Saga no piekny wynik bo ja tyle po 3 miesiacach osiagnelam, a na poczatku nie grzeszylam nic

Dzięki bardzo - to pewnie dlatego że jesteś wagi lekkiej a ja super ciężkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważm, że nie ma co się obrażać i uciekać bo trochę bez sensu. Pisałam że do 3 fazy nic w książce nie znalazłam o otrębach, ale po WASZYCH RADACH zaczęłam je jeść. Codziennie robię placuszki i wcinam na śniadanie. Lubię je już. Pewnie gdyby nie forum to bym ich nie jadła. Mam nadzieję, że one pomagają mi chudnąć. I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE. Może to błąd tłumaczy jak już ktoś napisał, ale fakt jest faktem.

Częste pytania mogą padać dlatego że coraz więcej nowych osób się pojawia - i to one oczekują porad w "prostych" sprawach.

Po za tym KAZDY Z NAS JEST INNY - i w tym całe piękno. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo - to pewnie dlatego że jesteś wagi lekkiej a ja super ciężkiej.

ha lekka to ja nie bylam jak zaczynalam, maksymalnie wazylam ponad 95 kilo, chyba bo balam sie na wage wejsc, potem zeszczuplalam 10 kilo bez diety( moja tarczyca szaleje i mam wahania z niedoczynnosci w nadczynnosc) przytylam jakies 3 kilo spowrotem i zaczelam dukana z waga pocztkowa 87,4 kg, teraz waze 76,3 (dzis grzesylam na obiadku u mamusi, zjadlam 2 kluski rolade wieprzowa i troche kapustki , a jestem na proteinach obecnie :) ) waga jutro sie zemsci niestety....pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo dziewczyny!!! nie najeżdżajcie tak na nas, ja tylko choruję tylko jak jest ważny mecz w telewizji a tak to zdrów jak ryba. Choroba trwa tylko 90 min.(chyba że sędzia coś doliczy)

Haczyk ja to powiedzialam tylko wg przyslowia ze mezczyzni jak choruja to sa jak dzieci,a jak jest mecz to i ja choruje,oj choruje kazdy mecz w telewizji czy to jak syn gra(IIliga)na boisku,a Tobie zycze oczywiscie zdrowia przez cale zycie

-SLIWECZKO prosze Cie WROC nie zostawiaj nas.Tyle wnioslas dobrego do tego forum:Twoje rady,przepisy,Smieszne emiotki,zdjecia itpUwazam ze Forum bez Ciebie bedzie istnialo ale juz bedzie inne ZOSTAN.A obiecane 100 dni ?Tort itd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha lekka to ja nie bylam jak zaczynalam, maksymalnie wazylam ponad 95 kilo, chyba bo balam sie na wage wejsc, potem zeszczuplalam 10 kilo bez diety( moja tarczyca szaleje i mam wahania z niedoczynnosci w nadczynnosc) przytylam jakies 3 kilo spowrotem i zaczelam dukana z waga pocztkowa 87,4 kg, teraz waze 76,3 (dzis grzesylam na obiadku u mamusi, zjadlam 2 kluski rolade wieprzowa i troche kapustki , a jestem na proteinach obecnie :) ) waga jutro sie zemsci niestety....pozdrawiam serdecznie

A ja zaczęłam (to widać na suwaczku ze 106 to sporo więcej).

Może, aż tak się nie zemści (u mamusi są najlepsze obiadki i takie od serca) przy proteinkach szybko odrobisz obiadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk ja to powiedzialam tylko wg przyslowia ze mezczyzni jak choruja to sa jak dzieci,a jak jest mecz to i ja choruje,oj choruje kazdy mecz w telewizji czy to jak syn gra(IIliga)na boisku,a Tobie zycze oczywiscie zdrowia przez cale zycie

-SLIWECZKO prosze Cie WROC nie zostawiaj nas.Tyle wnioslas dobrego do tego forum:Twoje rady,przepisy,Smieszne emiotki,zdjecia itpUwazam ze Forum bez Ciebie bedzie istnialo ale juz bedzie inne ZOSTAN.A obiecane 100 dni ?Tort itd? :)

Wracaj Śliweczko wracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu ja bardzo malo pisze bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia, a jak juz cos napisze to i tak malo kto zauwazy, Benek zauwaza napewno :) bo odpisuje

Kasiu, tak to już jest, że tworzą się takie kółeczka wśród forumowiczek. Jeśli długo się nie odzywasz wypadasz z kółeczka i już. Nie pisz, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tu piszemy o swoich sukcesach i porażkach, z których inni mogą wyciągać wnioski.

Kamyla, gratuluję, tym bardziej, że kierunek trudny! :)

Maho / Martusiu, podziwiam Cię za dojrzałość oceny tego sporu. Jesteś chyba najmłodsza a mądrzejsza od wielu z nas.

Ja tez nie rozumiem w czym problem!!! Bożenko, w mojej ocenie nie masz za co przepraszać. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie.

