Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie Panie :D

Sago widziałam Twoje zdjęcia i muszę powiedzieć, że różnica jest ogromna! Aż wierzyć się nie chce, że tylko 3 miesiące wystarczyły Ci na taką zmianę. Lubię jak ktoś umieszcza takie porównawcze zdjęcia, dają ogromną motywację! Za kilka kilogramów może też umieszczę swoje. Ostatnio przeglądałam zdjęcia sprzed diety, bleh okropna byłam :)

Jusiu głowa do góry! Doszłaś już tak daleko... Wszystkie mają zastoje,trzeba dużo cierpliwości. Jeżeli będziesz trzymać się diety to na bank waga zacznie spadać! Nie ma innej opcji. :)

A powiedz, próbowałaś tych spacerów które Dukan podobno teraz zaleca? Może warto spróbować.

Maho gratuluję, geniusz nam się ujawnił :)

U mnie impreza urodzinowa pozostawiła po sobie 1 kilogram i grypę gratis :D Robię sobie teraz nadprogramową fazę białkową, mam nadzieję że szybko pozbędę się tego kilograma, i następnych oczywiście :D

Spotkałam się ze znajomymi, których dawno nie widziałam. Właściwie wszyscy zauważyli różnicę w moim wyglądzie, nawet nie musieli o tym mówić (widziałam, że widzieli :) ) Same wiecie jak bardzo to miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Dziękuję, za opinię o moim wyglądzie, to bardzo miłe. W pracy nie mogę liczyć na pochwały "chyba mi zazdroszczą". Czuję się znacznie lepiej . Jak podbiegam do tramwaju (ostatnio codziennie) to przynajmniej nie mam wrażenia że się "rozpadnę" na kawałki. Był taki czas że nie miałm sił podbiec.

Jusiu jakoś mi niezręcznie dawać Tobie wskazówki, jesteś dobrze obeznana w diecie.

Nie umiem zakładać postów, ale taki z jadłospisem to bardzo fajna myśl.

Gratuluję spadkowiczom i trzymam kciuki za Jusię i inne bidulki mające obrażalską wagę.

Liczę na spadki w tym tygodniu bo od dzisiaj białeczka i koniec z @, obym się nie przeliczyła.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś nie mów tak ze Ci niezręcznie. Ja do tej pory jadłam jedzonka z przepisów. Ty z tego co wiem ich nie jadałaś. Dlatego chciałam sie powstrzymać i spróbować jeśc to co Ty. Moze wytrzymam. Tylko jestem taka że musze miec konkrety. Tzn jadłospis. tak wiec jesli mozesz to mi napisz albo na maila albo tutaj, chyba że nie chesz zdradzac swojej tajemnicy szybkiegi chudniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam skorzystać z francuskiej str Dukana, link podała Marudka, niestety ni w ząb nie kumam co tam jest napisane:(

Po angielsku to pewnie bym dała rade ale francuskiego nie kumam ni w ząb. Jest może jakieś tłumaczenie? (link podany przez Marudkę nie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczynki dukana!

Przepraszam, ale nie jestem w stanie przeczytać zaległości, więc od razu gratuluję Wszystkim spadków, zastojów (że nie poszło w górę :-D ), no i współczuję zwyżek wagowych. U mnie mimo imprez waga w dół, czyli radość na maksa post-12859-1259608988_thumb.gif. Cierpliwość została wynagrodzona!

Nie zaglądałam do Was, bo nastąpiła u mnie zmiana życiowa. Zmieniłam pracę na ośmiogodzinną i jeszcze się nie dostosowałam, w sensie, że brakuje mi czasu :-( , ale jak się przyzwyczaję to na pewno znajdę chwilę.

Pozdrawiam Was z całego serduszka!!!!post-12859-1259610014_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Protalolubnym,

wbrew zapowiedziom dzisiaj mam chwilke żeby się przywitac.

Marudko dziękuję za błyskawiczne linki do strony. :D

Witam po długiej przerwie!! Jeszcze nie przeczytałam wszystkich postow-a jest co czytać po tygodniowej przerwie...

moja waga spadła i cieszę się nieziemsko!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Serdeczne gearulacje Anulko dawno nie zaglądałaś,a tu taka niespodzianka.

Chciałam skorzystać z francuskiej str Dukana, link podała Marudka, niestety ni w ząb nie kumam co tam jest napisane:(

Po angielsku to pewnie bym dała rade ale francuskiego nie kumam ni w ząb. Jest może jakieś tłumaczenie? (link podany przez Marudkę nie działa)

Musisz skrócic ten link, wtedy wejdziesz na tę stronę. Sama wczoraj miałam ten sam problem.

