Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Dziewczyny

Wiem, wiem, że się pożegnałam i już Wam na głowie siedzę, ale w hotelu jest darmowy internet, więc korzystam :)

Babciu Magdo i Styczniowa, gratuluję spadków :D Styczniowa, Ty mnie lepiej nie zapraszaj, bo ja sporo jeżdżę po świecie i na Wyspach też bywam, więc kto wie kiedy Cię zaskoczę :)

Dziękuję bardzo za gratulacje i życzenia związane z podróżą, już trochę kilometrów mam za sobą, w knajpie zjadłam filet kurczakowy z grilla, więc jestem zadowolona z dzisiejszego dnia :)

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właściwie tylko na chwilkę aby nadrobić zaległości w czytaniu z dzisiejszego dnia oraz grzecznie życzyć spokojnej nocy :)

Jusia ...

Jeśli chodzi o mleko to ja kupiłam w AUCHAN dziś na stoisku z mlekami (nie tam gdzie są lodówki i "świeże" mleka, tylko tam gdzie stoją mleka w kartoniku, śmietanki do kawy, mleka zagęszczone itp). I tam też stało mleko odtłuszczone granulowane (SM Gostyń) i obok mleko pełne w proszku. Wzięłam oczywiście to pierwsze :) .

Jusia - to mleko granulowane odtłuszczone o którym pisze Nutka jest również w Tesco i w Carrefour'ze tam ja je kupowałam, podobno też w Real'u - ale to wiem tylko ze słyszenia;)

Gratuluję spadków wagowych, nawet tych najmniejszych :)

kolorowych snów życzę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki (faceci naprawdę zniknęli już całkowicie z forum) w niedzielny poranek. Moje maleństwo już nakarmione i zaczyna słodko drzemać więc mam chwilkę zanim sama wrócę do łóżka.

Dzisiaj jedziemy na niedzielny obiadek do moich rodziców (postaram się być dzielna i nie dać się skusić na nic nieprotalowego) więc mnie będzie przez większość dnia a patrząc wstecz będę miała co nadrabiać w czytaniu postów - co oczywiście bardzo cieszy :)

pozdrawiam, zajrzę do Was później

ps.życzę wszystkim spokojnej, słonecznej i oczywiście obfitującej w wagowe spadki niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej Dziewczynki!!

I ja witam w niedzielne przedpołudnie - jeny.... w trójmieście LEJEEEE......!!!! Niebo szare a z nieba leje się deszcz w takiej objętości, że wygląda to jakby ktos po prostu odkręcił jakiś mega prysznic. Masakra.... a w ogóle ponoć prognoza mówi, że w środe ŚNIEG?! :) (temperatury mają się poważnie obniżyć...).

Łojeny.... OBY NIE!!!

Moje maleństwo już nakarmione i zaczyna słodko drzemać więc mam chwilkę zanim sama wrócę do łóżka.

Dzisiaj jedziemy na niedzielny obiadek do moich rodziców (postaram się być dzielna i nie dać się skusić na nic nieprotalowego)

Kasiek... a ile ma Twoje Maleństwo? - bo tak słyszę o tym świeżym macierzyństwie tu i słyszę, ale że jestem "nowa" to nie mam pełnych informacji :). Karmisz butelką czy piersią...?

Ja jestem niedawno upieczoną Matką Chrzestną, mój chrześniak ma już teraz prawie 9 miesięcy... cudne dziecko, choć staje się już trochę roszczeniowy w stosunku do swojej mamy :). Ale poza tym świetnie się chowa, cycek ssie, raczkuje jak nie wiem... już nie mówiąc o tym że na dniach chyba zacznie chodzić :D.

Twojemu Maleństwu też życzę zdrowego, prawidłowego rozowoju wszystkich ludzkich czynności :)...

