Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po lekturze i kawce.Urlop już prawie się kończy,ale i wypoczęłam i okna umyte,teraz robię porządki w szafkach :D .Jednak urlop wadze nie sprzyja(trochę w górę),mam nadzieję ,że po czwartkowych białkach spadnie.Witam nasze nowe koleżanki i panów (z rzadka ,ale czasem któryś tu trafia :) ).Muszę wybrać się dzisiaj na zakupy protalowe ,bo w lodówce już prawie pusto.Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po lekturze i kawce.Urlop już prawie się kończy,ale i wypoczęłam i okna umyte,teraz robię porządki w szafkach :) .Jednak urlop wadze nie sprzyja(trochę w górę),mam nadzieję ,że po czwartkowych białkach spadnie.Witam nasze nowe koleżanki i panów (z rzadka ,ale czasem któryś tu trafia :D ).Muszę wybrać się dzisiaj na zakupy protalowe ,bo w lodówce już prawie pusto.Życzę miłego dnia.

Mallinko, a już się martwiliśmy co się dzieje, że nic nie piszesz!!

Pożądki pochłonęły Cię całkowicie! :D To znaczy, że dobrze, że

się urlop kończy :) ??!!?? Odpoczniesz w pracy??!!?? :)

Miłego dnia - i z wagą też napewno będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie prosto z pracy wszystkie aktywne kochane dziewczyny:)))dobrze, ze mamy to forum, to naprawde dobra grupa wsparcia.Nigdy wczesniej ''nie uczestniczylam''w zyciu zadnego forum a teraz wsiaklam i nawet wczoraj do narzeczonego mowie, ze nigdzie nie chce mi sie wychodzic, mam tu grupe kumpelek-babek protalowych i pogadam sobie na forum:))

Dzieki za slowa wsparcia i otuchy, dzis juz na wage nie wlazilam, czuje wiekszy luz w spodniach choc zabij-nie pojme jak to moze dzialac, ze na wadze nie widze a w ciuchach czuje, a ze jestem typ niedowiarka to zaczynam myslec, ze skoro na wadze nie widze to te luzy tez pewnie sobie wmawiam i juz sama nie wiem.Tez mam nadzieje,ze cos tam sie normuje i musi to potrwac a moja niecierpliwosc wynika z tego, ze podczas wczesniejszych diet zawsze chudlam dosc szybko i systematycznie w dol bez przestojow ani zadnych takich.

Sandro - to mamy dokładnie tyle samo centymertów :D . Oj rozumiem Cię

dokładnie dlaczego chcesz zrzucić jeszcze te 5!! I ten cholerny zastój masz

jak ja!! Ja też pierwsze pięc zrzuciłam szybciutko, w jeden miesiąc. Potem

ciągle już jakieś zastoje były. Z biedą udało mi się jeszcze 3kg stracić.

Ale już się męczyłam z dietą.. więc przeszłam na utrwalanie. Jak już kiedyś

tu pisałam skończyłam je z dodatkowymi 3 kg. Ale teraz z nowymi siłami

znowu wstąpiłam do strefy spadku. I wierze, że tym razem mi się uda.

I za Ciebie też trzymam kciuki.

A co do pracy - to chyba też wolałabym pracować dłużej w dany dzień,

żeby mieć więcej wolnego.. No ale mam codzienny, ośmiogodzinny tryb

pracy. Ale już nie narzekam - ważne, że jest! I tego się trzymajmy.

Marudo mow mi kochana jak dlugo mialas te przestoje i ile teraz wazysz:)

Moja Droga przygotuj sie na przestoje, bo zdarzaja się kazdemu, a zwłaszcza wtedy, gdy zaczynamy juz ładnie wygladać czyli np. po utracie 3/4 tego co sobie załozyłyśmy. I stoi ta waga i stoi, aż pewnego dnia rusza sie i to w zawrotnym tempie.

Ale....widzę, ze piszesz o ciasteczkach. No więc z mojego doświadczenia wynika, ze w okresie zastojów nie nalezy się załamywac i pocieszać slodyczami, choćby dukanowymi, bo jakby na to nie patrzeć w wiekszości sa z produktow tolerowanych, ktorych spozycie jest na 100 % związane z przestojami. Tak wiec nalezy je na maxa ograniczyć. Cierpliwie poczekaj bez ciasteczek, grzeszków itd a waga napewno Cię zakoczy :) ).

Miłego dnia zyczę.

Juggin ale co jest produktem tolerowanym w ciasteczkach???nie uzywam do nich maki, tylko otreby z jajkiem i jogurtem do smaku slodzik,cynamon,przyprawa piernikowa,esencja vaniliowa...ja i tak juz zrezygnowalam z deserkow protalowych, myslisz ze pol lyzeczki proszku do pieczenia w ciasteczkach moze szkodzic???no nic, zrezygnuje chyba tez i z ciasteczek w takim razie i bede wcinac otrebianke-ktora tez b lubie.A co myslisz o odtluszczonym mleku w proszku???bo robie sobie koktaile mleko0%,cynamon,slodzik,vanilia i mleko w proszku, smakuje jak sheik a wydaje mi sie, ze dietetyczny ale teraz to juz sama nie wiem:(Takie mleko tluszczu nie ma prawie wcale a weglowodanow 4,5 g/100g..

