Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dnia Dziewczynki i Chłopczyki!!

:D :-D :grin: Zmieniłam trasę dojazdową do pracy.

Bardziej mi się podoba - choć droga dziurawa.

Ale przynajmiej już nie musiałam się denerwować!!

Nadrobię zaległości i napiszę może co wiecej.

Aaaaa.... i witaj OSTATNIA SZANSO!! Jak tam Twoje

odchudzanie?? Pochwal się!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia Dziewczynki i Chłopczyki!!

Aaaaa.... i witaj OSTATNIA SZANSO!! Jak tam Twoje

odchudzanie?? Pochwal się!! :-D

Ciągle "utrwalam" i myslę o chudnięciu. Wczoraj jadłam ostatnie własne winogrona, miękną jeszcze gruszki, które zjem i zabiorę się ostro za białka.

Potrafię obejść sie bez kupowania owoców, ale moim nie mogę przepuścić  :grin:

To już niedługo  :D

Pozdraiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki i chłopcy jesli jeszcze są!!!

Zaczynam dziś białeczka, mam nadzieje że sytuacja mi się poprawi, chociaz troche. 

Mój synek znów wstał o 6 rano, nie ma spania a mnie się tak fajnie wtedy śpi, no trudno. 

Esperantina gratuluje spadku wagi! Jakie to miłe uczucie prawda?Ja już zapomniałam jak to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy z Marudą-rannym ptaszkiem na czele :grin:

Witam Wszystkie Nowe Panie, życzę Wam wspaniałych chwil z Dukanem, dużo silnej woli i powodzenia :D

U mnie waga bez zmian, ale i tak się cieszę, bo wróciłam do swojej suwaczkowej, na połowinki sobie jeszcze poczekam.

Życzę Wszystkim miłego dnia i wielu sukcesów na wadze i nie tylko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :grin:

widze ze sporo nowych kolezanek dolaczylo do nas :-D super !!! razem zawsze razniej :D :D

Sago nie pogratulowalam ci wczoraj polowinek (ale ze mnie wredna baba jest :-D ) naprawde bardzo, bardzo sie ciesze to MEGA-SUKCES jest !!!

Za oknem juz slonko wyglada ale wiatr wieje ze malo drzew nie poprzewraca moze pozniej sie uspokoi ;) ;)

ja narazie zmykam ide biuro otworzyc i jeszcze do was zajrze protalki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle "utrwalam" i myslę o chudnięciu. Wczoraj jadłam ostatnie własne winogrona, miękną jeszcze gruszki, które zjem i zabiorę się ostro za białka.

Potrafię obejść sie bez kupowania owoców, ale moim nie mogę przepuścić :-D

To już niedługo :D

Pozdraiam

Swoje własne <buja w obłokach> SUPER - a na utrwalaniu - to jak najbardziej ok.

Choć coś mi się tak kołacze w głowie, że Dukan kazał definitywnie zrezygnować

z bananów i winogron.. Ale ja też nie wyobrażam sobie życia bez tych ostatnich..

Moja mama też ma na działce - ale takie malutkie - więc ja tam wolę niestety

sklepowe. Ale specjalnie nie kupuję póki co.. Narazie walczę z nałogowym

pochłanianiem słodyczy :grin: Obrzydliwy nałóg... <załamka>

Witaj Jusiu25 i Bożenko66

Wracam do pracy, a mam dzisiaj taką przyjemniejszą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część dziewczyny i chłopaki, za oknem zimno, ale przynajmniej nie iweje i nie pada, nawet słońce próbuje się przedrzeć. Witam Was zatem cieplutko!!!!

Polu.... wybacz, że to powiem bo pewnie nie najlepiej sie czujesz ale troche się cieszę, że wylądowałas na tym zwolnieniu bo... przynajmniej odsapniesz w domu, poleniuchujesz i.... pobedziesz troche z nami! :grin: Mimo to mam nadzieję, że dolegliwości bólowe szybko Ci odpuszczą....

Witaj Nutko, wcale się ne gniewam, mówisz dokładnie to co moje dzieci :-D.

Zacytowałam tylko część Twojego posta, ale zgadzam się z Tobą w każdym calu: i co do Danonków jak i dbałości o zdrowie. Ale widzisz, tak to już jest, że o nim nie myślimy, kiedy służy :D. Człowiek tak chyba jest skonstruowany.

Fajnie, że jesteś z nami, tyle rzeczy już się od Ciebie dowiedziałam, a ile jeszcze pewnie się dowiem!!!!!!!

