Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Madi - no i ładnie ci waga sapda na poczatek 4 kg - nie narzekaj ! jest ok, oby tak dalej...

Marudko - tyle mam pytań do ciebie : jak remont ? zakończony na tym etapie czy zamierzasz dalej ? jak kontakty z teściowa, co to masz ją teraz blisko ? A co z ta twoja fazą II bo juz nie rozumiem jestes na II czy utrwalasz ?

Aha , jeszcze szczurki - super fotki ! ten w łyżwie fajnie wyszedł.

Benek - jak cie sie suwaczek tfafił,ho,ho,ho. A co do dziewczyn niecierpliwych to masz racje że je stawiasz do pionu, co mamy powiedziec my - weteranki na protalu i na tym forum... :)

Ciesze sie e zagląda do nas w miare mozliwości czasowych Malinka i Pola - nasze "stare" protalki. Powodzenia w IV i III fazie !

I chłopaki sie odezwali - pozdrawiam cie ZaDuzy i Haczyk - ładne macie wyniki. Gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola - ty sie juz szykujesz do III fazy, no prosze jak ci fajnie szybko poszło... Podziwiam i gratuluje !

Witam nowe koleżanki - Ivonka35, Gochna, Magda:),Marry90, Soko, Nadia - życze wam wytrwałości w dietkowaniu i spadków wagowych, a ze sa możliwe to widać najlepiej na naszych przykładach.

Alicjia- cierpliwości dojdziesz do 7 na pewno niedługo...

Lula - witam cie i Tobie tez życzę powodzenia w spadkach wagowych. A co do soli to na wątku produktów masz dwie rózne propozycje soli nisko sodowych, z których jedna jest do kupienia w Kauflandzie i dzieki nim ja sole "prawie" normalnie i nie mam problemów ze smakiem potraw, inaczej bym zwariowała, jestem na diecie juz pól roku.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret dziękuje Ci bardzo!!!! Kochana jesteś! Pewnie tak samo byś zrobiła na moim miejscu. Waga już tak długo stoi, że ho ho... Ale co to za różnica by była jakbym pożegnała się z dietą, skoro i tak bym jadła jedzenia protalowe??? Takze jestem z Wami nadal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie napisałam, prawie tyle samo co wcześniej naczytałam... :mrgreen:

A jeśli kogoś pominęłam i nie odpowiedziałam, to sorry... za duzo stron , za duzo postów.

Ale teraz juz "siedzę na d..ie", żadnych wyjazdów więc bede z forum na bieżąco... :)

Miłego wieczoru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! :P

Witam w środowe popołudnie... wróciłam dziś do domu późno, bo po uczelni zajeżdżałam na depilację do salonu kosmetycznego i jakoś tak wszystko długo mi zeszlo... ale juz teraz jestem piękna i gładka :)

Jakoś tam ciepło na dworzem, prawda? :) moja mama mówi że normalnie wiosnę czuć w powietrzu... :mrgreen:

-twarozek wiejski z piatnicy

-serek homogenizowany jogobella

-rozrobiona w wodzie zelatyna dopelniona mlekiem

-mleko w proszku odtluszczone

-jajko

-slodzik

-extract vaniliowy

wszystko na oko i do smaku, wrzucic do blendera, poblendowac i rozlac i do lodowy:)

Dzięki Sandruś za wymienienie tego, co tam wrzucasz :) będę próbować i jak to mówisz "na oko" dorzucać składniki ;)...

Kochane moja waga wciąż stoi. Nie wiem co się dzieje. Nie drgnie ani w jedną stronę ani w drugą. Albo ja mam wagę zepsuta albo co? Ale póki co to już nie bede pisać o mojej wadze. Napisze dopiero wtedy jak drgnie.

