Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

DODO a co z Tobą też żadko się pojawiasz

Dzien dobry,

Melduje sie i juz tlumacze.

Jestem z wami, czytam posty, trzymam sie Dukana i chudne. Ostatni miesiac biegalam jak szalona i nie zawsze mialam czas, zeby pisac dlugie posty. Ale od przyszlego tygodnia bede miala troche inny system pracy, wiec rowniez wiecej czasu aby sie udzielac na forum.

Dukana nie odpuszcze, nie ma mowy!

A wszystkich niedowiarkow zapewniam, ze nawet najlepsze lody czekoladowe nie zastapia mi satysfakcji jaka mam, zakladajac coraz mniejsze jeansy :):-)

Mysle, ze nareszcie dojrzalam do tego, zeby zrozumiec, ze zdrowie i ladna sylwetka sa wazniejsze i daja wiecej radosci niz zjedzona w pospiechu porcja frytek.

Przede mna jeszcze dluga droga,bo wciaz zdarza mi sie zgrzeszyc, ale i tak robie postepy:-)

Naprawde sama nie moge uwierzyc w to, ze tak dlugo juz wytrzymalam bez np.paczkow i ze wcale mi ich nie brakuje:-):)

Zycze wszystkim milej soboty i dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już po południu.Dzień taki już troszkę jesienny ,ale pogodny.Moja młodsza córa wyjechała dzisiaj już na studia i dobrze,że mam męża i psinkę ,bo pusto tak jakoś :) .Znowu trzeba przywyknąć,po 3 miesięcznych wakacjach ,ciężka sprawa,ala taka kolej .waga trochę w dół,ale jutro grill na pożegnanie lata,kurcze i znowu jakieś grzeszki.Jednak myślę,że i tak mi się udaje, utrzymuję tę wagę od prawie pół roku,to na żadnej diecie mi sie to nie udawało przez tak długi okres.

Nie będę wymieniać imion ,ale pozdrawiam cieplutko Całe Protalkowe grono :)

Beniu okrągła rocznica :-) ,ale to super okres dla kobiety(mam go już za sobą niestety).Wszystkiego najlepszego kochana,czego tylko zapragniesz o czym tylko zamarzysz..............

post-13501-1253962208_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-do napisz jak tam w nowym miejscu pracy i zamieszkania,bardzo jestem ciekawa,czy wszystko się poukladalo.Myślę,ze tak .Serdecznie Cie pozdrawiam,życzę powodzenia

Mallinko,dziekuje, na razie wszystko sie dobrze uklada.

W pracy nas cisna, wiadomo, jak w kazdej pracy, ale klimaty bardzo mi sie podobaja.

W pracy rozmawiam praktycznie tylko po francusku, czasami po angielsku. Za to w domu tylko po angielsku, bo wspollokatorzy sa tylko angielskojezyczni. Mam szczescie, bo mieszkam z uroczymi osobami.

Jezyk polski pozostaje mi wiec tylko do kontaktow telefoniczno-internetowych z rodzina i znajomymi.

Czasami mieszam wszystko naraz i wychodza niezle kwiatki, normalnie slowotworstwo jezykowe:-):)

Na razie poznaje nowe miasto, staram nawiazywac nowe kontakty towarzyskie, ale wiadomo, ze na wszystko trzeba czasu.

Wczoraj np. odkrylam urocze male kino, takie z klimatem (jak stare polskie kina), no i graja tam swietnie filmy z calego swiata, takie, ktorych nie uswiadczysz w zamerykanizowanych multiplexach.

Az mi sie lza w oku zakrecila jak zobaczylam ta zimna sale, zniszczone fotele:-) ale za to film-bombowy!Az mi sie stare studeckie czasy przypomnialy.

A teraz pedze upiec jakis protalowy chlebek, albo moze mufinki.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się rozpisałyście :) później nadrobie.

Póki co Benek Wszystkiego Najlepszego!!!!

Ja zaliczyłam i to jako jedyna na 4 :-) więc jestem cała happy!

Delfinko, serdecznie gratuluję, to Ty jesteś prymuską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallinko,dziekuje, na razie wszystko sie dobrze uklada.

W pracy nas cisna, wiadomo, jak w kazdej pracy, ale klimaty bardzo mi sie podobaja.

W pracy rozmawiam praktycznie tylko po francusku, czasami po angielsku. Za to w domu tylko po angielsku, bo wspollokatorzy sa tylko angielskojezyczni. Mam szczescie, bo mieszkam z uroczymi osobami.

Jezyk polski pozostaje mi wiec tylko do kontaktow telefoniczno-internetowych z rodzina i znajomymi.

Czasami mieszam wszystko naraz i wychodza niezle kwiatki, normalnie slowotworstwo jezykowe:-) :)

Na razie poznaje nowe miasto, staram nawiazywac nowe kontakty towarzyskie, ale wiadomo, ze na wszystko trzeba czasu.

Wczoraj np. odkrylam urocze male kino, takie z klimatem (jak stare polskie kina), no i graja tam swietnie filmy z calego swiata, takie, ktorych nie uswiadczysz w zamerykanizowanych multiplexach.

Az mi sie lza w oku zakrecila jak zobaczylam ta zimna sale, zniszczone fotele:-) ale za to film-bombowy!Az mi sie stare studeckie czasy przypomnialy.

A teraz pedze upiec jakis protalowy chlebek, albo moze mufinki.

Pozdrawiam wszystkich.

Cieszę się,że wszystko się jakoś powoli układa,serdecznie pozdrawiam.Zaraz do pracusi,miłej niedzieli życzę wszystkim odchudzaczkom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek wszystkiego najlepszego!!!!!! Dużo zdrówka, pogody ducha no i coraz mniej do zgubienia!

Saga miałaś racje nowy dzień daje inne spojrzenie na nasze problemy. Ale szczera rozmowa daje też ulge i lekkie sumienie. Mam nadzieje że juz bedzie dobrze.

U mnie niestety bez zmian. Jestem pod tym względem cholernie wsciekła. Właśnie się dowiedziałam że moja kolezanka zgubiła już 30 kg na Dukanie, a ja jestem juz dłuższy czas i tylko 10,5kg. A żeby tego było mało to jeszcze waga stoi pare tyg w miejscu. Musze coś zrobić. Ale tak właśnie jest jak ma się jakieś problemy to wszystko pogrąża! Ale dam rade!

Skoro waga stoi w miejscu zbyt długo - to może powinnaś zrobić sobie "rachunek sumienia". Kiedyś Juggin pisała taką analizę. Może za mało wody lub mięska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się DODO że wszystko dobrze się układa. Rewelacyjnie spadasz z wagi.

Gratuluję !!!!! Delfino świetnie, nareszcie możesz odpocząć - zapracowałaś na luz.

Anitko45 na grzyby to chyba za sucho, ale taki spacer to bezcenny. Za 20zł to u nas można taką garść z 20grzybków i to nie za dużych dostać, a nie całe wiadro. Tyle to chyba w Gdańsku za 150 zł. Masz farta bo uwielbiam leśne grzyby. Nie specjalnie umiem je zbierać niestety i nie znam dobrych miejsc.

Malinko powrót do starego aviatorka, przeciż zdjęcie był ok.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.