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Polu gratuluję przejścia do III fazy, współczuję jednocześnie z powodu korzonków, to moi starzy znajomi, ale przestali mnie nawiedzac odkąd zaczęłam dbac o więcej ruchu, bo mam siedzacy tryb pracy. Poprawa ciśnienia w oku to wspaniała wiadomośc i jeżeli to PROTAL to świetna informacja dla nas wszystkich.

Witaj Maliszko,

Ja już jestem w III fazie od 2 miesięcy z kawałkiem, ale dzięki :D. Jeśli chodzi o ciśnienie w gałce ocznej, to nie ma żadnego innego wytłumaczenia jak Protal: nie brałam żadnych leków, zmieniłam jedynie dietę. Zresztą pani doktor sama powiedziała, że to dzięki temu, że schudłam i zmieniłam sposób żywienia.

Życzę sukcesów w odchudzaniu i pozdrawiam :-D

Witajcie!

Jestem tu nowa. Mam na imię Magda.

Chcę się odchudzić. Muszę się odchudzić!

Mam 155 cm wzrostu i ważę... sama nie wiem ile, ale na pewno ponad 75 kg. Czyli dużo za dużo.

Chcę zacząć od jutra, ale jakoś nie mam odwagi.

Mam książkę, wiem co mogę zjeść, jednak po prostu się boję.

Jak mam zacząć?

Pozdrawiam,

Magda

Witaj Madziu, zacznij od początku, czyli od kupienia produktów na I fazę, czystych białek. I nie bój się, jeśli jesteś przygotowana psychicznie i zdeterminowana, na pewno dasz radę. Myśl o tym, że niedługo będziesz szczupła i sama sobie będziesz się podobać, a to najwspanialsze uczucie pod słońcem. Jesteśmy tu po to, aby się wspierać więc na pewno ktoś z nas odpowie na każde Twoje pytanie. A książka to Twój najlepszy przyjaciel, zaglądaj do niej często i szukaj odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki i chłopcy jesli jeszcze są!!!

Zaczynam dziś białeczka, mam nadzieje że sytuacja mi się poprawi, chociaz troche. 

Mój synek znów wstał o 6 rano, nie ma spania a mnie się tak fajnie wtedy śpi, no trudno. 

Esperantina gratuluje spadku wagi! Jakie to miłe uczucie prawda?Ja już zapomniałam jak to jest. 

Witam kochani.

Ja dzisiaj zaczynam BW także Jusiu przekazuję chudnięcie teraz Tobie, choć i na warzywkach udaje mi się czasem 1kg zgubić.

Dziękuję Balbinko wczoraj na forum był spory tłok mogłaś mnie nie zauważyć. I nie pisz,że jesteś wredna baba na pewno tak nie jest. Tu są same fajne babeczki i czasem torciki.

Bożenko poowinki widzę już tuż tuż przed Tobą. Super.

Alcia111 suwaczek super.

Dobrze że u nas cieplej i roztopy, za wcześnie na zimę.

Pozdrawiam wszystkich przy porannej kawce i spadku wagi życzę.

Czas popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, Czy ja moglabym do was dolaczyc :-D ?

Jestem na diecie Portal od zeszlego wtorku i szczerze powiem, ze to najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowalam, (a bylo ich sporo :grin: ). Fakt, ze robie pewne odstepstwa co by nie popasc w paranoje. Pije np Cappucino albo latte z McDonalda, ktore z pewnoscia jest przygotowywane na mleku 3%. Czasem jem sobie jakis ser light ktory jest ponoc zabroniony. Wczoraj wypilam drinka (Caipiroshka wydala mi sie najmniej kaloryczna), w niedziele tez troche wodki zapijanej colą light. Nie wykonuje tez scislego planu dotyczacego dni P i P+W. Ogolnie jestem caly czas na P, ewentualnie dodaje czasem jakiegos korniszona do obiadu czy szczypior do serka. W niedziele i piatek jadlam warzywa.

Efekty- jak dla mnie szok. Nie jestem osoba otyla , nie mam chyba nawet nadwagi, ale moim problemem jest bardzo uwydatniona figura gruszka- bardzo masywne uda, biodra i te boczki... Startowalam od wagi 65/171. Obecnie waze 62,5, ale.. z bioder spadly mi 4 cm , z ud 2cm, z talii 3 cm ! Czy ktoras z was zauwazyla podobną zaleznosc? Czy dieta bialkowa pozwala pozbyc sie tluszczyku wlasnie z tych miejsc?

Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia :D

Aha, dodam, ze produkty jem kiedy chce i kiedy mam ochote, np wczoraj o 17 zjadlam prawie pol blachy sernika dukanskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.