Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek!!! Może za oknem nie za pięknie, ale i tak warto żyć :-?.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieplutko.

Witajcie kobietki :mrgreen:

Prawdą jest, że dużo 'zakuwam' dlatego rzadko bywam :neutral: ale pamiętam o Was wszystkich! Pobieżnie zerknęłam na posty, widziałam zdjęcie ślicznego kotka, widziałam połowinki Sagi, grzechy mamusi to widziałam nawet w domu hehehe, widziałam suwaczek Nutki - gratuluję w końcu ruszyło!- widziałam też problemy z kotkiem więc współczuję, widziałam i zwolnienie Poli i ciesze się że Polu trochę odpoczniesz w końcu! Pewnie dużo przeoczyłam, przepraszam ale ciężko u mnie z czasem. ten weekend też nie zapowiada się kolorowo.

Pozdrawiam i życzę wszystkim spadków wagi oczywiście!!!!!!!

Witaj Maho, zakuwasz do matury? Czy tak w ogóle, bo lubisz? Jedno i drugie godne pochwały, tak trzymaj!!!! Cieszę się, że waga ci jeszcze spadła na utrwalaniu, podobnie jak mnie. Po wczorajszym królewskim obiadku dziś mam cały kilogram więcej, ale jeszcze przed wizytą w WC. Zresztą już tak bywało i potem wracało do normy więc się nie przejmuję.

Faktycznie, nawet ja rzadko Cię ostatnio widywałam, ale są priorytety. Wakacje będą dla nas. Pozdrawiam Cię i życzę sukcesów.

Dzien dobry !

A co to tu dzisiaj tak pusto.... wszyscy śpia jeszcze....

Wpadłam na chwilke bo jestem zabiegana przed wyjazdem i mam mnóstwo spraw na dziś ale mam radosna nowine to musiałam sie z wami podzielic, bo we mnie wierzyłyście :

Dzisaj moja waga ruszyła sie w dół, pożegnałam tą wstrętna "9" na przodize, o całe kilo w dół !!! HURRA HURRA HURRA !!!! :( :-) :D

Nareszcie znów zaczęło spadac...uff. Bożenko, Grazzio, Balbinko, Nutko, Jusiu, Anulko, Sago, Kartofelko, Marudko, 100krotko i pozostałe koleżanki Protalki dzieki za wsparcie, aha i dzieki za życzenia zwiazane z wyjazdem.

Zaraz zmienie suwaczek - jakie to miłe... :o

Hej Maragrete, super że pożegnałaś 9, teraz bądź grzeczna na tych wczasach!!! Życzę Ci miłego i owocnego wypoczynku. Wracaj z nowymi siłami!!!!!!!! Pa.

Żegnam się z Wami do wieczorka, pewnie znowu naprodukujecie kolka stron :?. No nic, dam radę nadrobić. Bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry !

A co to tu dzisiaj tak pusto.... wszyscy śpia jeszcze....

Wpadłam na chwilke bo jestem zabiegana przed wyjazdem i mam mnóstwo spraw na dziś ale mam radosna nowine to musiałam sie z wami podzielic, bo we mnie wierzyłyście :

Dzisaj moja waga ruszyła sie w dół, pożegnałam tą wstrętna "9" na przodize, o całe kilo w dół !!! HURRA HURRA HURRA !!!! :neutral: :-? :?

Nareszcie znów zaczęło spadac...uff. Bożenko, Grazzio, Balbinko, Nutko, Jusiu, Anulko, Sago, Kartofelko, Marudko, 100krotko i pozostałe koleżanki Protalki dzieki za wsparcie, aha i dzieki za życzenia zwiazane z wyjazdem.

Zaraz zmienie suwaczek - jakie to miłe... :mrgreen:

Ja tak nieśmiało chciałam przypomnieć, że cały czas trzymałm kciuki i miałam nieco problemów, zwłaszcza w pracy, ale najważniejsze, że dzisiaj już do pracy pójdę rozluźniona :o Gratuluję Maragrete, nie masz pojęcia jak się cieszę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się nie przywitałam, ale wyczyn Maragrete był ważniejszy :?

