Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Benek, pisz przed @ jak najwięcej, bo naprawdę to są bardzo interesujące posty, a przecież wiesz, że tych najwierniejszych i njwytrwalszych tak łatwo nie obrazisz :D

Dziewczyny z Irlandii i innych krajów, zachęcam do wstawiania produktów na wątek o dozwolonych produktach. Balbinka wstawiła sporo produktów dostępnych w Niemczech. Podaję link:

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html

Pozdrawiam wszystkich, idę spac, bo jutro od rana do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko i Bożenko, dziękuję Wam za słowa otuchy, zachęty i zrozumienia. Miałam taką cichą nadzieję, że chociaż na Was bym się nie zawiodła, choćby ze względu na staż na forum, toć powinniśmy się już znać jak łyse konie :D i odmienne zdania nie powinny nikogo dziwić...

Poczekam jednak, aż moje emocje opadną i wtedy się wypowiem, co mi na sercu i żołądku leży. Nie chcę nieświadomie diabła narobić, już trzy razy się sparzyłam.....więc, cierpliwie do poniedziałku poczekam, no chyba że szybciej tu zajrzę.

Kasias nie denerwuj się! nie powinnam nikogo wyprowadzić z równowagi :lol: .....tak mi się wydaje :D

PA!PAPA!

post-12859-1254519501_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o tak nieludzkiej porze!

Postanowilam sobie dzis wczesniej wstac i nadrobic czesciowo u Was zaleglosci. Moja waga stoi. No moze nie calkiem, ale codzienie widze cos pomiedzy 63,6 a 63,2 i nie moge zmienic suwaczka, chociaz to uwielbiam! :D

Ide poczytac a Wam zycze milego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Witaj Styczniowa, dawno Ciebie nie było na forum, ale widzę, że coś piszesz, więc się bardzo cieszę :lol:

Tak jak zapowiadałam wybieram się do prcy w związku z tym wstałam wcześnie, chociz strasznie mi się nie chciało, bo za oknem okropna szarzyzna. Z moją wagą stara bied, może będzie lepiej jak zacznę białka.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Witaj Styczniowa, dawno Ciebie nie było na forum, ale widzę, że coś piszesz, więc się bardzo cieszę :lol:

Tak jak zapowiadałam wybieram się do prcy w związku z tym wstałam wcześnie, chociz strasznie mi się nie chciało, bo za oknem okropna szarzyzna. Z moją wagą stara bied, może będzie lepiej jak zacznę białka.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :lol:

Witaj Bozenko, nie pisze, bo czasu mam jak na lekarstwo. przychodze z pracy padnieta, czasami cos poczytam, ale po calym dniu harowki nie mam juz nawet sily na pare slow.

Ale sie ciesze, ze mnie jeszcze pamietasz :D

No i trzymam sie dzielnie i nie grzesze!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalki!!!!!!

u mnie w koncu sloneczko od samego rana ale jest dosyc chlodno :D

maho fajnie ze juz dobilas do upragnionej wagi a konsekwencja to podstawa tej diety wiem co mowie bo sama mam z tym klopot :lol: :lol:

wczoraj objadlam sie na wieczor serniczkiem protalowym (ja nie dodaje nawet do niego mazeiny ani otrebow) to mam jakies wyzuty sumienia :D

ze za pozno , ze jednak slodkie itd. zobaczymy co waga na to :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko i Bożenko, dziękuję Wam za słowa otuchy, zachęty i zrozumienia. Miałam taką cichą nadzieję, że chociaż na Was bym się nie zawiodła, choćby ze względu na staż na forum, toć powinniśmy się już znać jak łyse konie :D i odmienne zdania nie powinny nikogo dziwić...

Poczekam jednak, aż moje emocje opadną i wtedy się wypowiem, co mi na sercu i żołądku leży. Nie chcę nieświadomie diabła narobić, już trzy razy się sparzyłam.....więc, cierpliwie do poniedziałku poczekam, no chyba że szybciej tu zajrzę.

Kasias nie denerwuj się! nie powinnam nikogo wyprowadzić z równowagi :lol: .....tak mi się wydaje :D

PA!PAPA!

post-12859-1254519501_thumb.gif

Beniu ja sie nie denerwuje, to bylo przyjazne oczko pelne zrozumienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was drogie kobietki.Dzis start z 3 dniem P.Zalozylam sobie nie wchodzic na wage az do 5dnia ale pokusilo mnie i ku mojemu zdziwieniu(bo na to nie liczylam) w ciagu 2 dni-2kg mniej.Pewnie to woda a z drugiej strony mysle,ze pije chyba z 3 litry plynow dziennie,co chwile latam na kibelek wiec chyba jestem nawodniona a nie odwodniona:)nie wiem nie znam sie ale takie 2 kg mnej po 2 dniach dodaje niesamowicie otuchy,bo ostatnie moje proby diet-glodowek najczesciej-nawet po tyg nie bylo spadku wiec nie liczylam ,ze cos tak szybko ruszy.W kazdym razie zachety dostalam.

