Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

BENEK - SPOZNIONE ALE NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA Z OKAZJI URODZIN, TAK PIEKNEJ ROCZNICY, POGODY DUCHA, SPELNIENIA MARZEN!!! I OCZYWISCIE WYTRWALOSCI W DAZENIU DO UPRAGNIONEGO CELU JAKIM JEST UTRATA WAGI

-u mnie waga nadal w normie.Mialam wczoraj gosci wiec nie bylo czasu zajrzec na forum a bez grzeszkow sie nie obylo ale zaliczam to do krolewskiego obiadku i jest ok!

-Pozdrawiam goraco bo na podworku chlodno wszystkie odchudzaczki te Stare stazem i Nowe oby waga byla dla nas zawsze sprzyjajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane !!!!

Nic nie pisalam bo nie ma o czym........waga stoi a to pewnie dlatego ze jestem przed @

Bardzo serdecznie witam wszystkie (wszystkich) nowe odchudzaczki i zycze samych sukcesow :D

milego dnia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki!!!

Pozdrawiam serdecznie, ale się zimno zrobiło. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś babie lato będzie.

U mnie waga troszkę wyskoczyła ponad tę z suwaczka a to przez moje grzeszki weekendowe. Mam za swoje :D . Teraz będę nadganiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tryolcia jaki masz piękny awatarek. Bardzo gratuluję wszystkim weekendowym spadkowiczkom sukcesów. Ja tak stęskniłam się za warzywkami, że zaraz po otrębiance najadłam się twarożku z rzodkiewkami i ogórkiem, zapomniawszy się przed tem zważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie Protalinki i Protale!!! Jeśli jeszcze są, bo Haczyk to chyba jeszcze na weselu jest, nie zauważyłam żeby się odezwał.

Nadrobiłam zaległości w czytaniu, ale nikomu nic dzisiaj nie odpiszę bo mnie nogi bolą, :D od tańcowania!!

Dziękuję za życzenia urodzinowe!

Chciałam tą moją czterdziestkę ukryć, ale nie udało się, Maho ma za długi jęzor a raczej pazury przy klawiaturze.

Witam nawy narybek protalowy – oby Wam się z nami miło odchudzało!!!

Nagrzeszyłam! Oj nagrzeszyłam dziewczynki! Jedzonkiem, napojami no i wódeczką!!!

Na drugi dzień powtórka z rozrywki a dzisiaj, na wagę to miałam stracha wejść! Wzrostu nie zanotowałam, ale jak znam życie, to moment ten nadejdzie, jak nie jutro to pewnie później.

Tyrolcia i Michasia piękne avatarki.

Weszłam dzisiaj ze strachem na forum, czy tu jeszcze ktoś jest, ale widzę że nie zawiodłam się na Was. Wprawdzie mało tu zaglądacie, ale pogoda jednak nie wpływa korzystnie na nastrój to i pisać się nie chce.

Dziewczyny nie martwcie się tak mocno tymi zastojami w spadkach wagowych, nasze ciało w końcu da za wygraną i podda się. Wiem, że fajnie się doradza, ale postarajcie się przetrzymać ten ‘zły’ czas a nagroda przybędzie niespodziewanie. Musicie mieć świadomość, że jeśli nie trzymamy się diety to, to wszystko tak właśnie wygląda i nie ma co się denerwować, tylko naprawiać popełnione błędy, uśmiechnąć się i do przodu.

Gratulacje dla dziewczyn, którym waga leci w dół!!!

PA! PA! PA! Odezwę się jutro, jak mnie nogi przestana boleć! hihihihihih :D :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie martwcie się tak mocno tymi zastojami w spadkach wagowych, nasze ciało w końcu da za wygraną i podda się. Wiem, że fajnie się doradza, ale postarajcie się przetrzymać ten ‘zły’ czas a nagroda przybędzie niespodziewanie. Musicie mieć świadomość, że jeśli nie trzymamy się diety to, to wszystko tak właśnie wygląda i nie ma co się denerwować, tylko naprawiać popełnione błędy, uśmiechnąć się i do przodu.

Gratulacje dla dziewczyn, którym waga leci w dół!!!

Witam. Tak naprawdę to największe gratulacje należą się tym, którym waga stoi jak zaklęta i dalej utrzymują konsekwentnie dietę. To w cale nie takie proste... :D Ale nie damy się dziewczyny i chłopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak naprawdę to największe gratulacje należą się tym, którym waga stoi jak zaklęta i dalej utrzymują konsekwentnie dietę. To w cale nie takie proste... :roll: Ale nie damy się dziewczyny i chłopaki :D

Michasiu, święte słowa, rzeczywiście to niełatwe utrzymywć dietę, jeśli nie ma spektakularnych sukcesów, ale pewnie, że się nie damy :D Powodzenia na inspekcji, trzymm kciuki.

