Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy !

Troche późno tu zagladam ale dzisiejszy dzień uwiódł mnie pogoda, słońcem, nastrojem i wolnym czasem. Biegałam na zakupy, sprzatałam, spacerowałam z psem po lesie, odrabiałam domowe zaległości, odwiedziłam rodziców, przesiadywałam na leżaku w ogrodzie i wszystko to udało mi się zmieścić w jednym dniu i robiłam wszystko uskrzydlona piękną, cieplutka pogodą... :)

A waga niestety bez zmian....cały czas czekam..... i nie trace nadziei.....

Delfinko - super wynik - gratulacje, no i dobrze że masz juz to poza sobą :-)

Kasiu - co do ciuchów to ja też miałam i mam taki dylemat jak ty, tekilkanaście kilogramów dało efekt w postaci istotnych zmian w sylwetce i miałam nic nowego nie kupować bo mam nadzieje że nadal będe chudnąć, ale jak to kobieta - tu mi cos w oko wpadło- kupiłam, tam znów z radości że mogę wyglądac szczuplej - tez kupiłam, ale zdecydowanie najczęściej odgrzebuje stare, "przedpotpowe" spódnice, spodnie, a 2 pary jeansów dałam do zweżenia.

Jusiu - trwaj w nadzieji na spadek wytrwale tak jak ja...na pewno spadnie , prędzej czy później ale musi sie udac... :-D

Benek - z tą ..... ( tu wpisac mozna dowolna liczbe lat) da się żyć. Ja też już mam tą okrągłą liczbe za sobą a za niedługo będę w to miejsca musiała wpisac kolejna okrągłą liczbę, ale jest ok... :-) Tobie życzę wspaniałego samopoczucia, sukcesów, radości, zdrowia i spełnienia marzeń na dalsze lata ! Żyj nam 100 lat !

Michasiu - jakie miłe zdjecie w avatarku !

Polu - cieszę sie że sie trzymasz w swojej wadze, że wszystko u ciebie ok no i że sie do nas odezwałaś ! Buziaki !

Bożenko - dzieki za wsparcie, czekaj, czekaj a impreza na pewno cię nie ominie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u schyłku dnia :-)

Ja też dzisiaj tak jak Maragrete głównie dzień spędzałam na dworze, bo zajmowałam się roślinkami w ogrodzie. Pogoda była naprawdę śliczna, tylko chłód wieczoru dosyć przejmujący.

Kasiu, jeśli chodzi o ubrania, to jestem zchwycona, bo zdecydowanie duża ilość lepiej pasuje i wygląda niż te ponad 10kg temu, kilka rzeczy kupiłam sobie na Allegro, ale wybierałm tanie, bo przecież to nie jest moj ostateczna waga :) . Dzisiaj zwłaszcza jak się pochylałam w ogródku, to miałam wrazenie, że zgubię spodnie, bo do prac brudzących chodzę w tych za dużych :-D

Michasiu, bardzo ładny avatarek, a kwiatki protalowe bardzo udane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać...

Czy ktoś mógłby mi napisać coś o oleju parafinownym? Czy to ten sam, który sprzedają w aptece (w opakowaniu jak do wody utlenionej) czy jest jest jakiś specjalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać...

Czy ktoś mógłby mi napisać coś o oleju parafinownym? Czy to ten sam, który sprzedają w aptece (w opakowaniu jak do wody utlenionej) czy jest jest jakiś specjalny?

Witaj Julka.Dobrze, że trafiłaś na to forum, bo tu jest fajnie.

Olej parafinowy kupuję własnie taki jak napisałaś. Wbrew różnym opiniom pani w aptece powiedziała mi, że na pewno w małych ilościach można go stosować do potraw; oczywiście nie do smażenia. Ja używam go do sosów vinaigrette i remoulade ( przepis jest w wątku:przepisy). Jest bezzapachowy i bezsmakowy.