Witam dziewczynki. JA juz po kawie. Pogoda u mnie strasznie wietrzna. Miłego dnia zyczę

hej Ola, z Ciebie to tez poranny ptaszek:)dzien dobry:)

Dzien dobry tez Malinko

No nic zobacze co jutro mi moja waga powie, dzis ostatni bialkowy od jutra wchodze na warzywa i w koncu bede jesc co lubie.Pozdraaaaaawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was we wtorkowy niezbyt fajny dzień....jakoś deszczowo, wietrznie ale słoneczko też czasami wyjrzy. Ja już jestem meteopatką he he he i już mnie głowa pobolewa.. Waga bez zmian utrzymuje się na stałym poziomie - dziś pokazała 57,6 ale do pracy wzięłam 2 złożone kromeczki ciemnego chlebka - ale takie od "piętki" dlatego wzięłam 2 złożone czyli takie malutkie 4 kromeczki. Zobaczymy jak to będzie dalej. Jak jutro będzie wagowo wyżej z rana to znów zrobię czyste białeczka a jak będzie ok to białeczka tylko w czwartek.

Witam nowe protalki i wszystkim życzę dużych spadków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj nie ważyłam się , bo wczoraj wieczorem wypiłam herbatę z prądem i przespałam całą noc bez męczacego kaszlu. Prądu było wiecej niż herbatki, to dzisiaj rano powtórzyłam ten sam numerek. Nie wiem co bedzie z wagą ale samopoczucie jakby troszke pijackie. Moja teściowa zawsze mnie tak leczyła plus moczenie nóg w miednicy z goracą wodą i musztardą. Pomagało. Wtedy jeszcze do Nowego Sącza jeździło się 12 godz. i zawsze w ciągu tej podróży zdązyłam się pochorować. Dzisiaj niestety znowu mam dużo spraw do załatwienia także woda z musztardą bedzie dopiero wieczorkiem i nie wiem czy ta herbatka z wódeczką nie zabardzo mi zasmakowała. Teściowa dolewała spirytusu, ja go nie miałam to dodałam czystej wódki. Może z tego przziębienia się wyleczę ale chyba zachoruję na alkoholizm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam poprosić, żeby Nutka pod żadnym pozorem nie czytała mojego postu o leczeniu, bo jak nic dostanę pałą w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam poprosić, żeby Nutka pod żadnym pozorem nie czytała mojego postu o leczeniu, bo jak nic dostanę pałą w łeb.

:) A juz myślałam, że mojemu też zafunduję takie leczenie,

żeby mnie nie zaraził.. Najważniejsze, że działa :D

Chyba sama zachoruję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam we wtorek !

Sandro - cierpliwości do przestojów... ja "stara" Protalka ci to mówie..... :)

Witam wszystkich ;0 Jestem Elżbieta, nowa na tej stronie. Bedę wdzięczna za rady.

Witaj Elma53- w naszym gronie. Ja tez nie jestem najmłodsza, mam juz ponad 40 lat a udaje mi sie skutecznie stosować dietkę Dukana. Nie ide jak burza jak nasza Ola albo Saga - ale one sa konsekwentne i nie podjadają, a mnie co jakiś czas zdarza sie niestety seria "grzeszków' i większych "grzechów". Staraj sie byc konsekwentna a na pewno sobie pordzisz... Pytaj o wszystko, forum ciodpowie, wesprze, a w razie "grzeszków" zgani.... :)

Dziekuję Wam bardzo dziewczynki . Bez Was bym nie doszła tak daleko. Same czytanie was dodawało mi sił. Napewno dalej będę Was podczytywała żeby przetrwać III FAZE.

Ola - jak fajnie ze juz tak blsko do III fazy. Gratuluje ! :D

Witam przy kawce :D  

Dzisiaj ugotowalam tę oslawioną otrębiankę, wg przepisów dziewczyn. Jednak musialam dodac cynamon i odrobinkę słodziku. Ale pychotka :) A teraz gotuję na obiad krem pieczarkowy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Magda - super ze ci smakuj, ja tez ja bardzo lubię chociaz moja jest neutralna w smaku ale tez pycha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Mam trochę zaleglości w czytaniu forum, pozdrawiam wszystkie nowe osoby, ktore sie tu ujwaniły.

Moja waga trochę sie ruszyła o jakiś 1 kg. Ale właściwie zmiany czuję po ubraniach. Ciasne kiedyś spódniczki, maja teraz luz na moich biodrach. Tak że nie przejmuję się specjalnie że tak wolno gubię tłuszczyk, bo nie muszę zmieniać garderoby, po prostu wracam do tej sprzed roku, zanim przybyło mi 5 kg.

Mam teraz więksża ochotę na coś słodkiego, to niestety moja słabość i lody jeszcze. Ale nie pokusiłam sie nawet wtedy ajk upiekładm dla rodzinki pyszny jabłecznik. Za to kupiłam serki homogenizowane o niskiej zawartości tłuszczu i kefiry owocowe 0% tym sobie rekompensuję.

Nie wiem jak zmienić wynik na suwaku, a jest 1 kg mniej :)

Spisałam sobie przepis na otrębianke i chętnie wykorzystam , bo lubie otręby, a rano jestem teraz strasznie głodna, bo w domu nie jem śniadania i jak przychodze do pracy to musze od razu je zjeść. A tak może zdążę zjeśc w domku przed wyjściem do pracy i nie będę już miała takiego ssania.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie, dziewczyny i panów również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam teraz więksża ochotę na coś słodkiego, to niestety moja słabość i lody jeszcze. Ale nie pokusiłam sie nawet wtedy ajk upiekładm dla rodzinki pyszny jabłecznik. Za to kupiłam serki homogenizowane o niskiej zawartości tłuszczu i kefiry owocowe 0% tym sobie rekompensuję.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie, dziewczyny i panów również. :)

A ja też lubię LODY i bezkarnie się nimi zajadam :D

Bo sama je sobie przyrządzam właśnie z serka homo naturalnego,

jajek i słodziku. Są twarde, ale mam takie foremki i mam z nich lody

na patyku MNIAM. Z naszych przepisów, autorstwa Śliweczki.

W takim razie Ci polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.