Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka ja też ma 30 km na lodowisko i trochę mi żal kasy

na benzynę.. Ale już jestem tak zakochana w tym sporcie,

że nic mnie nie powstrzyma.

A Wy sobie możecie zrobić kiedyś weekendowy wypad całą

rodzinką - POLECAM!!!

Ja już wzięłam na lodowisko mojego 2letniego wtedy chrześniaka

(to było w zeszłym sezonie), ale kupiłam mu łyżwy saneczkowe i kask

- żeby był bezpieczny. Bardzo mu się podobało.

Ja na przykład trochę jestem zła na rodziców, ze mnie nigdy na lodowisko

nie zabrali!!! Ale za to teraz to ja zabieram od czasu do czasu moją mamę

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątkowy poranek.

Waga mi spadła o 400g. Zauwazyłam, że bez względu na to czy jestem na samych białkach, czy z warzywami to waga rusza sie w dół raz na 4 dni. Wczoraj np. byłam ostatni dzień na warzywkach , no i ważę mniej. Dzisiaj znowu na samych proteinach i waga na te 4 dni pewnie stanie w miejscu. A może nie - chciałabym.

Jusia napisz, jak się czuje synek. Swojej progeniturze zawsze obniżałam temperaturę zimnymi okładami na czoło i kark( tylko przy bardzo wysokiej gorączce). Pomagało. Teraz w ten sam sposób działam przy chorobach moich wnucząt.

Zbliża się weekend - nie grzeszcie!A jezeli to tylko tak ciut,ciut.

Gratulacje Babciu Magdo ! Fajnie że systematycznie lecisz w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Czy u Was też te reklamy latają przed nosem, no bo mnie już wkurzają.

W Szczecinie ładnie słonecznie i ciepło

Z mężęm już całkiem dobrze a ja mam wagę nie bardzo j.n.

Zmieniłam sobie cykl 5 na 5 i zobaczymy.

Ponieważ jem dużo jajek poprosiłam rodzinnego o skierowanie na padanie lipidowe.I wiecie mam wyniki lepsze niż przed dietą :-)

Ale waga moja chyba spowodowana stresem.

Córka przywiozła mi rowerek stacjonarny i próbuję na nim ćwiczyć codzienie 2 x po 5 min narazie nie daję rady więcej.To zamiast ćwiczeń.Zazdroszczę Wam jazdy na lodzie ale to już nie dla mnie. :)

A co u Was?

pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane.

I juz żegnam sie z Wami weekendowo- bo w pracy mam Sajgon. a potem w domku trzeba postac przy garnuszkach, a jutro od rana kurs zaczynam :) i dopiero późnym popołudniem do domku wpadnę.

Życzę Wam miłego weekendu i Balbince przesyłam super pozytywna moc na chudniecie :) Buziaczki dla Was. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie - pozwalam sobie od czasu do czasu tematy będące dyskusją w wątkach z przepisami i produktami przenieść tutaj właśnie.

Bardzo dziękujemy Panie Marcinie, bo właśnie dzięki temu mamy porządek na tych wątkach. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane.

I juz żegnam sie z Wami weekendowo- bo w pracy mam Sajgon. a potem w domku trzeba postac przy garnuszkach, a jutro od rana kurs zaczynam :) i dopiero późnym popołudniem do domku wpadnę.

Życzę Wam miłego weekendu i Balbince przesyłam super pozytywna moc na chudniecie :) Buziaczki dla Was. Papa.

No to pa Juggin, trzymaj się w weekend, bo pewnie nie jest Ci lekko, ale warto rzucić palenie :-) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja będę się z Wami już pomału żegnać. Dziś mam urwanie głowy z pracą. Życzę Wam miłego weekendu i dużych spadków wagowych. Żebyście miały się czym pochwalić jak do was zajrzę w poniedziałek. Może pogoda też dopisze. Narka - trzymajcie się. Pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja będę się z Wami już pomału żegnać. Dziś mam urwanie głowy z pracą. Życzę Wam miłego weekendu i dużych spadków wagowych. Żebyście miały się czym pochwalić jak do was zajrzę w poniedziałek. Może pogoda też dopisze. Narka - trzymajcie się. Pa :)

Pa Anulka, z tym chwaleniem to różnie może być. Ale Tobie życzę, żebyś cały poniedziałek się chwaliła i może nas też przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaragreteTo super, że mamy ulubiony wspólny sport :-) Ja jestem tak trochę

niespełnioną łyżwiarką :) bo zaczęłam jeździć dopiero na studiach

(jakieś 5 lat temu), kto wie czy gdybym zaczęła wcześniej - to nie

zostałabym jakąś Prima Baleriną :)

Ja nauczyłam sie jeżdzic tak ze 30 lat temu a potem odświezyłam tą umiejętnośc jak mój syn był mały. Teraz do sztucznego lodowiska mam tez tak ze 20 km ale za to jak sa naturalne blisko to nie daruje sobie tej przyjemnosci,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zarowno Panie jak i Panów. Narazie nie mam co pisać ino przyszłam sie przywitac. Hmm i tak nikt nie zauwaza, że pisze. Miłego poczatku weekendu

Jak to Tyrolciu - ja cie zauwaażam i jak znikasz i jak sie pojawiasz.... nie narzekaj. Buziaki ! :) :) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

śledzę ten wątek od niedawna bo sam się zdecydowałem przejście na Protal. Przyznam się, że skorzystałem już z Waszych kilku przepisów a chciałbym ich wykorzystać więcej, brakuje mi do tego serka homogenizowanego 0%.

Czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie w W-wie można taki serek nabyć? Wiem, że produkuje go ostrowia i Maćkowy jednak nigdzie nie mogę znaleźć.

pozdrawiam

Witam na forum, niestety co do zakupów w Wawie nie mogę doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.