Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Saguś za odpowiedź.

Zadzwoniłam też już do punktu szczepień i Pani powiedziała, że jak jednego dnia to mogłyby być te dwie szczepionki a jak w innym terminie to musi być te 6 tygodni ale chyba ją zaszczepię przeciw grypie a pneumo zostawię na następny rok. Wtedy od 5 lat jest pneumo-23 (i dużo tańsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciplutko Was wszysykie.

Przeglądałam naszą stronę z przepisami i inne stronki. Jest bardzo duzo przepisów i wiele się powtarza. Mam prośbę , napewno wiele przepisów lub przetestowałycie i może napiszecie które z nich lubicie najbardziej a które nie ? Ja to piszę juz z myslą o Świętach, żeby do tego czasu wypróbować i jak je zrobię to żeby ewentualnie domownicy również się nimi "delektowali" Czytając przepisy spodobały mi się:

* PLacki z serka wiejskiego (pytanie jak one się smażą na suchej patelni)

* Klopsiki w zalewie octwowe (brzmi smacznie)

* Pizza z patelni (czy do tej pizzy może byc nasz serek topiony ?)

* Cukienia faszerowana (dzisiaj ja sobie zrobię - samą warzywną)

* Rolada jejczna (gotowana w woreczku - też dzisiaj zrobię)

* Bułeczki z twarogu (też mi się ten przepis podoba)

Jestem 3 dzień na warzywach bez żadnych grzeszków a waga 400 g w górę.

Czy kiedykolwiek doczekam się tej "7" z przodu ????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej laleczki!! Juz jutro w góry ale sie ciesze i to z moją nową znajomościa :-D . mam zamiar tam troche pochodzic to pewnie znów kilogramki poleca i powiem wam że mimo iz zawsze tam na wieczór wypijam piwko to chudne i to sporo. no i przyszlam suwaczek popchnać :grin: jak ja to lubie.

Sago uciekaj bo cie gonie hehe tyle ze to nie wyścigi każdy ma swoje tempo.

Pozdrawiam Was wszystkie kurcze znowu nie zajrze tu z 5 dni i nie bede mogla nadrobic zaleglości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w to mgliste przynajmniej u mnie popoludnie.Waga jak mowilam po dwoch dniach bialkowych b/grzeszkow wynagrodzila mi i pokazala dzisiaj 63kg.Super i tak wlasnie dziala Ducan ,troszeczke sobie pozwolisz i dzien bialkowy wyrowna.

-Nie pamietam ktora,ale pytala czy po zakonczeniu diety nie ma efektu jojo? u mnie jutro 5 miesiac utrwalania mija ,jeszcze tylko miesiac i wskakuje do IV fazy,efektu jojo mie zauwazylam,twarz mam gladka,bez zadnych sincow pod oczami, jak zdarza sie przy innych dietach,mam nadzieje ze bedzie tak dalej.

-Tryolciu gratuluje i zycze udanej wyprawy w gory.

-Alcia111 placki z serka i klopsiki robilam,wg mnie sa super smaże je na patelni teflonowej smarujac troszeczke (1raz) pedzelkim odrobina oleju.Pozdrawiam jeszcze raz goraco zyczac udanego wekendu i co nie ktorym urlopu szkoda tylko ze ten urlop maja teraz a nie latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po długiej przerwie

Pomału dochodzę z sobą do porządku

Miałam ciężką przeprawę po stracie psa z mężem/depresja/ a wogóle wszystko się pochrzaniło/przepraszam/chyba trzeba na wiosnę znowu jakieś zwierze przygarnąć.

No ale cóż trzeba ciągnąć ten wózek dalej.

Co u Was słychać dziewczyny jak tam waga.

Moja jak widać ale też trochę" pomogły" nerwy

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki i mężczyzno!

Damy radę - tym bardziej, że ty masz mniej do zrzucenia, bo u mnie te 10kg to taka wartość wyczekiwana ale nie idealna :grin:

Kartoflo droga :-D! Ja też te 9 kg traktuje jak długo wyczekiwana waga, ale wcale nie obiecuje, że na tym skończę bo przed ciażą moja waga wynosiła 58 :D a że w "miarę jedzenia rośnie apetyt"... no dobra to może nie odpowiednie hasło, ale wiemy o co chodzi :D

No więc jakby nie bylo jedziemy podobnie, moja waga za to mi dziś pokazała kolejne 200 g więcej ehhh nie damy sie i juz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś troszke pózno, ale jestem.