Benek, dużo zdrowia i zgubionej wagi. Wkroczyłaś w piękny wiek.Wiem co mówię, bo ja już kilka takich okrągłych rocznic przeżyłam :) .

Zanotowałam znowu spadek wagi. Przez dwa dni proteinowe byłam tylko na mięsie. Rano pozwalałam sobie na nabiał, tzn. otrębianka, i różne inne pomysły z serkiem, jogurtem lub jajkami i makrelą. Później już nie.

Niedawno pisałam, że waga spada mi co 4 dni, a teraz dzień po dniu. Jeszcze dzisiaj proteinki, a od jutra nareszcie warzywka. W ogóle zmieniłam rytm na 3/3 i na dobre mi to wychodzi.Na własnej skórze, właściwie wadze przekonałam się, że rady Juggin są bezcenne.

A w ogóle to witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów. Wstawać śpiochy, piękny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielny poranek. Jestem już po otrębiance i po kawce i zanotowałam minimalny spadek w dół. Nieduży ale zawsze coś. Zobaczyłam graniczną 5 z przodu ale nie wiem czy to uda mi się utrzymać na dłużej...bardzo bym tego chciała. Jak na razie weekend był bezgrzeszny jak dla mnie i okazał się sukcesem. Ale jeszcze dzisiaj jest dzień. Nie mogłam w nocy spać - często się budziłam i nie śpię od 7 bo moja latorośl jak tylko otworzy oczka to pierwsze co to woła mleczko więc trzeb było wstać i gotować. Życzę miłej niedzieli i życzę sukcesów.

Benek najlepsze życzenia z okazji okrągłej rocznicy - osiągnięcia upragnionego celu i spełnienia marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :)

Niedługo znowu będę pisała tylko do pań, bo panowie tylko się przywitali i zniknęli jak meteoryty.

Witaj Julka, zyczę Ci powodzenia i wytrwałości :) Babcia Magda wszystko Ci napisała o oleju parafinowym, więc nie będę się powtarzać

Rady Jugin są na pewno bezcenne,ale ja ich nie mogę tak do końca zastosować, bo będę się odchudzać znacznie dłużej od Ciebie Babciu Magdo, więc nie dałabym rady jeść przez taki długi czas tylko mięso. Ja tę dietę traktuję jako nowy sposób jedzenia i cieszę się, że przy okazji chudnę. Nie mam oszałamiających rezultatów, ale jestem zadowolona i nie męczę się. Nabiał jest dla mnie bardzo ważny i nawet jeśli mój czas dojścia do wymarzonej wagi będzie dłuższy niż przecietnie, to biorę to pod uwagę.

Życzę wszystkim miłego dnia. Jeśli z oknem u Was jest takie piękne słońce jk u mnie to gratuluję. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać...

Czy ktoś mógłby mi napisać coś o oleju parafinownym? Czy to ten sam, który sprzedają w aptece (w opakowaniu jak do wody utlenionej) czy jest jest jakiś specjalny?

Witaj Julka, fajnie, ze tu jestes. Zycze wytrwalosci.

Olej parafinowy (czy tez inaczej ciekla parafina) jest super w sosach do salatek. Trzeba tylko uwazac, zeby nie przesadzic z iloscia, bo wtedy zoladek moze gwaltownie zareagowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie i wszystkich tez:-)

Moja waga chyba nie lubi weekendow, bo dzisiaj rano wskazala odrobinke wiecej niz wczoraj. Ale co mi tam, wcale sie nie przejmuje, wiem, ze to jej chwilowy kaprys:-)

Szukam tez powodow, ale nie znajduje nic powaznego. Bylam wczoraj niewinna jak jagnie, wiec nie moge powiedziec, ze zasluzylam na kare.

