Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wieczorkiem

Kasiek, gratuluję optymizmu i samozaparcia. Duchowo będę Cię wspierać z całego serduszka, aby ten brzuszek i nie tylko wrócił do swojego pierwotnego wyglądu, a nawet lepiej… :-D Mój brzucho to już tylko na operację się nadaje, :) rozstępy szerokości centymetra nie mają szans na skurczenie się, brak wiedzy i błędy młodości przyczyniły się do tego.

No, to rzeczywiście czeka Cię ‘tragiczny’ grudzień, pod względem grzechów oczywiście. W mojej rodzinie taki moment zaczyna się w kwietniu, zahacza o święta i jeszcze cały maj, horror ….Czyli do kwietnia muszę przejść do III fazy.

Gratuluję powrotu do starych- nowych jeansów! Fajne uczucie, od razu chce się żyć….

No to jesteśmy dwie do emeryturki.. :)

Coś mi się wydaje, że będziemy musiały założyć klub emerytek lub weteranek Protal :) bo z tego co czytałam chętnych jest więcej.

Marudka - moje najszczersze gratulacje z okazji zaręczyn

Balbinko - Życzenia aby fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat caly. By nigdy nie było porannej pobudki i wiatr specjalny, co rozwiewa smutki :)

Serdecznie witam nowe Protalinki :D

Tak :) mam 4 miesięcznego skarba :)

Majcia --> 557826_10102009-5.jpg

a tu jest więcej fotek malutkiej

Gratuluję Maleństwa - prześliczna dziewczynka. Mój szkrab jest miesiąc starszy :D na to bieganie za nimi chyba jeszcze troszkę sobie poczekamy :)

pozdrawiam

i życzę kolorowych snów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw jakbym karmiła piersią to bym tej diety nie stosowała, ze strachu o malucha. :)

No to życzę zdrowia Maleńkiej tym bardziej - mam nadzieje, że mleko modyfikowane da radę! :)

Nawiasem mówiac jest tu wśród nas taka jedna dzielna Mama, która karmi piersią swoje 5-cio miesięczne Małeństwo i stosuje Dukana... myślę, że dieta prowadzona rozsądnie w tym stanie nie zaszkodzi dziecku.. :) Dukan w ksiażce zreszta piszę o takich "szczególnych stanach" jak ciąża czy karmienie... Niemniej Ty jestes w tej bezpiecznej sytuacji że dietując się teraz wpływasz już na pewno tylko na siebie...

Nutko cynamonku zrobiłam dziś Zebre, właśnie ja wcinam,naprawde dobra. Tylko ta kawa ma jakis kwaśny smak może jakby dac kakao zamiast kawy byłoby lepsze. sprawdze następnym razem. A i ja mieszałam na dwie ręce,he he... Tężało w miare równo.

Jusia no własnie.... mi też ta kawa wyszła kwaśna... Benek też pisała o tym, że jak kiedyś jadła to była kwasna - mimo słodzika który przecież dajemy. Myślę, ze to kwestia tego, że kawa jest dosć stężona, a jednak inaczej rozprowadzają się jej cząstki w gęstym jogurcie niż w wodzie.... Ja już tu nawet pisałam dzisiaj w odpowiedzi na post Benek, że chyba nastepnym razem zrobie BIAŁĄ OWCĘ zamiast ZEBRY :) - po prostu dodam tylko aromat waniliowy u już... będę mieć taki "deserek".. Tak czy siak mi się on podoba, bo można wziąć porcję, siąść na fotelu i powolutku sobie ją zjeść... dużo wolniej i spokojniej niz jogurt na przykład :) .

Hm.... mozna też dodać zamiast kawy cynamonu chyba... będzie mniej intensywniej w kolorze może, ale smak i aromat się na pewno da odczuć :) [a mimo wszystko cynamon jest raczej mniej kaloryczny - mniej CHO - niż kakao.... nawet to odtłuszczone]

Strasznie jestem ciekawa właśnie efektów po pierwszej części uderzeniowej, bo mój organizm jest napompowany strasznie wodą. :) A skoro dieta ładnie ją wypłukuje to powinno być naprawdę dobrze. A przede wszystkim chodzi o samopoczucie. Bo co tu ukrywać jestem w dołku i poprzez zmianę diametralną siebie chcę z niego wyjść.

