Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam popołudniowa porą!

OSTATNIA SZANSOpost-12859-1254418272_thumb.gif STO LAT post-12859-1254418340_thumb.gif

STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM.....post-12859-1254418684_thumb.gif

Pasztet upieczony i prawie zjedzony przez Maho. Dla mnie średnio dobry, z przewagą na dobry. post-12859-1254418556_thumb.gif

Musze zasięgnąć języka, ale wydaje mi się, że piersi nie za bardzo nadają się na pasztet, są za suche, może nogi by były takie w sam raz.

zmieniłam nieco recepturę, zamiast duszonej wątróbki zmieliłam surową w blenderze razem z cebulą.

Miałam później problem z posmakowaniem, czy dobrze przyprawiłam, bo surowej wątroby nigdy nie jadłam.

Możliwe, że za mało jem ale po prostu nie odczuwam głodu. Na siłę chyba nie ma sensu się napychać.

Śniadanie: 3-4 plasterki wędliny + herbata albo serek 250 gr + herbata

Obiad: pierś kurczaka

Kolacja:wędlina/jajecznica/ryba wędzona/śledź w occie (zamiennie)

pomiędzy posiłkami wypijam 2.5-4 l wody/dzień

Patrząc na Twój jadłospis to rzeczywiście mało jesz,post-12859-1254418328_thumb.gif ale bardzo protalowo, prawie same białko, więc nie dziw się że waga leci na łeb i szyję. tak trzymaj a będzie tak jak mówiłam, szybko zrobisz nam pa pa, a my dalej w miejscu...post-12859-1254416880_thumb.gif Ja siedzę za duzo w nabiale no i mam efekty, 10 kilo od lutego, heheheheheh to już nawet śmieszne nie jest.

Życzę powodzenia! alarm włącz w przypadku jakiś podejrzanych objawów, może coś pomożemy a na razie ciesz się spadającą wagą.

Witam wszystkich !!!

Pogoda ladna ale duzo pracy niestety :lol:

mam taki katar ze ledwo na oczy widze ale do konca dnia juz nie daleko :mrgreen:

Juggin kochana pilnowanie dziala na wadze troszke mniej ale nie zapeszam :grin:

kochane protalki ja tez z checia wyprubowalabym paszteciku hm...juz dawno nie jadlam :-D

Milego dnia :-D

Balbinko, jakieś tableteczki zapobiegawczo zażyj, co by Cię nie rozłożyło na dobre.

Gratuluję spadku!!!

Witam chłodno i jesiennie !

U mnie waga bez zmian - właściwie to od 3 tygodni mogłabym co dzień robić "kopiuj" i "wklej" tego mojego komunikatu.....

Ale się nie dam... juz kilka razy tak było że organizm próbopwał ze mna sie siłowac kto- kogo i.. ja wygrałam bo waga sie poddała, wiec teraz tez tak bedzie.. na pewno !

Benek - uśmiałam sie z tego męża prychającego na ciebie przy komputerze. Może to zbyt szczere pytanie ale czy on zawsze przy tobie jest taki bardziej ...no wiesz ........ :D .........byczy .........? :D

Wczoraj nie byłam niestety tak do końca bezgrzeszna... pół lampki szampana i jeden maluteńki, cieniuteńki kawałek ciasta .... :roll:

Kurde minie chyba ktos naprawde powinien dac w łeb.....

Teraz załuje..........

WYGRASZ na pewno, nie ma innej opcji.

