Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

 BENEK, mam 36 lat, żona oczywiscie jest, dwoje dzieci jeden 6,5 roku a drugi 2 latka. To jest mój ósmy dzień diety schudłem dopiero 4 kilo a ważyłem 100kg. Kiedyś sobie powiedziałem że jak dojdę do 100kg. to zaczynam dietę i ten dzień nadszedł. Pozdrawiam gorąco. :)

MARUDA, ja oczywiście też jeżdżę na mecze ale te ligowe i tylko na LEGIĘ do Warszawy a w telewizji oglądam te miedzynarodowe, a jakiej drużynie kibicuje Twój mąż? Pozdrów go ode mnie. Pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Właśnie skończyłam czytać weekendowe zaległości.....i...nie wiedziałam, że się aż tak porobiło.

Moim zdaniem to nikt nikogo nie obwinia i każdy ma prawo napisać co chce: co robił, jak minął dzień, co zjadł, czym zgrzeszył, co przeczytał a to że ktoś źle zinterpretuje jakieś teksty to inna sprawa. Ale nie o to chodzi. Chodzi o klimat o atmosferę, która u nas panowała, było tak "rodzinie i ciepło" a teraz zaczyna powiewać chłód. Nie wiem czemu sie tak się dzieje. Ja też jem otręby od początku i nieważne czy Dukan zalecił ja w I fazie czy w IV - ważne ze są one dozwolone i przede wszystkim zdrowe....co innego gdyby były zakazane. Ale jeśli są osoby, które nie jadzą akurat otrąb ale jedzą dozwolone produkty i chudną i są zadowolone to niech tak będzie. To jest sprawa indywidualna każdego z nas. Ja przynajmniej tak uważam i nikogo nie krytykuję ani nie chwalą. Najważniejsze jest to, że każdy osiąga zamierzone rezultaty. Mnie bardzo smakuje otrębianka Śliweczki i nigdy z niej nie zrezygnuje. Zawsze rano przed pracą ją jem i tak już zostanie.

Także Śliweczko wracaj tutaj do nas!!! słyszysz? Bo zaraz pojadę do Ciebie! hi hi hi (ale byś się zdziwiła co?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE mam w sobote wesele w rodzinie i musze być. Nie wiem jak wytrzymam ale coś mi się zdaje że nie wytrzymam, jestem w trakcie diety naprzemiennej i w sobotę wypada że mam jesć same proteiny bez warzyw, koszmar. A gdzie na wiejskim weselu znajdę na stole same proteiny? Co się stanie jeśli nie wytrzymam czy będę musiał zacząć wszystko od nowa czy dalej kontynuować dietę? Dodam tylko że będzie to wtedy 13-ty dzień diety. A może poprostu szybko się upić i nic nie jeść? Po ośmiu dzisiaj dniach mam o 4 kg mniej trochę szkoda by było to zaprzepaścić ale rodzina się obrazi jak nic nie zjem, pomyślą że mi nie smakuje :) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH....

                                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane dziewczynki!!!!

Jak pisalam wczesniej WYJECHALAM (ktos zauwazyl???)

juggin !!!! melduje, dieta dziala waze 81,6 hurra

musze suwak zmienic!!!! jestem haaaaaapyyyyyyyyy

caluje was wszystkie protalki milego dnia :) :) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE mam w sobote wesele w rodzinie i musze być. Nie wiem jak wytrzymam ale coś mi się zdaje że nie wytrzymam, jestem w trakcie diety naprzemiennej i w sobotę wypada że mam jesć same proteiny bez warzyw, koszmar. A gdzie na wiejskim weselu znajdę na stole same proteiny? Co się stanie jeśli nie wytrzymam czy będę musiał zacząć wszystko od nowa czy dalej kontynuować dietę? Dodam tylko że będzie to wtedy 13-ty dzień diety. A może poprostu szybko się upić i nic nie jeść? Po ośmiu dzisiaj dniach mam o 4 kg mniej trochę szkoda by było to zaprzepaścić ale rodzina się obrazi jak nic nie zjem, pomyślą że mi nie smakuje :) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH....

