Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki i chlopca.

Jeden dzień mnie nie było i tu takie zamieszanie. No baby po co te spory. Ty Śliweczko ani sie waż uciekać, bo kto bedzie nęcił moje podniebienie (dziś obiadek z twojego przepisu). A swoja droga bo w liceum miałam klase pełną bab bo aż 28 i 4 rodzynkow i tam zawsze były spory, jednak zawsze sie ostatecznie dogadywaliśmy, bo życie jest pełne kompromisów mimo, że każdy ma swoje zdanie.

Co do mojej wagi to zlazla po weekendzie o 0.8 kg. Teraz lece do przedszkola po mała a potem zmienie sówaczek i zoabacze co w dzisiejszym dniu spłodzilyście na forum. Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

wyspana po nocnej zmianie, posprzątane, kawa przy laptopie, no i najważniejsze - nie ma męża, więc "hulaj duszo piekła nie ma" w tłumaczeniu - wejdź Beniu na forum nikt ci nie będzie nad uchem gderał... :-D

POMÓŻCIE mam w sobote wesele w rodzinie i musze być. Nie wiem jak wytrzymam ale coś mi się zdaje że nie wytrzymam, jestem w trakcie diety naprzemiennej i w sobotę wypada że mam jesć same proteiny bez warzyw, koszmar. A gdzie na wiejskim weselu znajdę na stole same proteiny? Co się stanie jeśli nie wytrzymam czy będę musiał zacząć wszystko od nowa czy dalej kontynuować dietę? Dodam tylko że będzie to wtedy 13-ty dzień diety. A może poprostu szybko się upić i nic nie jeść? Po ośmiu dzisiaj dniach mam o 4 kg mniej trochę szkoda by było to zaprzepaścić ale rodzina się obrazi jak nic nie zjem, pomyślą że mi nie smakuje :-) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH....

Dziękuję za wyczerpujące informacje, ale naprawdę nie musiałeś... :-D

No to tak troszkę współczuję Twojej żonie, ciężkie chwile w kuchni ją czekają, no chyba że lubi gotować, albo może Ty gotujesz, bo faceci często są obdarzeni talentem kulinarnym. Ja mam trójkę dzieci, 19, 12, 5 i 43 :) ale to już mąż.

Haczyk, jak się upijesz to też przybierzesz na wadze, także lepiej się najpierw najedz a potem pij, bo to na jedno wyjdzie a może mniej chory będziesz, znaczy będziesz miał co zwracać na drugi dzień :-D bo na sucho źle się rozmawia z muszlą.... :)

Dziewczyny już Ci doradziły czego szukać na stole, ja też bym sobie nie żałowała, toć wesela nie ma się co tydzień. Po imprezie wejdź w swój stary rytm i trzymaj się go dalej. Aby zapobiec dużemu przyrostowi wagi po imprezie, polecam dużo, dużo tańca. Pamiętaj ,że waga może podejść do góry dopiero po dwóch dniach. Alkohol lubi zatrzymać wodę w organizmie, ale szybko się jej pozbędzie jak będziesz dużo wody pił.

Ps trzeba było lepiej poczekać z dietą na po weselu, bawiłbyś się bezstresowo!

Miłej zabawy Wam życzę. (ja też będę imprezować, magiczną 40 przekraczam :-) )

Witam kochane dziewczynki!!!!

Jak pisalam wczesniej WYJECHALAM (ktos zauwazyl???)

juggin !!!! melduje, dieta dziala waze 81,6 hurra

musze suwak zmienic!!!! jestem haaaaaapyyyyyyyyy

caluje was wszystkie protalki milego dnia :-) :-D :-D

Balbinko zauważyłam że znikłaś, ale zapomniałam że wyjechałaś! Myślałam, że może jakieś badania robisz. A tamte badania już za Tobą? bo nic nie pisałaś.