Tak sobie analizuje wczorajszy dzien i mysle, ze powody moga byc nastepujace:

- za duzo soli- objadlam sie wedzona makrela,

- nie wypilam 2 litrow wody- jestem troche podziebiona, woda mi "nie wchodzi", ograniczylam sie do herbatek z cyryna i pewnie to nie wystarczylo,

- jogurt 0 %, ktory kupilam okazal sie slodzony sukraloza a nie aspartamem.

Wiecej grzechow nie pamietam:-) Dzisiaj wiec bede musiala znow pic ten wstretny morszczyn.

Upieklam sobie wczoraj chlebek, calkiem niezly wyszedl, zaraz napisze przepis w odpowiednim watku.

Milej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich słonecznie i radośnie !

radość moja oczywiscie spowodowana jest pogodą i wolnym czasem a nie waga......niestety. Stan wagowy bez zmian, ale ....jak mawiał pan Michał Wołodyjowski...... nic to........

Póki co ciesze sie z waszych spadków Babciu Magdo i Anulko ! :) :)

Do-Do - jak ci nie wchodzi sama woda to próbuj ja pic pół na pół z cola light, któraś z dziewczyn o tym sposobie wcześniej pisała, podobno skuteczny... :-)

Julka70 - witam w naszym potalowym gronie, z nami masz szansę dotrwac do upragnionego celu, pomagamy, wspieramy, radzimy, pilnujemy i ganimy za grzechy wobec diety. Zajrzyj do watku z przepisami kuliarnymi dań protalowych oraz na stronke z produktami wskazanymi do kupowania w trakcie diety - to ci na pewno rozjaśni wiele wątpliwości i pomoże. Trzymaj się i spaaaaadaj z wagi z nami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich słonecznie i radośnie !

radość moja oczywiscie spowodowana jest pogodą i wolnym czasem a nie waga......niestety. Stan wagowy bez zmian, ale ....jak mawiał pan Michał Wołodyjowski...... nic to........

Póki co ciesze sie z waszych spadków Babciu Magdo i Anulko ! :) :)

Do-Do - jak ci nie wchodzi sama woda to próbuj ja pic pół na pół z cola light, któraś z dziewczyn o tym sposobie wcześniej pisała, podobno skuteczny... :-)

Julka70 - witam w naszym potalowym gronie, z nami masz szansę dotrwac do upragnionego celu, pomagamy, wspieramy, radzimy, pilnujemy i ganimy za grzechy wobec diety. Zajrzyj do watku z przepisami kuliarnymi dań protalowych oraz na stronke z produktami wskazanymi do kupowania w trakcie diety - to ci na pewno rozjaśni wiele wątpliwości i pomoże. Trzymaj się i spaaaaadaj z wagi z nami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer zwariował i wrzucił mój post dwa razy - trudno, nie wiem jak sie usuwa posty....

Nie za wiele pewnie dzis sobie podziałamy na forum bo wzystkie koleżanki i koledzy korzystaja z pięknej pogody i wolnej niedzieli......i dobrze, ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie.

Je tez ide na powietrze, może zajrze wieczorkiem rtutaj, a póki co życze wszystkim miłej niedzieli ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i oczywiście JULKE 70 w grupie raźniej.Powodzenia.

Pusto na forum, trzeba korzystać ze słoneczka. Na szczęście taki ma być podobno cały październik, a deszcze i zimno dopiero w listopadzie.

Miłego dnia i spadków wagi (u mnie niestety narazie zastój, ale nie można tak spadać bez przerwy.) Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto na forum, trzeba korzystać ze słoneczka. Na szczęście taki ma być podobno cały październik, a deszcze i zimno dopiero w listopadzie.

Witam wszystkich, życząc spadków wagi co dzień.

Zgadzam się z Sagą należy skorzystać ze słoneczka co zaraz zrobię.

Julka 70 witam na forum i życzę powodzenia... :)

Maragrete i Bożena66 cieszę się, że Wam się podoba moje zdjęcie. Zostało zrobione na początku I fazy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.