Jeśli chodzi o teeeee.... sprawy, to raczej bym go do koguta porównała, koguta który śpiewa ,,widziałem orła cień..." bo orłem to by pewnie chciał być. Żartuję oczywiście, czasami jest takim bykiem ale Fernandem a czasami kogucikiem a czasami komarem, bo mnie wkurza i najlepiej bym go packą walnęła. Samo życie....

post-12859-1254418503_thumb.gif post-12859-1254418637_thumb.gifto dla Ciebie, skopiuj i wklej w widocznym miejscu, będziesz miała zawsze pod ręką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, zaczynam się niepokoić. W zeszłym tygodniu stałem praktycznie w miejscu a teraz ok 1kg na dzień w dół

Może jednak zwiększ porcje. Może uprawianie jakiegoś sportu zwiększy twój apetyt. Nie zapomnij aby sobie zrobić badania krwi za jakiś czas, lepiej trzymać rękę na pulsie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z roboty i łeb mnie strasznie boli :D

Dzisiaj tylko protal, byłam grzeczn jak baranek, zobaczymy jak jutro moja kochana waga :D

Maragrete, Tobie się chyba lanie należy, dobrze, że Benek wyciągnęła pałę, może Cię dosięgnie :lol:

Życzę wszystkim miłej i długiej nocy. Do jutra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Nie dosyć, że jestem pierwsza dzisiaj to nikogo nie ma na dole strony :D

Marudko.gdzie jesteś? Jak Twój powrót do Fazy II?

A ja mam dobre wieści. Waga mniejsza niż na suwaczku, ale jeszcze nie zmieniam, zobaczymy co będzie dalej. Jednak dzień białkowy robi cuda, co mnie nstraja optymistycznie na III i IV Fazę w dalekiej przyszłości. :lol:

Życzę wszystkim miłego dnia, nie dajmy się tej wstrętnej pogodzie za oknem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane :grin: !!!

Witaj Bożenko - bo widzę, że coś piszesz!

No to mogę się pochwalić 0,5 kilogramową

stratą sadełka :D Jak waga spada to aż chce

się dietować :D

Maho masz świętą rację - chyba zainwestuję

w te plasterki i będę używać według Twoich

wskazówek :roll:

A ja po kawusi i po jajecznicy ze świeżutkim

chlebkiem, który wczoraj piekłam MNIAM

Tym razem w foremkach muffinkowych piekłam

- bo tak mam pewność, że w środku będą

dopieczone! I drożdzówkę upiekłam, tylko

nie wiem czemu ale za pierwszym razem pięknie

mi wyrosła - a teraz to już z trzy razy ją robiłam

i nie udało mi się powtórzyć tego rezultatu.

A robię ją ciągle tak samo.. :lol: Mniejsza o to,

tak czy siak jest dobra, choć mogłoby być jej

więcej do zjedzenia..

Miłego dnia babeczki i chłopczyki :lol: !!!

WEEKEND!!! :mrgreen: .. prawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w pracy trochę dzisiaj zagadali.. - dlatego trochę

później się odezwałam. Po raz drugi ktoś chce kupić

firmę, w której pracuję.. Ale ja jeszcze nie mam zdania

czy to dobrze, czy to źle.. Choć jak to ze zmianami

bywa człowiek boi się o własną posadkę. Choć nie ma

co się martwić na zapas - jeszcze nic nie jest przesądzone,

no i nie jest powiedzialne, że jak nas kupią to będzie źle..

Wychodzę z założenia, że prace zawsze można znaleźć,

a w najgorszym wypadku pojedzie się za granicę, tam przynajmniej

mają ludzkie stawki.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Marudko :D

Gratuluję Ci spadku, masz rację, że chce się dietkować, gdy waga maszeruje w pożądanym kierunku :D Ja też wolę chlebek w foremkch do muffinek, czyli bułeczki :lol: . Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich,

u mnie nadal brzydko,pada,zimno..brrrr. :D Marudko switnie ze waga spada! tak trzymaj :D

Dzis obchodzi urodziny nasza dawna protalka,ktora dawno juz nie byla na forum...Stanka wiec zycze wszystkiego naj naj ,moze przeczyta a jak nie to zostawiam wiadomosc w profilu :lol:

Lece zjesc drugie sniadanie,milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Benek, Bożenko - lanie z pokorą przyjmuje i juz jestem grzeczna i bezgrzeszna.... :D

Bozenko, Marudko - super ze waga w dół....sukcesik ! Ciesze sie razem z Wami ! HURRRRA! :D

Klopsika mam zamiar zrobic sobie dzis, zobaczymy czy mi sie bedzie chciałao, mam jeszcze ochote na faszerowana cukinie - jestem jeszcze dzis i jutro w fazie warzywnej, to może to wykorzystam i najpierw cukinia dzis a klopsik w niedziele.....