Dziękuje dziewczynki za pocieche, mam nadzieje ze niedługo to ja bede mogła znów pocieszac innych :grin: .

Choć jestem na białkach waga ani drgnie, ale ja też jestem nieugieta! Nie dam się! W przyszły piątek mam spotkanie z koleżanką która jest na protalu i schudłą 32kg, więc bede mogła sobie porozmawiac z nią tak na żywo. Ale Was też cenie bardzo, nawet bardziej bym powiedziała, bo jesteście codziennie i o każdej porze dnia i nocy mogę Was pytać o co tylko chce. Niestety koleżance nie chce zawracać głowy non stop. Tak więc wyszło na to że jesteście najważniejsze dla mnie w protalu,he he...

Kasiek dzięki za rade, tylko że ja wtedy niedość że mam ochote na słodkie to do tego nie mam sił i trzęsie mnie tak wewnątrz jak i na zewnątrz,tzn. rękami. Dziwne nie? Miałam tak już przed protalem. Jak brakowało mi cukru w organizmie ( a nie słodziłam napojów),wtedy kostka czekolady pomagała. A teraz, co? 

Lecę, pózniej zajrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartoflo droga :grin: ! Ja też te 9 kg traktuje jak długo wyczekiwana waga, ale wcale nie obiecuje, że na tym skończę bo przed ciażą moja waga wynosiła 58 :-D a że w "miarę jedzenia rośnie apetyt"... no dobra to może nie odpowiednie hasło, ale wiemy o co chodzi :D

No więc jakby nie bylo jedziemy podobnie, moja waga za to mi dziś pokazała kolejne 200 g więcej ehhh nie damy sie i juz :D

Idę dziś na siłownię znów. Kurcze, nie damy się. Albo my ją albo ona nas :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś troszke pózno, ale jestem.

Dziękuje dziewczynki za pocieche, mam nadzieje ze niedługo to ja bede mogła znów pocieszac innych :grin: .

Choć jestem na białkach waga ani drgnie, ale ja też jestem nieugieta! Nie dam się! W przyszły piątek mam spotkanie z koleżanką która jest na protalu i schudłą 32kg, więc bede mogła sobie porozmawiac z nią tak na żywo. Ale Was też cenie bardzo, nawet bardziej bym powiedziała, bo jesteście codziennie i o każdej porze dnia i nocy mogę Was pytać o co tylko chce. Niestety koleżance nie chce zawracać głowy non stop. Tak więc wyszło na to że jesteście najważniejsze dla mnie w protalu,he he...

Kasiek dzięki za rade, tylko że ja wtedy niedość że mam ochote na słodkie to do tego nie mam sił i trzęsie mnie tak wewnątrz jak i na zewnątrz,tzn. rękami. Dziwne nie? Miałam tak już przed protalem. Jak brakowało mi cukru w organizmie ( a nie słodziłam napojów),wtedy kostka czekolady pomagała. A teraz, co? 

Lecę, pózniej zajrze. 

Jusiu szkoda że dla Ciebie waga jakaś niełaskawa. zasnęła, ale nadejdzie dzień w którym suwaczek zmienisz na mniej. życzę Ci tego z całego serducha. Zobacz Benek kiedyś czekala przez 3 tygodnie, ale się doczekała, mam nadzieję, że Ty nie aż tyle ale doczekasz. Może to tylko jakiś taki punkt. Potem już pomknie.Nie poddawaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po długiej przerwie

Pomału dochodzę z sobą do porządku

Miałam ciężką przeprawę po stracie psa z mężem/depresja/ a wogóle wszystko się pochrzaniło/przepraszam/chyba trzeba na wiosnę znowu jakieś zwierze przygarnąć.

No ale cóż trzeba ciągnąć ten wózek dalej.

Co u Was słychać dziewczyny jak tam waga.

Moja jak widać ale też trochę" pomogły" nerwy

pozdrówka

Nie życzę nerwów one na wagę działają dobrze ale na inne rzeczy już nie. Wagi gratuluję, niebawem 3 faza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Widzisz, ja też dzis ide, niech ma .

Teraz to mam mały dylemacik, zrobiłam sobie naleśniki z maki kukurydzianej a dopiero potem doczytałam w książce , że z tą mąką to tak ostrożnie trzeba... Teraz mam wyrzuty, jak myślicie ? Straszna lipa ?

Na siłwni spalisz te nalesniki. Tak od czasu do czasu to nie powinno się nic dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.