Cieszę się, że waga ruszyła!!! Twoja waga oczywiście!! Gratuluję i życzę dalszych spadków i radości z tym związanych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie dziewczyny

dzis po grzesznej niedzieli weszlam na wage a tu 40dkg mniej :) szok pewnie jutro zaplace za grzechy, biore teraz zelazo i preparat witaminowy, jakies ampulki do picia z powodu wlosow i od tego wszystkiego mam wielki apetyt, suwaka nie przesuwam bo napewno jutro bedzie wiecej. Stosuje preparat na wlosy, ale one dalej leca w ilosciach hurtowych :-) mam nadzieje ze jakies nowe odrosna.....ok ide cos ze soba zrobic i jade do babci paaa i zycze wszystkim milego dnia

Kasias, włoski tak szybko nie przestaną wypadać niestety, to chwilkę potrwa. W TV mówili że około po miesiącu od brania leków, także ubezpiecz się w cierpliwość. Będzie dobrze! mi też już odrastają, ale u mnie to normalka, tak było nawet przed dietą. Fajnie jak waga nie pokaże wzrostu po grzeszkach, też mi się to parę razy zdarzyło :) . Cieszę się razem z Tobą!!! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Beniu ja też czasem mam chęć na twarożek, ale nie da się ukryć że najlepsze efekty są po mięsku (które też czasami mam już dość).

Teraz jest mój czas (do czwartku) "WIATR W ŻAGLACH" dzisiaj mniej o 0,5 kg. Szkoda że potem przyjądą 2 tygodnie ciszy bo najpierw warzywka potem @.

Ale walczę.

Beniu odzywaj się kochana. Lubi czytać Twoje posty.

Mam na dzieję że śliweczka wróci - grupie raźniej.

Polu Twoją nieobecność tumaczę sobie zapracowaniem, może uda Ci się częściej zaglądać bo tak jakoś pustawo bez Ciebie.

Uwielbiam toforum. Bez wsparcia nie dała bym rady.

Pozdrawiam wszystkich.

Przede wszystkim gratuluję spadków - bo to najważniejsze i daje tyle radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias moja córka narzekała na wypadanie włosów, co prawda nie jest na diecie ale kratka w wannie po myciu głowy przerażała mnie (cała garść). Kupiłam jej tabletki SILICA i już po 2 tygodniach zauważyyśmy znaczną poprawę, chociaż w aptece mówili że dopiero po miesiącu. Może to będzie dla ciebie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias moja córka narzekała na wypadanie włosów, co prawda nie jest na diecie ale kratka w wannie po myciu głowy przerażała mnie (cała garść). Kupiłam jej tabletki SILICA i już po 2 tygodniach zauważyyśmy znaczną poprawę, chociaż w aptece mówili że dopiero po miesiącu. Może to będzie dla ciebie dobre.

dzieki Saga, zobacze w aptece i zaaplikuje co nie zabije to wzmocni :) mam nadzieje, bo i tak peruka za niedlugo mnie czeka wrrrr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias, włoski tak szybko nie przestaną wypadać niestety, to chwilkę potrwa. W TV mówili że około po miesiącu od brania leków, także ubezpiecz się w cierpliwość. Będzie dobrze! mi też już odrastają, ale u mnie to normalka, tak było nawet przed dietą. Fajnie jak waga nie pokaże wzrostu po grzeszkach, też mi się to parę razy zdarzyło :) . Cieszę się razem z Tobą!!! Pozdrawiam!

Beniu mam nadzieje ze odrosna, no a grzeszki byly bo glodna ciagle jestem i trudno sie oprzec, dzis jade do tesco po kuraka z rozna i napcham sie ile wlezie zeby nie grzeszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie !

Po weekendzie (grzesznym !) niestety waga bez zmian, tzn. w sobote rano odnotowałam spadek, ale przez sobote wieczór ( winko + drobne grzeszki) oraz niedziele (urodziny syna) dołozyłam sobie na powrót ten kilogram + jeszcze 0,5 kg czyli waga w sumie jest o 0,5 kg wyższa niz ta na suwaku...eh

ale co tam stracę to 0,5 kg , wyrównam a potem spadnę dalej w dół....na pewno ..... tylko nie wiem kiedy :)

Praca goni mnie tak,ze nie mam czasu wejść na forum i poczytać zaległości od piątku, widziałam tylko,ze cos sie znowu popsuło miedzy dziewczynami, oj niedobrze... a tak tu było miło i sensownie, może nie warto wytaczać od razu armat, ale dyskutować, dyskusja rozwiązuje największe konflikty.......... Szkoda.......... :)

Nadrobię zaległości wieczorem i jeszcze sie odezwę. Póki co gratuluje tym którym spadło i współczuje grzesznikom

( takim jak ja...) oczekujacym na spadek wagi !