Witam Polu, super, że zajrzłaś do nas, ale martwię się, że Ciebie jeszcze boli, jak Ty pójdziesz do pracy? Cieszę się, że utrwalanie tak dobrze Ci wychodzi, ale Ty zwsze byłaś naszym wzorem i chudnięcia i utrwalania, więc nic się nie zmieniło. Pozdrawiam Ciebie i życzę zdrowia :mrgreen:

Maho, fajnie, że znalazłas trochę czasu, żeby do nas zajrzeć. Tobie też się wiedzie na III Fazie, to jest dla nas bardzo optymistyczne :neutral:

Maragrete, baw się dobrze na urlopie i wracaj szybko, tylko nie strać tej wywalczonej ciężko 8 z przodu, bądź grzeczna. Pozdrawiam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maho to miło że znalazłaś czas by do nas skrobnąć. No cóż wkuwaj kochana, wkuwaj. Super że waga się trzyma nie mamusi to chociaż Ciebie. POZDROWIONKA

Maragrete to super wiadomość. Cieszę się razem z Tobą, tyle na to czekała i widzisz opłaciło się. Swietnie taki prezent przed wyjazdem. HURA HURA.

Ktoś pytał o olej parafinowy, ale nie pamiętam kto, kupujem y go w aptece, jednak niegdy nie podgrzewamy (np. smażymy) i używamy w niewielkich ilościach bo zbyt zdrowy to on nie jest. Jestem na diecie od 3 miesięcy i obywam się bez niego, może Tobie też się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie w ten pochmurny sobotni dzionek.Chcialam sie zwami przewitac,przeczytac to co zostalo od wczoraj napisane i zmienic suwaczek,tak u mnie juz 5 miesiecy utrwalania ,jeszcze 1 miesiac i IVfaza;oby sie udalo.

-Maragrete gratulacje 8 z przodu super w koncu sie doczekalas a teraz tylko ja utrzymaj i oby do 7 z przodu,czego Ci bardzo zycze.

-Witam rowniez Maho po tak dlugiej nieobecnosci na forum.Maho nauka nauka,ale tez musisz troche odpoczac bo chorobska tylko czekaja aby zaatakowac.

-witaj Polu zycze ci zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!

O jeny, faktycznie pustki tutaj dzis! :D Zdaje się, że wszyscy wybyli na sobotnie zakupy :mrgreen:. My z mamą od paru tyg serwujemy sobie hipermarket w piatek po poludniu, fakt bywamy zmęczone, ale prynajmniej nie łazimy niepotrzebnie po sklepie tylko szybko łapiemy to co potrzeba i do domu... a w nagrodę mamy sobotę z rana wolną na leniuchowanie :neutral:.

U mnie w piekarniku siedzi właśnie serniczek... za jakiś kwadrans będe go wyjmować :o. Mam tylko nadzieję, że mi tu nie powiecie że na fazie białkowej nie będę mogła go jeśc :-) . Upiekłam pojedyńczą porcje więc w małej tortownicy, może zje się szybko.. :-?.

No nic, ja też teraz uciekam.... zajrzę potem! póki co chciałam się przywitać z Wami!

Maragrete - wspaniały CAŁO-JEDNO-KILOGRAMOWY SPADEK!! post-16566-1257590637_thumb.gif

To faktycznie super prezent na urlop :?. Dbaj tam tylko o siebie żebyś po powrocie mogła dalej widzieć "8" z przodu! :(

Buziaki Wam ślę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłam suwaczek , ale jeszcze raz specjalnie napisałam tego posta żeby sie napatrzec na ta sliczna " 8" na przodzie... :mrgreen: :neutral:

:o Gratuluję, domyślam się jak to może cieszyć. Życzę udanego urlopowania. :?

Maho to miło że znalazłaś czas by do nas skrobnąć. No cóż wkuwaj kochana, wkuwaj. Super że waga się trzyma nie mamusi to chociaż Ciebie. POZDROWIONKA

Maragrete

Ktoś pytał o olej parafinowy, ale nie pamiętam kto, kupujem y go w aptece, jednak niegdy nie podgrzewamy (np. smażymy) i używamy w niewielkich ilościach bo zbyt zdrowy to on nie jest. Jestem na diecie od 3 miesięcy i obywam się bez niego, może Tobie też się uda.

Dziękuje nie wpadłam na to, że to może być apteka.

