Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='martuska71' date='22.10.2009, 16:05' post='8922

Sandro powiedz mi jaki serek waniliowy stosujesz interesuje mnie to bo na tym samym terytorium przebywamy i juz wczesniej mialam problem. Z otrebami se poradzilam bo poprosilam wlasciciela sklepu polskiego o sprowadzenie .Udalo mi sie ale tylko jedyny raz kupic serek wiejski (prawdopodobnie chodzi o krotkie terminy waznosci) ale nigdy nie trafilam na serek waniliowy dozwolony,a tym bardziej na homo 0 % o tym to juz wogole moge zapomniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkradlam mala tubeczke serka od dzieci i zakrecilam cos z otrebami och pycha niebo w gebie :shock: mam wrazenie,ze pierwsze dni sa najgorzsze bolala mnie juz glowa ale wypilam sporo wody i przestala ;) Bardzo lubie wode a teraz mam problem bo boli mnie gardlo i ledwo przelykam no nic i z tym trzeba se jakos poradzic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie 2gi dzien na bialkowej, pomyslow nie mam co jesc bo ryb nie lubie, mieso tez srednio a juz w ogole takie bez warzyw, zjadlam kolejny dzien pieczone palki od kurczaka i jak pomysle, ze jutro 3 dzien mam te palki jesc to...nie przepadam kobietki za ta bialkowa faza, jem rzeczy, za ktorymi nie przepadam i tylko mysl o tym, ze 5go dnia bedzie mniej na wadze i ze 5 dni to nie tak wiele trzyma mnie przy niej.

Wczoraj narobilam bezow ale chyba trzymalam je za krotko w piekarniku przy zbyt wysokiej temp bo z wierzchu sie zarumienily a w srodku byly jeszcze glomzowate.Pieklam okolo 20min w 180st.I tak sie zastanawiam jak jest z tym slodzikiem bo go dosc sporo uzywam, wydaje mi sie, ze Dukan nie wyznaczal limitu...dziewczyny jak to jest?

Nutko powrotu do zdrowia i przede wszystkimzdania egzaminu!!!

Dziewczyny dzieki jeszcze raz za wszystkie ''gratulejszony'';) Amazoneczko a jaka prace dostalas? tak z ciekawosci pytam, jesli mozna:))) chcialabym po moim kontrakcie wrocic do pl ale boje sie, ze nic nie znajde wlasnie...wyjezdzalam w momencie kiedy w pl bylo chyba najgorzej jak moglo byc, nie raz mialam momenty, ze jadlam ziemniaki smazone przez tygodnie bo kasy nie bylo i strasznie sie boje, ze moglabym wrocic do takiej rzeczywistosci:( no cos tu tez nie jest juz za rozowo, masa ludzi stracila prace na skutek kryzysu i tez ciezko o prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam suwak!!!!!!!miałam mały problem-ale synek mi pomógł!!!

hehe Anulka BRAWO! dałaś radę, widzisz! :shock:

a ja nawet widzę, że zrobiłaś w zasadzie identyczny suwaczek jak mój :shock: nawet kolor motylka taki sam! ;)

zajrzałam i znikam... aspiryna zbiła mi o jakieś 4 kreski temperature - bez rewelacji, no ale....

tymczasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Protalinki!

Sago - wiem,że długa droga przede mną i trochę się boję mojego słomianego(z natury)zapału.Postaram się wytrwać,bo nie chcę się czuć tak jak teraz..Jestem tu od ponad roku i to w tym czasie przytyłam 14kg!A jechałam z nadzieją,że schudnę..bo przecież będę miała tyle zajęć..nowa praca,znajomi,wyszło jak wyszło..No,ale cóż teraz chcę się wziąść za siebie i wrócić do wagi sprzed kilku lat.Póki co to zmienię wartość na końcu suwaczka,a jak już osiągnę cel to może wtedy zawalczę dalej:)

Balbinko ulżyło mi z tym mieszaniem.Ja to rano jem rybę,potem wędlinę z kurczaka,a od 2ch dni chude hamburgery wołowe.Smażę je na teflonie beż tłuszczu,co jakiś czas zlewam to co się wytopiło,a potem jeszcze w papierowy ręcznik.Więc mam nadzieję,że tak jest ok,choć mięsko jest suchawe.

