Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bożenko będe w październiku u mamy ale żeby to nie było za późno :)

Jakoś resztką sił może wytrzymam, ale 10 października wyjeżdżam i znowu będę miała kłopoty z dietowaniem. Ale i tak jestem pewna, że osiągnę swój cel, bo mam wsparcie nie lada i wspaniałą dietę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby mi się dziś łomot :) ktoś mieszka blisko??

Uwazaj, uwazaj bo ja mam calkiem bliziutko do Ciebie :) I kolejny raz Ci na sucho nie ujdzie. Pracuję na Golecinie, wiec po pracy wsiadę w furke, zaopatrzę sie w palke i wszystkie grzeszki z główki wytrzepie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj, uwazaj bo ja mam calkiem bliziutko do Ciebie :) I kolejny raz Ci na sucho nie ujdzie. Pracuję na Golecinie, wiec po pracy wsiadę w furke, zaopatrzę sie w palke i wszystkie grzeszki z główki wytrzepie :)

Będe pamiętać, jutro waga mnie ukara, a jak to nie pomoże, to nawet za paliwo Ci oddam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenka,Delfina i Tyrolcia nie wiem skąd wziąć na Was kije samobije (pewnie Benek wie, ale jej teraz niema), ale należy się Wam bura. Co to jest tylko grzeszki w głowie. To już nie cieszą Was spadki wagi !!!!!

A teraz to suwaczek trzeba zatrzymać!!!!! Wstydźcie się!!!! Tyle trudu i co !!!! nie wolno się poddawać byle jakiemu żarciu, przecież to wcale nie jest dobre. I na dodatek DODO też się nie powstrzymała. Mam nadzieję, że czytając to się rumienicie i zapomnicie o grzeszkach. W końcu to forum dla odchudzających się a nie obrzarciuchów.

(mam nadzieję że nie przegięłam i nikt się nie obrazi)

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi dam radę jakoś zamilkła.

Saga ja też zauważyłam że brakuje paru osób na forum. Co sie dzieje dziewczyny?! Śliweczko jeśli nadal nas czytasz a mam nadzieje że tak bo widziałam że forum z przepisami odwiedziłaś to wiedz że brakuje Ciebie tutaj.

Mam nadzieje że taka cisza na forum to tylko wynik braku czasu, albo dziewczynki nie maja nic do dodania na forum. Sama jak nie mam co pisac to tylko czytam Was ale cały czas jestem. 

Kochane wracajcie do nas!!!!!!

Życze miłej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kupilam jakis czas temu aromat kokosowy i stosuje go do moich ciasteczek i super smakuje, jeszcze szukam orzechowego bo strasznie lubie smakolyki o tym aromacie...

ooo tak! O tym aromacie też marzę!

Boziu jak mi orzechów brakuje! I słonecznika.... niam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki !!!!!

Juggin ratuj!!!! weszlam na wage i mam 2 kilo wiecej DLACZEGO!!!!!!! to nie sprawiedliwe trzymam sie zasad duzo pije wody a tutaj az 2 kilo wiecej !!!

lzy mi leca jak groch :)

przepraszam kobitki ze tak od rana marudze ......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko, może wagę postawiłaś o pół centymetra

w innym miejscu niż ostatnio?? I dlatego..

Ja to bym się jeszcze z 3 razy zważyła - gdyby mnie

zaniepokoił wynik!!! Może spróbuj jak jeszcze nic nie

zjadłaś! Jak się powtórzą dwa te same wyniki - to będzie

wiadomo który jest prawdziwy.

A ja się dzisiaj zapomniałam zważyć.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki :)

Balbinko, jakie fatalne informacje od rana. Może Ty jesteś tym przypadkiem, który tyje od przysłowiowego listka sałaty.Bardzo Ci współczuję, mam nadzieję, że te 2 kg rozwieją się szybko jak fatamorgana.

Ja mam 300g więcej ale nie dziwię się i przyjmuję wyrok wagowy z pokorą.

Pozdrawiam i życzę milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki !!!!!

Juggin ratuj!!!! weszlam na wage i mam 2 kilo wiecej DLACZEGO!!!!!!! to nie sprawiedliwe trzymam sie zasad duzo pije wody a tutaj az 2 kilo wiecej !!!

lzy mi leca jak groch :)

przepraszam kobitki ze tak od rana marudze ......................

Ja też wczoraj odnotowałam znaczny przyrost wagi, a dziś już w normie. Wczoraj więcej wypiłam i dojadłam mięsa, ryby i wątróbki i wszystko wróciło do normy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.