Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

wiem, ze rzadko tu bywam, ale czasu w dalszym ciagu brak. W pracy mlyn i stres (dzis "ucieklam" wczesniej, bo mam kontrole u lekarza), jak wpadam do domu to marze o prysznicu i lozku. A tak ma zostac do konca roku, nie wiem, jak to wytrzymam ;)

Przyszlam do Was po mobilizacje:moja waga waha sie miedzy 61,5 a 63 od dwoch tygodni! No i chyba z frustracji, zmeczenia i braku swiezego powietrza zaczynam jesc slodycze. Ja i czekolada! Nigdy za nia szczegolnie nie przepadalam, nie wiem o co chodzi. Nie sa to kosmiczne ilosci, ale przedwczoraj i wczoraj zjadlam po trzy kosteczki. Tragedia!

Wpadne tu jeszcze wieczorkiem, postaram sie choc czesciowo nadrobic, co napisalyscie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy obudzil mnie b.silny skurcz lydki, do tego wczoraj i przedwczoraj(2dni bialkowej)mialam bole brzucha takie skurczowe i nie wiem czy to wynik miesiaczki(w zasadzie nigdy nie mam bolow brzucha)czy moze fazy bialkowej.Czy ktoras z was ma skorcze miesni na bialkowej fazie???

Z tymi skurczami to jest tak. że nie wiadomo do końca dlaczego się pojawiają i dlaczego najczęściej w nocy. Lekarze najczęściej zapisują magnez z wit.B6 i potas. Jest kilka postaci tych leków, w różnej cenie. W aptece na pewno coś doradzą.

Miałam je już przed dietą i te preparaty + czekolada pomagały mi. W czasie diety znowu zaczęły mnie męczyć i wróciłam do zażywania tych tabletek. Jak do tej pory nie powtórzyły się. Zalecenie smarowania łydki przed snem rozgrzewającą maścią u mnie nie znalazło potwierdzenia.

Przyczyny upatruje się w wypłukiwaniu tych pierwiastków przez kawę, napoje gazowane , od Dukana wiemy, że i otręby mają w tym swój udział, oraz mała ilość wody. Wiadomo, że w fazie białkowej tej wody się pozbywamy. Może zamiast smarowania przed snem napijmy sie dodatkowa szklaneczkę niegazowanej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczeta porannie.BOZENKO moim zdaniem wcale nie jestes prozna poprostu jestes 100 % kobieta,a kazda kobieta lubi byc podziwiana,a do tego jeszcze mozesz zbierac komplementy ;) SAGA ja wczesniej jadlam i owszem ale tylko swieza kapuste na kiszona osobiscie nie mam pojecia ale chyba balabym sie wzmozonych wyziewow,nie wiem czy takowa jest dozwolona jesli tak to trzeba sprobowac :shock: Dziewczeta nie wiem co mam o tym sadzic,ale wedlug mojej wagi stracilam -2 kg.chodz skakalam na niej na wszystkie boki wynik pokazuje ten sam z drugiej strony wiem ze Dukan dokonuje rzeczy niemozliwych :shock: dobrze,ze waga wytrzymala to moje niedowierzanie hehe,pozdrawiam was cieplutko

Właśnie nie wiem czy mam spróbować np taką podsmażną A widzisz waga doceniła Twoje starania. Gratukuję. Nie warto byo mieć wątpliwości to chyba Cię już zmotywuje. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzis piatek- weekendu poczatek ;) To najmilszy dzien w kalendarzu tygodniowym :shock:

Pszenne dzialaja na regulacje przemiany materii, gdybyś miala z "tym" kłopot :shock:

Kapusta sama w sobie jest ok :) ale...sól w ilosci tony w kiszonej juz nie za bardzo, ale...raz na jakis czas, w dniu gdy nie mamy tolerowanych napewno nie zaszkodzi. MOze oczywiscie zatrzymac wode w organizmie, ale i ta kiedyś z nas zleci :)

No , tym razem mechanik w drugim końcu mego miasta, ale podobno" rozsądny"...zobaczymy ile ten rozsądek będzie mnie kosztował. :D ;)

Miłego dnia Kochane.

