Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem tu nowa. Mam na imię Magda.

Chcę się odchudzić. Muszę się odchudzić!

Mam 155 cm wzrostu i ważę... sama nie wiem ile, ale na pewno ponad 75 kg. Czyli dużo za dużo.

Chcę zacząć od jutra, ale jakoś nie mam odwagi.

Mam książkę, wiem co mogę zjeść, jednak po prostu się boję.

Jak mam zacząć?

Pozdrawiam,

Magda

Witaj,

nie ma strachu tu znajdziesz pomoc i wsparcie. Trzeba tylko zacząc :grin:

Dziewczyny odpowiedza na każde pytanie i obetra kazdą łezkę :-D

Mam podobe "gabaryty" i juz sie tu zadomowiłam oraz propaguję dietę wśród znajomych.

Życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga ja nie mam nic przeciwko tej diecie, uwazam ze kazda dieta jest dobra ktora daje efekty .Ja akurat stosowalam te diete gdyz wczesniej nie slyszalam o diecie Protal.

A pozatym powiem tak, moze bylam w troszke innej sytuacji bo diete niskokaloryczna zaproponowano mi kiedy bylam w sanatorium. A prawde mowiac musialam sie wziac za siebie gdyz jestem po rekonstrukcji wiezadła kolaowego i moja nadwaga byla bardzo nie wskazana. Moze to bylo moim bodzcem

Pozdrawiam i dziekuje za mile słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Maliszko u mnie niestety w sercu 20 (razy 2). Moja siostra też dojrzewa do diety. Pożyczy odemnie książkę i może kto wie. Na szczęście (przy jej słomianym zapale) ma mniej do schudnięcia, ale ma.

Nie ma niestety :grin: Życie zaczyna się po 40 - tce :-D Wiem, bo mam dopiero 2 latka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mamusiu..... Was nie można nie czytać nawet dwa dni, bo potem można oszaleć od przerabiania tych stron, ja musiałam przerwać jedną strone wcześniej, żeby zdążyć odpisać na to co sobie już zacytowałam :grin: Fakt, z Wami łatwo się chudnie bo pisząc i czytając to wszystko nie ma czasu na jedzenie :)

Pragnę również się przyłączyć do wczorajszych życzeń urodzinowych dziewczyn!

Jeśli chodzi o mnie, waga mi spadła o kilogram a nastepenie po dwóch dniach ostrego wysiłku na siłowni wzrosła o 500 g :-D jak tu nie zwariować? Zaczełam żałować, ze ważę się codziennie. Z drugiej strony, jakby ktos to poczytał z boku nie wiedząc jak wiele wysiłku w to wkładamy, pomyslałby, że powinnam się leczyć z takimi problemami :D No i czym jest pół kilo w porównaniu do 15 które zamierzam zrzucić :)

Serdeczne uściski dla wszystkich KoBiałek i jak zauważyłam Protala Jedynaka : )

Poniewaz nie było mnie ponad tydzień półtorej godziny czytałam posty.

Witam serdecznie wszystkie nowe twarze i awatarki.

Z ciekawościa wyczytałam historie o kiszonej kapuście, jabłuszku, gołąbkach, remoncie, synku kocie, mamach Mateuszków i opłakałam spodnie Babci Magdy - serdecznie pozdrawiam.

Gratuluję, wiem co to znaczy za 2 tygodnie będzie rok, jak rzuciłam i nie splamiłam się ani jednym papierosem. Wytrwaj bo warto chociaz ja okupiłam to ponad 10 kilogramami, tak starałam się zapełnic puste rączki trzymając w nich dla odmiany zawsze coś do jedzenia :D Nie polecam.

Gratuluję tym, co dostali spadek zwłaszcza poczatkującym w pierwszej fazie - to bardzo cieszy :D

Współczuję tym, którym waga stoi lub pokazuje w drugą stronę.

Cześc wszystkim nowym, ja też jestem prawie świeża :D

Sama nie mam się czym pochwalic, bo 2 tygodnie i tylko jeden kilogram, ale utrwaliłam 6 z przodu.

Chyba przejdę na 3/3 żeby sprawdzic, czy to pomoże.

Muszę zaglądac tu częściej, bo potem nie mogę nadążyc z czytaniem. Zwłaszcza posty Nutki wymagają skupienia ; )

O, dziękuję za wsparcie w sprawie papierosów, to moje trzecie podejście... pierwsze trwało 1,5 roku, więc z tymi fajkami to nigdy nie wiadomo, ale bede sie starała z całych sił. Gratuluję Tobie wytrwałości, jak z tym sobie poradziłaś, to taka utrata kilogramów bedzie dla Ciebie pikuś :D

Ha ha ha to wlasnie MY, kobiety potrzeba bedzie wiecej zblakanych owieczek to tez jakies urozmaicenie i inny punkt widzenia rowniez mile widziany,pozdrawiam :) Dziewczyny lece szukac przepisu na slodkosci Nutki,dobrej nocki :)

Ciągel namawiam mojego męża, żeby sie tu zalogował a on nic :-D A chłopak mógłby sie pochwalić niezłym protalowym wynikiem ;)

Winkachce ja tez podjadam czasem mleko w proszku, ale te niby odtłuszczone

granulowane.

Choć nie można powiedzieć, że zawiera ono dozwoloną na diecie ilość tłuszczu :) .