Buziaki dziewczęta, do potem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny

Wiem, wiem, że się pożegnałam i już Wam na głowie siedzę, ale w hotelu jest darmowy internet, więc korzystam :)

Babciu Magdo i Styczniowa, gratuluję spadków :D Styczniowa, Ty mnie lepiej nie zapraszaj, bo ja sporo jeżdżę po świecie i na Wyspach też bywam, więc kto wie kiedy Cię zaskoczę :)

Dziękuję bardzo za gratulacje i życzenia związane z podróżą, już trochę kilometrów mam za sobą, w knajpie zjadłam filet kurczakowy z grilla, więc jestem zadowolona z dzisiejszego dnia :)

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrej nocy :D

Zaskakuj moja droga, zaskakuj, ja lubie niespodziewajki i zaskakiwanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej Dziewczynki!!

I ja witam w niedzielne przedpołudnie - jeny.... w trójmieście LEJEEEE......!!!! Niebo szare a z nieba leje się deszcz w takiej objętości, że wygląda to jakby ktos po prostu odkręcił jakiś mega prysznic. Masakra.... a w ogóle ponoć prognoza mówi, że w środe ŚNIEG?! :) (temperatury mają się poważnie obniżyć...).

Łojeny.... OBY NIE!!!

Witam w niedzielny ranek!

U mnie ziś pogoda też paskudna, a co do tej zimy Nutko cynamonu to mnie to nie przeszkadza. Ja lubie jesień no i zime też. Nie wiem czemu ale lubie. Nie lubie upałow! Może właśnie dlatego że trzeba się wtedy rozbierać ,a jak się ma troche za dużo ciałka to nie jest to miłe,he he.. Mam nadzieje że to było ostatnie takie lato. A  na to co bedzie , nie bede mogła się doczekać,he he.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Dziekuje Wam wszytkim za gratulacje: jednak przedwczesne, bo dzis waga pokazala dokladnie kg wiecej 62,5 :) Nie mam pojecia dlaczego. No chyba ze powietrze u mnie ma duzo weglowodanow, bo wczoraj bylam na trzygodzinnym spacerze i sporo sie go nawdychalam :)

Jestem zalamana, z tymi ostatnimi trzema kg bede walczyla chyba do Bozego Narodzenia :D Ale jak mus to mus, trzecia faze zaczne z Nowym Rokiem :)

Dzis u mnie slonko, 20 stopni, niebo jak z widokowki, wiec zaplanowalam sobie z ranka godzinke nordic walking, ale boje sie powietrza! Moze by tak z maska?

Zycze Wam milego niedzielnego dnia, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Dziekuje Wam wszytkim za gratulacje: jednak przedwczesne, bo dzis waga pokazala dokladnie kg wiecej 62,5 :) Nie mam pojecia dlaczego. No chyba ze powietrze u mnie ma duzo weglowodanow, bo wczoraj bylam na trzygodzinnym spacerze i sporo sie go nawdychalam :)

Jestem zalamana, z tymi ostatnimi trzema kg bede walczyla chyba do Bozego Narodzenia :D Ale jak mus to mus, trzecia faze zaczne z Nowym Rokiem :)

Dzis u mnie slonko, 20 stopni, niebo jak z widokowki, wiec zaplanowalam sobie z ranka godzinke nordic walking, ale boje sie powietrza! Moze by tak z maska?

Zycze Wam milego niedzielnego dnia, :)

Styczniowa to fajnie że uprawiasz sport. Ja na początku diety kupiłam sobie rowerek treningowy. No i jezdziłam na nim na początku a teraz stoi. Powiem szczerze że nie widze różnicy między tym czasem jak jezdziłam a teraz. Waga nie spadała szybko. No ale troche ruchu by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowa - ale GRANULOWANE się nadaje jeśli w przepisie jest np. "dodać 3 łyżki mleka w proszku + 3 łyżki zwykłego mleka"....?

Nie wiem, granulowanego u mnie niestety nie ma :) moze takie normaöne w proszku jest ok, moje jest mialkie i jak dodam lyzke czy dwie mleka robia mi sie twarde grudy. Ale moze to nie wina mleka, tylko moich umiejetnosci kulinarnych? :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowa to fajnie że uprawiasz sport. Ja na początku diety kupiłam sobie rowerek treningowy. No i jezdziłam na nim na początku a teraz stoi. Powiem szczerze że nie widze różnicy między tym czasem jak jezdziłam a teraz. Waga nie spadała szybko. No ale troche ruchu by się przydało.