Dzięki bardzo za odpowiedź,więc może tak czasem sobie kapustkę podsmażę. W Trójmieście też mechanicy są z tego samego siewu, niestety nic lepiej, dobrego i taniego (normalnego) to ze święcą szukać (najlepiej z gromnicą) na szczęście moje auto jakoś się nie psuje i zresztą bardzo malo nim jeżdżę. POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie protalinki:))) drugi dzien bialkowej zakonczony sukcesem, przybyty kilogram na warzywnej zszedl.Dziwnie to u mnie dziala, bialkowa 2 w tyl,warzywna 1 do przodu, czy ktos jeszcze tak ma????

W nocy obudzil mnie b.silny skurcz lydki, do tego wczoraj i przedwczoraj(2dni bialkowej)mialam bole brzucha takie skurczowe i nie wiem czy to wynik miesiaczki(w zasadzie nigdy nie mam bolow brzucha)czy moze fazy bialkowej.Czy ktoras z was ma skorcze miesni na bialkowej fazie???

Sandra33 ja miałam takie skurcze bardzo często (szał) ale od kiedy biorę magnez + potas to już się skończyło. Ja nawet na warzywkach chudnę tylko wolniej niż na białkach tak np 1kg na 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czy mam spróbować np taką podsmażną A widzisz waga doceniła Twoje starania. Gratukuję. Nie warto byo mieć wątpliwości to chyba Cię już zmotywuje. Powodzenia

Saga

Sprobuj z podsmazona zobaczysz czy ci smakuje ;) a co jeszcze dodasz do kapustki? Ty wiesz co.ze nie przypuszczalam bo wczoraj opedzlowalam calego kuraka z rozna jedynie kostki dostaly sie psu...i ciagle czegos szukalam do zjedzenia nawet placki Dukanowe zrobilam bo mnie roznosilo od srodka :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

wiem, ze rzadko tu bywam, ale czasu w dalszym ciagu brak. W pracy mlyn i stres (dzis "ucieklam" wczesniej, bo mam kontrole u lekarza), jak wpadam do domu to marze o prysznicu i lozku. A tak ma zostac do konca roku, nie wiem, jak to wytrzymam ;)

Przyszlam do Was po mobilizacje:moja waga waha sie miedzy 61,5 a 63 od dwoch tygodni! No i chyba z frustracji, zmeczenia i braku swiezego powietrza zaczynam jesc slodycze. Ja i czekolada! Nigdy za nia szczegolnie nie przepadalam, nie wiem o co chodzi. Nie sa to kosmiczne ilosci, ale przedwczoraj i wczoraj zjadlam po trzy kosteczki. Tragedia!

Wpadne tu jeszcze wieczorkiem, postaram sie choc czesciowo nadrobic, co napisalyscie.

Pozdrawiam!

Hej co z Tobą weź się w garść, jest taka depresyjna pogoda, ale do końca jeszcze masz troszkę, teraz nie wypada się poddawać. Co ja mam powiedzieć na widok kurczaka to zaczyna mie mdlić, a nie jestem nawet w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga

Sprobuj z podsmazona zobaczysz czy ci smakuje ;) a co jeszcze dodasz do kapustki? Ty wiesz co.ze nie przypuszczalam bo wczoraj opedzlowalam calego kuraka z rozna jedynie kostki dostaly sie psu...i ciagle czegos szukalam do zjedzenia nawet placki Dukanowe zrobilam bo mnie roznosilo od srodka :shock:

Nie mam weny ale tak z mięskiem (niestety kurczakiem) troszkę cebulki koperku i podsmażyć - taki jakby bigosik, niestety dopiero w poniedziałek bo do niedzieli białeczka. Bardzo smakują mi zioła (oczywiście jako dodatek) praktycznie do wszystkiego, kiedyś jakoś ich nie używałam no tak sporadycznie, a teraz jak szalona. Może już nie lubię bigosiku (trochę zmienił mi się smak). Sama nie wiem ale jakoś zbyt skromne to moje menu trochę mnie już irytuje i stąd takie pomysły.

Najgorsze to że w domu oddalam 1 komp do naprawy i mój zabrala córka. To nie fer to jej laptom jest w naprawie, a wyszło, że ja jestem bez sprzętu. Wchodzę tylko na 1/2 godziny dziennie i nie bardzo mam czas żeby poszukać przepisów. Tak to już jest z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRAA dziewczynki po porannej toalecie 0,900 g mniej i oczywiscie zmieniam suwak :) :D ;)

teraz robie pasztet warzywny jak bedzie gotowy i zjadliwy to zamieszcze przepis ;)

Balbinko przyjmij gratulacje od swojej osobistej opiekunki ;) :shock: Hehehehe...ciesze się bardzo bardzo Twoimi spadkami :shock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko, kochanie rewelacja, oby tak dalej :shock: Ja sobie życzę, żebyśmy tak już do zakończenia diety razem sobie chudły i osiągnęły naszą wymarzoną wagę, polecam Ci tak na marginesie kozaczki itp.. Jeszcze Jusia musi się pospieszyć, bo jej uciekniemy ;) . Jusiu weź się w garść i bez grzeszków, bo będzie pała, czyli nieszczęście w trakcie ważenia.

