Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje, bawcie się dobrze, imprezka trwa :mrgreen:

Winkachce, a kiedy na balu pojawi się Kopciuszek i Piękny Książę, bo na razie tańczą macocha i złe siostry, czy się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Winusiu, poczęstowałabym Cię winkiem, ale to przyjęcie czysto protalowe, więc musisz zadowolić się wodą i colą light

Mnie tam nie zależy na babskich tańcach, ale sama wiesz jak to na naszym forum faceci nie mogą za nami nadążyć, więc musimy sobie radzić same :)

Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, ja już nie mogę, opiłam i obżarłam się jak świnka...post-12859-1258493249_thumb.jpg

od tańców aż mi nóżki wysiadły... muszę przyznać że pierwszy raz jestem na imprezce z Księciem i Kopciuszkiem, niezapomniane chwile.

Ps Maho chyba się nie pojawi, czy mogę troszkę jadełka zapakować? ...hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonko po pytaniu o kawę ze słodzikiem wnioskuję, że jednak chyba nie miałaś ksiązki Dukana w ręce... hm... Kochana, radzę Ci jednak ją pzreczytać, dietowanie bez kompletnej wiedzy w niej zawartej naparwdę jest bardziej zawiłe :) . Stara wersja ksiażki (tyt. "Nie potrafię schudnąć") zawiera te same informacje co nowe wydanie ("Metoda dr Dukana"), a jest mneijsza i tansza... więć pomyśl i może faktycznie kup. Albo poczytaj w necie na jakiś skanach... będziesz spokojniesza bo pewne rzeczy Dukan podaje tam jak na dłoni (kwestie słodkosci, kaw, coca-coli itp itd...)

Powodzenia, zaczyanj!

PS. Z treningami w uderzeniówce bym się wstrzymała.. to zaledwie tydzień (max). Potem zacznij cwiczyć jesli chcesz....

Książkę zakupiłam, ale tak tylko przeglądałam, bo zamierzalam zacząć dietę od nowego roku, ale po co czekać do końca roku to będę o 5 kg lżejsza, no nie? Więc biorę się za dokładne czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonko, Witam Ciebie serdecznie wśród Protalinków :)

Nutka ma rację, jeśli możesz, przeczytal książkę, bo jes naprawdę inspirująca. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :mrgreen:

Dzięki dziewczyny, nie spodziewałam się takiego odzewu, fajnie że można na Was liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się dobrze bawicie, niektóre Panie zdaje się przesadziły z ilością jedzenia :)

Benek, zapakuj dla Maho ile się da, ale nie zjedz po drodze. Pozdrów Córeczkę przy okazji. ;)

Ja już idę spac, ale imprezka trwa nadal. Jeszcze raz dziękuję za życzenia i od jutra zmagam się z kolejną 15-tką. Jestem pewn, że prędzej, a bardziej prawdopodobne, że później mnie też się uda. Pozdrawiam, do jutra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Imprezowiczki :)

Jak zwykle spóźniona, ale może uda się jeszcze odtańczyć jakiś końcowy numer :mrgreen:

Bożenko - mogę prosić? ;)

Gratuluję połowinek.

Beniu - aleś nagotowała ;) Nie dość, że nas tu bombardują ci z prawej, to jeszcze Ty.

Proponuję przechrzcić nasze protalowe towarzystwo na Towarzystwo Twardzieli Wiecznie Wystawianych Na Pokusy.

Uciekam stąd, bo bardzo późno ;)

Przywitam się jeszcze z nową Protalanką:)

Ślicznie dziękuję dziewczynom które mi wczoraj pogratulowały piąteczki :)

Dzięki temu dziś piąteczka jeszcze się trzyma :)

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Was dziewczyny!!! Ale tu sie bajecznie i kolorowo zrobilo!!! skad bierzecie takie fajne emotki???Ja oczywiscie w pracy, slabo sie dzis czuje, w koncu dostalam okres wiec kondycja zerowa...Mam nadzieje,ze po okresie i warzywkach (tak jakos razem sie zbieglo) beda wagowe spadki bo jak nie...to bede znowu zla:)Dziekuje wszystkim za odpowiedzi na pytania, ktore wczoraj zadalam.Jakos tak te procenty rowne zawartosci gramowej cos mi sie nie zgadzaja:/ Tak cos mi utkwilo w glowie, ze na jakims produkcie zawartosc gramowa i procentowa byly rozne, stad bylo pytanie.

Wczorajsza zmodyfikowana ''sniezna owca''czyli w zasadzie serniczek na zimno wyszedl przepysznie.Prawdziwy jak cywilny sernik na zimno.Nastepnym razem zrobie z podwojnej porcji i w tortownicy moze dwu-kolorowy.

