Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nuto Cynamonu nie mam suwaczka bo nie potrafie go jeszcze zrobic:)

Tutaj podaje Ci linki do strony gdzie po kolei sa instrukcję co i jak [suwaczek = ticker :) ].

http://www.misfitmoms.com/tickers/stepone/weightloss.html

http://ticker.7910.org/

http://www.tickerfactory.com/weight-loss

http://www.zdrowydzien.info/index.php?go=suwak1 [po polsku]

Jak już na koniec uzyskasz link do swojego tickera to musisz go wkleić w zakłądce PANEL KONTROLNY/EDYTUJ SYGNATURĘ (ja wklejałam w miejsce dla BBCode, ale chyba czasem trzeba w HTML wpisać - zależy jaki link suwaczek Ci podrzuca) Później już jakoś powinno być z jego obsługą - ja też uczę się i robię to intuicyjnie :)

Trzymam kciuki abyś szybko dała radę stworzyć swoj suwaczek - jak coś pytaj, pomoge!

Dzięki za szczegóły dotyczące diety... ja dziś poczyniłam zakupy i... i jutro z rana muszę tylko jeszcze polecieć kupić baterię do wagi elektrycznej i... i chyba będę startować!!!! :)

hmmm a teraz chcialam ''cytowac''i nic mi z tego nie wyszlo:/

Wiesz co... ja juz zakumałam. To jest tak, że czytasz sobie posty dziewcząt i wtedy jak chcesz je zacytować to po każdym postem klikasz "+ cytuj" (zamienia się + na minus wtedy -> to oznacza że "dodałaś" tekst do zacytowania) i tak sobie klikasz na wszystkie posty które chcesz dodać do zacytowania, a na koniec klikasz na ostatnim poście który chcesz przytoczyć w ODPOWIEDZ i otwiera się okno ze wszystkimi zaznaczonymi Twoimi tekstami do zacytowania :). Ja jeszcze obcinam wypowiedzi niektóre, bo jakbym miała całe teksty dziewcząt cytować to wychodziłyby moje posty meeeeega długie :D.

Mam nadzieję, że pomogłam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gory dzieki za pomoc, teraz jestem w pracy a tu ten komp muuuli ,ze hoho wiec nie wiem, czy cokolwiek na nim stworze, jutro wyjezdzam a jak wroce mam nadzieje, bede mogla pochwalic sie kolejnym spadkiem wagi no i wtedy juz koniecznie bede musiala wkleic suwaczek:)

Dziewczyny powiem wam,ze ciesze sie ,ze mam zwykla wage a nie taka np, ktora oblicza ile to wody ubylo a ile tluszczu...zalamalabym sie ze to np sama woda:)

no i Nuto Cynamonu ja podeszlam naprawde z wielkim entuzjazmem do tej diety bo bylam juz naprawde bezsilna wobec jojo,przynajmniej raz w roku konkretnie sie odchudzalam glownie marnym -prawie nic nie jedzeniam.I tak pol roku bylam chuda/pol gruba...+- 5-6 kilosow raz w ta raze wewta:) naprawde uchwycilam sie jak ostatniej deski ratunku tej diety,zeby zmienic przyzwyczajenia, nawyki zywieniowe, zeby slodycze przestaly byc moim antidotum na wszystko.Nigdy wczesniej nie stosowalam zadnych konkretnych popularnych diet, tylko swoje wlasne jak juz wczesniej wspomnialam polegajace glownie na prawie nic nie jedzeniu.Fakt- nawet dosc szybko chudlam ale co z tego, kiedy nabawilam sie jojo, organizm zreszta przyzwyczail sie i bylo coraz gorzej...chce sobie z tym poradzic,hmmm nawet wiek mi juz nie pozwala na takie glupoty-bo to po prostu wstyd-sobie mysle tak sie zachowywac.Nawet jesli pozniejsze utrwalanie wagi ma potrwac do lutego-jak mi to przepowiedzial wczorajszy test, jesli ma to byc trwale to warto.Tym bardziej,ze dieta naprawde jest fajna-grunt,ze nie chodzi sie glodnym, ze wymiana miedzy fazami jest kilkudniowa i tak stosujac bialkowa czekam na warzywna bo uwielbiam warzywka, stosujac warzywna czekam na bialkowa bo daje widoczne efekty:)Ja jestem pelna entuzjazmu a od dluzszego czasu wertowalam net, rozne fora na temat diet, bliska juz bylam wprowadzenia kapuscianej ale co by to dalo...znowu 2tyg diety i potem powrot zgubionych tak szybko kilogramow.Nie ma sensu.Jeszcze jedna mysl:)czytajac ksiazeczke, widze,ze doktor naprawde dobrze nas''rozgryzl'', momentami czuje sie jakbym czytala o sobie, psycholohiczny aspekt jest naprawde b trafnie ujety.

