Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane dziewczynki!!!!

Jak pisalam wczesniej WYJECHALAM (ktos zauwazyl???)

juggin !!!! melduje, dieta dziala waze 81,6 hurra

musze suwak zmienic!!!! jestem haaaaaapyyyyyyyyy

caluje was wszystkie protalki milego dnia :) :) :-)

Ja zauważyłam, wcześniej o tym pisałaś że Ciebie nie będzie.Pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Kobietki nie dajmy się zwariować! To że jedna postanowiła odejść nie znaczy że zaraz wszystkie muszą. To niepoważne!!!!

Śliwka mimo próśb nie wraca, może nie odwiedza wogóle forum, a może ma nas dosyć???Nie wiem. Ja prosić nie będę, bo uważam że jest to w jej interesie czy wraca czy nie. Skoro tak postanowiła - jej osobista sprawa. Zrobi jak uważa za stosowne.

Eh a ja zanotowałam zwyżkę wagową... i to nie małą, co odrobine mnie martwi. A już tak blisko tej 3 fazy! To jakaś klątwa.

Aha, póki pamiętam, może macie jakieś pomysły co do prowiantu o mniej intensywnym zapachu???? Czeka mnie wycieczka, jazda autokarem i te sprawy. Niestety w takim pojeździe jest mało przestrzeni, dużo ludzi i zapachy lecąaąąąąąąą...... wolałabym coś mniej zapachowego - jakieś pomysły? Będę wdzięczna za rady i opinie.

Pozdrawiam :]

No co Ty mówisz! wzrost wagi! daj spokój za blisko jesteś 3 fazy. Weź się w garść. Więcej mięsa, więcej mięsa....

Na wyjazd to dobre są placuszki i kabanosy drobiowe i z łososia, jajko na twardo, albo pierś z kurczaka pokrojona na na 4 kawałki. Ja takie jedzonko miałam w pociągu jak w sierpniu wyjeżdżałam.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias ja wcieram sok z rzepy z żołtkiem i moja mama też. Ja dopiero zaczełam ale mama to już jakiś czas i włosy już jej prawie nie wypadają. Do tego czasem stosuję maseczkę zakupioną w aptece, która naprawde działa. Mi po niej włosy przestały wypadać o jakieś 50 % już po dwóch użyciach.

Muszę się pochwalić :)

Zdałam rachunkowość :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias ja wcieram sok z rzepy z żołtkiem i moja mama też. Ja dopiero zaczełam ale mama to już jakiś czas i włosy już jej prawie nie wypadają. Do tego czasem stosuję maseczkę zakupioną w aptece, która naprawde działa. Mi po niej włosy przestały wypadać o jakieś 50 % już po dwóch użyciach.

Muszę się pochwalić :)

Zdałam rachunkowość :-) :-D

Delfina, serdeczne gratulacje, byłam pewna, że zdasz, czekałam tylko na informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias ja wcieram sok z rzepy z żołtkiem i moja mama też. Ja dopiero zaczełam ale mama to już jakiś czas i włosy już jej prawie nie wypadają. Do tego czasem stosuję maseczkę zakupioną w aptece, która naprawde działa. Mi po niej włosy przestały wypadać o jakieś 50 % już po dwóch użyciach.

Muszę się pochwalić :)

Zdałam rachunkowość :):D

To moje gratulacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty mówisz! wzrost wagi! daj spokój za blisko jesteś 3 fazy. Weź się w garść. Więcej mięsa, więcej mięsa....

Na wyjazd to dobre są placuszki i kabanosy drobiowe i z łososia, jajko na twardo, albo pierś z kurczaka pokrojona na na 4 kawałki. Ja takie jedzonko miałam w pociągu jak w sierpniu wyjeżdżałam.

Powodzenia

:) bede sie starać! Ale to takie nagłe zwyżki że aż nie wiem od czego! Wszystko robię dobrze... cóż zobaczymy.

Aaaaah jajko na pewno nie - będzie troszke śmierdziało hehe

ale te kabanoski to przemyślę - skąd takie macie? Można je wszędzie dostać czy to jakieś specjalne hmmm?

placuszki wezmę koniecznie, oczywiście w mojej formie chlebkowej - z szyneczką (bądź co bądź bardziej sie najem :> )

Szięki za rady!

Delfino gratuluję!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy tak sobie pomyślałam że dawno nie widziałam Jugin, Ostatnią szansę i Maragrete.

Maragrete pokazałaś się, ale te grzeszki !!!! Weź się w garść bo mi głupio.

Jestem, jestem, ale ja bardziej widoczna jestem na dole strony, tam gdzie sa wypisane osoby odwiedzające forum. Czytam Was zawzięcie ale mało piszę. Dzieki za pamięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bede sie starać! Ale to takie nagłe zwyżki że aż nie wiem od czego! Wszystko robię dobrze... cóż zobaczymy.

