Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A czy na tym forum bywa jeszcze zalozycielka tematu Dorotka?strasznie ciekawa jestem czy i w jakim czasie osiagnela cel...forum doczytalam do 15 strony ,dalej nie dalam rady:)gdzies tez mi mignal''piernik sliweczki''ale nie moge sie go w przepisach doszukac...daloby rade gdzie go znalesc??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bożenko ,Malinko, Juggin za miłe słowa !

Witam na forum 2 nowe koleżanki Sandre i Strefcie

Dietkujcie z nami - na zdrowie ! Życze wam wytrwłosci i sukcesów w diecie !

Co do otrębów to musisz Sandro poradzić sie naszej Do-do , która tez mieszka w Irlandii, dietkuje z nami już jakiś czas i odzywa sie od czasu do czasu wiec na pewno ma mnóstwo wiedzy na ten temat co i gdzie tam protalowego można kupić. Na moje oko to otręby podobnie jak w Polce nie są tożsame z surowym owsem czy płatkami owsianymi. Płatki sa robione z samego ziarna a otręby to te twarde osłonki, które otaczają ziarenko i właśnie one są tylko troszkę przetworzone i dla nas protalowiczów najlepsze. Maja działanie jak "miotełka" wymiatając niepotrzebne rzeczy z naszego jelita a ponadto poprzez to że chłoną dużo wody to tworzą taka emulsje w przewodzie pokarmowym która wiąże tłuszcze, tym samym nie pozwala sie im wchłonąć....

Na początkowych stronach forum było jeszcze kilka innych osób z Irlandii i one wymieniały sie tu na forum informacjami co i gdzie można kupić, musisz cierpliwie poszukać postów gdzieś z okresu luty-maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny i chłopaki, te z długim i krótkim stażem!

Wpadłam wczoraj na chwilę i poczytałam, dziś za to skrobnę choć słówko.

Widziałam, że niektóre z Was zastanawiają się czy was nie opuściłam. Ależ skąd! Jednakże czasu nie mam nawet dla siebie, nie mówiąc już o pisaniu. Od jutra będzie jeszcze gorzej, bo zaczynają się zajęcia na zaocznych. Ale czasem wpadnę się przywitać i zdać relację, jeśli będzie z czego.

No więc 'trzymam' się swojej wagi. Dziś rano w ogóle byłam w szoku bo pokazała po czwartku 58,8. Generalnie jednak ważę w okolicach 60 'i dobrze mi z tym, bez dwóch zdań' :D.

Życzę wam ogromnych spadków, i w ogóle wszystkiego naj, naj, naj.... A szczególnie Benek, z okazji urodzinek. Kiedy ja miałam 40-tkę, już nawet nie pamiętam!!!

Do miłego, pa

Witaj Polu !

Miło cie tu znowu zobaczyc.!

Powodzenia zycze i pozdrawiam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za odp co do otrebow:)

pewnie bede was tu zasypywac pytaniami wiec prosze o cierpliwosc..:)czy moge sie zapijac maslanka?dzis wypilam prawie litr bo w odroznieniu od jogurtow naturalnych b mi smakuje,na 100ml ma 45 kcal(wiec chyba nie wiele) i 1,5 g tluszczu

i jak duzo slodzika mozna stosowac?i czy aspartam moze byc??

z gory dziekuje za podp:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ja tez mam wciaz wiele pytan-a, ze jestesmy tutaj nowe to mam nadzieje, ze jakos wspolnymi silami wszystkiego powolutku sie dowiemy.

Dziekuje, za mile powitanie i podtrzymanie na duchu wiec....ide dalej!!!!A co tym razem musi sie udac-tak sobie wszystko obliczylam zeby byc juz w III fazie na swieta i moc sie rozkoszowac tymi dwoma pelnymi posilkami w tygodniu:))))koniec z grzeszeniem i do boju!!!