Dobry wieczorek Protalanie!! ;)

Ale produkujecie postów!!Aż cięzko nadążyć z czytaniem!! ;)

U mnie waga stoi od wczoraj,ale na szczęście nie wzrosła po wczorajszych 2ch krążkach ryżowych z czekoladą.. :) Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć,że jestem przed @ i zawsze wtedy mam chęć na czekoladę..kiedyś potrafiłam zjeść pół pudełka ptasiego mleczka i dopiero czułam "ulgę".

Dziś zaczynam powoli łapać dołka przez brak pracy i zakręconą historię z wnioskiem o zasiłek,który wedle prawa mi się należy,ale nie wiem czy uda mi się go przenieść do Polski tak jak chciałam.Jak się nie uda to może być nie ciekawie.Od czwartku zaczynam odliczać miesiąc do wylotu i to mnie jedynie cieszy :)

Widzę Sandra,że nie tylko ja mam ten problem.wiem coś o drogich biletach.Stąd trzeba by teraz zapłacić 500 euro od osoby w dwie strony.Dlatego my z Lubym bukowaliśmy bilety "w ciemno" (tzn.nie wiedząc co będzie z pracą i jak zareagują szefowie na wieść o urlopie)już w październiku.W zeszłym roku spędziliśmy tutaj Święta ze znajomymi,ale dla nas to nie to samo.Dlatego w tym roku się postanowiliśmy,że pojedziemy do domu za wszelką cenę.Ale gdyby szefowie się naprawdę uparli,żeby nas zatrzymać to plan był podobny do Waszego :mrgreen: , tzn.odświętna kolacja we dwoje,tyle że tutaj nie mamy restauracji,bo to maleńka wioseczka.

Tylko pol pudelka?;)))) ja potrafie 2 czekolady na raz wciagnac, cale pudelko ptasiego mleczka i w ogole jestem slodyczowym odkurzaczem:/ stad tak ciezko mi teraz i prawie codziennie wciagam jakis protalowy smakolyk co tez jest zapewne przyczyna wolnego spadku wagi.Co do lotow to juz jak sie bilety pokazaly to od samego poczatku byly drogie i tak jest co roku:(

Co do Twojego zasilku, dziewczyno postaraj sie o to, prawo unijne zezwala na przeniesienie na 3 miesiace zasilku z danego kraju, nie wiem ile zasilek wynosi w islandii, tu maxymalny 200 euro/tydzien i jesli dopilnujesz wszystkich papierkow to bedziesz mogla go odbierac w pl prawie te sama kwote(troche mniejsza bo pomniejszona o nierownosci miedzy euro a zlotowka-zlodziejstwo ale coz...).Warto tego dopilnowac bo w pl to juz jest jakas kasa,choc tu 200 euro na tydzien to chyba na waciki;)

Witajcie kochane!!!

Dzisiaj mój radosny dzień. Schudłam 4 kg! Hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ale przeżyłam szok. Do teraz nie mogę uwierzyć. I z tej radości ugotowałam sobie super protalowy serek z chudego twarożku. Jest przepyszny i co chwilę go podjadam.

Mam nadzieję, że tak będzie szło dalej i niedługo zobaczę na wadze mniej niż te przeklęte 70 kg. Ale powtarzam sobie- cierpliwości kobieto!. I będę czekać. A jak już schudnę i będę miała 58 kg, kupię sobie super sexi bieliznę i...

Ściskam. Magda

Magda widze u Ciebioe, ze masz podobne doly jak ja przy zastojach i entuzjazm przy spadkach.Jak waga mi pokazuje wiecej przeklinam diete i mam jej dosc, jak widze spadek wychwalam ja pod niebiosa:)wiec rozumiem Twoje emocje:)

No dzięki, przekonałaś mnie od jutra zaczynam, tylko czy ćwiczenia 3 razy w tygodniu nie wykończą mnie przy tej diecie? czytałam że jest się bardzo osłabionym? Zwariowałam chyba, ale raz kozie śmierć, widok dżinsów o 3 rozmiary mniejszych daje motywację.

Trzymajcie kciuki, żebym sie do jutra nie rozmyśliła

Ivonko witam rowniez, na uderzeniowce ponoc nie wskazane ale potem mysle, ze luzik:)

Pozdrawiam Was wszystkie:)bede tu jeszcze zagladac:)i podgladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza zmodyfikowana ''sniezna owca''czyli w zasadzie serniczek na zimno wyszedl przepysznie.Prawdziwy jak cywilny sernik na zimno.Nastepnym razem zrobie z podwojnej porcji i w tortownicy moze dwu-kolorowy.

Hej Sandruś! Ja już uciekam spać, życzę Ci spokojnej nocnej zmiany! Ale chciaąłm jeszcze zapytać jak Ty modyfikujesz tą moją "ŚNIEŻNĄ OWCĘ" że wychodzi z niej serniczkowa "KRÓLOWA SNIEGU"? ;) Wrzuć może składniki, które dodajesz do przepisów :)... któregoś dnia i ja wypróbuję może :mrgreen:.

Dobranocka wszystkim! post-16566-1258498181_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.