Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sago - to z obcerwacji MOJEGO organizmu tak wyszło,

że w tym 5/5 więcej straciłam.. ale może być też tak,

że był to początek diety i bardziej się pilnowałam, i waga

spadała, a potem to już było coraz trudniej..

Ale jak mówiłam robię 5/5!!! :D I będę relacjonować

czy spadam z wagi - przy jakby nie było trzecim moim

podejściu do diety, bo po 'wakacjach; było drugie, a teraz

kolejne.. :D??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, czymś się trzeba w życiu wyróżniac, zwłaszcza na forum, bo dużo nas tutaj(i całe szczęście :D ). Ty się wyróżniasz trzecim podejściem do diety, najważniejsze, żeby skutecznym. Cieszy mnie to, że wszystko to robisz na forum, razem z nami i opisujesz dokładnie swoje problemy, bo jeśli którejś z nas też się noga podwinie przy dietkowaniu, będzie wiedziała, że na forum można się zwierzyć i zawsze się dostanie wsparcie, albo kopa w zależności od tego kto wspiera :D

A ja dzisiaj postanowiłam sobie zrobić dzień białkowy, chociaż jestem w tygodniu warzywnym. Już czuję efekty, woda ze mnie schodzi. Chciałam napisać, że marzę mieć problem Za Dużego, ale przypomniało mi się, że mogłabym mieć problemy ze skórą, więc nikomu nie zazdroszczę, tylko chciałabym już ruszyc z wagą i tyle. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaDuzy moim skromnym zdaniem poprostu pozbywasz sie zbednej wody z organizmu ktora stala u ciebie podejrzewam ze bardzo dlugo :D

ale jezeli to bedzie trwalo i trwalo to wtedy powinienes sie niepokoic :D

nie jedna by chciala tak spadac jak ty :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłodno i jesiennie !

U mnie waga bez zmian - właściwie to od 3 tygodni mogłabym co dzień robić "kopiuj" i "wklej" tego mojego komunikatu.....

Ale się nie dam... juz kilka razy tak było że organizm próbopwał ze mna sie siłowac kto- kogo i.. ja wygrałam bo waga sie poddała, wiec teraz tez tak bedzie.. na pewno !

Bożenko - nie poddawaj sie . Trzymam kciuki za ciebie i twój spadek ! Pamietaj jesteśmy razem !

Za Duży - to ty sie póki co ciesz a nie zamartwiaj !

Balbinko i Sago - poprawy zdrówka i cierpliwości dla kataru, to wstrętna dolegliwość i męczy ....

Marudko - powodzenia w nowym-starym" Protalu.. :lol:

Juggin ten klops zadziałał na moja wyobraźnie i na moje kubki smakowe - może tez sobie zrobię

Benek - uśmiałam sie z tego męża prychającego na ciebie przy komputerze. Może to zbyt szczere pytanie ale czy on zawsze przy tobie jest taki bardziej ...no wiesz ........ :D .........byczy .........? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko kochana ja tez tak bardzo mocno chcialam miec ta siodemke z przodu ze az sie zamotalam w tym wszystkim narazie nie zapeszam bo nie jest zle i tobie tez sie uda TYLKO SIE NIE PODDAJ :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kochana powiedz mi czy moge przejsc na system 5/5 ........

nie wiem jak to napisac ale jak mam warzywka to np. nagotuje golabkow (bo bardzo mi sie chce) w trzeci dzien warzywek i nie jestem w stanie tego zjesc a wiem ze od jutra same bialka to opycham sie tymi galabkami az dna w garku nie zobacze oby czasem cos sie nie zmarnowalo :D mrozic nie moge bo mam mikroskopijny zamrazalnik takich przykladow moge mnozyc.........jak mam bialeczka to wiadomo ze nic sie nie zmarnuje nawet jak sa warzywka :D :lol: :lol:

jejciu ale nagmatwalam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jasne, że się nie poddam i Margarete też się nie podda, jestem tego pewna :D

Balbinko, nie tylko zdjęcie zmieniłas, ale suwaczek taki Jugginowy zapodałaś :D

Juggin, teraz jeszcze większa odpowiedzialność na Ciebie spada, bo Tobie się udało z tym suwaczkiem, to Balbinka też musi dojść do swojej wagi.

Na razie Balbinko idziemy równo, więc jak Tobie tam na wadze się już kroi, to może mnie też coś spadnie :lol: , tylko w razie czego nie czekaj na mnie, bo sobie możesz krzywdę zrobić. Ja tam mam swoje, żółwie tempo, z którym mi dobrze, tylko w czasie długich przestojów się trochę wkurzam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kochana powiedz mi czy moge przejsc na system 5/5 ........

nie wiem jak to napisac ale jak mam warzywka to np. nagotuje golabkow (bo bardzo mi sie chce) w trzeci dzien warzywek i nie jestem w stanie tego zjesc a wiem ze od jutra same bialka to opycham sie tymi galabkami az dna w garku nie zobacze oby czasem cos sie nie zmarnowalo :roll: mrozic nie moge bo mam mikroskopijny zamrazalnik takich przykladow moge mnozyc.........jak mam bialeczka to wiadomo ze nic sie nie zmarnuje nawet jak sa warzywka :mrgreen: :grin: :-D

jejciu ale nagmatwalam :-D

Balbinko system 5/5 niestety wymaga poswiecen :D Jesteś pewna, ze dasz rade 5 dni kompletnie bez warzyw?? Bo nie wolno oszukiwac i np. skracac dni białkowych albo zmieniac coś czyli np. 5 dni warzyw, 4 dni białek, potem 3 dni warzyw i 4 dni bialek, bo organizm zaszaleje i dołozy Ci kiloskow.

Jesli czujesz ze dasz radę to pewnie ze dawaj 5/5. Ale reszta reguł sie nie zmienia- jak same bialka to bez dozwolonych, a jak warzywka to dozwolone , ale z główką :D :lol:

Widzisz Balbinko , ze konsekwencja sie opłaca.. trzeba byc dzielnym a efekty bedą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko system 5/5 niestety wymaga poswiecen :lol: Jesteś pewna, ze dasz rade 5 dni kompletnie bez warzyw?? Bo nie wolno oszukiwac i np. skracac dni białkowych albo zmieniac coś czyli np. 5 dni warzyw, 4 dni białek, potem 3 dni warzyw i 4 dni bialek, bo organizm zaszaleje i dołozy Ci kiloskow.

Jesli czujesz ze dasz radę to pewnie ze dawaj 5/5. Ale reszta reguł sie nie zmienia- jak same bialka to bez dozwolonych, a jak warzywka to dozwolone , ale z główką :lol: :roll:

Widzisz Balbinko , ze konsekwencja sie opłaca.. trzeba byc dzielnym a efekty bedą :mrgreen:

wiesz co juggin juz sama nie wiem .............pomysle jeszcze nad tym :grin:

od jutra mam same bialka wiec to sobie dobrze przemysle :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co juggin juz sama nie wiem .............pomysle jeszcze nad tym :lol:

od jutra mam same bialka wiec to sobie dobrze przemysle :D :lol:

Kochana przemysl, przemysl.. bo szkoda by bylo stracic te efekty ktore już są. Wierzę, ze dasz rade, ale tak jak pisalam trzeba sie trzymac reguł, bo kazde ostępstwo czyli np. pomidorek do jajeczniczki to juz d...z konsekwencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.