Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie że spadło. Gratuluje Babciu Magdo ... :) :)

Może i my z Bozenka i Jusia niezadługo tez napiszemy o swoich spadkach....oby jak najszybciej... :)

Witam Was kochane!

Margaret nie chce sie wyłamywać ale moja waga już ruszyła! Dzięki Bogu. Pomimo @ waga leci w dół. Narazie pokazuje tyle ile jest na suwaczku, bo było ok 1,5 kg więcej. Ale teraz mam nadzieje że juz bedzie  ok. Wam tego tez życze!!!! Jednak woda i mięcho robi swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!

Margaret nie chce sie wyłamywać ale moja waga już ruszyła! Dzięki Bogu. Pomimo @ waga leci w dół. Narazie pokazuje tyle ile jest na suwaczku, bo było ok 1,5 kg więcej. Ale teraz mam nadzieje że juz bedzie  ok. Wam tego tez życze!!!! Jednak woda i mięcho robi swoje!

O ty ! Jusiu uciekasz nam z waga.... czekaj nich no moja sie ruszy to... zobaczysz... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuto Cynamonu - wielkie dzięki za odpowiedź. (...) jak ktoś tak jak ty mówi z sensem i do rzeczy i ciekawie .. to można słuchać/czytać i słuchać/czytać... :)

Dziękuję za ciepłe słowa :) I ciesze się, że mogłam jakoś rozjaśnić cokolwiek moją wypowiedzią :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc tyle o tej diecie :D . Trochę się rozpisałam, wybaczcie (ale ja generalnie gaduła jestem... a jak już mnie pociągnąc za język w medycznych kwestiach to juz całkiem można się pogrążyć bo zagadam na smierć! :) ).

Pozdrawiam ciepło!

PS. http://www.dieta-dabrowska.pl/dieta.html - tu jest generalnie strona o tej diecie dr Dąbrowskiej...

To nic to nic! Ja przeczytałam cały post z wielką przyjemnością. Miło wiedzieć że mamy tu na forum specjalistkę od medycyny :) hehehe

Czesc dziewczyny i chłopaki :-D

Ostatnio tak dużo piszecie, że nie jestem w stanie za wami nadrobić :D Brakuje mi forum, ale niestety ani w pracy ani w szkole nie mam dostępu, a jak wracam wieczorem do domu to mamuska już jest i też nie bardzo mam jak wejść.

Maho gratuluje 3 fazy :)

Benek to prawda. ale dziś mam chwilke i już go zmieniam :)

Pozdrawiam :)

dzięki :D

A no i przegapiłam i nie powitałam naszych kolejnych dwóch protalek : Madzi i M....(nie pamietam, ale sie poprawie, obiecuje.. :-D ) Życze wam samozaparcia i osiągnięcia celów z nami razem !

Aha Maho - GRATULACJE ! WITAJ III FAZO ! POWODZENIA!

dziękuję!!!

Helouuu Kobietki :)

Hehehe... nie wolno żadnehgo makaronu w II fazie :-D Ale dla pocieszenia dodam, ze w III można już machnąc i to z sosikiem :-D Warto poczekać.

Ja kupuje własnie lubellę, ale tez oststnio znalazłam w biedronce takie świderki pełnoziarniste, ugotowałam i są super :-D

Zmykam popracować, bo niestety ,muszę :-D

Juggin ratuj! Jakich sosów używasz do makaronu??? Bo ja nie mam pomysłu co z nim zrobić hehehe

DZIEWCZYNKI PYTANIE MAM!

Zaczęłam dietę od wtorku, czyli w poniedziałek byłam jeszcze na białkach. Zjadłam jajeczniczkę z odrobiną surimi, kurczaka, jeden mały jogurt owocowy light i znowu kurczaka. Czy mogę uznać poniedziałek za swój białkowy dzień z tygodnia? Czy lepiej zrobić ten czwartek? I tak potem wrócę do czwartków chyba, tylko boję się żeby nie przedobrzyć - bo jeśli zrobię w czwartek dzień białkowy (w tym tygodniu, bo o nim mowa) mając za sobą białkowy poniedziałek to będą to 2 dni białkowe miast jednego.

Zakręciłam się na amen, ale mam nadzieje że zrozumiałyście i coś doradzicie :)

Połowa tygodnia a ja ani makaronu, ani królewskich posiłków no nic! Tak zalatana jestem że nie mam czasu na myślenie o przyjemnościach!!!!!

