Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że dzisiaj

na obiad wypróbowałam przepis na racuchy z marchewki.

Bo zaczęłam warzywka. Oczywiście na słodko.. PYCHA!!

polecam.. Smakują jak racuchy. Mąki chyba dałam mniej

niż w przepisie, więc prawie sama marchewka była i słodzik :D

Pasztet też dziś upiekłam.. suchawy.. i taki nie do końca pomielony,

bo tylko blenderem, nie mam maszynki do mięsa, ale też jest ok.

Dałam 2 piersi z kurczaka, trochę wołowiny, no i cebulkę i jedną

marchewkę..

Będę miała co jeść na warzywkach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje Protalinkowe koleżanki.

Dziekuje Wam za słowa otuchy. Ja to chyba jestem przewrazliwiona już. Co prawda było tragicznie i nie widzialam juz nadzieji ale zadarzył sie cud i obrót o 180 stopni i tak moje Kochanie przestalo sie obrazać i jest już dobrze. Stwierdził że życ już beze mnie nie potrafi:D

Caly czas zabiegana jestem i wpadlam tylko na chwilke. Musiałam sobie ciut poczytac bo wy piszecie jak szalone te posty a potem odkopywanie jest. Chyba jutro sernik upieke bo mnie na słodkie ze szcześcia tym razem bierze.

Pozdrawiam Was wszystkie. Zycze miłego sobotniego wieczoru, a jakbym nie miała czasu zajrzeć to i udanej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelku mój też na mecz patrzy! Miałam mieć dzisiaj ‘zlot’ kolegów,

Ale w końcu u innego się umówili.. Mamy iśc dzisiaj na tańce.. Ale coś

wychodzi na to, że z powodu tego meczu wszyscy będą mieli złe humory..

Bo ‘nasi’ przegrywają. Nie wiem skąd jesteś, ale myślę, że Twój mąż chyba

za poznaniem ;-P

Co prawda do Poznania mamy daleko ale zgadłaś, mój małż świętuje aż wypieków dostał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedziec, że swoich gosci potraktowałam protalowo, a oni nawet o tym nie wiedzą. Wczoraj goraca kolacja z ryby usmazonej tak jak Nutka kaze. Rano sniadanko z twarożku i wędzonej rybki i jajecznica na suchej patelni. Obiad to najpierw ugotowany kurczak, a później przysmażony, no i świetna kolacja faszerowane jajka, i galaretka z tego co gotowałam. Protalowo, a oni nic nie wiedzą. No i kilka jeszcze zdań o tym co sie w domu dzieje, gdy są wystawowe koty.

Do łazienki rano nie mozna wejść, bo koty maja własnie stroszoną sierść i nie mozna stresować. Z szuszarki do włosów nie można skorzystać, bo koty maja suszona od odwrotnej strony i nie mozna stresować. Swoich kotów nie mogłam nakarmic jawnie, no... bo nie mozna stresować.Jeszcze jutro i tylko pamietam, ze nie mozna stresować. A te dwa wystawowe koty to Cornische, z cudowna sierscią. Któras z Protalinek ma tą rasę. Jak się je pogłaszcze, to cudo, takie maja mieciutenkie futerko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zapomniałam o deserku. Był to sernik Jusi w dużej tortownicy, zeby wyszedł placek i na to krem cytrynowy autorstwa sliweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałam sie w Twoim kotku. Ten rózowy nosek i czarnny ogonek. A on sobie nic z nas nie robi.Po prostu spi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, a wszczególności Sagę, którą widzę na dole strony :)

Dzisij niedziela, a ja niestety wybierm się do pracy, ale za to jutro mm cały dzień wolny :)

U mnie waga bez zmian, ale jestem zdowolon, bo kupuję coraz mniejsze ciuchy i podobno widać zmianę bardzo, więc jak tu się nie cieszyć :D

Życzę Paniom i Panom, wspaniałej, słonecznej i bezgrzesznej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też zazdroszczę, ale mnie się udało dzisiaj zacząć i jestem strasznie głodna. Pojechałam na zakupy protalowe i kupiłam dużo, dużo. Lecę zrobić sobie obiadek. I obym wytrwała. A tak apropos wytrwania moja koleżanka zaczęła tę dietę w zeszłym tygodniu i przez 5 dni uderzenia nie schudła nawet kilograma, więc przerwała i stwierdziła że nie działa. Mam nadzieję, że w moim przypadku tak nie będzie. Pozdrawiam

Witam wszystkich po porannej kawce.

