Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... jak jest więcej ciałka to tak na[parwdę nasze układy hormonalne (kobiece) działaja lepiej... ah jak tu pogodzić urodę z naturą?! :)

Za długo nie czekaj mimo wszystko, lepiej mieć to szybko ogarnięte i wrócić fizycznie do pionu... :)

Z tym dzieckiem to wiesz... MIMO WSZYSTKO trzeba być czujnym jesli zabezpieczasz/-acie się inaczej niż stosując antykoncepcję hormonalną... nigdy nic nie wiadomo [nie wmawiam, jedynie mówię o ryzyku populacyjnym związanym z "figlem natury" :) ].

Ostatnio byłam długo sama, dlatego wykluczam dzidziusia a wiatro pylna nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszka! - faktycznie długo Cie nie było! dobrze, że już wróciłaś... bo jeszcze doba i mogłabyś sie totalnie zakopac w naszych postach :)... Udało Ci się jednak chyba wysłac promyczek słońca w kierunku każdej z nas w swoich odpwoiedziach :)...

Co do tych "cytatów", "tagów", emotikonek.... mnie też czasem coś takiego spotyka... jeśli podają Ci że masz za dużo cytatów jak na jedne post ja wtedy po prostu zaznaczam pół mojej pisanej wiadomości, klikam wytnij, następnie wysyłam odpowiedź (skróconą o połowę przez owe wycięcie), a nastepnie klikam znowu na głownym forum ODPOWIEDZ i wklejam to co przed chwilą wycięłam (kontynuację mojego posta) i znowu klikam wyślij... i 2 moje posty pod rząd sa na forum, wszystko sie mieści.. i wszyscy są szczęśliwi :D

Jeśli chodzi o te "niezamknięte tagi" to musisz dokładnie przejrzeć czy przy każdym cytowanym fragmencie na poczatku i na końcu jest "quote coś tam..." (co jest na początku to nie pamiętam, ale na koniec zawsze musi być pod tekstem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) mam 4 miesięcznego skarba :D

Majcia --> 557826_10102009-5.jpg

a tu jest więcej fotek malutkiej

Z tego co widzę to trzeba od nowa to to sklejać suwaczki dając inne cyferki :) o ile waga drgnie :)

:D Oj mam nadzieję że będzie łatwiej. W sumie pierwszy dzień się kończy a ja jakoś nie czuję się obdarta z jedzenia :-D

ps. retyy powoli zaczynam ogarniać to forum, ale jest rozbudowane

Śliczną masz dzidzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie, bo jakoś nie chciało tego melka być we mnie. Ale na modyfikowanym też nieźle sobie radzimy. Najważniejsze że mała jest zdrowa, a ja wróciłam do wagi przed ciąża i teraz planuje mieć jeszcze mniej.

Btw jakbym karmiła piersią to bym tej diety nie stosowała, ze strachu o malucha. :)

delfina88 :) dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Ja tylko na chwilkę, aby dołączyć się do życzeń urodzinowych dla Balbinki. Wszystkiego najlepszego kochana, duuużo zdrówka, szybkiego odzyskania upragnionej figurki i wszelkiej pomyślności na każdej niwie.

Marudko, gratuluję zaręczyn. Wij sobie to gniazdko, wij. I bądź szczęśliwa :)

Pa pa, do środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was póznym wieczorem!

Witam przedewszystkim Nowe Protalki!!!!! Fajnie że znów mamy nowe kobietki które chca zadbac o siebie.  Nutko cynamonku zrobiłam dziś Zebre, właśnie ja wcinam,naprawde dobra. Tylko ta kawa ma jakis kwaśny smak może jakby dac kakao zamiast kawy byłoby lepsze. sprawdze następnym razem. A i ja mieszałam na dwie ręce,he he... Tężało w miare równo. 

De moniq śliczny dzidziuś. Mój tez był kiedyś taki mały i słodki. Tzn. teraz ma 2 latka i tez jest słodki,he he he......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam , że niektóre z Was mają kłopot ze zmianą cyfr na suwaczku. Robi sie to tak:

wchodzimy do panelu kontrolnego (na gorze), a tam do "edytuj sygnaturę" (po lewej stronie).

Otwierają się dwa okna. Jedno "Twoja obecna sygnatura", a pod nim normalne okno edycyjne z naszym suwaczkiem.

Klikamy w druga ikonkę na górze tego własnie okna "pokaż źródło html" i teraz mamy możliwość zmiany cyferek.

Teraz zjeżdzamy trochę na dół i klikamy na "save html". Pokaże sie nasz odmieniony suwak i klikamy pod nim "zmień sygnaturę.