Z tym sportem to nie przesadzajmy :) Ja sie w ten sposob zaczelam w zeszlym roku w lecie opalac i tak mi zostalo :) A za sportem nie przepadam, rowerek sprzedalam, bo sluzyl za wieszak do wyprasowanych koszul mojego meza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej zimy Nutko cynamonu to mnie to nie przeszkadza. Ja lubie jesień no i zime też. Nie wiem czemu ale lubie. Nie lubie upałow! Może właśnie dlatego że trzeba się wtedy rozbierać ,a jak się ma troche za dużo ciałka to nie jest to miłe,he he.. Mam nadzieje że to było ostatnie takie lato. A na to co bedzie , nie bede mogła się doczekać,he he....

No ja myślę Jusia , że wszystkie będziemy na lato zgrabniutkie i z dużo większą ochotą będziemy przywdziewać spódniczki i obcisłe bluzeczki :). Już nie wspominając o strojach kąpielowych! :D Plaże i kąpieliska będą nasze :)...

Jusia i Stokrotka (i inne Protalki):

Jeśli chodzi o SPORT dziewczyny to ja chodzę 2x w tyg na wodny aerobik... chodzę w sumie już od września zeszłego roku (z miesięczną przerwą wakacyjną) i jestem w sumie bardzo zadowolona, bo jest to jakiś ruch (a w moim studenckim harmonogramie nie jest łatwo coś upchnąć , tu po prostu pasuje mi późna wieczorna godzina). Czy daje to efekty? - hm... jako takiej sprawności fizycznej owszem, ale na figurę to nie widzę by to u mnie jakoś wpływało... jak pofolgowałam z jedzeniem to i tak przybierałam i jakos te dodatkowo tracone kalorie podczas ćwiczeń nie były w stanie zahamować wzrostu wagi. Zobaczę teraz jak będzie na Dukanie - może się okazac, że w ogóle będe mieć mało siły na te ćwiczenia (Dukan pisze o tym, ze sport na poczatku może być nawet niewskazany...). Ale jestem dobrej myśli - może mnie to "zmęczenie" nie dopadnie :)...

Tak więc medyczna rada - SPORT DLA ZDROWIA w ilości "umiarkowanej" WSKAZANY W KAŻDYM WIEKU, ruch jest potrzebny dla ochrony naszego układu krążenia (ale jemu to najlepiej służą marszowe ćwiczenia, także rower), natomiast SPORT dla SYLWETKI to całkiem inna bajka... w to naparwdę trzeba włożyć sporo wysiłku i atakować z różnych stron z jeszcze odpowioednio dużą częstotliwością (marsze, aerobiki, siłownie...).

Dzis moja waga drgnęła tylko o 200g w dół :). A dziś rozpoczynam 4-ty dzień 'uderzeniówki'.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani w to niedzielne przed poludnie.U mnie jak narazie swieci sloneczko ,ale ponoc jest zimno(jeszcze nie bylam na podworku).Ale tez zapowiadali deszcz wiec chyba nas nie ominie,nie lubie deszczu,zimy ,szarosci.

ja juz po kawusi,otrebiance,teraz zabieram sie za obiadek,u mnie dzisiaj znowu kartacze,a przy nich tyle pracy.Waga pokazala 63,1kg jest dobrze.Jesli chodzi o sport to na wiosne zaczelam chodzic na basen,niestety na starosc ucze sie plywac,w dziecinstwie sie topilam i do tej pory nie umiem plywac.Wakacje byla przerwa ,teraz grypa i tak nie moge na nowo zaczac chodzic ,mysle ze juz od listopada rzuce sie na wode,a aerobik tez prowadza na basenie i bardzo mi sie to podoba ,jak bede juz plywac to kto wie moze sie przerzuce.

-kobietki moja corcia chciala schudnac okolo 5kg,boczki jej wystawaly,zrobila test na poziom tkanki i okazalo sie ze wage ma dobra,zeby zlikwidowac tzw.zwisy tu i owdzie doradzono jej pic bardzo duzo wody,jesc bardzo duzo ryb,no i ruch,wiec Nutka Cynamonu ma racje czesciej odwiedzajmy sklepy rybne i nie zapominajmy o wodzie

-gratuluje spadkow wagi,Nutko nawet 200g,a jak cieszy,pozdrawiam i gonie robic obiad,a pozniej odwiedzic Szwagra w szpitalu bo odkryto u niego bolerioze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

siedzę sobie przy kawce i czytam :D

hej hej Dziewczynki!!