To tyle:)ale sie rozpisalam....aaa jak juz dojde do tych moich 50 to w nagrode kupie sobie mega obcisle jeansy:)))pozdrawiam kobietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wyjezdzam a jak wroce mam nadzieje, bede mogla pochwalic sie kolejnym spadkiem wagi no i wtedy juz koniecznie bede musiala wkleic suwaczek:)

no wtedy to koniecznie bo na wadze pewnie będą efekty! :)

no i Nuto Cynamonu ja podeszlam naprawde z wielkim entuzjazmem do tej diety bo bylam juz naprawde bezsilna wobec jojo,przynajmniej raz w roku konkretnie sie odchudzalam glownie marnym -prawie nic nie jedzeniam.I tak pol roku bylam chuda/pol gruba...+- 5-6 kilosow raz w ta raze wewta:)

Eh... doskonale wiem co mówisz... :)

Nawet jesli pozniejsze utrwalanie wagi ma potrwac do lutego-jak mi to przepowiedzial wczorajszy test, jesli ma to byc trwale to warto. Ja jestem pelna entuzjazmu a od dluzszego czasu wertowalam net, rozne fora na temat diet, bliska juz bylam wprowadzenia kapuscianej ale co by to dalo...

Dokładnie... ja tu na poprzedniej stronie pisałam o moich doświadczeniach z dietą dr Dąbrowskiej sprzed 1,5 roku... ale niestety nie wyszło to w aspekcie "długoterminowych efektów".

aaa jak juz dojde do tych moich 50 to w nagrode kupie sobie mega obcisle jeansy:)))pozdrawiam kobietki

Hehe... ja jak dojdę do moich wymarzonych, wyśnionych 58 kg [albo choc 59,6 - jak mi wywróżył Dukan; choc i tak na obecną chwilę te wartości wydają mi się wręcz abstrakcyjne...] to będę paradować w mini spódniczce!!! [moje utrwalanie ma potrwać do maja więc AKURAT na lato :)] - jeansy jednak też na bank kupie ;P

No nic... uciekam spać... dobranoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki, Protalków (chyba już z nami niema):)

coś ostatnio się tak dziwnie złożyło że bardzo rzadko się odzywam ale to chroniczny braku czasu - odrobinkę go mam między 5.00 a 6.00 gdy karmię małego. z tym że wtedy czytać mogę ale gorzej z pisaniem :)

po moich ostatnich grzeszkach waga pokazała 1kg więcej, nie wiem ile z tego jest z grzeszków a ile z @

brak czasu u mnie w ostatnim czasie spowodowany jest tym że do powrotu do pracy pozostał już tylko miesiąc, a do tego za tydzień robię urodzinki (30-stka) i nie wiem co zaserwować aby za bardzo nie nagrzeszyć.

wszystkim spadkowiczom gratuluję, a pozostałym w tym sobie życzę wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich przy kawce, zaraz do pracy, a co do tych wspomnianych obcisłych jensów to ja juz je sobie kupilam, co prawda rybaczki ale mam, i powiem ze człowiek od razu leiej sie czuje jak ma cos co przylega bardziej do skóry niz jakies odwisłe spodnie:).pozdrawiam i zycze spadkow wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffffff nadrobiłam zaległości w czytaniu

http://www.smaczny.pl/forum/style_images/3...es/rte-bold.png

witam wszystkie nowe Protalinki :)

Kasias - dołączam się z ciepłymi życzeniami wszelkiego naj z okazji tej 9-tej rocznicy ślubu! (przepraszam że troszkę z opóźnieniem)

znikam bo muszę jeszcze zarejestrować małego do szczepienia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzisiejsze poranne ptaszki Bogi i Kasiek_79!!!