Aaaaah jajko na pewno nie - będzie troszke śmierdziało hehe

ale te kabanoski to przemyślę - skąd takie macie? Można je wszędzie dostać czy to jakieś specjalne hmmm?

placuszki wezmę koniecznie, oczywiście w mojej formie chlebkowej - z szyneczką (bądź co bądź bardziej sie najem :> )

Szięki za rady!

Delfino gratuluję!!!!!

Kabanosy drobiowe i z łososia w realu i tesco. Z łososia są też w Intermarche (nie wiem czy dobrze napisalam). Drobiowe chyba sokołowa a z łososia to firmy ALMAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENEK wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącej 40-tki i dziękuję Ci za rady. Pozdrawiam.

Dzięki Haczyk!post-12859-1253562114_thumb.gif

Kasias ja wcieram sok z rzepy z żołtkiem i moja mama też. Ja dopiero zaczełam ale mama to już jakiś czas i włosy już jej prawie nie wypadają. Do tego czasem stosuję maseczkę zakupioną w aptece, która naprawde działa. Mi po niej włosy przestały wypadać o jakieś 50 % już po dwóch użyciach.

Muszę się pochwalić :)

Zdałam rachunkowość :-) :-D

Moje gratulki!post-12859-1253562000_thumb.gif z matmą też Ci pójdzie dobrze, będziemy kciuki trzymać!

Delfina gratulacje i po co to było się stresować??? :)

Olu ,a jak tam Twoje wyniki z badań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki i nowych przybyszów na forum.

Wróciłam z wycieczki do Wiednia, niestety grzechu nie dało się uniknąć: kawa i tort Sachera :-D . Mam nadzieję, że wybaczycie...

Wróciłam, nadrobiłam zaległości w postach i nie mogę się nadziwić :-) . Muszę ze swojej strony powiedzieć, że też wybrałam to forum z wielu innych, które odwiedziłam szukając informacji o diecie Protal. Chociaż strona www.smaczny.pl wydaje się bardzo niebezpieczna :-D dla łasucha na diecie (zdjęcia tortów, ciast, przepisy na desery..) jakim jestem.

Przed rozpoczęciem diety czytałam wiele postów na forum, wg tych wskazówek zaczęłam dietę, zostałam miło na forum przywitana przez Śliweczkę i Pola mi bardzo pomogła z książką. Zgodnie z Waszymi radami zaczęłam jeść otręby i jestem z tego bardzo zadowolona. Pomogło mnie i mężowi chociaż na zupełnie skrajne objawy :-) .

Tak już jest na forum, że zdarzają się nieporozumienia między forumowiczami. Ludzie różnie odbierają napisane posty, często napisane bez złych intencji, wynika to raczej z różnicy charakterów i doświadczeń. Na forum nie widzimy drugiej osoby i żle interpretujemy zamiary.. :-D ..

Potwierdzeniem tego są pierwsze strony tego forum gdzie Dorota radośnie dzieli sie z innymi odkryciem Protala a wiele sceptycznych głosów prowadzi dyskusje "niedowiarków" i "sceptyków", nie zadając sobie nawet trudu przeczytania ksiąki, czy przetrwania chociaż paru dni na białkach... :-D A potem to forum stało się miejscem spotkań i wymiany informacji dla wielu chętnych protalek...

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i tych co stale czytają ten wątek. "Niech moc białka będzie z Wami" :-D

Zmykam spać bo Wiedeń jeszcze nie odespany... I nie zmieniajcie się :) :) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Saga, zobacze w aptece i zaaplikuje co nie zabije to wzmocni :) mam nadzieje, bo i tak peruka za niedlugo mnie czeka wrrrr :-)

Kasiu juz wczesniej pisalam,ze tez mialam problem z wlosami i kupilam w aptece skrzypowite o dziwo po przyjeciu paru sztuk zauwazylam zmiane ,a po zakonczeniu calego opakowania wogole nie wypadaja,sama jestem bardzo zdziwiona ze tak szybko zadzialalo bo wszedzie ich bylo pelno.

Muszę się pochwalić :-)

Zdałam rachunkowość :-) :-D

Gratulacje Delfino88!ja tez wierzylam ze zdasz ten egzamin.A matma to juz powiedzmy pestka skoro rachunkowosc zdalas,matmy uczylas sie od dziecka, hehe,ale ja jestem :)

-Anulko ja tez tak zaczynalam:bole glowy,uszy,wezly chlonne,wszystko mnie bolalo;no i 10dni zwolnienia,siedze w domu.Antybiotyk i mala poprawa,tak jakby wszystko na nowo sie zaczynalo,a jaki katar,uroki jesieni, :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.