Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyszłam dzisiaj do sklepów, bo co chwilę pada. Obiad będzie z tego co mam w domu. W zamrażalniku znalazłam barsz ukraiński. W składzie są warzywka, które możemy jeść. Ugotowałam to na jednym odchudzonym i odsolonym rosołku, dodałam to co sie dodaje do zup wszelakich - liść laurowy, pieprz, sól, nawet grzybka suszonego, i zakwasiłam trochę . Z wczoraj został mi pieczony kurczak, to go pokroiłam do tej zupy. I jeszcze na koniec znalazłam opakowanie mrożonej zielonej fasolki i to też wrzuciłam do gara. Wyszło smaczne danie jednogarnkowe.

Wczoraj mało piłam i dzisiaj waga 200g do góry. Piłam mało z prozaicznego powodu - nie mogłam sama odkęcić butelki, a mąż wrócił dopiero późnym popołudniem. Piłam herbatki i czarną i zieloną ale to jednak nie to samo co woda. To Cisowianka jest tak mocno zakręcana. Niesmaczna lecz niskosodowa.

Mi też 200g do góry, bo mało wody piłam. Niestety mam chore gardło i coś uszy mnie bolą, więc woda mi nie bardzo wchodzi. Najadłam się tabletek i dziś już naszczęście lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie Protalinki i Protale!!! Jeśli jeszcze są, bo Haczyk to chyba jeszcze na weselu jest, nie zauważyłam żeby się odezwał.

Nadrobiłam zaległości w czytaniu, ale nikomu nic dzisiaj nie odpiszę bo mnie nogi bolą, :D od tańcowania!!

Chciałam tą moją czterdziestkę ukryć, ale nie udało się, Maho ma za długi jęzor a raczej pazury przy klawiaturze.

Nagrzeszyłam! Oj nagrzeszyłam dziewczynki! Jedzonkiem, napojami no i wódeczką!!!

Na drugi dzień powtórka z rozrywki a dzisiaj, na wagę to miałam stracha wejść! Wzrostu nie zanotowałam, ale jak znam życie, to moment ten nadejdzie, jak nie jutro to pewnie później.

Weszłam dzisiaj ze strachem na forum, czy tu jeszcze ktoś jest, ale widzę że nie zawiodłam się na Was. Wprawdzie mało tu zaglądacie, ale pogoda jednak nie wpływa korzystnie na nastrój to i pisać się nie chce.

PA! PA! PA! Odezwę się jutro, jak mnie nogi przestana boleć! hihihihihih :lol: :lol: :lol:

Benek - czytam i czytam i nie wiem jaki związek maja twoje tańce z pisaniem na klawiaturze, albo więc piszesz stopami (szok !) albo tańczyłaś na rekach lub co najmniej na czterech.... co juz bardziej wydaje mi sie prawdopodobne czytając twoje wyznanie o grzeszkach.... :D :lol: Ale co tam 40 jest raz w życiu .. to można .... :lol:

Witam. Tak naprawdę to największe gratulacje należą się tym, którym waga stoi jak zaklęta i dalej utrzymują konsekwentnie dietę. To w cale nie takie proste... :roll: Ale nie damy się dziewczyny i chłopaki :grin:

Michasiu - to jest święta prawda, spadać i trzymać dietę to łatwiej ale nie spadać z wagi i mimo tego nie poddac sie ... o to juz większa sztuka.... Dlatego teraz gratuluje tym wszystkim ze stojącą waga !

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i idę spać. Zajrzałam tyko na chwilkę przeczytać posty. Jutro w pracy ciężki dzień, mam inspekcję.... :roll: Napracowałam się od sierpnia żeby było OK, trzymajcie kciuki.

Kciuki trzymam Michasiu - jak mówi Bożenka wszystkie 4, na pewno sie uda wszystko i bedzie ok !

Melduje sie :-D

Jestem , jestem, ale przez ta szarowke za oknem mam bardzo zwolnione tempo :-D Az cięzko uwierzyc, ze teraz wstawanie, gdy za oknem ciemno jest po prostu normalnie. Czas odkurzyć jesienne plaszcze i buty, choc ja jeszcze ciagle biegam z golymi stopami do pracy :-D Hehehe..samochodzikiem z cieplego parkingu i wysiadam pod sama firmą ..to mozna i nago biegać...ale sie rozpedziłam...

Pozdrowienia dla wszystkich i specjalne "obserwację" dla Balbinki bo mi intuicja podpowiada, ze jest na skraju wyciagniecia ręki po niedozwolone....hallo..Balbinko czy mam rację?? Masz byc dzielna!!

Juz cie widze Juggin oczami wyobraźni jak gonisz nago do auta a potem do pracy... Chociaż teraz jak juz złapałaś nową figurke to mogłoby to wzbudzac naprawde podziw.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie waga prawie bez zmian, jest leciutki spadek, powiedziałabym spadeczek ale zaznaczę na suwaku jak bedzie cały kilogram...