Śliweczko, reagujesz zbyt emocjonalnie, a Dorotka niekoniecznie odeszła z forum bo piszemy o pierdołach, jeśli pierdołami są nasze wzloty i upadki nie zawsze związane z dietą. Może wcale nie odeszła a po prostu nie ma czasu. Nie będę Cię przekonywać, że powinnaś zostać bo tylko ty znasz prawdziwy powód, choć przyznam, że forum bez Ciebie nie będzie już takie samo. Być może sprawa otrąb jest tylko pretekstem. Mnie też nie zawsze podoba się to, co piszą inni ale nie pieklę się od razu. Chyba jesteś choleryczką z usposobienia. Mam nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję.

Szkoda, ze zrobiło się tutaj tak nieprzyjemnie. Bożenka wyciągnęła rękę na zgodę, chylę czoło!!!! Nie wiem, czy też bym tak potrafiła. (Pewnie znowu się mądrzę i dostanie mi się po uszach, ale co mi tam :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk ja to powiedzialam tylko wg przyslowia ze mezczyzni jak choruja to sa jak dzieci,a jak jest mecz to i ja choruje,oj choruje kazdy mecz w telewizji czy to jak syn gra(IIliga)na boisku,a Tobie zycze oczywiscie zdrowia przez cale zycie

-SLIWECZKO prosze Cie WROC nie zostawiaj nas.Tyle wnioslas dobrego do tego forum:Twoje rady,przepisy,Smieszne emiotki,zdjecia itpUwazam ze Forum bez Ciebie bedzie istnialo ale juz bedzie inne ZOSTAN.A obiecane 100 dni ?Tort itd? :)

oczywiscie Sliweczko! chodzilo mi o 100kg,a nie dni bo 100 dni to juz masz dawno za soba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć dziewczynki i chłopcy!

Piszę bo ktoś napomniał ze jak sie nie pisze na forum to wylatuje ,he he he..Na pewno to był żart, bo w to nie wierze. Śliweczko nie odchodz z forum przez jakiś spór. Każda ma prawo mieć własne zdanie. A Ciebie będzie tu brakować. Chyba że masz jakis osobisty powazny powód, że chcesz nas opuścić! Ja również zaglądałam na inne forum i powiem szczerze że drugiego takiego nie ma! Nasz naprawde jest wyjatkowy! Bo nie piszemy tylko o diecie a o swoich sprawach, no i w każdej sytuacji możemy sie poradzić i zawsze ta odpowiedz jest dana. Moim zdaniem atmosfera na forum jest super. Nie odchodz! Naprawde jesteś naszym GURU!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Polu,mam nadzieję,że Śliweczka na spokojnie jeszcze raz rozważy swoją decyzję i bez żadnych zbędnych ceregieli wróci na forum.Jeśli jednak nie wróci,to już chyba nigdy ta otrębianka nie będzie mi smakowała tak jak dotychczas.

Ja jestem tu od 7 miesięcy trochę krócej od Śliweczki,ale mimo,że nie za często się udzielam,jakoś nie wyobrażam sobie jak narazie opuszczenia tego forum :) .

Bardzo bym chciała aby wszystko wróciło do przysłowiowej normy.Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Polu, staram się jak mogę. Uważam, że nie należy stawać po niczyjej stronie skoro wszystkie razem dążymy do jednego celu. Powinnyśmy sobie pomagać. Kłótnie tylko nas łamią, niepokoją. Mam nadzieję że Śliweczka przemyśli jeszcze całą sprawę.

I masz racje co do Bożenki.

Aha, nie martw się - ja po uszach nie daję jak coś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu od 7 miesięcy trochę krócej od Śliweczki,ale mimo,że nie za często się udzielam,jakoś nie wyobrażam sobie jak narazie opuszczenia tego forum :) .

Bardzo bym chciała aby wszystko wróciło do przysłowiowej normy.Buziaki

Zastanawiam się, co tu na forum jest nie tak i co ma wrócić do normy. Może czegoś nie wiem? Mnie się tu bardzo podoba, wiele się nauczyłam .Nie wyobrażam sobie kontynuowania tej diety bez tych wszystkich przepisów,porad i innych informacji. Każdą wolną chwilę zaczynam od czytania Was i robię to każdego dnia, bo przecież dzień bez Waszych rozmów jest dniem straconym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co tu na forum jest nie tak i co ma wrócić do normy. Może czegoś nie wiem? Mnie się tu bardzo podoba, wiele się nauczyłam .Nie wyobrażam sobie kontynuowania tej diety bez tych wszystkich przepisów,porad i innych informacji. Każdą wolną chwilę zaczynam od czytania Was i robię to każdego dnia, bo przecież dzień bez Waszych rozmów jest dniem straconym :)

Babciu Magdo

Nie można stwierdzić, że nic się nie stało, bo autorką większości porad i przepisów jest Śliweczka. Dlatego jeśli podtrzyma swoją decyzję o odejściu, to już będzie inne forum, też nie bardzo mogę to sobie wyobrazić. Śliweczko, jeśli ta dzisiejsza dyskusja była tylko pretekstem do odejścia, postawiłas mnie w bardzo nieprzyjemnej sytuacji, nie wiem czy to przemyślałaś.

Polu i Maho dziękuję, ale i tak jest mi bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.