Kurcze nie mogę się dziś zabrać do sprzątania..... właściwie to nie mogę wyleźć z łóżka... a raczej nie mogłam dopóki nie przeczytałam o tym co ma Nutka w piekarniku :-? Tak to jest to! Pełna motywacja do tego, żeby wstać i zacząć pichcić. Dziwny dziś dzień, zazwyczaj od 9 jestem na nogach, trzeba się ruszyć. Życzę miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczynki :mrgreen:

Jejku - dogorywam. Katar, gardło - ledwo się dziś zwlekłam z łóżka, zaraz wyekspediuję męża do apteki.

W chałupie bałagan, ale dziś odpuszczam sprzątanie. Chyba, że coś mnie postawi na nogi.

Nie będzie to herbatka z rumem, niestety, ani nie będzie to grzaniec :neutral:

Najwyżej aspirynka.

Margaretko - gratuluję. Podwójnie gratuluję. Raz, że zrzuciłaś kilogram, a dwa, że nadeszła zmiana dziesiętnych na suwaczku :-?

Zmieniać suwaczek jest fajnie, a co dopiero zmieniać na nim dziesiętne.

Ja jeszcze tego nie zaznałam, ale wierzę, że niedługo ta wyczekiwana chwila nadejdzie :?

Maho - fajnie, że do nas wpadłaś. Ale ambitna z Ciebie dziewczyna. Ja tak nie miałam w Twoim wieku, ach - żeby chociaż moje dzieci tak wspaniale jak Ty przykładały się do nauki :o

Wczoraj poczułam pewien przesyt sernikowy i w ogóle potrawami z sera, dlatego tym razem postawiłam na pierniczki :(

Wyszły bardzo smaczne - może dlatego, że uprażyłam wcześniej otręby.

Przepis wrzuciłam do naszych przepisów.

Będę tu dzisiaj do Was zaglądać, pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :-?

Ja tylko na sekundę - podziękować Poli i Nutce za odpowiedź!

Polu kochana współczuję Ci bardzo - bo raz widziałam jak moja

połowica się męczyła.. :neutral: Nutko - w zupełności satysfakcjonuje

mnie i mojego lubego to co odpisałaś.. Bez lekarza się nie

obejdzie - ale jak mówi - to trochę cieżko mu opisać to odczucie.

I tak trochę głupio iść do lekarza jak nie boli. Ale jak już boli - to

nie jest się w stanie. I tak w kółko macieju.. No nic - chyba ja

będę musiała podjąć decyzję - ech ci faceci.. :mrgreen:

Dzisiaj mam gości, rodziców, dziadka i teściową.. Dlatego do rana

latam ze szmatą i sprzątam, gotuję, i sprzątam, gotuję.. itp. itd.

Miłego weekendu, gdyby tylko jeszcze wyszło słońce, ale to chyba

nie tym razem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo!!

U mnie dziś radocha(pomimo statusu bezrobotnego..).Waga pokazała o..60dag mniej niż wczoraj!!!KOCHAM TĄ DIETĘ!!! :mrgreen:

Zaraz przesuwam suwaczek!

Witam Panią Polę i zakuwającą Maho (matura!ehhh..kiedy to było!!:?)

Dzisaj moja waga ruszyła sie w dół, pożegnałam tą wstrętna "9" na przodize, o całe kilo w dół !!! HURRA HURRA HURRA !!!! :o :( :-)

Margaret gratulki!!!Ja też czekam z niecierpliwością kiedy wstrętna 9 odejdzie do lamusa:)Udanego wypoczynku na wyjeździe!

Nutko Cynamonu wspóczuję choroby kotka :-? Wiem,że to smutne.Ja 3 lata temu miałam psa i jak patrzyłam na jego choroby to było mi przykro,że nie potrafię mu pomóc(piesek był już stary i w końcu musieliśmy go uśpić :neutral: ). Teraz bardzo chciałabym mieć znowu psiaka(a najchętniej psa i kota),bo nie da się z niczym porównać tej radości,kiedy wchodząc do domu po pracy widzisz jak Twój pupil skacze i cieszy się na Twój widok jakby nie widział Cię rok.Trzymam kciuki z Twojego kociaczka,żeby szybko wyzdrowiał!

