Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Balbinko i Bożenko, dziękuję Wam za słowa otuchy, zachęty i zrozumienia. Miałam taką cichą nadzieję, że chociaż na Was bym się nie zawiodła, choćby ze względu na staż na forum, toć powinniśmy się już znać jak łyse konie :D i odmienne zdania nie powinny nikogo dziwić...

Poczekam jednak, aż moje emocje opadną i wtedy się wypowiem, co mi na sercu i żołądku leży. Nie chcę nieświadomie diabła narobić, już trzy razy się sparzyłam.....więc, cierpliwie do poniedziałku poczekam, no chyba że szybciej tu zajrzę.

Kasias nie denerwuj się! nie powinnam nikogo wyprowadzić z równowagi :lol: .....tak mi się wydaje :D

PA!PAPA!

post-12859-1254519501_thumb.gif

Witam

Beniu ja też bardzo lubię czytać Twoje posty, mogę się z Tobą nie agadzać ale każdy ma swoje zdanie i należy je szanować.

Zresztą lubię czytać wszystkie wypowiedzi w tym cała rzecz że każdy z nas jest inny i to jest piękne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki i Panów którzy rzadko tu bywają, albo juz znikli.

Witam nowe protlki!

U mnie dziewczyny bez zmian a raczej bym powiedziała coraz gorzej!!!!! :D . Nie dość że waga nie chciała ruszać to teraz ruszyła..... ale w góre!!!! jestem wściekła ale sama na siebie. Bo z tego wszystkiego pozwoliłam sobie zgrzeszyć, no i mam za swoje. Waga dziś pokazała 2kg wiecej, nie daje rady już! na dodatek jestem przed @. Nie mam pocieszenia z zadnej strony. Z jedzenia protalowego nie rezygnuje bo mi smakuje, wody pije sporo to czemu ta cholerna waga nie rusza w dół?????!!!!!! 

Dobra tyle użalania się nad sobą! Jakoś muszę to przetrwać. Cieszę się że Wam się udaje gubic kilogramy tak szybko. Lece do synusia. potem obiadek, moze piernik upichce! Żeby nic innego nie kusiło!

Jusiu weź się w garść Po co ci ten piernik. Zjedz mięsko. Przecież jesteś przed @ to waga nie spadnie, ale trzeba zawsze być grzeczną. Jak mi się coś chce to sięgam po butelkę z wodą. Nie poddawaj się. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was drogie kobietki.Dzis start z 3 dniem P.Zalozylam sobie nie wchodzic na wage az do 5dnia ale pokusilo mnie i ku mojemu zdziwieniu(bo na to nie liczylam) w ciagu 2 dni-2kg mniej.Pewnie to woda a z drugiej strony mysle,ze pije chyba z 3 litry plynow dziennie,co chwile latam na kibelek wiec chyba jestem nawodniona a nie odwodniona:)nie wiem nie znam sie ale takie 2 kg mnej po 2 dniach dodaje niesamowicie otuchy,bo ostatnie moje proby diet-glodowek najczesciej-nawet po tyg nie bylo spadku wiec nie liczylam ,ze cos tak szybko ruszy.W kazdym razie zachety dostalam.

Co do produktow z irl-ja okupuje sie jedyne w sklepach polskich i lidlu,wiec roznicy ne ma za bardzo, jedynie moze problem w dostaniu wiekszego wyboru:/

Ponawiam pytanie o sledzie w occie...mozna?

i o jogurty )%ale owocowe, tez mozna?poki sie nie dowiem nie tkne:))

pozdrawiam:)

start 01/X/09 58kg

03/X/09 56kg

Tylko pamiętaj że do zalewy octowej używa się cukier. Osobiście nie jem śledzi w occie. Jogurty można max 2 dziennie i to jeżeli owocowe to koniecznie light. Warto przeczytać książkę. Kto miał jej scan ale nie pamiętam kto. Forum tylko uzupełnia wiedzę. W Polsce kosztuje ok 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandra33 - nie wiem jak ze śledziami w occie, ale jogurty owocowe (oczywiście LIGHT) można dwa dziennie (oczywiście małe) ale są to produkty TOLEROWANE co znaczy, że decydujemy sie na nie w razie konieczności :D Nie polecam jeść codziennie, ale od czasu do czasu oczywiście można, a nawet należy hehe.

Ktoś, może też Ty, się tu pytał też o budyń. owszem można, pamiętając o tym aby użyć chudego mleka i oczywiście budyniu bez cukru (te z cukrem mają na opakowaniu informacje: "z cukrem").