Najgorsze że weekend już teraz zapowiada się okropnie uh :D dużo p0racy, wytężonej pracy umysłowej na dodatek...

No nic, melduję, że po 1 dniu 3 fazy waga... spadła o 100g hehe

zapisuję sobie teraz codziennie wagę, żeby ją kontrolować. Wieczorami też - z czystej ciekawości :)

lecę, ledwo ze szkoły wróciłam i zjadłam obiad to do was zajrzałam, a teraz już śmigam.

Gratuluję spadków, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!! U mnie waga stoi. Troche tak dziwnie bo jestem na białkach a wczesniej na warzywach w ciagu 1 dnia spadala po 0,5kg chyba jakis odmieniec ze mnie. No nic na weekend lece w góry to napewno sie ruszy.

No i Ola coś sie nie odzywa albo nie zauwazylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, otręby ponoć wystarczy zalać gorącym mlekiem lub wodą a wtedy dolać mleka. Nie trzeba ich gotować. Nie wiem czy to prawda, bo nie próbowałam, ale może spróbuj przed wyjazdem, czy to jest zjadalne? Gdzieś tam chyba jakiś czajniczek będzie?

Witam Wszystkie Protalowe Entuzjastki i Pesymistki też.

Ja zawsze rano zalewam otręby wrzątkiem, a po chwili dolewam mleka z kartonika. Tak jest wygodnie i szybko, a to ostatnie bardzo sobie rano cenię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty ! Jusiu uciekasz nam z waga.... czekaj nich no moja sie ruszy to... zobaczysz... :) :)

Margaret kochana Wy tez zaraz będziecie o kg lżejsze, ani się nie obejrzycie. Ja juz bym chciała miec te Twoje 15 kg mniej. Mam nadzieje że taki zastuj nie prędko się powtórzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam też fajny instruktaż jak "konserwować" twarz i podbródek i go Wam wklejam :)

http://www.jestem.pl/video/masaz-miesni-twarzy_564/

Stokrotka dzięki. Chociaż wygląda na tak prosty, że wydaje się całkiem być nieskuteczny... :) Pozostaje spróbować co mamy do stracenia.

Pozdrawiam Wszystkich - Jutro mamy z mężem WAŻNY DZIEŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Protalinki

teraz wrocilam, bo mamy dzis 9 rocznice slubu , a ja mam dzien bialkowy wiec specjalnego wyboru nie mialam :) wiec polazilismy po markecie i butikach, poogladalam sobie buty bo ja maniaczka butowo torebkowa jestem :) i w drodze powrotnej wstapilismy do fast fooda ha a co, ale kupilismy same miecho z sosem musztardowym wiec mocno nie nagrzeszylam, upieklam wczesniej serniczek to i cos slodkiego tez jest....a moja waga cos powolutku spada srednio 1 kg na miesiac, w tym tempie to jeszcze rok diety mnie czeka :)

pozdrawiam was i zycze milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Protalinki

teraz wrocilam, bo mamy dzis 9 rocznice slubu , a ja mam dzien bialkowy wiec specjalnego wyboru nie mialam :) wiec polazilismy po markecie i butikach, poogladalam sobie buty bo ja maniaczka butowo torebkowa jestem :) i w drodze powrotnej wstapilismy do fast fooda ha a co, ale kupilismy same miecho z sosem musztardowym wiec mocno nie nagrzeszylam, upieklam wczesniej serniczek to i cos slodkiego tez jest....a moja waga cos powolutku spada srednio 1 kg na miesiac, w tym tempie to jeszcze rok diety mnie czeka :)

pozdrawiam was i zycze milego wieczoru

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE I BRZYDSZEJ POLÓWKI Z OKAZJI ROCZNICY :)

post-15844-1254940868_thumb.jpg

A miałam już wyjść. Tylko mi neta zerwało w czasie pisania poprzedniego postu... Dołączam bukiecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE I BRZYDSZEJ POLÓWKI Z OKAZJI ROCZNICY :)

post-15844-1254940868_thumb.jpg

A miałam już wyjść. Tylko mi neta zerwało w czasie pisania poprzedniego postu... Dołączam bukiecik.

ooo dziekuje bardzo wlasnie takie w kwiatuszki dostalam hihi , DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.