Hm... no ja własnie też jestem ciekawa moich efektów. Dziś dobiega końca moj 5 dzień uderzeniówki, waga wcale nie jest dla mnie miłosierna (dziś rano pokazała w sumie to co wczoraj :D ). W sumie nie wiem... ale chyba jeszcze 2 dni posiedzę na samych białkach... tymbardziej, ze białkowanie nie jest dla mnie wcale upierdliwe...jak myślicie? - czy skończyć na 5 dniach a jutro już 5/5 zacząc? :)

Eh sikam jak najęta, pije na umór jakbym była na pustyni, ba - nawet się wypróżniam bez zastrzeżeń (bez otrąb)... jem więcej mięsa niż nabiału (choć wczoraj&dziś chyba wyszło tak po równo), ba... w dodatku jem głównie ryby + drób ewentualnie (może powinnam odstawić śledzie :D ??: ).... marzyłam o jakiś 3kg na uderzeniówce a tu klops póki co :-D ... eh...

O mój drogi organizmie - CHUDNIJ PROSZĘ, dla Twego zdrowia i urody!post-16566-1255379595_thumb.gif

-Jeszcze raz dziekuje Nutce za wytlumaczenie istoty choroby.

Grazzia nie ma za co, naprawdę :-D . Pamiętaj że czekam na wszelki 'up-date' - jak coś nowego wiedziec będziesz nt. stanu Szwagra - mów :-D .

Babci Madzi dziękujemy za pomoc w suwaczkowych problemach! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry Dziewczynki!

U mnie dziś bardzo brzydki dzień, pochmurny,pada i wieje silny wiatr. Mimo to mój nastrój jest rewelacyjny! Jak myślicie dlaczego?! Dziś wkońcu zobaczyłam 7 z przodu. Jestem bardzo zadowolona! 

Bożenko jak obiecałam biegnę do Ciebie, tylko nie myślałam że tak szybko,he he he.... Uczcze to dziś colą i Zebrą!!!!!!!

Lecę teraz dziewczynki na śniadanko z moim synkiem. Odezwe się pózniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Cześć Kochane !!!

Dzisiaj pierwszy raz kliknęłam 'pajacyka' :) Wcześniej nie wiedziałam,

że jest coś takiego :D :D :-D

Co do wagi.. bo dzisiaj na nią weszła, stoi.. ale moja wina, moja wina..

Musiałabym siedzieć w pracy 24h/dobę - bo tylko tu jestem grzeczna.

Wczoraj, w nadzieji przespania całej nocy - zabrałam mojego jednego 'szkodnika'

do chrześniaka - żeby wymęczył mi szczurzyce i żeby była tak zmęczona, że

od razu poszła by spać.. Była dość niekoniecznie zadowolona.. :) tym wkładaniem

i wyjmowaniem z klatki co pięć minut.. Ale po powrocie do domu okazało się, że

energi i temperamentu z niej nie ubyło.. W środku nocy zrobiły mi pobudkę,

a potem o 4 - i na dzisiaj to był koniec mojego spania. Gdybym mogła do pracy

przychodzić wcześniej - oj to chyba o 10 kończyłabym 8 godzinny dzień pracy.

W sumie to fajnie by było.. Ale tak nie jest, a ja o 19 już będę śpiąca. Ale od

soboty to się im zmieni.. Będą spać w kuchni i mam nadzieje nie słyszeć ich harców

w pokoju. :)

No i wczoraj udało mi się wymienić też te opony, bez kolejki, bez niczego..

Ale gdyby ten śnieg nie spadł w tym roku na ulice to bym się nie pogniewała.

Choć na górkach dla narciarzy i narciarek!!! niech jest - KONIECZNIE!!! :)

To na tyle moje drogie, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

u mnie narazie sie wypogadza, zobaczymy na jak dlugo :) :)

Jusiu moje gratulki !!!!! jak dobrze widziec 7 z przodu oczywiscie zycze ci jeszcze wiekszych spadkow kochana :) :D

Marudko, ty to juz wprawe bedziesz miala jak twoje malenstwo bedzie baraszkowac od rana, zero zmeczenia :D :-D :)

milego dnia kobitki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki :)

Muszę troche ponadrabiać forum, póki mam troche czasu. Cieszę się że aż tyle nowych osób zdecyydowało się zmienić swoje życie na lepsze :D

Gratuluję wszystkim spadków i wytrwałości! U mnie niestety było tragicznie bez was. Wage mam ok ale nie dzieki białku a braku jedzenia. Jesteście bardzo dużym wsparciem, a bez was to jakoś tak ciężko mi było. Muszę się znów przyłożyć do diety i w związku z tym mam nadzieję, że znajde codziennie chociaż chwile by do was wpaść :)

Nutko Cynamonu dzięki za porady :) zastanawiam się nad tą luteiną. Pewnie jest bez recepty i nie znalazłam o niej negatywnych rzeczy. Jak myślisz czy mogę ją sobie kupić bez wizyty u gin? Bo jakoś tak nie mam ostatnio czasu by do niego iść i wiadomo kasa, a nie mam najtańszego lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny :)

Jusiu, bardzo Ci gratuluję. Niedlugo ja bede za Tobą gonić, ale wszystko jedno w jakim tempie, byle do przodu :)

Nie wiem jak moja waga, ale to dobrze, bo jestem przed miesiączką i może być różnie :) , chociaż ostatniej nocy byłm w toalecie kika razy, więc nadmiaru wody nie powinnam zanotować. Na razie jestem grzeczna na wyjeździe, ale już są plany u moich kolegów na imprezkę, wię na pewno jakiś alkohol się przyplącze, niestety. Tym razem jednak mam mocne postanowienia, być może przez ostatnie zastoje i nie pozwolę sobie na jakieś totalne rozprężenie i zwyżki.