I ja witam w niedzielne przedpołudnie - jeny.... w trójmieście LEJEEEE......!!!! Niebo szare a z nieba leje się deszcz w takiej objętości, że wygląda to jakby ktos po prostu odkręcił jakiś mega prysznic. Masakra.... a w ogóle ponoć prognoza mówi, że w środe ŚNIEG?! :) (temperatury mają się poważnie obniżyć...).

Łojeny.... OBY NIE!!!

Kasiek... a ile ma Twoje Maleństwo? - bo tak słyszę o tym świeżym macierzyństwie tu i słyszę, ale że jestem "nowa" to nie mam pełnych informacji :D. Karmisz butelką czy piersią...?

Ja jestem niedawno upieczoną Matką Chrzestną, mój chrześniak ma już teraz prawie 9 miesięcy... cudne dziecko, choć staje się już trochę roszczeniowy w stosunku do swojej mamy :). Ale poza tym świetnie się chowa, cycek ssie, raczkuje jak nie wiem... już nie mówiąc o tym że na dniach chyba zacznie chodzić :-D.

Twojemu Maleństwu też życzę zdrowego, prawidłowego rozowoju wszystkich ludzkich czynności :)...

Buziaki dziewczęta, do potem!

Nutka pogoda taka jak u Ciebie u mnie była wczoraj, zimno i strasznie lało. Dzisiaj nadal pochmurno, zimno ale jak na razie nie pada - ciekawe jak długo.

Moje Maleństwo to synek Igor w czwartek skończył 5 miesięcy. Jeszcze nie raczkuje, rączkami umie się podciągać do przodu i nóżki też podciąga pod siebie na przemian ale jakoś nie potrafi jeszcze zsynchronizować rączek z nóżkami :) Rośnie jak na drożdżach, w tej chwili waży już 8kg. Karmię go piersią i dlatego moja dieta jest ciut mniej rygorystyczna :) i może dlatego tak powoli schodzą u mnie te nagromadzone kiloski. Igorek rośnie zdrowo, jak do tej pory nic mu nie dolega i mi nie choruje:)

Co do ćwiczeń to moje jedyne ćwiczenia to zabawy i spacerki z synkiem oraz zajęcia z nauki pływania dla niemowląt.

pozdrawiam, do później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sport to na wiosne zaczelam chodzic na basen,niestety na starosc ucze sie plywac,w dziecinstwie sie topilam i do tej pory nie umiem plywac.Wakacje byla przerwa ,teraz grypa i tak nie moge na nowo zaczac chodzic ,mysle ze juz od listopada rzuce sie na wode,a aerobik tez prowadza na basenie i bardzo mi sie to podoba ,jak bede juz plywac to kto wie moze sie przerzuce.

Grazzia - u mnie na wodny aerobik chodzą też panie, które nie umieja pływać... jesli się bardzo wody nie boisz to naparwdę umiejętność pływania nie jest do tego konieczna. Niemniej faktycznie polecam najpierw nauczyć się pływać, ja od połowy wrzesnia wysłałam tez moją mamę na naukę pływania (NIC A NIC NIE UMIAŁA), bo powiedziałam Jej, że to jedyny sport który będzie mogła uprawiać na starość bez zadnych przeciwwskazań :) [+ rower - też jest takim mało obciążającym sportem]. Tak więc UCZ SIĘ UCZ, wyjdzie Ci to na zdrowie :).

pozniej odwiedzic Szwagra w szpitalu bo odkryto u niego bolerioze.

Nie wiem na jakim etapie rozwoju jest ta boReLioza (przestawiły Ci sie literki w tej chorobie :) ) u Twojego Szwagra, ale domyslam się, ze wykryta "w porę" - nie przejmujcie się zbytnio wóczas "groźną chorobą", calkiem ładnie sie to leczy i "znika bez śladu".... o ile własnie we wczesnym etapie się ją weźmie za rogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.