Margatretko ojj,fakt gdyby nie te sosiki to byłoby ciężko.Wczoraj do tych suchych hamburgerów zrobiłam taki:jogurt naturalny,łyżeczka musztardy o smaku curry,2 korniszonki,zioła prowansalskie,sól,pieprz.Jak dla mnie bomba! ;)

Juggin również witam Cię serdecznie :shock:!

Anullllkaaa jak dobrze pamiętam to zaczęłaś dietę chyba dzień,czy dwa przede mną,powiedz,jak Ci się udało już tyle zrzucić??Zazdroszczę..U mnie coś powolutku,nie ma się czym chwalić,więc rezultat na suwaczku zaznaczę może dopiero w sobotę.

Nutko,Bidulko Ty nasza!A może by tak ciepłe mleczko z czosnkiem?:)Trzymam kciki za wyzdrowienie i Twój jutrzejszy egzamin!

wa__97__12oG0000-M24MTExZHw2NjE4ODk0NmhhfDI3IGtnIGRvIHRvIGxvc3Q.gif

2-1-faza-od-20102009-975.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzisiaj sobie myślałam, że coś nie widzę kota w czapce ;) . KoBiałki - dla mnie rewelacja.

Olej parafinowy kupuję w aptece. Sprzedawany jest w tym samym celu, co rycynowy. Jednak, gdy dodaje się go do sosu, majonezu, czy jak ja dzisiaj do tatara to przecież nie zjada się całej porcji na raz. Poza tym nie dodaje się go dużo - od kilku do kilkunastu kropel.

Dzięki . Olej zakupiłam. Trochę przerazaila mnie informacja, że może uposledzac wchłanianie witamin A,D,E i K, którą przeczytałam na opakowaniu, ale spróbuję go zastosowac w małych ilościach z obu wiadomych powodów: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Dziewczynki :shock:

U mnie za oknem okropna pogoda, ale w sercu radość. Schudłam 2kg na wyjeździe w ciągu 10 dni, sama nie wierzę w to co piszę. Kilka rzeczy się na to złożylo, wyjechałam przed @ i gdy dostałm to oczywiście mi waga spadła,poza tym nie miałam za bardzo apetytu i nie jadłam zbyt wiele. Mam nadzieję, że teraz, gdy zacznę jeść więcej nie wrócą mi te kilogramy.

Piszcie kochane o swoich wzlotach i upadkach(troszkę górnolotnie mi się napisało). Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :shock:

Bożenko gratulacje 2 kg to piejna nowinka!!

Witam Was dziewczynki :)

Teraz wygladam dobrze, mam piersi ;) zamiast skarpetek i pupe jak babeczka a nie jak wieszak.

Uśmiałam się z tych skarpetek. Moj małzonek stale płacze, że mu zniknę w ważnych szczegółach : )

Sandro - Juggin ma racje, jajka powodują ta twardość ale spróbuj może z 1 jajkiem, albo całkiem bez ....

Rekawu do pieczenia nie można niczym zastapic, ale one nie sa drogie, sa w każdym markecie typu Biedronka, Real czy Tesco, musisz poszukac na stoisku z papierem sniadaniowym folia aluminiowa itp...

Ja też czasem ich uzywam, mięsko jest wtedy bardziej soczyste...

Podpisuję się obeima rękami uzywam za każdym razem. Ponadto ryba z rękawa to prawdziwe delicje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam jem otręby od drugiej fazy. I nic się nie dzieje. Waga spada. A nawet lubię tą owsiankę ;)

Olu nie wyobrażam sobie śniadanka bez nich. Zalewam wrzątkiem i dodaję jogurt. Zebrałam już wszystkie rodzaje, ale najbardziej smakują mi owsiane wymieszane z żytnimi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie doczytałam a muszę leciec do pracy. Marycha łazi mi przedmonitorem i usiłuje odwórcic moją uwagę od komputera układa się na myszce i zaczepia : )

Po południu może znajdę czas na doczytanie do końca. Buziaki i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.