Cześć dziewczyny!

Jestem na warzywkach - postanowiłam się nie ważyć - na razie :)

Fajnie wczoraj było na koncercie Budki Suflera - jak dla mojej połowinki

za długo.. ale moim zdaniem fajnie to było zorganizowane - bo zaprosili

swoich wszystkich wokalistów i wokalistki - i tak przeplatali się w śpiewaniu.

Oj - to dzisiaj chyba tylko tyle - muszę się z robotą uwinąć, żeby nie

mieć problemu z urlopem.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki :)

Teraz rano muszę nadrbiać posty, bo naiektóre Panie piszą do późna, ale bardzo się z tego cieszę :)

Moje kochane, po baaardzo długim przestoju wreszcie mam 0,5kg mniej i zaprszam resztę moich zastojowych koleżanek do klubu spadkowiczów. Chciałabym bardzo jeszcze 0,5kg stracić przed wyjazdem, żeby nie oglądać już znienawidzonej 8 na początku, bo na wyjeździe pewnie znowu nic nie stracę :)

Pozdrawiam wszystkie ranne ptaszki, cieszę się, że Bogi się odezwała po dłuższym milczeniu :)

Życzę miłego dnia, u mnie się rozpogadza i jest bardzo ciepło, więc mam nadzieję na ładny dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

a u mnie szaro, buro i nijako :) :)

Bozenko jak ty bedziesz wracac to ja akorat bede wyjezdzac :) a szkoda bo moze gdzies bysmy sie spiknely :) :D

mam stracha wejsc na wage po warzywkach ale jak tylko odwiedze wc pewnie to zrobie i ciekawosc wezmie gore :D

milego dnia dziewczynki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana Kobietki.

Maho ja sos robie klasyczny do spagetti :podsmazam cebulke w kostke i papryke w wieksza kostke, na to dodaje mieso mielone ( wołowe pycha, albo drobiowe) i smaże...potem dodaję duzo oregano , pieprzu i papryki słodkiej, soli i dodaje pomidory w puszce i dodatkowo kroje - pomidorki normalne. I do tego dodaje bazylii. I jak sie upichca p[omidorki i rozciapią to juz sosik jest super gotowy i na makaronik go wylewam i juz sie osliniłam...od samego pisania. Mozesz posypac serkiem z Lidla takim tartym light. Smacznego :)

Deszcz pada całe wczorajsze popołudnie, noc a dziś od rana tez pada. :) Prawdziwa, deszczowa jesień. Trzeba brac sie w garśc , aby nie usnac przy biurku.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Dziewczyny! :)

Mam dziś dzień rektorski z powodu inauguracji roku akademickiego więc... siędzę w domku i mogę z rana skrobnąć.

Oto stało się - sączę kawę z pastylką słodzika i 0.5% mlekiem [myślałam, że znajdę 0% hehe ale bez efektu :) ]... nawet powiem, że wyjątkowo mi smakuje :-D . W kuchni właśnie studzą się 2 jajeczka ugotowane - mam nadzieję - na miękko, z których zamierzam zjeść tylko białko a żółtka oddać moim kocięciom (bo ja jeszcze nie wspominałam, że straszna kociara jestem... i mam kilka przedstawicieli tego gatunku w domu). Do tego dołożę jeszcze 120g serka homogenizowanego 0% OSTROWIA. I takie oto będę mieć chyba śniadanko... Na potem mam w lodówce zarówno piersi z kurczaka jak i sznycle z indyka... będzie mięsnie :-D .

Podsumowując trzeba orzec, że OD DZIŚ, 08.10.2009r., JESTEM PROTALINKĄ !!!!!! :) Należę do Waszej mafii :) :-D

Nie żebym dużo wymagała, ale.... mam nadzieję, na DOBRE EFEKTY moich wysiłków :) .