Jusiu... a jak wygląda u Ciebie wypróżnianie? nie zmniejszyła się ich częstotliwość...? Może powinnaś tą kwestię przeanalizować... może byś dołożyła jakiś preparat z blonnikiem? Niemniej nie trać cierpliwości... jeśłi straciłas już tyle kg na tej diecie to znaczy, że działa ona u Ciebie... przestój na tym etapie trudno powiedziec czym jest wywołany... może organizm chwilowo nie wyobraża sobie siebie w "chudszej" postaci... ale poczekaj, daj mu się przyzwyczaić a... musi się uparciuch poddać! ;)

Jadąc dziś na uczelnie czytałam taki artykuł w miesięczniku "LEKARZ" który prenumeruję nt. właśnie zaparć i walczenia z nimi... i tam wspominano o kilku preparatach na te problemy.. jakoże kwestia zaparć od czasu do czasu pojawia się w naszej diecie przytoczę Wam preparaty naturalne tam wymieniane jako przykłady, z których myślę ze możemy śmiało korzystać :) [ich skład/działanie nie powinno kolidować z założeniami diety]:

1) herbatki ziołowe na bazie kruszyny np. Fito-Mix HERBAPOLU - wypicie wieczorem naparu działa przeczyszczająco rankiem następnego dnia

2) mieszanki probiotyków i prebiotyków z ziołami, np. łuskami babki płesznik, które są źródłem błonnika np. Colon C (nam by nie szkodził, pre i probiotyczne substancje to w sumie białka ;) )

3) błonnik roślinny otrzymywany z japońskiej rośliny Konjac-mannan - preparat zawiera glukomannan (polimer cząsteczek glukozy i mannozy) który poprawia rytm wypróżnień. Preparat to Dicoman (tu macie informację o leku, podane jest przeliczenie kcal na saszetkę i zawartośc cukrów itp, zerknijcie... ten preparat jest dosc nowy, ale ma dobre opinie; słodzony aspartanem :) http://www.cefarm24.pl/dicoman-proszek-do-...asz-p11371.html )

Pamiętajcie tylko, że takie preparaty mają największą skuteczność gdy są przyjmowane regularnie....

Ja chodzę na siłownię 2-3 razy w tygodniu i w fazie uderzeniowej czułam się trochę osłabiona ale później jest już ok :)

Kartofelko - własnie chciałam Cię zapytać... bo Ty masz chyba taką magiczną wagę co to tłuszcz i mięsnie pokazuje :)... jak tam Twoje obserwacje stosunku tych dwóch rodzajów tkanek w Twoim ciele po jakimś czasie ćwiczeń na siłowni juz...? :)

Przejrzyjcie proszę tę petycję i kto chce i może, podpiszcie ją. Bardzo proszę.

http://www.petycje.pl/petycja/4529/zaglada...ni_w_gdyni.html

Ah Poluniu... ja się juz nie podpisuję, bowiem już daaaaawno się podpisałam pod Tą petycją... zresztą kilka tyg temu wrzucalam też tu na forum link do tej petycji z prośbą do Was o pomoc... ale nie wiem jaki był wtedy odzew, bo szczerze mówiąc nikt mi nie napisał, że się podpisał... :)

To kiedy ten Twój ortopeda? :)

Ściskam tymczasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Poluniu... ja się juz nie podpisuję, bowiem już daaaaawno się podpisałam pod Tą petycją... zresztą kilka tyg temu wrzucalam też tu na forum link do tej petycji z prośbą do Was o pomoc... ale nie wiem jaki był wtedy odzew, bo szczerze mówiąc nikt mi nie napisał, że się podpisał... :mrgreen:

:)

Ja tez już dawno podpisałam się,jeszcze wcześniej niż Nutka to nadała. Mój Ptyś jest własnie z ..... no własnie, chyba z Wejcherowa ale znaleziono go pod płotem stoczni. Bo miał szalone i tragiczne koleje losu. Dziewczyna, która w pewnym momencie zaopiekowała sie nim jako piwnicznym kotem studiowała w Danii i tam po studiach wyladowała, zapewniając wcześniej kochany dom (czyli mój) Ptyśkowi.

Nutka, zajrzyj na PW, coś tam napisałam w sprawie noclegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Madi – wiiieeeellllkkkiiieee gratulacje. Tak się martwiłaś, że nie schudniesz i po co?.

Ivonka35 – witamy w naszym gronie i zapraszamy do wspólnego dietkowania. Pomożemy po to tu jesteśmy.