Tłumaczenie nie odpowida też ilości pytań na stronie więc trzeba trochę pokombinować. Wydaj mi się, że na wstępie jest jakieś dodatkowe pytanie, którego nie ma w tlumaczeniu.

Jak znajdę chwilę po poludniu to to rozgryzę ponownie. Wiem, ze i mnie sorawilo to trudność.

Witajcie Dziewczynki dukana!

Przepraszam, ale nie jestem w stanie przeczytać zaległości, więc od razu gratuluję Wszystkim spadków, zastojów (że nie poszło w górę :-D ), no i współczuję zwyżek wagowych. U mnie mimo imprez waga w dół, czyli radość na maksa post-12859-1259608988_thumb.gif. Cierpliwość została wynagrodzona!

Nie zaglądałam do Was, bo nastąpiła u mnie zmiana życiowa. Zmieniłam pracę na ośmiogodzinną i jeszcze się nie dostosowałam, w sensie, że brakuje mi czasu :-( , ale jak się przyzwyczaję to na pewno znajdę chwilę.

Pozdrawiam Was z całego serduszka!!!!post-12859-1259610014_thumb.gif

Benek dobrze, że jesteś - stęskniłam się za Twoimi postami i obrazkowymi ilustracjami Buziak.

Jadłosipis to nie glupi pomysł - jestem za . I a propos mam z innego forum książkę kuchrską Dukana w formie elektronicznej, więc zachęcam kto poda maila wyślę :D

Miłego dnia wszystkim i samych spadków dziś i jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maliszko :-D ,

Anulkas ja te linki znalazłam u nas na forum, nie robiłam tego testu jak już się

tłumaczyłam.. Dlatego nie wiem czy działa czy nie.. Maliszka odpisała na szczęście

i uratowała mój honor :-(

Witam pozostałe babeczki!!!

Waga stoi.. Ale jeszcze mam przed sobą dwa dni białek, więc może coś..

W planach dzisiaj obiad u teściowej, ale wczoraj już sobie przygotowałam

kotleciki mielone - więc mogę spokojnie iść w gościnę :D

Balbinko fajnie, że się odezwałaś - już się bałam, że znowu coś nie tak

z komputerem i odzyskujesz dane.. Ty się pojawiłaś, a Bożenka znikła..

Co się dzieje - PISZCIE, MARUDZIE, róbcie cokolwiek!!!

Miłego dnia i życzę sobie żebym miała co poczytać

w ciagu dnia.. :D :D :D

.. bo jak nie.. to ja Was zanudzę.. Tylko ostrzegam.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo Protalowo wszystkie Babeczki :-D

Wczoraj miałam pierwszy dzień diety i pierwszy dzień @ - nic piękniejszego... :-( , ale przeżyłam to i o dziwo! jeden kilos mniej rano!! mimo koszmarnego opuchnięcia jeszcze wczoraj. Mój M natomiast pierwszy dzień przypłacił zgagą - trudno, ma wytrzymać, bo u niego też dzisiaj kilo mniej :D

Bardzo sie cieszę z Waszych spadków i trzymam kciuki za te stojące w miejscu.

Cieszę się, że pomysł z jadłospisem się spodobał. Zaraz założę ten nowy wątek i wrzucę wczorajszy i dzisiejszy dzień. Jeśli coś w tym jadłospisie będzie nie tak, to proszę o komentarze.

Wielka buźka dla wszystkich milosc97.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy kawce standardowo :-(

Andzia1 wspieraj M, bo mężczyźni ponoć mają mniej silną wolę. Gratuluję pierwszych kilogramów:) No i czekam(nie tylko ja) na nowy bogaty w menu wątek, o ktorym mowa. Pomysł bardzo bardzo dobry.

Maliszka moja waga chyba się posłuchała bo z rana pokazała 61 :D Ale zobaczymy co bedzie później i jutro rano.

Wczoraj minęły 4 tygodnie diety, podsumowanie:

4-5kg mniej,

wymiary:

biust -5cm,

talia: -5,5cm,

biodra: -5cm,

pupka: tylko -1cm :D ale na rowerze jeżdże wiec moze miesnie sie rozbudowaly,

uda: -2,5cm. 

Ogólnie jestem zadowolona:) Myślę że dam rade w 3 tygodnie pozbyć się reszty :D  

Wszystkim życzę uśmiechów na twarzy po spojżeniu na wagę :-D

Ola gratuluję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleńko... gratulacje....ale Ci "zazdraszczam" i podziwiam!

Magdalenko... wspieramy się nawzajem bo oboje mamy bardzo silna słabą wolę best41_(www.e-gify.pl).gif

Melduję, że wątek został załozony pt. Protal Menu

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=8240&hl=

Zamieściłam nasz wczorajszy jadłospis... brakuje tam tylko otrębów, ale dzisiaj sie już poprawimy :-(

Pozdrawiam ... A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.