Nie wierzę,że ta dieta nie działa. Na pewno coś źle robiła. Może piła za mało. Zbyt dużo osób potwierdzało działanie diety żebym uwierzyła że nie działa. Na pewno gdy nie stosujemy się do zaleceń to nie działa w innym przypadku nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, a wszczególności Sagę, którą widzę na dole strony :)

Dzisij niedziela, a ja niestety wybierm się do pracy, ale za to jutro mm cały dzień wolny :)

U mnie waga bez zmian, ale jestem zdowolon, bo kupuję coraz mniejsze ciuchy i podobno widać zmianę bardzo, więc jak tu się nie cieszyć :D

Życzę Paniom i Panom, wspaniałej, słonecznej i bezgrzesznej niedzieli :)

Witam Cię Bożenko bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gdańska zawitała w czwartek rodzinka z Katowic - także wpadam na forum dorywczo. (dzisiaj jadą). Pogubiłam się w stronach i czytam trochę od początku trochę od końca.

Tyrolcia jest takie przysłowie (teraz na szczęście nieaktualne) - jak kocha to wróci, jak świnia to rzuci. Nie zdążylam Ci tego napisać. Bardzo się cieszę, że jednak kocha.

Amazoneczko bardzo gratuluję, waga spada jak chce czasem szybko czasem wolno, nie mamy na to wpływu.

Mam nadzieję że KOT W CZAPCE nie będzie nas już zaniedbywać - częste pisanie mile widziane.

Sandro kicia jest piękna. Choć powiem ciuchutko (nie mam kota ani psa), ale ja bardziej wolę pieski niż kotki. Niechęć do kotów mam od szkoły podstawowej. Siedziałam z koleżanką od której wręcz cuchnęło kotaki i .... Byłam wtedy bardzo ugrzeczniona i po prostu się tak męczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gdańska zawitała w czwartek rodzinka z Katowic - także wpadam na forum dorywczo. (dzisiaj jadą). Pogubiłam się w stronach i czytam trochę od początku trochę od końca.

Tyrolcia jest takie przysłowie (teraz na szczęście nieaktualne) - jak kocha to wróci, jak świnia to rzuci. Nie zdążylam Ci tego napisać. Bardzo się cieszę, że jednak kocha.

Amazoneczko bardzo gratuluję, waga spada jak chce czasem szybko czasem wolno, nie mamy na to wpływu.

Mam nadzieję że KOT W CZAPCE nie będzie nas już zaniedbywać - częste pisanie mile widziane.

Sandro kicia jest piękna. Choć powiem ciuchutko (nie mam kota ani psa), ale ja bardziej wolę pieski niż kotki. Niechęć do kotów mam od szkoły podstawowej. Siedziałam z koleżanką od której wręcz cuchnęło kotaki i .... Byłam wtedy bardzo ugrzeczniona i po prostu się tak męczyłam. Koty o tym nic nie wiedzą. U mojej teściowej są 2 "stara" Mruszka czarno biały dachowiec i szaro biały Tygrysek (dachowiec). Oba ciągle do mnie lgną. Moja teściowa mówi, że chcą mnie przekonać, że koty są nie gorsze od psów i chyba się im to udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielę.

Moi goscie nadal jedzą protalowo i nadal o tym nie wiedzą. Na sniadanko dostali otrebiankę i bardzo im smakowała. Później były omlety z pomidorem i też im smakowało. Ich koty dostały wczoraj jakies medale ale ja sie na tym nie znam, choc jeżdzę na wszystkie kocie i psie wystawy. Swoich trzech kotków nie wystawiam, bo po co robić przykrość innym. Moje przeciez są najpiekniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.