Gotowe.

Opis dość długi ale wszystko trwa kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam , że niektóre z Was mają kłopot ze zmianą cyfr na suwaczku. Robi sie to tak:

wchodzimy do panelu kontrolnego (na gorze), a tam do "edytuj sygnaturę" (po lewej stronie).

Otwierają się dwa okna. Jedno "Twoja obecna sygnatura", a pod nim normalne okno edycyjne z naszym suwaczkiem.

Klikamy w druga ikonkę na górze tego własnie okna "pokaż źródło html" i teraz mamy możliwość zmiany cyferek.

Teraz zjeżdzamy trochę na dół i klikamy na "save html". Pokaże sie nasz odmieniony suwak i klikamy pod nim "zmień sygnaturę.

Gotowe.

Opis dość długi ale wszystko trwa kilka sekund.

A ja za każdym razem robiłam od nowa :) troche techniki i się gubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusia25 ja nie mogę się doczekać jak mała już zacznie chodzić :)

Strasznie jestem ciekawa właśnie efektów po pierwszej części uderzeniowej, bo mój organizm jest napompowany strasznie wodą. :) A skoro dieta ładnie ją wypłukuje to powinno być naprawdę dobrze. A przede wszystkim chodzi o samopoczucie. Bo co tu ukrywać jestem w dołku i poprzez zmianę diametralną siebie chcę z niego wyjść.

babcia magda - normalnie genialna jesteś!! :) bo ja bym jak delfina88 robiła od nowa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusia25 ja nie mogę się doczekać jak mała już zacznie chodzić :)

Strasznie jestem ciekawa właśnie efektów po pierwszej części uderzeniowej, bo mój organizm jest napompowany strasznie wodą. :) A skoro dieta ładnie ją wypłukuje to powinno być naprawdę dobrze. A przede wszystkim chodzi o samopoczucie. Bo co tu ukrywać jestem w dołku i poprzez zmianę diametralną siebie chcę z niego wyjść.

Kochana Ty się ciesz póki maluszek lezy bo jak zacznie chodzić tak juz, biegac bedziesz ile wlezie. Żaden sport nie bedzie ci potrzebny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusia25 ja nie mogę się doczekać jak mała już zacznie chodzić :)

Strasznie jestem ciekawa właśnie efektów po pierwszej części uderzeniowej, bo mój organizm jest napompowany strasznie wodą. :) A skoro dieta ładnie ją wypłukuje to powinno być naprawdę dobrze. A przede wszystkim chodzi o samopoczucie. Bo co tu ukrywać jestem w dołku i poprzez zmianę diametralną siebie chcę z niego wyjść.

babcia magda - normalnie genialna jesteś!! :) bo ja bym jak delfina88 robiła od nowa xD

Witam Was 'De_Moning' i Amazoneczko w naszym wspanialym gronie zyczac powodzenia,bo wsparcie napewno znajdziecie.

-'De_Moning' Majeczka piekna,moja bratanica Nicol jest w jej wieku ,takie dzieci sa nie dosc ze urocze ,to i takie slodziutkie,wspaniale.Pamietaj ,ze czas jest nie ublagalny i coreczka szybko zacznie chodzic,moje Corki (blizniaczki)dopiero byly taakie male ,a juz maja 21 lat ,jak to szybko zlecialo.

-100Kroteczko mysle ,ze na poczatku kazda miala zalamania w diecie,ale mamy forum i to te WSPANIALE kobietki nas zawsze wspieraja i nie pozwola na odejscie,chyba ze zdrowie na to nie pozwala ,ale to juz inna sprawa.

-Jeszcze raz dziekuje Nutce za wytlumaczenie istoty choroby.

-Witaj Polu dawno cie nie bylo ale wiem ,ze jestes strasznie zapracowana,ale o sobie tez nalezy pamietac i znalezc chwile na odpoczynek,czego goraco zycze

-Marudko!!! gratulacje,gratulacje,jeszcze raz gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Balbinko dużo zdrówka i wymarzonej wagi.

Marudko życzę szczęścia.

Witam nowe koleżanki De Moniq i Amazoneczkę jak popatrzycie na nasze suwaczki to chyba wątpliwości umilkną. Ja też nie byłam pewna, a teraz to żałuję, że dopiero teraz się zdecydowałam. Trzeba było to zrobić wcześniej.

De Moniq Twoja dzidziulka jest piękna

Maragrete jestem pod wrażeniem. Ja nie mierzę się centrymetrem. Te całe zestawienie robi wielkie wrażenie.

Powodzenia w dalszej drodze.

Pozdrawiam Polu, staraj się częściej pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.