W sobotę kolejna impreza- spotkanie w lokalu z moja klasa maturalna, będzie na pewno fajnie, wesoło, jak zwykle. Spotykamy sie co 5 lat, zawsze w knajpce jakiejś, zawsze z mężami, żonami - jeśli ktoś ma ochotę, czujemy sie jakbyśmy byli wszyscy w jednej dużej rodzinie ...... Po raz pierwszy będę na tym spotkaniu bez męża..... Mówi sie trudno, życia się nie cofnie... stało się, ogólnie już jakos pogodziłam sie z tym że nie zyje od ponad 4 lat ale przy takich okazjach jest mi z tym gorzej....

Jedyna nadzieja ,że będę sie dobrze bawić, tańczyć, gadać, gadać, gadać i dzięki temu nie bede miała okazji żeby jeść.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Benek, Bożenko - lanie z pokorą przyjmuje i juz jestem grzeczna i bezgrzeszna.... :D

Bozenko, Marudko - super ze waga w dół....sukcesik ! Ciesze sie razem z Wami ! HURRRRA! :D

Klopsika mam zamiar zrobic sobie dzis, zobaczymy czy mi sie bedzie chciałao, mam jeszcze ochote na faszerowana cukinie - jestem jeszcze dzis i jutro w fazie warzywnej, to może to wykorzystam i najpierw cukinia dzis a klopsik w niedziele.....

W sobotę kolejna impreza- spotkanie w lokalu z moja klasa maturalna, będzie na pewno fajnie, wesoło, jak zwykle. Spotykamy sie co 5 lat, zawsze w knajpce jakiejś, zawsze z mężami, żonami - jeśli ktoś ma ochotę, czujemy sie jakbyśmy byli wszyscy w jednej dużej rodzinie ...... Po raz pierwszy będę na tym spotkaniu bez męża..... Mówi sie trudno, życia się nie cofnie... stało się, ogólnie już jakos pogodziłam sie z tym że nie zyje od ponad 4 lat ale przy takich okazjach jest mi z tym gorzej....

Jedyna nadzieja ,że będę sie dobrze bawić, tańczyć, gadać, gadać, gadać i dzięki temu nie bede miała okazji żeby jeść.... :lol:

Kochana MOja - zycie niestety jest takie jakie jest i nieuchronnie niesie bol i cierpienie, ale czasem tez radośc aż do łez. Zyczę Ci super świetnej zabawy, wesołej i owocnej. Bedzieś śliczna, odchudzona, bądz tez usmiechnieta :lol:

Moje Drogie- Dzien Dobry. I zarazem zaraz uciekam do pracy znów, bo piatek to bardzooo pracowity:) i weekend....

Ja wczoraj nagotowała pół kuchni jedzenia, bo zaczelam od klopsa, ktorego uwielbiami na zimno do kanapek i na ciepło z sosem :roll: ,a że robiłam zakuopy na klopsa głodna to wiec wymysliłam ze zrobie tez gołąbki. Kupisłam 2 duze kapusty, do gołabków uzyłam pół i zostalo mi prawie 1,5...żal wyrzucać. I zrobiłam bigosik:) Wiec cały wieczor w kuchni , a potem ogarnianie tego calego syfku, ktory sie zrobił. Ale jedzonka mam na cały weekend. :mrgreen: :grin:

Buziaki i do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.