Ja tez probowalam przeczytac cale forum ale nie dam rady ponad 800 stron z latajacym prawie trzy latkiem po domu i marudzaca nastolatka :D wiec mam pytanie, gdzies, ktos pisal cos o budyniu wiec mozna go jesc?taki bez cukru oczywiscie czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D) no to nie jestem sama:)

ja w ogole ogromnie sie napalilam ta diete,w koncu ujrzalam swiatelko nadzieji, bo jojo zaczelo mnie juz wykanczac a ogolnie nie jadam duzo,raczej nieregularnosc, masa slodyczy i pizze na wieczor mnie wykonczyly i w ciagu hmmm 2 miesiecy przytylam 5 a potem dalej takze z 50-52 wskoczylam na 58...zreszta odchudzanie sie przynajmniej raz w roku jest bezsensowne,chcialabym utrzymac szczupla sylwetke na stale,zmienic tryb zywienia,przyzwyczaic organizm do madrzejszego planu i mam nadzieje,ze z ta dietka to sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D) no to nie jestem sama:)

ja w ogole ogromnie sie napalilam ta diete,w koncu ujrzalam swiatelko nadzieji, bo jojo zaczelo mnie juz wykanczac a ogolnie nie jadam duzo,raczej nieregularnosc, masa slodyczy i pizze na wieczor mnie wykonczyly i w ciagu hmmm 2 miesiecy przytylam 5 a potem dalej takze z 50-52 wskoczylam na 58...zreszta odchudzanie sie przynajmniej raz w roku jest bezsensowne,chcialabym utrzymac szczupla sylwetke na stale,zmienic tryb zywienia,przyzwyczaic organizm do madrzejszego planu i mam nadzieje,ze z ta dietka to sie uda

Witam nowe koleżnki.

Masz radcję Sandro dobrze trafiłaś ta dieta zmienia styl życia i to w niej jest super.Bardzo się wspieramy nawzajem czasem karcimy za grzeszki, ale warto tu zaglądać, mi to bardzo bardzo pomaga.

Powodzenia trzymam za Was kciuki i życzę spadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe koleżnki.

Masz radcję Sandro dobrze trafiłaś ta dieta zmienia styl życia i to w niej jest super.Bardzo się wspieramy nawzajem czasem karcimy za grzeszki, ale warto tu zaglądać, kiedy zaczyna wątpić to forum mi to bardzo bardzo pomaga.

Powodzenia trzymam za Was kciuki i życzę spadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ponieważ jestem przed @, więc zgodnie z obietnicą nic nie komentuję! -żeby nikogo przypadkowo nie obrazić- zajrzałam na reklamowany na przepisach blog Śliweczki......

Maragrete miłej zabawy, jeśli wierzyć medium to pewnie Twój mąż też tam będzie - ostatnio oglądam nawiedzone programy i co najgorsze zaczynam w to wierzyć.

witam Sandrę i Stefcie

Życzę sukcesów w dietkowaniu, pytajcie się a pewnie ktoś się znajdzie i odpowie a jak nie to pytajcie jeszcze raz :D

Dorota już dawno z nas zrezygnowała, założyła kilka innych forów, ale tam jej też nie ma. Pewnie zakończyła odchudzanie, bo piecze bardzo piękne ciasta i torty a to ciężko pogodzić ze sobą a może już schudła i cieszy się wolnością ciała :D . Pałeczkę przejęła Śliweczka, ale też mimo obietnic zostawiła nas. Teraz nie ma tu nikogo dowodzącego, tak sobie trwamy i albo przetrwamy albo przegramy. Wybór należy do nas.

A miałam nic nie pisać!

Żeby nie pisać o duperelach, to spadam. Dobranoc!

Ps wybaczcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ponieważ jestem przed @, więc zgodnie z obietnicą nic nie komentuję! -żeby nikogo przypadkowo nie obrazić- zajrzałam na reklamowany na przepisach blog Śliweczki......

