Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale robicie ochoty tymi klopsami!!! Ja jeszcze go nie robiłam w ciągu całej diety i tych protalowych gołąbków też nie ani cukinii faszerowanej. Muszę spróbować - a dużo mięsa tam trzeba? Aż zajrzę do przepisów. Cukinię mam w ogródku ale nie wiem czy nie przerosła bo teraz nie zaglądałam do niej. Na dziś mam udka pieczone na patelni to zjem na obiadek ale na jutro nie wiem co. Wszystko jest dobre, smaczne ale cholera - drogie!

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia pracy i udanego weekendu.

Stanek wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Buźka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny i chłopaki, te z długim i krótkim stażem!

Wpadłam wczoraj na chwilę i poczytałam, dziś za to skrobnę choć słówko.

Widziałam, że niektóre z Was zastanawiają się czy was nie opuściłam. Ależ skąd! Jednakże czasu nie mam nawet dla siebie, nie mówiąc już o pisaniu. Od jutra będzie jeszcze gorzej, bo zaczynają się zajęcia na zaocznych. Ale czasem wpadnę się przywitać i zdać relację, jeśli będzie z czego.

No więc 'trzymam' się swojej wagi. Dziś rano w ogóle byłam w szoku bo pokazała po czwartku 58,8. Generalnie jednak ważę w okolicach 60 'i dobrze mi z tym, bez dwóch zdań' :D.

Życzę wam ogromnych spadków, i w ogóle wszystkiego naj, naj, naj.... A szczególnie Benek, z okazji urodzinek. Kiedy ja miałam 40-tkę, już nawet nie pamiętam!!!

Do miłego, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie-jestem tutaj nowa ale diete zaczelam od 7 wrzesnia, szukam wsparcia bo sma juz zwyczajnie nie wyrabiam, wczoraj tak mnie wkurzyl maz, ze ze zlosci zjadlam polowe czekolady i troche zelkow dziecka buuuuu a rano do tego wszystkiego normalny chleb-a teraz mi zle i mysle sobie "czy juz wszystko poszlo na marne?"Przechodze jakis wstretny kryzys..buuu nie wiem co teraz robic-powinnam dzis zaczac ponownie warzywa ale nie wiem czy nie pociagnac dluzej samych bialek-moze ktos poradzi i pocieszy....Nic z przepisow protalowych mi nie wychodzi ani nie bardzo smakuje, ani chlebek ,ani biszkopt(wydawal mi sie gorzki) juz sama nie wiem co jesc bo wydaje mi sie ze jem za duzo otrab i jajek(ale kupilam sobie magnez)wiec moze te otreby jakos przejda no i litrami pije cole light.....Pozdrawiam wszystkie forumowiczki protalkowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie-jestem tutaj nowa ale diete zaczelam od 7 wrzesnia, szukam wsparcia bo sma juz zwyczajnie nie wyrabiam, wczoraj tak mnie wkurzyl maz, ze ze zlosci zjadlam polowe czekolady i troche zelkow dziecka buuuuu a rano do tego wszystkiego normalny chleb-a teraz mi zle i mysle sobie "czy juz wszystko poszlo na marne?"Przechodze jakis wstretny kryzys..buuu nie wiem co teraz robic-powinnam dzis zaczac ponownie warzywa ale nie wiem czy nie pociagnac dluzej samych bialek-moze ktos poradzi i pocieszy....Nic z przepisow protalowych mi nie wychodzi ani nie bardzo smakuje, ani chlebek ,ani biszkopt(wydawal mi sie gorzki) juz sama nie wiem co jesc bo wydaje mi sie ze jem za duzo otrab i jajek(ale kupilam sobie magnez)wiec moze te otreby jakos przejda no i litrami pije cole light.....Pozdrawiam wszystkie forumowiczki protalkowe :D

Witaj Strefcia w naszym gronie, czasami tak bywa ze grzeszymy i odchudzamy sie dalej wiec jedz tak jak leca dni, co do protalowych przepisow to na poczatku tez nic mi nie wychodzilo, slodkie mi nie smakowalo bo stosowalam slodziki, ale kupilam cukier ksylitol i jest ok, wlasnie wcinam serniczek i jest dobry :D staraj sie pic wode , ja tez pije cole zero bo smakowo jest dla mnie lepsza, ale lepiej byloby gdybys pila wiecej wody niz coli, otrebow jedz maksymalnie 3 lyzki dziennie, a i zrob sobie suwaczek zebysmy wiedzialy jak Ci idzie dietkowanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich szczególnie nowy narybek,cześć Strefcia :lol: Polu mówię kochana ,że Ty w tym pędzie znikniesz co widac po Twojej wadze.