Dzisiaj się wybieram na spacer po mieście, bo pracuję dopiero późnym popołudniem :D

Pozdrawiam Was i życzę jak najprzyjemniejszych chwil z wagą i nie tylko. :D

Czy mi się wydje, ale Juggin się gdzieś zapodziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny :)

Jusiu, bardzo Ci gratuluję. Niedlugo ja bede za Tobą gonić, ale wszystko jedno w jakim tempie, byle do przodu :)

Nie wiem jak moja waga, ale to dobrze, bo jestem przed miesiączką i może być różnie :) , chociaż ostatniej nocy byłm w toalecie kika razy, więc nadmiaru wody nie powinnam zanotować. Na razie jestem grzeczna na wyjeździe, ale już są plany u moich kolegów na imprezkę, wię na pewno jakiś alkohol się przyplącze, niestety. Tym razem jednak mam mocne postanowienia, być może przez ostatnie zastoje i nie pozwolę sobie na jakieś totalne rozprężenie i zwyżki.

Dzisiaj się wybieram na spacer po mieście, bo pracuję dopiero późnym popołudniem :D

Pozdrawiam Was i życzę jak najprzyjemniejszych chwil z wagą i nie tylko. :D

Czy mi się wydje, ale Juggin się gdzieś zapodziała :)

Bożenko nie przesadzaj ,aż tak szybko nie biegnę i nie przegonie Cie z wagą! Ale dziękuje za gratulacje. Dziś mam prawie święto, bo nawet przed ciążą ważyłam 80 kg a tu proszę. Ja lece, lecę, lecę....... I dlatego jest mi tak fajnie lekko na duchu i wogóle. Teraz biegne do 6 na przodzie, aż mnie ciarki przechodzą jak myślę o tym że to realne, he he.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!

Widzę sporo nowych Protalek przybyło. Witam serdecznie i życzę powodzenia!!! Za to Panowie znowu zaginęli :)

Ja jestem z Wami cały czas, czytam kiedy tylko mam chwilę, nie piszę to prawda, ale nie mam o czym Waga stoi mi już od dwóch miesięcy w miejscu :) :) :) Nie poddaję się O NIE!!! Musi kiedyś ruszyć.

Balbinko spóźnione, ale bardzo szczere życzenia!!! TYLKO ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ (również tych wagowych ) :D

Marudko GORĄCE GRATULACJE!!!! Ależ piękne zmiany w Twoim życiu!! :D

A Śliweczki nadal nie widzę.

Pozdrawiam gorąco wszystkie forumowiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda prosze jak Ci się udało ekspresowo zmienic opony. Świetnie :)

Delfina ja bym bez konsultacji z lekarzem nie brała luteiny. Bo nieprawidłowe dawkowanie i całkiem możesz sobie cykl rozlegulować.

Wszystki dziewczynki pozdrawiam. U mnie zimno. Do tego przylazła @ i jestem na przeciwbólowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jusiu gratuluję.Na szczęście ja dzisiaj też jestem w gronie spadkowiczów. kolejne 1/2 kg czyli powinnam wieczorkiem zmienić suwaczek na 92kg super.

faktycznie JUGGIN gdzieś zaginęła.

Wśród czytających na dole widzę DOROTĘ odezwij się do nas proszę. Ty pewnie już skończyłaś dietę. Podziel się wrażeniami.

Maragrete świętujesz jeszcze bo jakoś Cię nie widać

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie zimno ,ale teraz wyszło słońce i na spacerze z psem było

trochę zimno,ale przyjemnie.

Moniko córeczka super,już bym chciała takie maleństwo(jako babcia :) ,starsza corka ma 26 lat).

Delfino nic nie bierz na wlasna rękę,bardziej mozesz sobie zaszkodzić niż pomóc.Luteina ,czyli progesteron(hormon) nie jest takim sobie obojętnym lekiem i musisz się najpierw skonsultować z lekarzem.

Bożenko życzę miłego pobytu,za dużo nie nagrzesz(ale wiadomo ,że tak calkiem się nie da :) ) i zwiedzaj a potem opowiadaj :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.