Witaj Haczyk! :) Ja Cię jeszcze nie witałam.

Na początku diety też miałam wesele i za tydzień przyjęcie. I wiesz co robiłam?? Zjadałam galarety, bo były ryby w galarecie i schab( który nie powinien się znaleźć w diecie, ale zawsze to chude mięsko), poza tym kurczak pieczony był, zrazy wołowe, coś tam skubniesz. Odpuść sosy, ziemniaki, pieczywo, kurczaka obiarz ze skóry, ze zrazów wyjmij środek i dasz radę. POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk.. chorzów.. Ale ja nic nie mam do kibiców, sama bywam na

meczach i spokojnie można by to traktować jako fajny, miły wypad

rodzinny - ale nie sądze, ze w Polsce się da.. :) Zawsze znajdzie się

kilku łobuzów i koniec zabawy..

kPod oniec października 'gramy' 12 kolejkę.

Musiałam się wcześniej uzbroić w terminarz.. Żeby nie wypalić z czymś.

Jak się cieszę, że to wyjazdowy mecz - więc będzie spokojnie, jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE mam w sobote wesele w rodzinie i musze być. Nie wiem jak wytrzymam ale coś mi się zdaje że nie wytrzymam, jestem w trakcie diety naprzemiennej i w sobotę wypada że mam jesć same proteiny bez warzyw, koszmar. A gdzie na wiejskim weselu znajdę na stole same proteiny? Co się stanie jeśli nie wytrzymam czy będę musiał zacząć wszystko od nowa czy dalej kontynuować dietę? Dodam tylko że będzie to wtedy 13-ty dzień diety. A może poprostu szybko się upić i nic nie jeść? Po ośmiu dzisiaj dniach mam o 4 kg mniej trochę szkoda by było to zaprzepaścić ale rodzina się obrazi jak nic nie zjem, pomyślą że mi nie smakuje :) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH....

Haczyk oprócz tego co poradziła Zuza125 a radziła super ,bo sama to juz przerabiała :) ,może spróbuj przesunąć lekko te dni proteinowe ,albo nieco skrócic ,jeśli raz trochę nagniesz dietę do swoich potrzeb to nic się przecież nie stanie.Byleby nie za często :-) .Niestety wiadomo ,że dieta swoje a życie swoje i chyba nie ma tu takiej osoby ,która by nie grzeszyła podczas swojego dietowania.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk.. chorzów.. Ale ja nic nie mam do kibiców, sama bywam na

meczach i spokojnie można by to traktować jako fajny, miły wypad

rodzinny - ale nie sądze, ze w Polsce się da.. :) Zawsze znajdzie się

kilku łobuzów i koniec zabawy..

kPod oniec października 'gramy' 12 kolejkę.

Musiałam się wcześniej uzbroić w terminarz.. Żeby nie wypalić z czymś.

Jak się cieszę, że to wyjazdowy mecz - więc będzie spokojnie, jak dla mnie :)

Ja też nic nie mam do żadnych kibiców a na mecze chodzę prawie zawsze z moim synkiem który ma 6 lat i uwierz mi że jest super atmosfera i nigdy nie było żadnych bijatyk, poprostu po meczu prosto do domciu. Wystarczy kupować bilety nie na sektory gdzie są szalikowcy i te inne ultrasy. Mam wielki szacunek dla kibiców z Chorzowa za to że uczcili śmierć górników z kopalni "Wujek" na ostatnim meczu z Cracowią.Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protalki ja niedługo będę się zbierać.....jestem zakatarzona i głowa mnie boli - chętnie bym się teraz położyła a muszę jeszcze ze swoim dziecię jechać na tańce...i nici z leżenia. Coś sie źle dziś czuję....ale może przejdzie. Zobaczymy.

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i wieczorka. A na Śliweczkę wciąż czekam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.