Ja w III i IV fazie nie schudłam juz nic,ale cieszy mnie fakt,że wciąż się utrzymuję :lol: Po wczorajszym dniu białkowym nawet był spory spadek,ale starałam się przestrzegać norm i dużo pić i udalo się.

Dzisiaj trochę pogrzeszyłam,przyjeżdżają moje córy i musiałam napiec i nagotować :D ,pół dnia w kuchni a jutro i pojutrze do pracy.Pogoda pod psem,ale mam ciepło(mąż napalił w piecu :D ).

Gratuluję Tym którym waga spadła i życzę dużych spadków Tym ,którym waga stoi lub wzrasta.

Maragrete życzę Ci miłego spotkania i uśmiechu kochana i dzielna dziewczyno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie-jestem tutaj nowa ale diete zaczelam od 7 wrzesnia, szukam wsparcia bo sma juz zwyczajnie nie wyrabiam, wczoraj tak mnie wkurzyl maz, ze ze zlosci zjadlam polowe czekolady i troche zelkow dziecka buuuuu a rano do tego wszystkiego normalny chleb-a teraz mi zle i mysle sobie "czy juz wszystko poszlo na marne?"Przechodze jakis wstretny kryzys..buuu nie wiem co teraz robic-powinnam dzis zaczac ponownie warzywa ale nie wiem czy nie pociagnac dluzej samych bialek-moze ktos poradzi i pocieszy....Nic z przepisow protalowych mi nie wychodzi ani nie bardzo smakuje, ani chlebek ,ani biszkopt(wydawal mi sie gorzki) juz sama nie wiem co jesc bo wydaje mi sie ze jem za duzo otrab i jajek(ale kupilam sobie magnez)wiec moze te otreby jakos przejda no i litrami pije cole light.....Pozdrawiam wszystkie forumowiczki protalkowe :lol:

kochana kryzys kryzysem ale nie zakłócaj sobie rytmu! poprostu ciągnij dalej dietę, w odpowiednim rozkładzie dni białkowych/białkowo-warzywnych.

Jeśli będziesz się teraz konsekwentnie trzymać diety to szybko schudniesz - jedz jak najwięcej mięska a waga spadnie, wiem z doświadczenia. w Zeszłą sobotę zaszalałam i waga pokazała dokładnie 56,3 (czyli kilogram więcej) a dzisiaj rano było już 55,1 więc jest ok :D

Pamiętaj żeby ograniczać otręby!!!! Maksymalnie 3 łyżki dziennie, a uwierz mi że gdy przekroczysz tą ilość odbije to sie na wadze.... nawet na opakowaniu zalecają maksymalnie 3 łyżki dziennego spożycia. Niestety otręby mają nam tylko pomóc a nie stać się głównym produktem spożywczym. Po za tym są po to by się delektować jakimiś chlebkami czy ciastamji a nie po to by się nimi najeść :D

Jeśli chodzi o potrawy i to że Ci nie smakują - też przechodziłam taką fazę, patrzeć już nie mogłam na te produkty, ale to minie. Usiądź na spokojnie, przejrzy jasz temacik: http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html i gwarantuję Ci że zaślinisz klawiaturkę :lol: zrób sobie coś wyjątkowego na tych warzywkach, poświęć na to chwilkę i uwierz mi że zdziała to cudy. jestem na diecie od lutego i skoro JA cały czas ytak jadam to znaczy że można, zwłaszcza że miałam wiele kryzysów, a przed diet ą jadłam mało mięsa (nie przepadałam).

Życzę Ci kochana powodzenia, nie poddawaj się i pisz z nami często a będzie nam bardzo miło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Chyba mnie grypa dopada. walczę z nią ale z dnia na dzień coraz gorzej się czuję, na razie nie mam gorączki na szczęście. Jestem w pracy, ale też mi jakoś nie idzie. Najchętniej to bym się położyła do łóżka, może w weekend poleżę. Nawet nie wiem co mam pisać, wpadam żeby się przywitać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam "na dole" tylko trochę wcześniej:)

Pozdrawiam

Ciekawe skąd ja mogłam wiedzieć, że Ty byłaś wcześniej "na dole", skoro nawet się z nami nie przywitałaś. Odzywaj się częściej Ostatnia Szanso. Pozdrawiam :lol:

Maragrete, baw się dobrze i odgoń swoje smuteczki i wracaj do nas po tych wszystkich imprezkach, bo musimy się za Ciebie, a raczej za Twoją wagę porządnie zabrać :D

Witaj Strefcia,na pewno z nami będzie Ci łatwiej, tylko szybciutko wracaj do diety. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :lol:

Polu, cieszę się, że nas odwiedziłaś, a jeszcze bardziej, że Ci świetnie idzie w III Fazie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie wspaniale kobietki:)Jestem nowa i od 2 dni stosuje protala..dostalam ja od kolezanki,ktora w ciagu 3tyg zgubila 5kg.Zaczelam wiec szukac w necie roznych historii o tej diecie i tak oto trafilam na wasze forum:)

Kiedys odchudzanie szlo mi b latwo,od kilku m-cy moj organizm jakby przyzwyczail sie do glodowek a ta dietka ma rzekomou stabilizowac metabolizm i zniwelowac jojo.Mam nadzieje,ze wytrwam...trzymajcie kciuki:)

start 01/X/09 58KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie wspaniale kobietki:)Jestem nowa i od 2 dni stosuje protala..dostalam ja od kolezanki,ktora w ciagu 3tyg zgubila 5kg.Zaczelam wiec szukac w necie roznych historii o tej diecie i tak oto trafilam na wasze forum:)

Kiedys odchudzanie szlo mi b latwo,od kilku m-cy moj organizm jakby przyzwyczail sie do glodowek a ta dietka ma rzekomou stabilizowac metabolizm i zniwelowac jojo.Mam nadzieje,ze wytrwam...trzymajcie kciuki:)

start 01/X/09 58KG

Witaj Sandro :D

Widziałam Twoje pytanie o otręby. Odpowiedź nie jest oczywista, ponieważ w książce nie ma nakazu jedzenia otrąb przez 3 Fazy, dopiero jest bezwzględna konieczność ich jedzenia w IV Fazie. Dukan jednak bardzo zaleca, szczególnie otręby owsiane, zwłaszcza jeśli ktoś ma kłopoty w kibelku i ostatnio na forum autoryzowanym przez siebie umieścił, że nleży jeść otręby od pierwszego dnia diety do końca życia. Byłoby świetnie, gdybyś przeczytała książkę, bo trudno prowadzić dietę, jeśli się zna jej założenia tylko częściowo.

Życzę Ci powodzenia i wytrwałości i witam Ciebie serdecznie na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki i oczywiście Strefcię i Sandrę.

Jestem zła. Zrobiłam roladę z jajek wg przepisu Śliweczki. W smaku jest bardzo dobra, ale wygląda jak.....karpatka. Starałam sie i wyszło brzydko, a u śłiweczki tak pięknie, równiutko i okrąglutko. Teraz chyba musze ja pokroić w kostkę wymieszać z krewetkami i korniszonem i w kąciuku, po cichutku ją zjeść :D . Jestem dzisiaj na białkach, mąż na warzywkach, to jemu dodam jeszcze pomidora i powiem, że tak miało właśnie wyjść. Śmiał się ze mnie jak to robiłam, bo stosując swoją męską logikę uważał, że dużo prościej jest przecież ugotować jajka normalnie na twardo.

Waga, tak jak przypuszczałam, po posraczkowym spadku, wróciła do suwaczkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sandro :D

Widziałam Twoje pytanie o otręby. Odpowiedź nie jest oczywista, ponieważ w książce nie ma nakazu jedzenia otrąb przez 3 Fazy, dopiero jest bezwzględna konieczność ich jedzenia w IV Fazie. Dukan jednak bardzo zaleca, szczególnie otręby owsiane, zwłaszcza jeśli ktoś ma kłopoty w kibelku i ostatnio na forum autoryzowanym przez siebie umieścił, że nleży jeść otręby od pierwszego dnia diety do końca życia. Byłoby świetnie, gdybyś przeczytała książkę, bo trudno prowadzić dietę, jeśli się zna jej założenia tylko częściowo.

Życzę Ci powodzenia i wytrwałości i witam Ciebie serdecznie na forum :D

Dziekuje za odp:)mam jeszcze jedno..czy pelnoziarnisty owies to jest to samo co otreby???mieszkam w irl i dostalam popularna owsianke w lidlu, jak to sprzedawczyni ujela''to taka z ktorej robi sie papke'' no i nie wiem czy otreby to tez jest wlasnie to...nigdy tego czegos nie jadlam i ciezko mi rozroznic, pomocy...

dzis 2 dzien na diecie ale otrebow nie jadlam bo nie mialam, ciezko mi wchodza jogurty naturalne i serki ziarniste bo ich nie cierpie...ogolnie nie przepadam za jogurtami, nawet tych smakowych nie jem za bardzo...samo miesko tez jakos dziwnie wchodzi,dobrze ze za pare dni dojda moje ukochane warzywa:)

wczoraj zrobilam sobie za to pyszny koktail z otluszczonego mleka+plaska lyzeczka slodziku+plaska lyzeczka cynamonu, wszystko do blendera ,poblendowac na najwyzszych obrotach do pianki i to moge powiedziec,ze bylo dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.