Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane!!! :-)

Ja dzisiaj z kubeczkiem kawy!!! KasiulaS współczuję Ci tego problemu

z włosami. Ja jestem w temacie o tyle, że mój Ukochany ma też taki

problem. Używał jakiegoś preparatu w ampułkach. Ale nie powiem Ci co

to było bo nie wiem i nie wiem nawet ile kosztowało - bo to jego chrzestna

mu sprezentowała. Nie zauważyłam większej różnicy. On mówi, że mniej

mu wypadają. Ale tą kurację trzeba powtarzać co jakiś czas.

Mi też wypadają - ale to jak zawsze, tylko póki co mają mi z czego wypadać.

Ale kupie sobie jakieś witaminki.

Na razie podratowuję swoje kości, bo są słabe.. Kupiłam wapno z witaminą D.

Bo mimo tego, że na diecie już 7 miesięcy jestem - to wyniki badania kości

nie wyszły za dobrze. Ale od razu podkreślam, że nie wiem jakie były przed dietą.

A co do opinii na temat diet.. to ile ich jest - tyle też zwolenników i przeciwników.

A jak już wiemy to niestety na własnej skórze najlepiej się przekonać co komu

odpowiada (czyt. co najlepiej pozwala tracić komkretnemu organizmowi na wadze).

Ja dzisiaj jadę pośmigać na łyżwach :-D Tak sie cieszę, że otwarli już lodowisko

post-13995-1253767892_thumb.gif Na studiach to po zajęciach CODZIENNIE biegłam na godzinkę, lub dwie pośmigać.

Miałam blizej z uczelni, niż teraz z domu. za to teraz mam samochodzik, ech....

gdyby tylko nie ta benzyna.. :)

Balbinka, tak wczoraj myślałam - i moze te ogórasy tylko wodę Ci zatrzymały

i dzisiaj już będzie dobrze!!!

Anulka, a Ty tak narzekasz na swoje grzeszki, a ja tylko widzę na suwaczku

coraz mniej.. Oj, ja bym też chciała przy grzeszeniu spadać w dół :) Założę się,

że jak u Poli - i Tobie się uda w tej III fazie zrzucić nie jedne 2 kg!! :-)

To na razie na tyle - miłego dnia - JUTRO PIĄTEK!!! ..i znowu weeked, ale te

dni lecą szybko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mrudko i Juggin i reszta Protalek, jak tylko się obudzicie :)

Dzisiaj wróciłam do wagi z suwaczka, ale po co mi to było, mogłam już mieć mniej. U mnie na dworze pochmurno i smutno, mam nadzieję, że w środku dnia będzie lepiej :)

Życzę wszystkim miłego dnia, przyjemnej pracy(tej w domu też) i wieeeeeelu spadków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez witam na posterunku.

No cóż, waga stoi w miejscu, szkoda, ze w tym złym miejscu, ale dzis proteinki to może sie poruszy w dobrym kierunku.

Palenie rzucone, 3 dzien i staje sie coraz bardziej zła i zlośliwa i coraz bardziej chce mi się słodkiego :-) Chyba czas w chrom sie zaopatrzyć :-D Może on mi cos pomoże.

Jutro piatek, a ja wcale sie nie ciesze, bo wymyslilam sobie pewien kurs, rozpoczynam w sobote o 9.00 do 16.30- koszmar jakiś :) Ale cóż- chce się być bardziej szkolonym to trzeba sie poświęcić.

Czasem śmieje się, a raczej płaczę, gdy sie nadenerwuje w pracy, ze trzba bylo skończyć ze 3 fakultety ( zamiast 1) i może zyło by mi sie lepiej :)

Mam dziś poł reklamówki jedzenia- dosłownie i wiem ,ze dam radę zjeśc to do 16.00. Koszmarnie jestem głodna cały czas- na szczęście ratuje sie tylko dozwolonymi i żyję nadzieję, ze tydzien gora dwa i dojdę do siebie.

Milego dnia wszystkim życze i oczywiscie goroąco pozdrawiam mojego Kroliczka- Balbinkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Was witam przy porannej kawce.

Skoro mowa o włosach to u mnie jest ok. Nie wypadały mi mocno przed dietą i nie wypadają teraz wiadomo, że zawsze trochę po myciu czy czesaniu jest.

Marudko moja waga z suwaczka nie aktualna niestety - tam mam zaznaczone 60,1 - bo któregoś dnia tak miałam niestety od kilku dni jest 60,7 (i nawet @ nie pomogła bo za dużo wtedy grzeszyłam a miałam tendencję spadkową w tym czasie) także to jest różnie. Faktem jest, że nie jem wszystkiego co powinnam jeść w III fazie. Nieraz skubnę coś niedozwolonego i tak to sie ciągnie za mną. Ale powiedziałam sobie wczoraj, że nie ruszę ciasta.....itp....ale zobaczymy dalej Na razie jest ok. O tyle jest teraz dobrze, że nie muszę pilnować rytmu naprzemiennego.

Trzymajcie się dziewczyny. Powodzenia z włoskami i z wagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich u mnie też jak na razie pochmurno,ale dość ciepło,fajnie by było gdyby cała jesień taka była.Waga w górze,ale dzisiaj proteinki i zamierzam trzymać sie twardo a jutro do pracy zabieram tylko mięso,serek i warzywka,może ruszy w dół.