Gratuluję wszystkim "spadającym",trzymam kciuki za "postojowych" i życzę udanego weekendu!!

suwak-rysuj_97,4_92,6_70__arial_205.png_003.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzisiaj trzeci dzień. Mam straszny kryzys. Chcę chleba!!!

Co prawda waga poszła w dół o 1 kg, z resztą sama nie wiem o ile, bo co chwilę pokazuje inaczej.

Ja nie znoszę gotować i może dlatego mam problem. Niby wiem co jeść, ale jakoś sobie nie radzę.

Zjadłam udko wędzone bez skóry. Mogłam? I śledzia w ocie...

Ja chyba nie wytrzymam. Jestem głodna.

Strasznie Was podziwiam, że jesteście takie wytrwałe. Nie wiem czy dam radę...

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzisiaj trzeci dzień. Mam straszny kryzys. Chcę chleba!!!

Co prawda waga poszła w dół o 1 kg, z resztą sama nie wiem o ile, bo co chwilę pokazuje inaczej.

Ja nie znoszę gotować i może dlatego mam problem. Niby wiem co jeść, ale jakoś sobie nie radzę.

Zjadłam udko wędzone bez skóry. Mogłam? I śledzia w ocie...

Ja chyba nie wytrzymam. Jestem głodna.

Strasznie Was podziwiam, że jesteście takie wytrwałe. Nie wiem czy dam radę...

Pozdrawiam,

Magda

Madziu, możesz sobie upiec chleb protalowy, tu masz przepis:

1 paczka drożdży

6 jajek

12 łyżek otębów owsianych

6 łyżek otrębów pszennych

1 paczka ok.150g serka homo, naturalnego

sól, przyprawy

Wszystko trzeba wymieszać, tylko drożdże najpierw rozkruszyć, wlać do foremki silikonowej, albo wyłożonej papierem do pieczenia, wstawić do zimnego piekarnika i piec w temp. 150st ok 1 godz, najlepiej z termoobiegiem.

To jest porcja na 6 dni i jeśli jesz chleb, nie możesz jeść tego dnia innych rzeczy z otrębami. Tu masz link na stronę z przepisami:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Nie poddawaj się, my chudniemy to dlaczego Ty nie możesz? Musisz wejść w rytm Dukanowy i potem będzie z górki. Zaręczam Ci że komplementy po schudnięciu ponad 10kg są nie do przecenienia. Weź sie w garść i zabierz się do gotowania i pieczenia. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzisiaj trzeci dzień. Mam straszny kryzys. Chcę chleba!!!

Co prawda waga poszła w dół o 1 kg, z resztą sama nie wiem o ile, bo co chwilę pokazuje inaczej.

Ja nie znoszę gotować i może dlatego mam problem. Niby wiem co jeść, ale jakoś sobie nie radzę.

Zjadłam udko wędzone bez skóry. Mogłam? I śledzia w ocie...

Ja chyba nie wytrzymam. Jestem głodna.

Strasznie Was podziwiam, że jesteście takie wytrwałe. Nie wiem czy dam radę...

Pozdrawiam,

Magda

Aż musiałam się zalogowac jak przeczytałam co napisałaś bidulko :mrgreen: Madziu, poczatki są najgorsze, po 3-5 dniach Ci przejdzie zoczysz, jak jesteś głodna to jedz ile sie da, oby produkty z naszej diety. Zrób sobie np twarożek chudy z jogurtem, slodzikiem otrębami i cynamonem - pycha i na pewno sie najesz. A robi się 3 minuty. Ja wierzę, że Ci sie uda ta dieta jest rewelacyjna i na prawdę pomaga się szybko "przestawić" na inne jedzenie, ja to nawet powoli przestaje tęsknić za innym. Za nim koleżanka podsunęła mi tą dietę łapałam się wszystkiego a moja waga szalała razem ze mną :neutral: Kiedyś nawet zastosowałam dietę Dr. Dąbrowskiej i 4 tygodnie jadłam samą zielenine.... to dopiero była masakra. Spróbuj polubić tą dietę, pomyśl o niej dobrze, poczytaj przepisy i uwierz w siebie. Myślalam dziś o Tobie, zastanawiałam się jak Ci idzie. Spróbuj jeszcze troszkę pociągnąć. Dasz rade jako i my dajemy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.