Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje autko też by się przydał garaż, niestety stoi pod domem. I jak się gdzieś ruszę to wiecznie problem z miejscem, bo samochodów przybywa a parkingu niestety nie. W Trójmieście ciągle korki i do pracy jeżdźę tramwajem i kolejką elektryczną i czasowo wychodzi na to samo gdybym jeździła samochodem, a przy tej cenie paliwa to pewnie i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga jakoś tak nie umiem trzymać reżimu gdy mogę

na więcej sobie pozwolić.. Ale wychodzi na to, że każde

rozwiązanie mi nie pasuje :D Jak byłam na diecie to się

denerwowałam, że waga stoi.. A teraz to niestety już

nie stoi - tylko niemiłosiernie idzie w górę, a ja nie mogę

przestać jeść :lol: Chyba sobie zaszyję usta.. :lol:

Ale idzie zima - a jak dla mnie to okres większego ruchu

:roll: więc będzie dobrze - byle te słodycze odstawić w kąt.

Koszmar - jak głupia nie umiem bez nich żyć. Ale od jutra

mozne postanowienie poprawy!!!

A słodycze protalowe to mnie tak średnio ratują.. Bo te

prawdziwe to lepsze są :D - a dupa rośnie!!!

No nic - jutro uaktualnie suwaczek.. Przynajmniej znowu

spadkami będę mogła się chwalić - jak mi się uda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, staram się nadążyć za Waszymi wypowiedziami :D

Wszytskiego naj, naj z okazji Dnia Chłopaka :D Dziwne święto, ale skoro jest powód do świetowania to dlaczego nie?? Serdeczne zyczenia dla wszystkich Panów :lol:

Ja oczywiscie zapominalska- dopiero rano w telewizji glosno powiedzieli,ze życzenia trzeba naszym "brzydszym' towarzyszom niedoli złozyć. I nic nie mialam dla swoejego Ukochanego- dobrze ze wstałam troszke wczesniej to zrobilam mu proteinowe śniadanko wprost do łóżeczka i udało mi sie zdązyć do pracy :lol: Ale mój "bystrzak" od razu wiedział, ze to taki prezent "zamiast" :roll: Coż, wieczorkiem dostanie wiecej :mrgreen: :grin: Hehehe :-D :-D

No wiec zpominam sie pochwalić jaka jestem dzielna- nie palę od 8 dni :-D , dzielna jestem co??? Jakby co to biore tabletki na literke T..., pomagaja niepalić- fajnie, jakos to znosze i zaczełam juz całkiem normalnie jesc( tzn. nie wymiatam lodowki za jednym posiedzeniem). Pewnie jeszcze duzo pokus przede mna...ale nawet jesli kiedys nie wytrzymam i wrócę do nałogu to o ten czas bez fajek będe zdrowsza :roll:

Cio do przepisów na Boże Narodzenie to napewno bedzie duzo tyb pod rózna postacią, kapusta z grzybami, barszcz( zamiast uszek może osobno grzybki i osobno kluski lane co??hehehe), a dalej nie mam pojęcia. No ale troche czasu jeszcze jest , wiec będziemy kombinować :lol:

Miłego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga jakoś tak nie umiem trzymać reżimu gdy mogę

na więcej sobie pozwolić.. Ale wychodzi na to, że każde

rozwiązanie mi nie pasuje :lol: Jak byłam na diecie to się

denerwowałam, że waga stoi.. A teraz to niestety już

nie stoi - tylko niemiłosiernie idzie w górę, a ja nie mogę

przestać jeść :lol: Chyba sobie zaszyję usta.. :roll:

Ale idzie zima - a jak dla mnie to okres większego ruchu

:mrgreen: więc będzie dobrze - byle te słodycze odstawić w kąt.

Koszmar - jak głupia nie umiem bez nich żyć. Ale od jutra

mozne postanowienie poprawy!!!

A słodycze protalowe to mnie tak średnio ratują.. Bo te

prawdziwe to lepsze są :D - a dupa rośnie!!!

No nic - jutro uaktualnie suwaczek.. Przynajmniej znowu

spadkami będę mogła się chwalić - jak mi się uda :grin:

Saga, miałem podobny problem (jestem maniakiem słodyczy). Zacząłem robić sobie słodycze protalowe na bazie nie aspartamu a xylotilu (cukier brzozowy). No i jest ok! Podniebienie uratowane a waga w dół. Polecam szczególnie coś co nazywa się tutaj chałwa a ja to znam pod nazwą krówki :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, miałem podobny problem (jestem maniakiem słodyczy). Zacząłem robić sobie słodycze protalowe na bazie nie aspartamu a xylotilu (cukier brzozowy). No i jest ok! Podniebienie uratowane a waga w dół. Polecam szczególnie coś co nazywa się tutaj chałwa a ja to znam pod nazwą krówki :D

pozdro

Oj - próbuję się ratować się tym chałwowo - krówkowym deserkiem robiąc

z tego coś ala truffle z otrębami..ale i tak kiepsko mi to idzie ostatnimi czasy..

Dlatego wracam do reżimu!

A jeśli chodzi i wagę to ja bazuję (i pewno większość) na tej porannej, po

toalecie oczywiście i przed śniadaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a Ty przesuwasz ten suwaczek? Bo jestem ciekawa jak Tobie idzie bo prawie razem zaczęłyśmy.

Juggin a jak tam Twój króliczek doświadczalny sa jakieś postepy, bo pare dni sie opuściłam na forum i nie mam czasu tego materialu nadrobić

ZaDuży lecisz jak burza z tymi kiloskami

wogle mam ochote coś upichciac słodkiego co mi polecacie oprócz chałwy i sernika:) bo to już wypróbowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.