Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

śledzę ten wątek od niedawna bo sam się zdecydowałem przejście na Protal. Przyznam się, że skorzystałem już z Waszych kilku przepisów a chciałbym ich wykorzystać więcej, brakuje mi do tego serka homogenizowanego 0%.

Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie w W-wie można taki serek nabyć? Wiem, że produkuje go ostrowia i Maćkowy jednak nigdzie nie mogę znaleźć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Gratuluję spadków i bardzo się cieszę, że i ja mogę do spadkowiczów dołączyć. Udało mi się i rano było 95 kg.

Ale radocha. Niestety do końca miesiąca będzie już zastój bo teraz 7 dni warzywka a potem @.

Ja chyba też nie jestem kobietą bo ten pasek obok to jakoś mnie nie zniechęca.

Pozdrawiam Was gorąco ze słonecznego Gdańska i życzę dalszych spadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEFIR 0% o smaku owoców leśnych

Zawartość w 100 g produktu

- białko 3.3 g

- węglowodany 9,0 g

- tłuszcz 0,05 g

Waga - 450 g

Cena 1,98 zł

Do kupienia w sieci sklepów "PIOTR i PAWEŁ"

Witam,

zastanawiałem się nad tym kefirem ale odrzuciłem go ze względu na owoce i cukier które w I fazie są zabronione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy nie jesz za duzo nabiału dziennie ( wiecej niz mięska)?

a czy to źle? Z książki Dukan'a, str 67:

"... chudy nabiał zawiera praktycznie tylko białko, zatem jego znaczenie w kuracji uderzeniowej, gdy poszukuje się jak najczystszych białek, jest ogromne"

Stąd moje zdziwienie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Olu - ciesz sie !

Prawidłowe chudniecie, bez szkody dla organizmu, dla wyglądu skóry etc. to 0,8-1,2 kg na tydzien. Jaka masz średnia

( oczywiście nie licząc uderzeniówki !) ?

Zebym ja miała taki problem też...... eh...

ja już nic nie mówię ... :-)

witajcie!ja tylko nachwilke bo musze isc do lekarza.obiecalam sobie zrobic 2 dni bialkowe no i slowa dotrzymam,qale juz po 1 dniu waga pokazala 62kg,czyli potwierdzam dzien bialkowy dziala super

-.Kobietki kiedys pisalysmy ,ze denerwuja nas potrawy po prawej stronie monitora,dzisiaj wyczytalam cos takiego,Cyt."jesli jestes kobieta na codzien dbajaco o linie,mozesz bez obawy ogladaczdjecia kalorycznych smakolykow!Naukowcy z Uniwersytetu w Utrechcie zbadali,ze patrzac,nie ulegamy pokusie natychmiastowego zjedzenia pysznosci,a przeciwniewzmacnia sie w nas chec do zdrowego odzywiania.Widok slodkiego przedmiotu pozadania przypomina nam o naszym glownym celu-dbalosci o wage,"Patrzenie sprzyja chudnieciu,wiec niech nadal pokazuja te piekne ciacha,surowki,itp.

coś w tym jest,ale nie do końca

powiem tak: jak widzę na obrazku/zdjęciu jakieś jedzenie - jest ok. Myślę sobie "cóż chętnie bym to zjadła, ale z drugiej strony... to same tłuszcze i cukry... nieeee wclae bym nie chciała"

ale np. patrząc na reklamę jakiejś czekolady albo czując ją, bo ktoś przy mnie je (nawet może być zwykły wafelek, lub coś innego niedozwolonego) to jednak chętnie bym sobie zjada.... uh! :-D

Bozenko dziekuje za przepis.

Co do włosow to też mi zaczeły wypadac ale ja chyba tak mam że co jakiś czas leca. hehe a może macie jakies skuteczne metody na tradzik?? bo czego to ja już nie stosowalam.

ja na trądzik mam nawet dwie rady - pierwsza to DERMATOLOG a w razie konieczności ENDOKRYNOLOG :)

mnie pomogło, w przeciwieństwie do wszystkich toników czy też pilingów

a czy to źle? Z książki Dukan'a, str 67:

"... chudy nabiał zawiera praktycznie tylko białko, zatem jego znaczenie w kuracji uderzeniowej, gdy poszukuje się jak najczystszych białek, jest ogromne"