Wszystkim Dziewczynom, które rozpoczynają pracę życzę powodzenia i dużo pieniędzy :shock:

Kapustę kiszoną jadam od czasu do czasu, ale bardziej lubię bigosik ze słodkiej więc nadmiar soli mi nie grozi. Czasami mam napad na kapustę kiszoną i jem ją samą bez przypraw, nie zauważyłam zmiany wagi na niekorzystną.

Gratuluję wszystkim spadkowiczom i tym, którzy są dzielni mimo braku efektów. Na pewno dla Was też wyjrzy kiedyś słońce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko, kochanie rewelacja, oby tak dalej :shock: Ja sobie życzę, żebyśmy tak już do zakończenia diety razem sobie chudły i osiągnęły naszą wymarzoną wagę, polecam Ci tak na marginesie kozaczki itp.. Jeszcze Jusia musi się pospieszyć, bo jej uciekniemy ;) . Jusiu weź się w garść i bez grzeszków, bo będzie pała, czyli nieszczęście w trakcie ważenia.

Wszystkim Dziewczynom, które rozpoczynają pracę życzę powodzenia i dużo pieniędzy :shock:

Kapustę kiszoną jadam od czasu do czasu, ale bardziej lubię bigosik ze słodkiej więc nadmiar soli mi nie grozi. Czasami mam napad na kapustę kiszoną i jem ją samą bez przypraw, nie zauważyłam zmiany wagi na niekorzystną.

Gratuluję wszystkim spadkowiczom i tym, którzy są dzielni mimo braku efektów. Na pewno dla Was też wyjrzy kiedyś słońce :)

Dzięki za odpowiedź, widzę że Ty też już coraz bliżej połówki dietowania. Super,gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi skurczami to jest tak. że nie wiadomo do końca dlaczego się pojawiają i dlaczego najczęściej w nocy. Lekarze najczęściej zapisują magnez z wit.B6 i potas. Jest kilka postaci tych leków, w różnej cenie. W aptece na pewno coś doradzą.

Miałam je już przed dietą i te preparaty + czekolada pomagały mi. W czasie diety znowu zaczęły mnie męczyć i wróciłam do zażywania tych tabletek. Jak do tej pory nie powtórzyły się. Zalecenie smarowania łydki przed snem rozgrzewającą maścią u mnie nie znalazło potwierdzenia.

Przyczyny upatruje się w wypłukiwaniu tych pierwiastków przez kawę, napoje gazowane , od Dukana wiemy, że i otręby mają w tym swój udział, oraz mała ilość wody. Wiadomo, że w fazie białkowej tej wody się pozbywamy. Może zamiast smarowania przed snem napijmy sie dodatkowa szklaneczkę niegazowanej wody.

Dzieki za rade:)kiedys miewalam takie skurcze ale dawno temu, od b.dlugiego czasu nie mialam i pojawily sie teraz.Bede musiala te cynki zaczac zazywac bo pije b.duzo- juz tak mam z natury:)w nocy sie budze i pije-potrafie w ciagu jednej nocy wypic nawet pol butelki 1,5 litrowej i tak w kolko- pije i biegam do wc i takim sposobem jestem w pracy niewyspana:)

Sandra33 ja miałam takie skurcze bardzo często (szał) ale od kiedy biorę magnez + potas to już się skończyło. Ja nawet na warzywkach chudnę tylko wolniej niż na białkach tak np 1kg na 5 dni.

zazdroszcze tego szybkiego chudniecia, podejrzewam, ze tez chudne na warzywach tylko wode zatrzymuje bo bilans i tak jest 1kg na minus:)

wlasnie upatrzylam sobie jeansy rurki i kupie je sobie w nagrode jak juz dojde do upragnionej wagi:)

pozdrawiam, ale mi smaku na bigosik narobilyscie, bede robic na pn:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.