Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie

Nie jestem zbyt częstym gościem na forum, ale staram się być na bieżąco w Waszych wypowiedziach.

Nutko cynamonu - nadal chyba jestem bez suwaczka. Dzisiaj przesledziła kilka stron z suwaczkami i chyba nic. Zobaczymy jak wyślę wiadomość.

W kazdym razie jestem 7,6 kg młodsza od początku pażdziernika. W tej chwili ważę 80 kg. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę 7 z przodu na wadze. Czytając Wasze wypowiedzi cieszę się, że nie odczuwam różnych dolegliwości. Jedynie problemy z zaparciami,ale ja z tym miałam zawsze problem.

Jestem bardziej zadowlona jak jestem na białkach niż na białkach i warzywach. Czytałam o różnych Waszych grzeszkach. Ja też je mam i cieszę się z tego. Zdarza się że nawet zjem kawałek czekolady. Na poczatku najbardziej brakowało mi chleba, ale na dzień dzisiejszy już się przyzwyczaiłam. Czasami jak kupię taki świeżutki to zjem kromkę. Uważam, że dieta ta powinna być dla nas przyjemnością a nie katorgą. Jeżeli sobie trochę pogrzeszymy to nic się nie stanie a wyrzuty sumienia zostawmy na boku.

Stosowałam już różne diety ale ta wydaje mi się najlepsza, poniważ zmienia nasze nawyki żywieniowe np, smazenie na głębokim oleju.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Saguś! Ja mam niestety teraz @ i wciąż mam ochote na słodkie. No i z tąd to podjadanie. Ale zmobilizuje się, musze! A tak wogóle to mogłabyś dać swoje zdjęcie na mobilizacje, co???!!! Masz czym się pochwalić przecież! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Od jakiegos czasu czytam Wasze posty i wiem cos na ten temat. Trzymam za wszytkich kciuki za osoby ktore korzystaja z tej diety. Ja moge sie pochwalic rowniez ze stracilam troszke na wadze, ale korzystalam z diety niskokaloryczne. Juz minal rok kiedy z wagi 100kg stracilam 35 kg.

Nadal trzymam sie w formie a dowodem jak teraz wygladam jest fotka na avatorze.

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie jestem 7,6 kg młodsza od początku pażdziernika. W tej chwili ważę 80 kg. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę 7 z przodu na wadze. Czytając Wasze wypowiedzi cieszę się, że nie odczuwam różnych dolegliwości. Jedynie problemy z zaparciami,ale ja z tym miałam zawsze problem.

Jestem bardziej zadowlona jak jestem na białkach niż na białkach i warzywach. Czytałam o różnych Waszych grzeszkach. Ja też je mam i cieszę się z tego. Zdarza się że nawet zjem kawałek czekolady. Na poczatku najbardziej brakowało mi chleba, ale na dzień dzisiejszy już się przyzwyczaiłam. Czasami jak kupię taki świeżutki to zjem kromkę. Uważam, że dieta ta powinna być dla nas przyjemnością a nie katorgą. Jeżeli sobie trochę pogrzeszymy to nic się nie stanie a wyrzuty sumienia zostawmy na boku.

Stosowałam już różne diety ale ta wydaje mi się najlepsza, poniważ zmienia nasze nawyki żywieniowe np, smazenie na głębokim oleju.

Pozdrawiam wszystkich

Czesc Alciu to fajnie, że się dobrze czujesz na diecie, ale nie rozgrzeszaj się za szybko, bo wydaje mi się, że jednak dyscyplina w tej diecie jest sprawa zasadniczą.

Do tej pory pięknie spadła Ci waga, gratulacje, ale jak sama piszesz to również kwestia nowych, dobrych nawyków, np. takich, jak trzymanie się zasad :grin:

Zwłaszcza dla tych, co zaczynają i tych, którym waga stoi potrzeba otuchy i podtrzymania w decyzji trzymania się produktów przewidzianych na poszczególne fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu nowa. Mam na imię Magda.

Chcę się odchudzić. Muszę się odchudzić!

Mam 155 cm wzrostu i ważę... sama nie wiem ile, ale na pewno ponad 75 kg. Czyli dużo za dużo.

Chcę zacząć od jutra, ale jakoś nie mam odwagi.

Mam książkę, wiem co mogę zjeść, jednak po prostu się boję.

Jak mam zacząć?

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Saguś! Ja mam niestety teraz @ i wciąż mam ochote na słodkie. No i z tąd to podjadanie. Ale zmobilizuje się, musze! A tak wogóle to mogłabyś dać swoje zdjęcie na mobilizacje, co???!!! Masz czym się pochwalić przecież! :grin:

Nie mam zdjęcia, zresztą, aż tak to chyba nie widać różnicy. Wstawię za jakieś 10kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi witaj u nas!!! Co minuta to nowe protalki, ale fajnie. 