Juggin sama kiedyś paliłam i wiem,że nie łatwo jest rzucić palenie,ale Ty twarda kobitka jesteś i na pewno Ci się uda,czego z całego serca ci życzę :) .

Kasias nie martw się kochana,sądzę,że przyczyną wypadania włosów nie jest sama dieta,ani ja ani kilka innych znanych mi osób nie mają takiego problemu.Tylko jedna koleżanka ktora choruje na tarczycę.Myślę,że po kuracji uda się ten problem przynajmniej zminimalizować.Bedzie dobrze.

Balbinko przecie my sekta serowa a nie ogórkowa :) ,wysikasz i bedzie oky,trzymaj sie postanowień(ogórki 2 a małe 3 dziennie,reszta zamknąć :-) ).Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki!!

Czemu dziś jest tak pochmurnie. Aż mi sie z wyrka nie chciało zwlec.

Juggin ja tez rzucam tyle ze już od 1 wrzesnia i z tym tez zdarzało sie grzeszyc. a jak sie nie pali to sie chce bardziej jeść dlatego mysle, że to pół reklamówki to normalka:) Powodzenia w rzucaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny i chlopaku :)

u mnie pogoda tez nie rozpieszcza..pada deszcz..jest tak szaro i smutno. :) komp mi sie zawiesza,strony otwieraja sie w mega zolwim tempie!

kasias-co do wypadania wlosow..moj maz uzywal produktu o nazwie Alpecin,szampon i tonik po umyciu wlosow,jest to bardziej przeznaczne dla facetow ale kobiety tez moga tego uzywac. Ta sama firma wprowadzila tez na rynek serie dla kobiet przeciw wypadaniu wlosow,Plantur 39,dla kobiet po 40 choc mozna juz uzywac wczesniej. tak przynajmniej mowia :-) mozna dostac te produkty w aptece,drogeriach i u fryzjera. Podobno produkty z kofeina wzmacniaja i regeneruja slabe cebulki wlosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

U mnie dzis nibyletnio ale pochmurno i po raz pierwszy tej jesieni/lata (?!) załozyłam do pracy rajstopy do spódnicy ... koniec laby i biegania z gołymi nogami....niestety, idzie zima....nieuchronnie.

Balbinko - jak tam twoja waga dzisiaj - bo moja bez zmian, ale to pokuta za grzechy z przedwczoraj i wekendu...

Juggin - ja sama popalam wiec podziwiam cie za silę woli i chart ducha...TRZYMAJ SIĘ !!

Może pomoże ci tzw. elektroniczny papieros. Właśnie w sobotę widziałam sie z kolega, który sie odzwyczaja od papierosów za pomocą takiego urządzenia, wyglada jak papieros w tzw. dulafce, dymi sie, żarzy, samemu dawkuje sie kropelkami ilość nikotyny albo zupełnie bez nikotyny i tak stopniowo sie odzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!ja tylko nachwilke bo musze isc do lekarza.obiecalam sobie zrobic 2 dni bialkowe no i slowa dotrzymam,qale juz po 1 dniu waga pokazala 62kg,czyli potwierdzam dzien bialkowy dziala super

-.Kobietki kiedys pisalysmy ,ze denerwuja nas potrawy po prawej stronie monitora,dzisiaj wyczytalam cos takiego,Cyt."jesli jestes kobieta na codzien dbajaco o linie,mozesz bez obawy ogladaczdjecia kalorycznych smakolykow!Naukowcy z Uniwersytetu w Utrechcie zbadali,ze patrzac,nie ulegamy pokusie natychmiastowego zjedzenia pysznosci,a przeciwniewzmacnia sie w nas chec do zdrowego odzywiania.Widok slodkiego przedmiotu pozadania przypomina nam o naszym glownym celu-dbalosci o wage,"Patrzenie sprzyja chudnieciu,wiec niech nadal pokazuja te piekne ciacha,surowki,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Olu - ciesz sie !

Prawidłowe chudniecie, bez szkody dla organizmu, dla wyglądu skóry etc. to 0,8-1,2 kg na tydzien. Jaka masz średnia

( oczywiście nie licząc uderzeniówki !) ?

Zebym ja miała taki problem też...... eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.Kobietki kiedys pisalysmy ,ze denerwuja nas potrawy po prawej stronie monitora,dzisiaj wyczytalam cos takiego,Cyt."jesli jestes kobieta na codzien dbajaco o linie,mozesz bez obawy ogladaczdjecia kalorycznych smakolykow!Naukowcy z Uniwersytetu w Utrechcie zbadali,ze patrzac,nie ulegamy pokusie natychmiastowego zjedzenia pysznosci,a przeciwniewzmacnia sie w nas chec do zdrowego odzywiania.Widok slodkiego przedmiotu pozadania przypomina nam o naszym glownym celu-dbalosci o wage,"Patrzenie sprzyja chudnieciu,wiec niech nadal pokazuja te piekne ciacha,surowki,itp.

No to ja jestem wyjatkiem Grazzia od tej reguły, bo na mnie zarowno na obrazku jak i w realu słodycze działają bardzo kuszaco.... a może nie jestem kobietą..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.