Co do produktow z irl-ja okupuje sie jedyne w sklepach polskich i lidlu,wiec roznicy ne ma za bardzo, jedynie moze problem w dostaniu wiekszego wyboru:/

Ponawiam pytanie o sledzie w occie...mozna?

i o jogurty )%ale owocowe, tez mozna?poki sie nie dowiem nie tkne:))

pozdrawiam:)

start 01/X/09 58kg

03/X/09 56kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki i Panów którzy rzadko tu bywają, albo juz znikli.

Witam nowe protlki!

U mnie dziewczyny bez zmian a raczej bym powiedziała coraz gorzej!!!!! :D . Nie dość że waga nie chciała ruszać to teraz ruszyła..... ale w góre!!!! jestem wściekła ale sama na siebie. Bo z tego wszystkiego pozwoliłam sobie zgrzeszyć, no i mam za swoje. Waga dziś pokazała 2kg wiecej, nie daje rady już! na dodatek jestem przed @. Nie mam pocieszenia z zadnej strony. Z jedzenia protalowego nie rezygnuje bo mi smakuje, wody pije sporo to czemu ta cholerna waga nie rusza w dół?????!!!!!! 

Dobra tyle użalania się nad sobą! Jakoś muszę to przetrwać. Cieszę się że Wam się udaje gubic kilogramy tak szybko. Lece do synusia. potem obiadek, moze piernik upichce! Żeby nic innego nie kusiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was drogie kobietki.Dzis start z 3 dniem P.Zalozylam sobie nie wchodzic na wage az do 5dnia ale pokusilo mnie i ku mojemu zdziwieniu(bo na to nie liczylam) w ciagu 2 dni-2kg mniej.Pewnie to woda a z drugiej strony mysle,ze pije chyba z 3 litry plynow dziennie,co chwile latam na kibelek wiec chyba jestem nawodniona a nie odwodniona:)nie wiem nie znam sie ale takie 2 kg mnej po 2 dniach dodaje niesamowicie otuchy,bo ostatnie moje proby diet-glodowek najczesciej-nawet po tyg nie bylo spadku wiec nie liczylam ,ze cos tak szybko ruszy.W kazdym razie zachety dostalam.

Co do produktow z irl-ja okupuje sie jedyne w sklepach polskich i lidlu,wiec roznicy ne ma za bardzo, jedynie moze problem w dostaniu wiekszego wyboru:/

Ponawiam pytanie o sledzie w occie...mozna?

i o jogurty )%ale owocowe, tez mozna?poki sie nie dowiem nie tkne:))

pozdrawiam:)

start 01/X/09 58kg

03/X/09 56kg

witam

sledzie w occie mozna, z tym ze trzeba patrzec na wartosci w tabelach zeby nie bylo duzo tluszczu i weglowodanow, to samo dotyczy sie jogurtow owocowych, chociaz w joguratch owocowych jest sporo wegli to wyszukuj gdzie jest najmniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :D

Witam protalki i protale i nowe dziewczynki! :lol:

u mnie bez zmian,nic sie nie dzieje,waga w porzadku...i na dworze dalej zimno! :D wlasnie robie pyszna pieczen wieprzowa...mniam mniam.... pachnie w calym domku.

Dziewczynki kochane,wspolczuje ze waga nie spada lub stoi w miejscu...ale kiedys ruszy..trzeba przetrwac tylko ten niekorzysty czas..jusiu,Styczniowa,Bozenko-glowa do gory!

maho-gratulacje! :lol:

Balbinko-bedzie dobrze,skoro ruszyla waga po takim przestoju to poleci napewno niedlugo znowu w dol!jadlas tylko protalowy serniczek..wiec moze waga bedzie laskawa!trzymam kciuki.

milego dnia! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Dzisiaj sie narobiłam :D . Zrobiłam sos do upieczonej wczoraj w worku wołowiny. Do jogurtu wsypałam 2 łyżeczki przyprawy Tatziki i wymieszałam. Pycha, a mąż mnie spytał czy zapamiętam ten swietny przepis? :D

Maho. Uznaję, że to Wielki Twój Dzień.

Sandra ja bym śledzie w occie zrobiła sama, bo zauważ że te kupne zawierają dużo soli. Jogurty owocowe Dukan dopuszcza ale tylko te z pulpą owocową, a nie z owocami. Wszystkie w zasadzie mają sporo węgli. Kupując zawsze czytaj skład.

U mnie waga zatrzymała się i to zmobilizowało mnie do gimnastyki, która powinna być odbywana codziennie ale nie zawsze mi się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

Ja tylko na chwilę, bo niedługo znowu do pracy :D

Maho, gratulacje, czekamy na Twoją decyzję, czy już zaczynasz III Fazę

Sandro, ja się dorzucę w temacie jogurtów owocowych, pamiętaj, że to jest produkt tolerowany i nie można więcej niż 2/dziennie, pod warunkiem, że tego dnia nie używasz żadnych innych produktów tolerowanych(mazeina, kakao, kropla oliwy itp.)

Jusiu, musisz koniecznie utrzymać dietę w ryzach, bo jeśli masz przestój każdy grzeszek jest groźny podwójnie, wiem to po sobie. Zwyżką się tak bardzo nie przejmuj, bo część to na pewno woda przed @. Trzymaj się dziewczyno, życzę Ci, żebyś już nie musiała nam opowiadac o przestojach i grzechach :D

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego popołudnia i wieczoru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.