Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochane Proteinki :)

Waga mi stoi (na szczęście nie rośnie), za oknem szaro i ponuro. Właśnie rozpoczełam trzeci tydzień diety.

Pojawiło się u mnie coś w rodzaju delikatnego, pierwszego kryzysu - małego zmęczenia materiału.

Jestem dzielna, nie poddam się i nie zgodzę, żeby mój organizm rządził wagą :)

Jestem ciekawa, czy jako bardziej zaawansowane Protalanki też miałyście takie chwile na początku diety.

Margaretko - super podsumowanie, wspaniale "poszłaś" w obwodach :)

Wczoraj objadłam i opiłam Twój sukces.

Balbinko - miłej pracy i dużych ubytków.

Bożenko - ale fajnie, że znajdujesz czas, zeby wpaść tu w podróży.

Przestawiła Ci się klawiatura z polskiego programisty na polski lub niemiecki. Wystarczy zmienić ustawienia.

Dziewuszki - życzę Wam samych spadków, a tym, które się na nie nie załapią - cierpliwości :)

Jak i sobie :D

Serdeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczyny w ten ponury dzien, u mnie waga poszla pol kilo do gory wrr..... kara za grzechy i grzeszki. Margaret no piekny polmetek i ubytki centymetrowe, Balbinko ja lubie poniedzialki bo mezus idzie do pracy i zostaje sama, wtedy nikt mi sie pod nogami nie placze :) (zarcik)zycze wam spadkow wagowych i ubytkow centymetrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!! :)

Oj - ten brak komputera w weekend mnie dobije.. Chyba zapisze się

na naukę szybkiego czytania.. :)

BALBINKO MOJA DROGA!!! Z malowaniem to nie tak szybko.. dopiero

w nadchodzącą sobotę zrobimy odbiór mieszkania, ale to i tak już bliżej

niż było :)

Ja też dzisiaj jadę z tymi oponami.. nie ma co się zastanawiać - byle nie było

za dużej kolejki!!

post-13995-1255335899_thumb.gif

No i koniecznie kwiatuszek dla Ciebie z okazji Twojego święta.

Muszę się Wam pochwalić, że 'awansowałam' na status NARZECZONEJ

post-13995-1255335594_thumb.gif

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

Mam do was pytanie dotyczące @

Coś ostatnio mi się spóźna i to już 10 dni. Miesiąc temu też mi się @ spóźniła ale nie aż tak długo. Może miałyście podobny problem?

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!! :)

Oj - ten brak komputera w weekend mnie dobije.. Chyba zapisze się

na naukę szybkiego czytania.. :)

BALBINKO MOJA DROGA!!! Z malowaniem to nie tak szybko.. dopiero

w nadchodzącą sobotę zrobimy odbiór mieszkania, ale to i tak już bliżej

niż było :)

Ja też dzisiaj jadę z tymi oponami.. nie ma co się zastanawiać - byle nie było

za dużej kolejki!!

post-13995-1255335899_thumb.gif

No i koniecznie kwiatuszek dla Ciebie z okazji Twojego święta.

Muszę się Wam pochwalić, że 'awansowałam' na status NARZECZONEJ

post-13995-1255335594_thumb.gif

:D

Gratuluje !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, wszystkiego najlepszego ,spelnienia marzen, uzyskanie upragnionej wagi i figurki i samych sukcesow zyciowych :*

Marudko no moje gratulacje, teraz date ustalac kiedy nastapi podpisanie cyrografu jak to mowi moj maz hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOOW Marudko ale zrobilas niespodzianke nam protalkom !!!!

SERDECZNE GRATULACJE !!!!! kochana bardzo sie ciesze ze odwazyliscie sie z chlopakiem na ten powazny krok teraz bedzie tylko lepiej :) :) :)

Maragrete, Kasias i Marudko bardzo ale to bardzo dziekuje za zyczenia i za pamiec KOCHANE jestescie !! :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

Mam do was pytanie dotyczące @

Coś ostatnio mi się spóźna i to już 10 dni. Miesiąc temu też mi się @ spóźniła ale nie aż tak długo. Może miałyście podobny problem?

Pozdrawiam wszystkich :)

Delfino chcialabym ci pomoc ale ja mialam dokladnie na odwrot i @ mialam caly miesiac na okraglo, bylam u lekarza i on nie stwierdzil zadnych anomalii tylko chwilowe zaburzenie hormonalne czy jakos tak ale moze ktoras z protalek miala taki przypadek to napewno ci odpowie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko - przyjmij i ode mnie serdeczne gratulacje jako nowa narzeczona w naszym gronie :)

Zobacz ile nowego wokół twojej osoby : nowa rola życiowa (narzeczonej!), nowe mieszkanko, nowe zwierzątka, nowa figurka...ho,ho,ho...BUZIAKI ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prawie w samo południe :)

Balbinko najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin,wszystkiego naj....... kochanapost-13501-1255343243_thumb.txt

Marudko gratulacje,wszystko jak widzisz układa się powoli,jeszcze troszke i doczekamy się informacji na forum o malutkiej Marudce:)))Życzę Ci tego z całego serca,a teraz wij sobie gniazdko :)

Maragrete chylę czoła i życze dalszej wytrwalości.

Pajacyka wspomagam od lat i zawsze klikam raz dziennie,my walczymy z nadwaga a niektóre dzieciaki bywają głodne,nie możemy o nich zapominać.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkie KOBITKI(PANOWIE JUZ CHYBA ODPADLI)

post-13501-1255342700_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prawie w samo południe :)

Balbinko najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin,wszystkiego naj....... kochanapost-13501-1255343243_thumb.txt

Marudko gratulacje,wszystko jak widzisz układa się powoli,jeszcze troszke i doczekamy się informacji na forum o malutkiej Marudce:)))Życzę Ci tego z całego serca,a teraz wij sobie gniazdko :)

Maragrete chylę czoła i życze dalszej wytrwalości.

Pajacyka wspomagam od lat i zawsze klikam raz dziennie,my walczymy z nadwaga a niektóre dzieciaki bywają głodne,nie możemy o nich zapominać.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkie KOBITKI(PANOWIE JUZ CHYBA ODPADLI)

Malinko dziekuje serdecznie kochana za pamiec i zyczenia :D :D

Witam :)

Zaczynam od dziś dietę Protal

Cel wielki, bo z 96 zrzucić 20 kilo. Troszkę przejrzałam temat i widzę u Was znakomite wyniki. Liczę na takie same wyniki i na wsparcie :)

Witaj De_Moniq w gronie protalek, tutaj zawsze mozesz liczyc na wsparcie i kolezanki ktore udziela rad :-D

jak masz jakies pytania to nie krepoj sie jezeli bedziemy w stanie to odpowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zaopatrzona jestem w książkę dr Dukana :)

Zanim się zdecydowałam na tę dietę to ją dwa razy przeczytałam.

Pytanie proste :)

Jak można żyć bez chleba?

Nie ukrywam że dwie pierwsze fazy będę mieć długo, bo jeśli szybko zlezie mi 20 kilo to przedłużam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.