Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku istnienia tego forum, głównym tematem jest szybkość chudnięcia. Szczerze Wam powiem Dziewczyny, że nie do końca Was rozumiem. Jedna narzeka, że stanęła na wadze w czasie fazy białkowej i nie schudła ani dekagrama, a nie zwraca uwagi na to, że wcześniej schudła niewyobrażalne dla mnie ponad 8kg w niecały miesiąc. Teraz Alcia, ponad miesiąc, 7kg i też narzeka. Moje drogie Panie. Ja w ciągu PÓŁ ROKU z hakiem schudłam 15kg i jestem przeszczęśliwa. Uważam, że Wy chudniecie zdecydowanie za szybko i powinnyście być wdzięczne swoim organizmom, że się przed tym bronią. Szybkie chudnięcie nie jest zdrowe ani dla organizmu, a już na pewno dla skóry. Ja na swoją nie na rzekam, nie mam problemu z biustem, ze skórą na brzuchu, mimo, że głównie tam przytyłam. Wszyscy moi znajomi mnie chwalą właśnie za to, że chudnę powoli, bo tak jest zdrowiej i później też jest łatwiej to utrwalić. Dukan w swojej książce npisał, że pomijając fazę uderzeniową powinno się chudnąć ok. 3-4 kg na miesiąć. Ja chudnę 2kg i nie narzekam. Oczywiście przestoje są denerwujące, ale zaręczam Was, że jeśli będziecie dalej stosować się do zaleceń diety zanotujecie dalsze spadki :mrgreen: .

Nie można widzieć w życiu tylko czarnych barw, przecież te Wasze 7, 8 kg to są ogromne sukcesy :neutral:

Bożenko masz 100% racji. Nareszcie ktoś napisał bardzo mądre sedno diety DUKANA. Tempo nie jest najważniejsze, ważne że się chudnie. Twój post każdy powinien wydrukować i powiesić obok wagi. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje Drogie Koleżanki i Koledzy!!!

Zrobiłam sobie też budyń bez cukru, na mleku 0,5% ale nie smakował mi, spróbuję sernik Jusi, przepis brzmi obiecująco :neutral:

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Lula, ja jak robię budyń to dodaję słodzika, takiego zwykłego (nie na bazie aspartamu,

bo ten może zgorzknić),a co jest w tym moim to nie pamiętam - ale mogę w domu

sprawdzić.No i tak 'przyprawiony' budyń całkiem dobrze smakuje. Choć i bez cukru na

pewno zawiera trochę węgli - dlatego jak już go stosujemy - to na pewno z umiarem,

a wszystko będzie dobrze :o

Jak już któraś napisała - świetna jest taka przerwa w środku tygodnia - jak dla mnie

mogłoby tak być co tydzień. Za dużo co prawda nie zrobiłam wczoraj. Bo więcej

było leniuchowania, ale przynajmniej obiadek JA wczoraj robiłam. Teściowa i narzeczony

powiedzieli, że im smakowało więc może nie było tak źle.. :mrgreen:

A teraz grzecznie z kawusią i kurczaczkiem poczytuję forum.. Pomyślał by kto, że

w ciąży jestem.. Takie dziwne połączenie - choć pewno bywają dziwniejsze :?

Wstawię Wam zdjęcie moich szczurków śmiesznych tak na pocieszenie

dla smutnych po stracie...

Śpiąca NILA - która taka grzeczna jak śpi - a tak to szaleje jak torpeda

post-13995-1258003452_thumb.jpg

No a tu mi się do łyżew dobiera - baletnica jedna..

post-13995-1258003500_thumb.jpg

No i na koniec - dwa słodkie leżakujące śpiochy..

NILA i INGA

post-13995-1258003585_thumb.jpg

Miłego dnia!!! Jeszcze tylko piątek po dzisiejszym dniu i WEEKEND!!! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobietki i panów :mrgreen:

Jak dobrze, że dziś już czwartek i za chwilę znów weekend.

Powiedzcie mi czy mąkę kukurydzianą można jeść w fazie białkowej. Chyba naleśniki za mną chodzą :neutral:

Maruda, pierwsza fotka jest fantastyczna. Takie niewinne stworzonko :-?

Madi, z marchwią nie wolno przesadzać, chyba właśnie przez te węglowodany...

Bożena, masz rację z tym chudnięciem w 100% ale przecież wiesz, że baba to takie stworzenie w gorącej wodzie kąpane. Mój mąż ostatnio był jeszcze lepszy. Zapytałam go kiedy się zdecyduje na dietę. On mi powiedział, że wtedy kiedy wymyślą taką, że wstaje rano i już ma na wadze -20kg :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie w ten pochmurny dzień :mrgreen:

Lula, gratuluję Ci tego kilograma, po przestoju takie spadki bardzo cieszą :neutral:

Sago, dziękuję bardzo za poparcie :-?