Maragrete miłej zabawy, jeśli wierzyć medium to pewnie Twój mąż też tam będzie - ostatnio oglądam nawiedzone programy i co najgorsze zaczynam w to wierzyć.

witam Sandrę i Stefcie

Życzę sukcesów w dietkowaniu, pytajcie się a pewnie ktoś się znajdzie i odpowie a jak nie to pytajcie jeszcze raz :D

Dorota już dawno z nas zrezygnowała, założyła kilka innych forów, ale tam jej też nie ma. Pewnie zakończyła odchudzanie, bo piecze bardzo piękne ciasta i torty a to ciężko pogodzić ze sobą a może już schudła i cieszy się wolnością ciała :D . Pałeczkę przejęła Śliweczka, ale też mimo obietnic zostawiła nas. Teraz nie ma tu nikogo dowodzącego, tak sobie trwamy i albo przetrwamy albo przegramy. Wybór należy do nas.

A miałam nic nie pisać!

Żeby nie pisać o duperelach, to spadam. Dobranoc!

Ps wybaczcie!

Beniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestescie przemile, dziekuje za mile powitanie i slowa otuchy na starcie:)))zawzielam sie i dam rade, na razie tylko chcialabym wyszukac jak najwiecej produktow i tak wpadly mi sledzie w occie...mozna????a jogurty 0% owocowe?gdzies przeczytalam,ze 2 dziennie...sama ksiazki nie mam i nie wiem...no i co z tymi korniszonami?chodzi o ogorki?orzeciez to warzywo!!!:)ale zycie by mi uratowaly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe czcicielki twarogu :D

Co do korniszonów to można je spożywać w fazie tylko białkowej (oznaczmy ją jako "P") ale tylko jako przyprawę czyli w małych ilościach, np odrobinkę do jogurtu, z którego robimy sosik do mięska. natomiast w fazie z warzywami ("P+W") korniszony można spożywać normalnie jako warzywko :lol:

W fazie "P" ponadto można używać: szczypiorka, odrobiny cebuli, wszelkich przypraw

Ja stosuję słodzik z lidla (taki biało czerwony ale nazwy nie pamiętam) i choć od pewnego czasu używam go niewielę, to potrafiłam wcześniej zjeść go naprawdę dużo i jak widać żyję :D a przy tym jest smaczny bo nie jest gorzki. Te z aspartamem są niestety gorzkie... i ponoć nie nadają się do pieczenia ( w sensie zdrowotnym) ale mogę się mylić.

Co do pytań - to jest forum dyskusyjne, zadajecie pytania a kto się nawinie, lub kto zna odpowiedź na pewno chętnie pomoże :lol: takie już jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor protalki !!!

Witam nowe kolezanki Sandre i Stefe :D

Polu jak ja sie za toba stesknilam :D pisz do nas czesciej kochana !!!!!!!

Maragrete udanej zabawy kochana ci zycze naprawde baw sie dobrze, tancz i szalej tylko nie grzesz za duzo :lol: :lol:

Beniu slonce nasze do mnie mozesz pisac o wszystkim i napewno sie nie obraze najwyzej mozemy wymienic sie pogladami :roll:

Sago kuruj sie dziewczyno i zdrowka ci zycze :mrgreen:

to teraz co u mnie..........mialam bardzo zwariowany dzien bo jutro mamy swieto zjednoczenia niemiec wiec wszystko po zamykane wlacznie z niedziela (niedziela jest zawsze wolna od handlu) trzeba bylo sie zaopatrzyc w protalowe rzeczy aby nie grzeszyc :grin:

bylam rownierz u lekarza ale powiedzial ze to tylko zwykle przeziebienie i w takim okresie to zupelnie normalne :-D

dzien zlecial nie wiadomo kiedy i cos czuje ze jutro bedzie mniej na wadze :-D :-D ale nie zapeszajmy

ja uciekam kochane protalki dobrej i spokojnej nocy zycze papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.