Miłego popołudnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Saga, zobacze w aptece i zaaplikuje co nie zabije to wzmocni :) mam nadzieje, bo i tak peruka za niedlugo mnie czeka wrrrr :-)

Kasias, to spraw sobie chociaż taką wymarzoną...... :) . żartuję oczywiście, ale ja kiedyś, jak po operacji tarczycy zaczęły mi wypadać włosy (duże prześwity) też zaczęłam się oglądać za perukami. Zawsze powtarzałam, że będą to piękne długie, blond włosy...... łoł, ale się nie doczekałam żeby mi wypadły, no i muszę mieć swoje krótkie i siwe, czyli w niczym nie podobne do wymarzonych.... :-D

PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliwunioo kochana teraz dopiero doczytalam ze chcesz odejsc od nas przez jakies otreby !!!!!! prosze cie nie rob tego jestes nasza podpora i ja chyba tez odejde jak ciebie nie bedzie :) :) :-)

No nie! Kobietki nie dajmy się zwariować! To że jedna postanowiła odejść nie znaczy że zaraz wszystkie muszą. To niepoważne!!!!

Śliwka mimo próśb nie wraca, może nie odwiedza wogóle forum, a może ma nas dosyć???Nie wiem. Ja prosić nie będę, bo uważam że jest to w jej interesie czy wraca czy nie. Skoro tak postanowiła - jej osobista sprawa. Zrobi jak uważa za stosowne.

Eh a ja zanotowałam zwyżkę wagową... i to nie małą, co odrobine mnie martwi. A już tak blisko tej 3 fazy! To jakaś klątwa.

Aha, póki pamiętam, może macie jakieś pomysły co do prowiantu o mniej intensywnym zapachu???? Czeka mnie wycieczka, jazda autokarem i te sprawy. Niestety w takim pojeździe jest mało przestrzeni, dużo ludzi i zapachy lecąaąąąąąąą...... wolałabym coś mniej zapachowego - jakieś pomysły? Będę wdzięczna za rady i opinie.

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny drogie !

Poczytałam, włos mi sie zjeżył na plecach - juz nie raz pisałam i ja i inne osoby że na tym polega istota forum żeby wyrażać swoje poglądy, a że jesteśmy rożne to różnie reagujemy i fizycznie i psychicznie na te same fakty, zdarzenia, opinie.... Ale to chyba dobrze, bo inaczej świat byłby zbyt monotonny i nudny.

Bożenko - rozumiem twoje intencje i twoje posty zawierają racjonalna argumentacje - jeśli ktos je przeczyta spokojnie, bez zbędnych emocji to na pewno zrozumie... :) Masz racje i w 100 % sie z toba zgadzam, że miło jest nam pisac o drobiazgach codziennego życia i jednocześnie dyskutować o swoich zmaganiach z dietą. To jest moje pierwsze i jedyne forum w którym uczestniczę i mam nadzieje że nadal będę sie udzielać. Cieszę sie i podoba misie że otwarcie wyciągasz rękę do pojednania. Problem nie jest wrt tego aby popsuć fajny, koleżenski układ..... :)

Sliweczko - dla mnie również , jak i dla innych Protalek twoja obecność na forum, twoje opiekuńcze skrzydełka, rewelacyjne pomysły kulinarne, indiańskie tańce, dowcipne komentarze, wesołe emotikonki, a przede wszystkim twoja determinacja w dietkowaniu ( załaczane zdjecia !) stanowiły zawsze i m a m n d z i e j e n a d a l bedą stanowić o wyższości tego forum nad innymi forami, do których zaglądałam i które nie przypadły mi do gustu. Spójrz na to wszystko raz jeszcze chłodnym okiem i wróć do nas. :-) Głeboko wierze i cenie twoją życiowa zaradność i mądrość. Wracaj ! Mysle ze dla tematu otrebów czy mąki nie warto rzucac wielomiesięcznej sympatii czy przyjaźni jaka tu miedzy nami istnieje. Pomysl o tym i wróć ! :-D

Polu, Benek, Maho, Babciu Magdo, Marudko, Grazzio, Anulko - macie racje !

Saga, Bogi, Babciu Magdo, Balbinko - gratuluje spadków ! HURRA!

Polu - Benek ma racje odzywaj sie częściej

Balbinko - ciesze sie że twoje postanowienie udaje ci sie realizowa ( Juggin czuwa !)

Mata Hari i Mulan - witam was w naszym protalowym światku ! Zycze wytrwałości i osiagniecia celu !

A tak a'propos Juggin - gdzies nam sie dzisiaj zgubiła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.