Ja nie kupuję granulowanego, Mlekovita, ma takie drobnoziarniste i tłuszczu zaledwie 0,4 na 100 g - bardziej sie boje tych weglowodanow. Jednak szczerze mówiąć..... jak dla mnie warte grzechu ;)

Witam wszystkich.

U mnie zimno ale słonecznie. Chociaż tyle.

Życzę Wam miłego dnia.

Dziękuję i wzajemnie ;)

Witam wtorkowo :(

Maragrete, dzięki za fotkę herbatki, w czwartek standardowo wybieram się na zakupy, więc zapoluję :)

U mnie dziś 2 dzień proteinek i waga (chyba już standardowo) stoi. Nie rozumiem jak to się dzieje, że na warzywkach codziennie coś mi spadało a na proteinach jakieś zastoje mam :/ No ale nic... postanowiłam poprawić sobie nastrój i wyciągnąć z szafy kilka starych spodni. Tak naprawdę to nie wiedziałam czy rzeczywiście poprawię sobie tym humor bo w końcu tylko 5kg mi ubyło ale postanowiłam zaryzykować. W większość spodni już wchodzę. Uff. Nie będę musiała już biegać w 2 parach na zmianę (stwierdziła, że zamiast kupować nowe lepiej zrobić wszystko żeby zmieścić się w stare). I tak spodnie z początku paźdzernika powędrowały na dno szafy :) Oby stamtąd nie wróciły :)

Mi ubyło tylko ciut więcej niż Tobie i jeśli chodzi o wygląd, to myślę, że bardzo widać - ja też wlazłam w moje stare spodnie i teraz co rano je przymierzam, żeby sie nacieszyć :) Jeśli chodzi o szybsze chudnięcie na warzywkach to ma dokładnie tak samo mój maż, twierdzi, ze przy warzywach lepiej się wypróżnia i to właśnie dlatego.

Witam wszystkich radośnie choć słoneczka nie widać.

Dzisiaj mam połowinki. Hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opijam wodą i kawą mój sukces, strasznie się cieszę wchodziam na wagę 6 razy i za każym pokazała 88. Dla niektrych to dużo ale patrzą na początek mojego suwaczka uważam że to sukces.

A ja uważam to za SUKCES GIGANT - BRAWO :) Gratulacje.

Moje zimowe opony leżą w bagażniku auta, jakoś nie mogę dojechać do serwisu. Na szczęście nie ma śniegu, ale pewnie już kolejki, że hoho

No to nam wykrakałaś dziś ten snieg.... :)

Polu - dobrze, że już lepiej. To bardzo bolesna przypadłość.

Mam nadzieję, że Twoje koteczki wygrzewają Ci bolące miejsca.

Na pocieszenie i poprawę humoru przesyłam Ci fotkę naszej kruszynki:

cleo1z.jpg

Ale słodziak, cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia z lekko białego Pomorza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga ja nie mam nic przeciwko tej diecie, uwazam ze kazda dieta jest dobra ktora daje efekty .Ja akurat stosowalam te diete gdyz wczesniej nie slyszalam o diecie Protal.

A pozatym powiem tak, moze bylam w troszke innej sytuacji bo diete niskokaloryczna zaproponowano mi kiedy bylam w sanatorium. A prawde mowiac musialam sie wziac za siebie gdyz jestem po rekonstrukcji wiezadła kolaowego i moja nadwaga byla bardzo nie wskazana. Moze to bylo moim bodzcem

Pozdrawiam i dziekuje za mile słowa.

Mam 160cm wzrostu i wagę startową podobną do Twojej. I podobnie chcę zrzucić. Podziwiam że Ci się udało, wierzę że i mi się uda. Wiem jak to jest iść do sklepu i wszystko za małe. Dlatego postanowiłam to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Podajcie proszę z jakiej strony macie takie piękne suwaczki. Jak na nie patrzę to bardzo Wam zazdroszczę. Widać wszystko jak na dłoni.

Kliknij np mój. Jak będziesz na stronie to u góry po prawej można zmienić język.Jak zrobisz trzeba skopiować zawartość pierszej ramki i wrzucić do panelu sterowania (sygnaturka) na forum smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tu nowa. Mam na imię Magda.

Chcę się odchudzić. Muszę się odchudzić!

Mam 155 cm wzrostu i ważę... sama nie wiem ile, ale na pewno ponad 75 kg. Czyli dużo za dużo.

Chcę zacząć od jutra, ale jakoś nie mam odwagi.

Mam książkę, wiem co mogę zjeść, jednak po prostu się boję.

Jak mam zacząć?

Pozdrawiam,

Magda

Madziu, nie takie diabeł straszny :grin: Ja przechodziłam już mnóstwo diet i uwierz mi, ze przy tej czuje się jak na wakacjach :-D

Przede wszystkim się dowiedz ile tak na prawdę ważysz, to ważne, żeby wiedzieć potem jak długo ciągnąć III fazę. Zresztą pewnie już po kilku dniach bedziesz się tak cieszyć, ze strach Ci minie.

Na pewno sobie poradzisz.... popatrz na wyniki koleżanek i od razu Ci się zachce. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarłam do końca oczywiście czytania.Zupełnie nie mam czasu,ale pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Maruda,Sara dzięki za pocieszenie.Dzisiaj znowu spadło 0,5kg ,więc się cieszę.

Saga gratulacje,jak to miło być w połowie drogi teraz już tylko z górki.BRAWO!!!

Tyrolcia tobie też gratuluję z okazji połowinek.Trzymajcie się wszystkie,oczywiście Dukana.Pa Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.