Tryolcia, śliczne zdjęcie

Benek, nie tylko Maho ma długie pazury, Ty też napomykałaś o urodzinach, a że to 40-te to na pewno wiem od Ciebie, więc nie zwalaj na dziecko :lol:

Miłego wieczoru życzę wszystkim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie i wszytkich odchudzaczy!!!

Nic nie pisałam przez weekend bo nie bardzo było o czym ...moja waga od jakiegoś czasu stoi w miejscu a do tego piękna pogoda i dlatego cały dzień spędzałam z synkiem poza domem.

Waga pewnie się zemści na mnie ponieważ dziś byli goście u mojej teściowej (w tym my również) i jedzonko niestety nieprotalowe.

Benek spóźniene ale szczere życzenia wszystkie naj...,naj...,najlepszego i wymarzonych spadków na wadze.

Gratulacje dla protalek które odnotowały spadki :D

Zajrzałam tylko aby nadrobić zaległości w postach i zmykam do łóżeczka

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :lol:

Jestem pierwsza :D??:

Gdzie wszystkie ranne Ptaszki, Maruda Juggin?

Szybko na forum :D

U mnie za oknem okropna pogoda, nikomu się nie chciało wstawać.

Moja wga tym rzem pokochała 79, pokazuje lbo troszkę więcej, a dzisij pokazała 200g mniej. Ciekawe co będzie jutro.

Pozdrawiam Wszystkich i zyczę miłego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie :D

Jestem , jestem, ale przez ta szarowke za oknem mam bardzo zwolnione tempo :lol: Az cięzko uwierzyc, ze teraz wstawanie, gdy za oknem ciemno jest po prostu normalnie. Czas odkurzyć jesienne plaszcze i buty, choc ja jeszcze ciagle biegam z golymi stopami do pracy :lol: Hehehe..samochodzikiem z cieplego parkingu i wysiadam pod sama firmą ..to mozna i nago biegać...ale sie rozpedziłam...

Waga jak to waga- dzis dopiero pokazała, ze grzeszki były. Normalne, ze po dwóch dniach pokazuje ze bylam niegrzeczna.

Dziewczyny czas juz chyba zacząc wymyslać protalowe Boze Narodzenie co???Bo jak znam życie to w ciagu 3 dni nadrobimy z 5 kg jak nie wymyslimy zamienników. No najtrudniej bedzie z pierogami :D Ale nie ma mocnych, metoda prób i błedów musi sie udac.

Pozdrowienia dla wszystkich i specjalne "obserwację" dla Balbinki bo mi intuicja podpowiada, ze jest na skraju wyciagniecia ręki po niedozwolone....hallo..Balbinko czy mam rację?? Masz byc dzielna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!!! :roll:

Ale mi się pospało... :lol: Oczywiście to żart

NIESTETY!!! Zwierzęta już o 4 zaczęły

urządzać zapasy.. :lol: , ale przetrzymałam je do

5.. W pracy z kolei to do razu jakoś tak zaległam

w papierach, że nie miałam czasu nawet rano

poczytać, ale już nadrobiłam wszystko.

Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać, że tak

mało do poczytania jest ostatnio.. :D

Przed chwilą wszamałam ciepłą parówę <MNIAM>

nie mamy w pracy kuchenki, ale wpadłam na

pomysł, żeby po prostu zalać w misce wrzątkiem

kiełbaskę i zostawić na chwilkę. Coś ciepłego w pracy

naprawdę wyjątkowo smakuje!!!

Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszłam dzisiaj do sklepów, bo co chwilę pada. Obiad będzie z tego co mam w domu. W zamrażalniku znalazłam barsz ukraiński. W składzie są warzywka, które możemy jeść. Ugotowałam to na jednym odchudzonym i odsolonym rosołku, dodałam to co sie dodaje do zup wszelakich - liść laurowy, pieprz, sól, nawet grzybka suszonego, i zakwasiłam trochę . Z wczoraj został mi pieczony kurczak, to go pokroiłam do tej zupy. I jeszcze na koniec znalazłam opakowanie mrożonej zielonej fasolki i to też wrzuciłam do gara. Wyszło smaczne danie jednogarnkowe.

Wczoraj mało piłam i dzisiaj waga 200g do góry. Piłam mało z prozaicznego powodu - nie mogłam sama odkęcić butelki, a mąż wrócił dopiero późnym popołudniem. Piłam herbatki i czarną i zieloną ale to jednak nie to samo co woda. To Cisowianka jest tak mocno zakręcana. Niesmaczna lecz niskosodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.