Stąd moje zdziwienie

pozdro

nie ulega jednak wątpliwości że jedząc więcej mięsa chudnie się szybciej. Np spójrzmy na dowolny odtłuszczony jogurt - ja mam taki co ma 1,5g tłuszczu i 5g węglowodanów na 100g produktu. Pomijając białka, bop wiadomo że chude mięso ma ich znacznie więcej od tego jogurtu, widać że po zjedzeniu np 500g jogurtu mamy 25g węgli spożytych. Mięso swój sukces zawdzięcza przez BRAK węglowodanów. Dlatego jak ktoś ma problemy z chudnięciem na tej diecie powinien zwiększyć ilość spożywanego mięsa kosztem nabiału :) wiem z własnego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!ja tylko nachwilke bo musze isc do lekarza.obiecalam sobie zrobic 2 dni bialkowe no i slowa dotrzymam,qale juz po 1 dniu waga pokazala 62kg,czyli potwierdzam dzien bialkowy dziala super

-.Kobietki kiedys pisalysmy ,ze denerwuja nas potrawy po prawej stronie monitora,dzisiaj wyczytalam cos takiego,Cyt."jesli jestes kobieta na codzien dbajaco o linie,mozesz bez obawy ogladaczdjecia kalorycznych smakolykow!Naukowcy z Uniwersytetu w Utrechcie zbadali,ze patrzac,nie ulegamy pokusie natychmiastowego zjedzenia pysznosci,a przeciwniewzmacnia sie w nas chec do zdrowego odzywiania.Widok slodkiego przedmiotu pozadania przypomina nam o naszym glownym celu-dbalosci o wage,"Patrzenie sprzyja chudnieciu,wiec niech nadal pokazuja te piekne ciacha,surowki,itp.

Ja te obrazki to oglądam po kilka razy i wyobrażam sobie je w realu. Jakoś nie najlepiej na mnie działają, ale ja zawsze, uważam, że ja taki bardziej mężczyzna bo nie cierpię zakupów :)

Witam dziewczynki. Ja dopiero kawke pije.

Waga w dól i nie wiem czy to nie za szybko.

Miłego dnia życze

Olu gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ulega jednak wątpliwości że jedząc więcej mięsa chudnie się szybciej. Np spójrzmy na dowolny odtłuszczony jogurt - ja mam taki co ma 1,5g tłuszczu i 5g węglowodanów na 100g produktu. Pomijając białka, bop wiadomo że chude mięso ma ich znacznie więcej od tego jogurtu, widać że po zjedzeniu np 500g jogurtu mamy 25g węgli spożytych. Mięso swój sukces zawdzięcza przez BRAK węglowodanów. Dlatego jak ktoś ma problemy z chudnięciem na tej diecie powinien zwiększyć ilość spożywanego mięsa kosztem nabiału :) wiem z własnego doświadczenia

dzięki za wyjaśnienie, osobiście wolałbym odwrotne proporcje (więcej nabiału) ale ważny jest efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również - nowy ale obserwator od ponad dwóch tygodni :)

Witaj zaDuży :-)

Życzę Ci powodzenia i wytrwalości na naszej wspaniałej diecie :-D

Mam do Ciebie prośbę, żebyś "nie zaśmiecał" wątków z przepisami i z produktmi dozwolonymi pytaniami. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy sobie na głównym wątku, czyli tutaj. Jeśli chodzi o serek homogenizowany, to w produktach dozwolonych są chyba 2 zdjęcia serków. Ja kupuję serek Ostrowia i sieciowy Auchan właśnie w Auchan. Nie wiem jakie masz dostępne sklepy w okolicy. Jeśli chodzi o kefir z owocami to jest to produkt tolerowany, bo ilości cukry i owoców ma znikome sądząc po parametrach. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie, osobiście wolałbym odwrotne proporcje (więcej nabiału) ale ważny jest efekt

cóż, ja chyba też bym tak wolała. No ale ja już dostałam nauczkę i wiem że naprawdę warto jeść mięso w większych proporcjach w stosunku do reszty produktów ;D a już rada na przyszłość: nie przesadzaj z otrębami jeśli je jadasz. Ja niestety miałam fazę tzn "naleśnikową" i miałam dłuuuugi zastój jeśli chodzi o gubienie wagi.

A teraz pocieszenie: faceci chudną szybciej (dużo szybciej), wedle naszych obserwacji. Także życzę wytrwałości ;]

aha odpowiedziałam Ci na pytanie o serek w wątku z przepisami, ale na wszelki wypadek napiszę i tutaj:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...c=7917&st=0

pod tym linkiem dziewczyny dokładnie wypisały produkty które stosują i gdzie je można dostać.

jesteś z Warszawy więc jestem pewna że z ich znalezieniem nie będziesz miał problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.