U mnie waga bez zmian, czyli troszkę mniej niż na suwaczku :? , tylko samopoczucie takie sobie, ale muszę stnć na nogi, bo dzisiaj dużo pracuję.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego i słonecznego dnia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożena, masz rację z tym chudnięciem w 100% ale przecież wiesz, że baba to takie stworzenie w gorącej wodzie kąpane. Mój mąż ostatnio był jeszcze lepszy. Zapytałam go kiedy się zdecyduje na dietę. On mi powiedział, że wtedy kiedy wymyślą taką, że wstaje rano i już ma na wadze -20kg :neutral:

Obawiam się, ze jeśli wymyślą taką dietę to również wymysla takie jedzenie, po którym rano będzie 50kg więcej, bo dieta zawsze musi iść za obżarstwem, a nie odwrotnie :mrgreen:

A Twój Mąż powinien przejść na Protal razem z Tobą, mielibyście wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochani w ten pochmurny i deszczowy dzień!!!

Siedze sobie przy kawce i twarożku i pisze z Wami, fajnie. Powiem WAm szczerze że najgorsze co mogłoby być jak bym przerwała diete prócz efektu jojo, to to że brakowało by mi rozmów z Wami. Tak przynajmniej czuje się jakbym piła kawke z Wami i normalnie rozmawiała (na zywo),he he he.... Uroki siedzenia w domu i wychowywania synka,he he...

Kartofelka mnie się wydaje że można jeść mąke, ja przynajmniej jadłam, bo ileż mozna jeść w fazie białkowej w kółko to samo?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie moje zrzędzenie na temat, że moja waga stoi poprawia mi troche humor bo zaraz któraś z Was się odezwie i ustawi na prawidłowy tor. Wiem, że jak na mnie te 7 kg które schudłam to rewelacja. Ale same wiecie w miarę jedzenia apetyt rośnie. Tak jest w moim przypadku. Wie, że ta dieta opiera się w głównej mierze na cierpliwości i to jest bardzo ważne. W przypadku innych diet też schudłam np 8 kg a przybrałam 10.To były diety na krótki dystans. Zmiana nawyków żywieniowych to jest najważniejsze. Przed świetem byłysmy z córka na zakupach, ja wybierałam produktu dla siebie (oczywiście musiałam przyczytać skład) córka wybierała dla pozostaych domowników. Po wyjściu ze sklepu stwierdziła,że więcej czytałam niz kupiłam.

Szukałam w Biedronce i Lidlu produktów dozwolonych które umieszczacie na forum. Częśc kupiłam. Znalazłam suszoną wołowinę napiszę o niej w dozwolonych produktach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alciu!! masz rację -wszystkie diety krótkotrwałe sa nic nie warte-wiem z autopsji... Ja postanowiłam dziś sie nie wazyć, ale nie wytrzymałam ,stanęłam na wagę i o mało nie zemdlałam!!!Wczoraj waga pokazywała 78.3 a dziś 77.6-szok!!!!Myślę,że tobie też ruszy-trzeba być dobrej myśli!!!!!Trzymam kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:

u mnie piekna pogoda, sloneczko swieci tylko mrozno :neutral:

Kochane nie jestem w stanie zapamietac waszych nickow (pewnie z czasem tak) ale wszystkim zycze spektakularnych spadkow!!!!

Nutko duzo nie napisze tylko trzymaj sie dziewczyno !

Jusiu baw sie dobrze, zakladaj nowy zakup i nos do gory, 12 kg to nie w kij dmuchal !!!

Bozenko jak dobrze ze jeszcze ktos nad nami czuwa i przywola do porzadku :-? :?

Poluniu fajnie ze znalazlas czas i do nas wpadasz, my tutaj caly czas myslimy o tobie kochana :o

Sago pol kilo to nie duzo!!!! czy ja zle przeczytalam ?????? to nie jedna chcialaby tyle schudnac w jeden dzien :( :-) :D

Ciekawe dziewczynki jak sie bawi i odpoczywa Margaret ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki gdzie kupić ser żółty nam dozwolony???już bym go tak zjadła...

próbowałam wczoraj kotlet w otrębach-fuuuu co za paskudztwo!!!podziwiam tych ,którzy jedzą otręby...

nie dla mnie otręby-nie znoszę ich zapachu...

serek...

:mrgreen: :neutral: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.