Co do wody to spadk wagi nie oznacza że się odwodniłyśmy! To jest tak: nasz organizm to taka sztuczna inteligencja - jak mało pijemy, zatrzymuje wodę na zapas bo oi sie, że mu niestarczy. Jak pijemy dużo ma pewność że wody będziemy mu ciągle dostarczać, dlatego spokojnie pozwala nam ją wydalić (stąd co 5-minutowe wyjścia do kibelka hehe). Dlatego może to brzmi śmiesznie - im więcej pijesz, tym mniej wody masz w sobie -ale taka prawda, na bieżąco jej dostarczasz organizmowi i on jest spokojny a Ty nie puchniesz, przez zatrzymywanie wody. wszyscy szczęśliwi :lol:

jusia25 - Nie poddawaj sie, broń Boże! Kobieto zbłądziłaś ale wracaj na dobrą ścieżkę i to szybko :lol: U nas zawsze masz wsparcie! Pocieszę Cię, że po moich grzechach też przybyło mi dużo, ale w ciągu tego tygodnia zrzuciłam w sumie 1,8 kg (prawie jak uderzeniówka!) Bo się zmobilizowałam i prowadziłam konsekwentnie dietę, opierając ją, tak jak powinnam, na mięsie! I to MIĘSO jest tutaj kluczem do sukcesu. Zdziałało cuda, a dodam że w tym tygodniu byłam na warzywkach i miałam @ :D więc wynik niezły.

dziękuję wszystkim za gratulacje!!! Tak, jestem bardzo szczęśliwa! Teraz jestem na 2 dniu białek więc pociągne je do końca, upewnię się, że waga wciąż jest niska (a nie poszła do góry przypadkiem!) i przechodzę na 3 fazę :roll: już nie będę zwlekać. Zwłaszcza że jestem po @ więc nie powinno być jakiś niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimnica za oknem a na forum pusto. Tylko Maho się udziela.

Tak sobie myślę, że jesień już i czas chorób wszelkich może przydałyby się jakieś witaminki. Czy macie jakiś pomysł. Co bierzecie bo czuję, że raczej powinnam coś brać.

Dzisiaj wstałam o 12 w południe od 3 nad ranem dopadła mnie migrena i nie mogłam z bólu spać, na szczęście odpuściła. Dzięki diecie mam rzadziej ataki - nie cierpię tego bólu. Może ktoś też ma taki problem i sposób na niego, chętnie coś wypróbuję.

Trzymajcie się diety zawsze po zastoju waga zaczyna spadać - czyż nie tak było do tej pory.

Spadkowiczom gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło pytanie o skany książki

tutaj : http://chomikuj.pl/piorunkowa/kuchnia/diety/Pierre+Dukan można je ściągnąć w pdf'ie (potrzebny jest program Adobe Reader do otworzenia, jakby ktoś się nie orientował). Żeby ściągać z tej strony wystarczy się tam zarejestrować, potwierdzić maila po czym kliknąć na tą stronkę co wysłałam i na dole mamy do pobrania skany. Strona polska więc problemu byc nie powinno :D

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o tak nieludzkiej porze!

Postanowilam sobie dzis wczesniej wstac i nadrobic czesciowo u Was zaleglosci. Moja waga stoi. No moze nie calkiem, ale codzienie widze cos pomiedzy 63,6 a 63,2 i nie moge zmienic suwaczka, chociaz to uwielbiam! :D

Ide poczytac a Wam zycze milego weekendu!

Co to za nieludzka pora :D ? Ja wstałam o 4:30 aby zawieźć syna do W-wy na studia z wszystkimi bagażami. Jesteśmy już z mężem znowu w domu (przejechaliśmy 740km).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za podniesienie mnie na duchu no i postawienie mnie troszke do pionu!

Wiem że to moja wina że waga pokazała więcej, ale już nie wytrzymałam tego napięcia i zgrzeszyłam, no i waga poszła w góre. Ale poprawie się !!!!! daje słowo!

Sago pierniczek dlatego że jestem przed @ a wtedy mam ochote na słodkie i przez pare dni jeszcze. Może to głupie ale tak mam, tak sie domaga mój organizm.  A w związku z tym jakie kupujecie mleko w proszku? Bo nie mogłam znalezc w sklepach! :D  Oczywiście do nutelli! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane !!!!!

Wczoraj z mezem bylismy na wycieczce, pogoda dopisala i bylo bardzo przyjemnie :D jak przyjechalismy to padlam i usnelam dlatego nawet sie z wami nie porzegnalam na dobranoc :D

Ostatnia szanso 740 km PO POLSKICH DROGACH !! wspolczuje :lol:

Jusiu ja mam tak samo te napady na slodkie sa gorsze od wszystkiego i wtedy najlatwiej zgrzeszyc ale my sie nie damy :lol:

Olu ja raz zrobilam lody i zapomnialam mieszac, powstaly w nich grudki z woda i w smaku byly takie sobie napisz jak tobie wyszly czy ci smakowaly :roll:

Sago moja znajoma ma takie migreny ze po scianach chodzi ale ona chodzi na terapie naturalna czy jakos tak wiec ja w tej kwesti nie za wiele pomoge ale moge sie podpytac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnia szanso 740 km PO POLSKICH DROGACH !! wspolczuje :lol:

:lol:

Jest czego współczuć :D. Mam w pamięci jak w lipcu mknęlismy po autostradach przez Węgry od Miszkolca wzdłuż Balatonu aż do granicy z Chporwacją i dalej przez Chorwację wzdłuż Adriatyku. Nasze Auto tylko mruczało zadowolone.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czego współczuć :D . Mam w pamięci jak w lipcu mknęlismy po autostradach przez Węgry od Miszkolca wzdłuż Balatonu aż do granicy z Chporwacją i dalej przez Chorwację wzdłuż Adriatyku. Nasze Auto tylko mruczało zadowolone.

Pozdrawiam :D

Tylko pomarzyc ze w polsce kiedys nastanie ten dzien, kiedy bedzie mozna tak jezdzic poprostu po ludzku :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.