Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi sie pozostac przy wadze z suwaczka - HURRA! :

:) :mrgreen: ;)

BRAVO Maragrete! ja bym przyjechała z trzema kilogramami +, tym bardziej podziwiam!post-12859-1258468564_thumb.gif

Junggin! Wszystkiego naj.., naj... i wytrwałości w IV Fazie, no i pojawiaj się częściej Ty nasza poetko!post-12859-1258468595_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, możemy zaczynać świętowanie Twojej Połowinki Dietkowej! post-12859-1258468893_thumb.gif - ja już jestem przygotowana do świętowania :)

Benek, dzięki na Ciebie zawsze można liczyć, nawet własne sztućce przyniosłaś. Mam nadzieję, że wybór dań Cię zadowoli. Baw się dobrze :mrgreen: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek, dzięki na Ciebie zawsze można liczyć, nawet własne sztućce przyniosłaś. Mam nadzieję, że wybór dań Cię zadowoli. Baw się dobrze :) :mrgreen: ;)

hihihi... zawsze to pewnie i nie można na mnie liczyć, ale jeśli chodzi o zjedzenie potraw, to zawsze! hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje!!!! No i nie poczekałaś na mnie! Ale wyrzerke to masz ekstra!!!!! Tylko nie za mało winka?!!!

Jusiu, dzięki za gratulacje :) Jakie winko, Dziewczyno, to cola light. Ja Ci dam winko, po nim zastój gotowy, nie wolno , trzeba trzymać fason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja orkiesrtrę sprowadziłam... a co, potańczyć trzeba żeby kalorie spalić..post-12859-1258471141_thumb.gifpost-12859-1258471162_thumb.gif post-12859-1258471291_thumb.gif post-12859-1258471223_thumb.gifpost-12859-1258471312_thumb.gif

Beniuś, przecież już pisałam, że na Ciebie zawsze można liczyć i słowa już nie zmienię. Musimy tylko poszukać typowo babskich tańców, bo Panowie zapewne na imprezkę nie wpadną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek Protalanie!! :)

Ale produkujecie postów!!Aż cięzko nadążyć z czytaniem!! ;)

U mnie waga stoi od wczoraj,ale na szczęście nie wzrosła po wczorajszych 2ch krążkach ryżowych z czekoladą.. :) Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć,że jestem przed @ i zawsze wtedy mam chęć na czekoladę..kiedyś potrafiłam zjeść pół pudełka ptasiego mleczka i dopiero czułam "ulgę".

Dziś zaczynam powoli łapać dołka przez brak pracy i zakręconą historię z wnioskiem o zasiłek,który wedle prawa mi się należy,ale nie wiem czy uda mi się go przenieść do Polski tak jak chciałam.Jak się nie uda to może być nie ciekawie.Od czwartku zaczynam odliczać miesiąc do wylotu i to mnie jedynie cieszy :)

Chce zeby kolacja wigilija byla moim odswietnym posilkiem w fazie III.Do tego zyje juz swietami.Co prawda jak zwykle nie moge pojechac do domu bo loty sa niemozliwie drogie(500 euro w 2 strony) i tez za bardzo nie mamy sie gdzie z ukochanym podziac wiec wymyslilismy sobie, ze po prostu pojdziemy na swiateczna kolacje do naszej ulubionej indyjskiej restauracji.

Widzę Sandra,że nie tylko ja mam ten problem.wiem coś o drogich biletach.Stąd trzeba by teraz zapłacić 500 euro od osoby w dwie strony.Dlatego my z Lubym bukowaliśmy bilety "w ciemno" (tzn.nie wiedząc co będzie z pracą i jak zareagują szefowie na wieść o urlopie)już w październiku.W zeszłym roku spędziliśmy tutaj Święta ze znajomymi,ale dla nas to nie to samo.Dlatego w tym roku się postanowiliśmy,że pojedziemy do domu za wszelką cenę.Ale gdyby szefowie się naprawdę uparli,żeby nas zatrzymać to plan był podobny do Waszego :mrgreen: , tzn.odświętna kolacja we dwoje,tyle że tutaj nie mamy restauracji,bo to maleńka wioseczka.

Dzień dobry wszystkim!!!

Powiedzcie mi- czy to coś dziwnego,ze na warzywkach waga spadła mi przez 2 dni o 0.6kg???

Jestem wniebowzięta, ale z tego co czytam innym tak się nie robi...

NIETYPOWY PRZYPADEK??????????

;)

Gratulki spadku Anuuulllka :) Mi też waga spada na BW,czasem mniej czasem więcej,ale każde 10 dag mniej jest dla mnie maleńkim sukcesem i kolejnym kroczkiem w stronę upragnionej wagi ;)

Bożenka gratuluję połowinki!!!!Allle impreza!!!Mam cichutką nadzieję,że ja też kiedyś będę mogła taką "wydać" z okazji moich połowinek :) ale to dopiero za...jakieś 8 kilolat..:))

Witam nowy narybek i życzę sukcesów w pozbywaniu się zbędnych kilogramików!!!

ps.A gdzie Owieczek i reszta Panów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.