Kochana jak niewiesz co zjeść to już mówie. Serek chudy, wędlinka drobiowa chuda, piersi drobiowe, rybki pieczone w foli w piekarniku. Jak czytałąś ksiązke to wiesz co jest dozwolone. Jogurty, a nawet paróweczki drobiowe. Zresztą zapraszam na nasza strone z przepisami, tam napewno coś znajdziesz. Jest w czym wybierac. Powodzenia!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusia25.... niestety tyle wazylam , ale ciesze sie bardzo ze moglam stracic 35kg. Ciesze sie rowniez ze z rozmiaru 48 osiagnelam rozmiar 38. A co mnie bardzo cieszy ze teraz wchodze do sklepu i moge sobie kupic dokladnie to co mi sie podoba. Wierze ze kazda z Was osiagnie swoj cel czego bardzo zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie

Nie jestem zbyt częstym gościem na forum, ale staram się być na bieżąco w Waszych wypowiedziach.

Nutko cynamonu - nadal chyba jestem bez suwaczka. Dzisiaj przesledziła kilka stron z suwaczkami i chyba nic. Zobaczymy jak wyślę wiadomość.

W kazdym razie jestem 7,6 kg młodsza od początku pażdziernika. W tej chwili ważę 80 kg. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę 7 z przodu na wadze. Czytając Wasze wypowiedzi cieszę się, że nie odczuwam różnych dolegliwości. Jedynie problemy z zaparciami,ale ja z tym miałam zawsze problem.

Jestem bardziej zadowlona jak jestem na białkach niż na białkach i warzywach. Czytałam o różnych Waszych grzeszkach. Ja też je mam i cieszę się z tego. Zdarza się że nawet zjem kawałek czekolady. Na poczatku najbardziej brakowało mi chleba, ale na dzień dzisiejszy już się przyzwyczaiłam. Czasami jak kupię taki świeżutki to zjem kromkę. Uważam, że dieta ta powinna być dla nas przyjemnością a nie katorgą. Jeżeli sobie trochę pogrzeszymy to nic się nie stanie a wyrzuty sumienia zostawmy na boku.

Stosowałam już różne diety ale ta wydaje mi się najlepsza, poniważ zmienia nasze nawyki żywieniowe np, smazenie na głębokim oleju.

Pozdrawiam wszystkich

Faktycznie rzadko Cię widać - Gratulacje, każde kilogram cieszy . A suwaczka niestety brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis juz jest o wiele lepiej;) jednak organizm musial przyzwyczaic do aspartanu i bialek i braku tych wszystkich pysznosci w postaci chociazby zelka haribo;P nie wiem czy w tej diecie mozna palic papierosy bo z tym mam problem a niestety nie chce byc na diecie i rzucac palenie bo bede chodzila zla i szybciej wroce do slodkosci;/ i co z alkoholem? juz za 6 tygodni mam urodzinki wiec chcialabym sie pobawic przy drinku w jakiejs dyskotece, w szczegolnosci ze powinnam miec juz czym sie pochwalic przed otoczeniem;) strata 5 kg byłaby wielkim sukcesem i mam nadzieje ze mi sie uda;)

a i jeszcze jedno pytanie, czy na tej diecie mozna jesc chrom? powoduje to mniejsze łaknienie na slodycze a to dla mnie jest wieeelka pomoc, dzien bez słodycza zawsze uwazalam z dzien stracony;)

wg__73__01P300000g41Nzc3MTRkaHwwMDAxMzQ5cHxqZXN6Y3plIHRyb2NoZSBpIGNpYWNobztE.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Od jakiegos czasu czytam Wasze posty i wiem cos na ten temat. Trzymam za wszytkich kciuki za osoby ktore korzystaja z tej diety. Ja moge sie pochwalic rowniez ze stracilam troszke na wadze, ale korzystalam z diety niskokaloryczne. Juz minal rok kiedy z wagi 100kg stracilam 35 kg.

Nadal trzymam sie w formie a dowodem jak teraz wygladam jest fotka na avatorze.

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko.

świetnie wyglądasz. Nikt z nas nie pisze że ta dieta jest jedyną skuteczną. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu nowa. Mam na imię Magda.

Chcę się odchudzić. Muszę się odchudzić!

Mam 155 cm wzrostu i ważę... sama nie wiem ile, ale na pewno ponad 75 kg. Czyli dużo za dużo.

Chcę zacząć od jutra, ale jakoś nie mam odwagi.

Mam książkę, wiem co mogę zjeść, jednak po prostu się boję.

Jak mam zacząć?

Pozdrawiam,

Magda

Nie ma się czego bać. Jak bardzo Ci zależy to do dzieła. Jusia już podpowiedziała co jeść. W sklpie oglądaj skład kupowanych produktów. Białka ma być wiecej niż węglowodanów razem z tłuszczami. No i masz jeszcze jajka. Jajecznica bez tłuszczu, na miękko na twardo. Najtrudniej zrobić pierwszy krok, a potem to już leci. Wesprzemy. Pytaj jak nie wiesz.

A w Gdańsku zamieć i śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.