Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Maliszko ja również sie dołączam do życzeń. Wszystkiego najlepszego. Chudnięcia, chudnięcia i jeszcze raz chudnięcia!!!!!!

Nie bedę się rozpisywać bo humor mam niestety kiepski dziś! Dodam że mam @ i o chudnięciu pewnie mogę zapomnieć! Ogólnie mam doła.Ale kiedyś minie, przeciez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki !!

Nadejszła wielkopomna chwila i ... trzeba zacząć dietę na nowo, mam pytanie, czy któraś z Was wróciła po pół roku od stosowania proteinowej dietki i jakie są tego efekty ?

Dziś zaopatrzyłam sie we wszystko o dozwolone i muszę sie wziąść za siebie, bo obraz z lustra coraz straszniejszy

Ściskam wszystkie nowe nowsze i najnowsze forumowiczki (żeby nie pisac stare... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryszko, ale nam zrobiłaś niespodziankę w dniu Twojego święta :-D . Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, powodzenia, a przede wszystkim wytrwałości z Dukanem. :D Czy to postanowienie powrotu na protal jest związane z Twoimi urodzinami :grin:??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pamięć, jakoś nie miałam lepszego pomysłu ani też innej motywacji a zacząć trzeba było.

Od rana jajka, serki, wędlinka drobiowa a na późny obiad pstrąg.

Mam nadzieje że wytrwam dłużej niz ostatnio, choć z dobrym efektem (bylo -10 kilo jest +9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

rozpoczelam te diete calkiem niedawno, ale w ksiazce dr dukana jest informacja aby nie mieszac karegorii podczas posilkow tj np jajek z ryba czy kurczkiem w fazie uderzeniowej, a widze ze wszystkie przepisy na tym forum sa mieszanka kilku kategorii, sama nie wiem czy moge mieszac czy tez nie moge;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj granulko nie wiem skad info , ze nie mieszamy produktow? nawet dukan napisal tu cytat ze str. 62:

"Mozecie jesc produkty z tych osmiu kategorii bez zadnych ograniczen, wedlug wlasnych upodoban i niezaleznie od pory dnia.

WOLNO wam rowniez mieszac te pokarmy."

wiec mieszaj dowolnie co z czym ci sie podoba i na co akorat masz smaka :grin: :-D

Badz wytrwala i dzielna a napewno efekty beda super !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pamięć, jakoś nie miałam lepszego pomysłu ani też innej motywacji a zacząć trzeba było.

Od rana jajka, serki, wędlinka drobiowa a na późny obiad pstrąg.

Mam nadzieje że wytrwam dłużej niz ostatnio, choć z dobrym efektem (bylo -10 kilo jest +9)

Patryszko i odemnie wszystkiego najlepszego !!!

nie ociagaj sie tylko bierz porzadnie do roboty :grin: :-D

Patryszko mialas takie fajne przepisy moze jeszcze cos ciekawego wymyslisz? Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz sie pogubilam dokumentnie MALISZKO czy PATRYSZKO ktora obchodzi urodziny eh, nie wazne obu ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ......

Patryszko dołaczam się do życzeń. życzę szybkiego dotarcia do wymażonej wagi i pociechy z dzidziuni którą widzimy na awiatorku.

Wskakuj na dietę i nie zastanawiaj się dłużej.

Granulko witam serdecznie wśród Protalowców i powodzenia w dietowaniu. Pytaj postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz sie pogubilam dokumentnie MALISZKO czy PATRYSZKO ktora obchodzi urodziny eh, nie wazne obu ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ......

Obie obchodzą, tak czasami się zdarza :grin:

Granulko, witam Ciebie serdecznie i życzę Ci powodzenia i wytrwałosci :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Marudko dobrze że jest praca, bo bez niej to lipa. Ja też nie mam za blisko dojeżdżam ok 50min tramwajem potem kolejką elektryczną, bo samochodem to było by za drogo (straszne korki sa w Trojmieście rano) a czasowo to zyskalabym jakies 10 minut (sprawdzalam). Lepiej mieć pracę bliżej, kto by nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Protalandio! :-D

A u mnie wczoraj się zmieniłłło...Na dzieńdobry powiedziałam szefowi,że chcemy jechać na Świeta do Polski,a on mi na to,że właśnie chciał ze mną pogadać,bo ostatnio mało pracy i niestety ale ten tydzień a może następny będzie moim ostatnim pracującym...Nie ma to jak udany poniedziałek!W sumie strasznie nie rozpaczam,bo sama chciałam się zwolnić za jakiś czas,ale myślałam,ze jeszcze choć ten miesiąc popracuję i trochę odłożę :grin:??: No i znowu muszę zmodyfikować plany.

Waga nie była dla mnie dziś łaskawa i od wczoraj pokazała o 70 dag więcej!!Ale wczoraj zjadłam coś bardzo nie-protalowego to mam za swoje!Dziś już jestem grzeczna.Zobaczymy rezultat jutro z rana.

Kartofelka cz mnie się wydaje,czy Ty chudniesz też na BW?Bo ja ostatnio na BW też traciłam,niewiele,bo nie wiele,ale zawsze to parę deko mniej,nie?:D

Pozdrawiam Was cieplutko!Gratuluję wszystkich spadków i trzymam kciuki za tych co cierpliwie czekają na zmiany na suwaczku:)Miłego wieczorka!

i jeszcze jedno :

2-Maliszko-100latek-3699.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.