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że NIE MAM BATERII DO WAGI wciąż, wczoraj zarówno w AUCHAN jak i w CASTORAMIE nie mieli płaskich baterii do wag, i niestety już nic nie kupiłam, a zegarmistrz był zamknięty... Muszę więc dzis jeszcze upolować tą baterię, bo przeciez jak tu być na diecie bez wagi?! :) Wtedy też będę musiała uaktualić mój suwaczek... bo obawiam sie że te 71kg to mogłam sobie zaniżyć... :D

Pytanie otrębowe (kurcze faktycznie w sklepach nie łatwo o owsiane, naszukałam się ich też trochę... wszędzie królują ŻYTNIE... na drugim miejscu pszenne) - mam zwyklłe owsiane, ale pszenne kupiłam "dietetyczne prażone" (firma SZCZYTNO PREMIUM) - pokusiłam się, bo były w kartoniku a nie w zwykłym woreczku/torebce... Po otwarciu okazało się jednak, że sa BRĄZOWE :D . No takie wiecie, przyrumienione... jak migdały czy wiórki kokosowe przyrumienione na patelni :) . No i nie wiem czy to jakoś bardzo zmienia ich "wartość" (czytam skład no i skład jest ten sam.. w końcu to dalej otręby pszenne). Jak myślicie?

No nic... tyle na start :) . Trzymajcie za mnie kciuki!

Miłego dzionka! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Dziewczyny! :)

Mam dziś dzień rektorski z powodu inauguracji roku akademickiego więc... siędzę w domku i mogę z rana skrobnąć.

Oto stało się - sączę kawę z pastylką słodzika i 0.5% mlekiem [myślałam, że znajdę 0% hehe ale bez efektu :) ]... nawet powiem, że wyjątkowo mi smakuje :D . W kuchni właśnie studzą się 2 jajeczka ugotowane - mam nadzieję - na miękko, z których zamierzam zjeść tylko białko a żółtka oddać moim kocięciom (bo ja jeszcze nie wspominałam, że straszna kociara jestem... i mam kilka przedstawicieli tego gatunku w domu). Do tego dołożę jeszcze 120g serka homogenizowanego 0% OSTROWIA. I takie oto będę mieć chyba śniadanko... Na potem mam w lodówce zarówno piersi z kurczaka jak i sznycle z indyka... będzie mięsnie :-D .

Podsumowując trzeba orzec, że OD DZIŚ, 08.10.2009r., JESTEM PROTALINKĄ !!!!!! :) Należę do Waszej mafii :) :D

Nie żebym dużo wymagała, ale.... mam nadzieję, na DOBRE EFEKTY moich wysiłków :) .

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że NIE MAM BATERII DO WAGI wciąż, wczoraj zarówno w AUCHAN jak i w CASTORAMIE nie mieli płaskich baterii do wag, i niestety już nic nie kupiłam, a zegarmistrz był zamknięty... Muszę więc dzis jeszcze upolować tą baterię, bo przeciez jak tu być na diecie bez wagi?! :) Wtedy też będę musiała uaktualić mój suwaczek... bo obawiam sie że te 71kg to mogłam sobie zaniżyć... :D

Pytanie otrębowe (kurcze faktycznie w sklepach nie łatwo o owsiane, naszukałam się ich też trochę... wszędzie królują ŻYTNIE... na drugim miejscu pszenne) - mam zwyklłe owsiane, ale pszenne kupiłam "dietetyczne prażone" (firma SZCZYTNO PREMIUM) - pokusiłam się, bo były w kartoniku a nie w zwykłym woreczku/torebce... Po otwarciu okazało się jednak, że sa BRĄZOWE :D . No takie wiecie, przyrumienione... jak migdały czy wiórki kokosowe przyrumienione na patelni :) . No i nie wiem czy to jakoś bardzo zmienia ich "wartość" (czytam skład no i skład jest ten sam.. w końcu to dalej otręby pszenne). Jak myślicie?

No nic... tyle na start :) . Trzymajcie za mnie kciuki!

Miłego dzionka! :D

Nutko witaj wsrod czcicielek twarogu :-D :-D :-D gratuluje podjetej decyzji !!!

Co do otrebow jezeli jest napisane ze to otreby wiec nie krepoj sie i wcinaj tylko pamietaj o nie przekraczaniu dziennej dawki :-D :-D

i samych sukcesow ci zycze oczywiscie tych wagowych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.