Tylko nie wiem kiedy to sie zdarzy bo znów imieniny teściowej wczoraj zakropiłam 2 lampkami wina i cywilna wędlinką ( 1 kawałek pasztetu - pycha !). Poza tym było jak najbardziej protalowo tzn. tatar, galaretka z kurczaka, jajeczka itp.

Co do pomysłu Juggin o jadłospiszie na Swieta - to chyba tak pora najwyższa zastanowic sie i zaplanowac...

Grzyby, ryby - to jest ok ale czym zastąpić makiełki (kluski, mak, miód, orzechy) no i te pierogi - Juggin- masz racje, jak sobie poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i chlopcy!!!

U mnie pogoda nie za bardzo. Szaro i ponuro ale ja lubie taka jesienna pogode. Może jestem inna ale lubie jesień i wiosne. Co do mojej wagi to zabrałam sie za siebie od wczoraj. Tzn. piję duzo wody , no i mięcho oczywiście. Mam nadzieje że teraz będzie dobrze. Waga co prawda drgnęła ale nie ma co zmieniac suwaczka bo pojkazaywała więcej niż jest na suwaczku ,a  to przez grzeszki i za mało mięska w menu. Ale będzie juz lepiej. Trzymajcie kciuki. 

Witam oczywiście nowe miłe osóbki, byłabym zapomniała. Wybaczcie! Mój mąż się śmieje że mam straszną skleroze, chyba przez tę diete,he he he.... Ale ja wole zapominać a schudnać,he he he ....

Widze że Śliweczki dalej nie ma u nas, szkoda. to był nasz Wzór do naśladywania. Może jeszcze kiedys zaglądnie do nas. 

dawno tez nie widziałam Kamyli, Pola też rzadko zagląda. Dziewczynki co jest znudziłysmy sie wam? Jak nie macie co Pisac to mówcie to zaraz zrobie liste pytań to bedziecie się wypowiadać,he he he....

No właśnie a tak apropo to czy któraś z Was ma małe dzieci i moze mi poradzic jak oduczyć synusia od pampersów? Czekam na propozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu Magdo, Delfinko - mnie jak nie ma upałów to zimna woda tez nie wchodzi więc pije taką letnią, przegotowana z plastrem cytryny i jest ok ! Byleby pić..... :D

Dzięki. Takie proste rozwiązanie , a mnie nie przyszło do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam protalki

dzisiaj szok waga w dół j.n.

Jednak przy 5 P i 5PW szybciej waga idzie w dół.

jeszcze do 9 listopada i III faza mam nadzieje że wytrzymam.

A te gołąbki z kalafiorem o których wspomina delfina88 .

robiłam kiedyś z pieczarkami i chyba jutro zrobię są b.dobre

Dzisaj zrobię zupę z dyni i kiełbaskę drobiową na gorąco

idę robić obiadek

narazie :D

A wcześniej jaki rytm stosowałaś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrolcia super zdjęcie.

A ja mam farta. od czwartku na warzywkach a mimo to 1 kg mniej. Super.

Już od jakiegoś czasu myślę o świętach (ze strachem). To moje pierwsze protalowe. Mam nadzieję, że lepsze ode mnie kuchareczki coś powymyślają, bo inaczej oj oj. Aż boję się pomyśleć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola koleżanko Sago !

A gdzie ty mi chcesz uciec tak szybko do 8 na przodzie ? :D

A kto na mnie poczeka..... ja ide w dół jak żółw ale zawsze w dół...... małymi kroczkami......

A tak poza tym to gratuluje - fajnie że na P + W odnotowałaś spadek, ciesze się razem z Tobą. Moze ta dieta działa tak fajnie na ciebie bo jesteś konsekwentna ( żeby nie powiedzieć bezgrzeszna !) a poza tym może nie stosowałas wcześniej innych diet, bo ja próbowałam różnych ale z marnym skutkiem....

Tym bardziej postepy w spadku wagi innych działają na mnie mobilizująco.. i o to chodzi.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D chociaż w tej chwili moam wrażenie że jestem na forum sama.

Maragrete, dzięki za trzymanie kciuków.

Właśnie wróciłam z pracy. Inspekcja prawie OK. Są drobne uchybienia ale decyzję podejmą wyżej, czy przyznają papierek czy przyjadą za 10 dni.

Będziemy wiedzieć w piątek.

Jestem trochę wymaglowana. Dzisiaj rano moja masa w dół, ale suwaczek poprawię jak jutro waga "powtórzy swoje zeznania" :D .

Saga gratuluję "ósemki" :lol: . Ja już na pewno Cię nie dogonię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michasiu, święte słowa, rzeczywiście to niełatwe utrzymywć dietę, jeśli nie ma spektakularnych sukcesów, ale pewnie, że się nie damy :D Powodzenia na inspekcji, trzymm kciuki.

Tryolcia, śliczne zdjęcie

Benek, nie tylko Maho ma długie pazury, Ty też napomykałaś o urodzinach, a że to 40-te to na pewno wiem od Ciebie, więc nie zwalaj na dziecko :D

Miłego wieczoru życzę wszystkim :lol:

Bożena66 dzięki za wsparcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.