Nutko ja wtedy jak wrzuciłaś link z petycją to się podpisałam od razu, tak naprawdę to zrobiłam uważałam ze trzeba podpisać i nie ma się czym chwalić, to przykre że w ogóle jest taki problem.

Maragrete razem z Grazią mamy problem ze znikającym suwaczkiem - niestety.

Odzywam się wieczorem bo w pracy jak to przy końcu roku - roboty tyle że trudno wejść na forum i tak siedzę po godzinach. No cóż czasem tak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :)

Witaj Maragrete`- widzę że nadrobiłaś zaległości i zauważyłaś róweniż moją osobę , dzięki za podpowiedź, kupiłam już sól niskosodową w Realu i dodaję naprawdę niewiele tylko dla złamania smaku. To mi wystarcza. Dieta białkowa już nie jest dla mnie taka mdła. Chyba się pryzwyczaiłam. Robię teraz 3 na 3 i wytrzymuję bez problemu. Nawet nie tesknię za bardzo za warzywami, jak na początku. CDietę rozpoczęłam 20 października i straciłam ok. 4 kg , bo moją waga nie jest super dokładnia, ale czuję po ubraniach, spódniczki są już luźne a nie takie obcisłe jak przed dietą.

Zyczę powodzenia wszystkim i dobrej nocy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Przejrzyjcie proszę tę petycję i kto chce i może, podpiszcie ją. Bardzo proszę.

http://www.petycje.pl/petycja/4529/zaglada...ni_w_gdyni.html

Pozdrawiam Was serdecznie

Podpisałam się ... i tak jak dopisałam w naszej stoczni taki sam los spotkał tamtejsze koty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu pusto...malo do czytania i co ja teraz bede w pracy robic?:)

Zrobilam dzis piersi kurze z cebulka i szpinakiem, niestety musialam dodac troche sera light bo nie smakowalo mi, jakies takie wodniste bylo, oby to byl ostatni z grzeszkow, od pt bialkowa jak uderzeniowka.W koncu 5 kg to niewiele i nie moge na nie czekac w nieskonczonosc:)

Tymczasem spadam..:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim spadków, jestem super zaskoczona że niektórym tak ladnie spadają kg.Jest we mnie nawet tyć zazdrości (takiej nie złośliwej:)) Te które stoją w miejscu wspieram duchowo i życzę z całego serca dużo wytrwałości!!

W pracy czytam Was na bieżąco niestety mam blokady pozakładane i nie moge nic odpisywać, tyle mojego że mam mniej zaległości do czytania w domu :) Ale teraz będę 2 dni w domu więc będe się odzywała :mrgreen:

Imprezka wirtualna była super, jedzenia dużo no i tańce....fajnie.  Ja mam w piątek imprezę integracyjną więc myślę ze bardziej realnie uda mi sie powyginać śmiało ciało:P

zmykam spać, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Już drugi raz rano mam duże kłopoty z wejściem na forum. Sądząc po pustkach nie tylko ja :)

Moja waga jeszcze świętuje połowinki i nie chce iść w dół, ale niespecjalnie się tym przejmuję. Mam nadzieje, że ktoś z Was będzie się mógł pochwalić jakimś spektakularnym spadkiem :mrgreen:

Lula bardzo Ci gratuluję, 4 kilo to naprawdę fajny wynik ;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia bez porywistgo wiatru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane.

Ja jak zwykle na chwilke tylko.

Witam wszystkie nowe proteinki i zyczę Wam duzo zaparcia i wiary w siebie :) Spadków Wam tym razem nie zycze jakoś gorącą , bo one i tak będą - czy tego checie czy tez nie chcecie :mrgreen: ;) Hehehe..żarcik taki ;)

Poluniu- podpis oczywiscie złożony ;)

Babciu Magdo- faktycznie od wczoraj faza IV :) Jesli chodzi o podsuwmowanie to moze wieczorkiem??? Na te chwile moge napisać, ze dieta działa na 100 % :) I jeśli w III fazie sie nie grzeszy jak zawodowy grzesznik, to absolutnie waga nie wraca :)

Reszta wieczorkiem.

Buziaki i milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.