Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :-(

U mnie za oknem jeszcze ciemno, ale już widać, że dzień będzie pochmurny. Mogłam dziś pospać, bo idę do pracy dopiero na popołudnie, ale kociarnia nie pozwoliła. Nie wiem jak im te zegarki w d... powyłączać, niestety :D

Witaj Poluniu! Starsznie miło Cię widzieć bo faktycznie juz wieki do nas nie zaglądałaś. Ahh... szkoda tego ortopedy trochę, ale nie dziwię Ci się, że w takich okolicznościach odpuściłaś. Może faktycznie spóbuj sie umówić na czas kiedy będziesz mieć ferie czy coś w tym stylu by pójśc na spokojnie i bez pośpiechu...

W pewnym sensie masz rację, że porady ortopedy potrzebują ludzie z dużo poważniejszymi schorzeniami niż Ty... ale pamiętaj też, że bywa tak, ze właśnie zaniedbanie w wizytach i "odpuszczanie" doprowadziło niektóre te osoby do tak zaawansowancyh klinicznie stanów - nie życze Ci tego oczywiście, ale obiecaj, że jeśli te kolana naparwdę Ci dikuczają i dokuczać będą to w koncu odiwedzisz ortopedę... :-D

Babciu Madziu - ja też sie dospisuję do pytania: ale jak to? :D chwilę myślalam nad tym, ale moja medyczna głowa nic nie wymyśliła na pczekaniu, a do ksiażki nie zaglądalam... choc coś zdaje mi się, że faktycznie coś gdzies Dukan wspominal o tym, że "dziwne sytuacje" nie są wskazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was w sobotni poranek. Znów wpadam tylko na chwilkę. Obiecuję, że jak małż zajmie się budrysem to po południu nadrobię zaległości i popiszę więcej. Teraz chwalę się tylko, że po wczorajszym (2) dniu warzywnym waga poleciała o -0,8kg. Przeżyłam szok ale cieszę się niezmiernie. Dość już tych zastojów! Niedługo będę obchodzić połowinki a już myślałam, że się ich nie doczekam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Kartofelko niektórzy tak mają chyba Juggin o tym pisała.

Maliszko, u mnie spadki na warzywkach były tylko na początku dietkowania i było to rzędu 0,5kg na całych warzywkach a teraz -0,8kg w ciągu 1 dnia. Chodzę i przeżywam teraz i cieszę się jak głupia :-D

Nutko, u mnie był taki długaśny zastój wokół wagi 64kg, czyli takiej, która towarzyszyła mi przez większość życia. Kiedy spadło poniżej 64kg dalej idzie już gładziutko. Może u ciebie jest podobnie. Ducan wyliczył mi początek 3 fazy na 27.01.2010. Jednak według niego powinnam ważyć 57kg. Raczej nie wyrobię się w tym terminie - jak większość dziewczyn. Nie jesteś sama :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco i serdecznie :-D)

Jestem na diecie Dukana od 1.11.09 r., od tego czasu podglądam forum codziennie, ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby się w końcu przyłączyć. :D)

A że dzisiaj mam trochę czasu, to postanowiłam się dopisać. Dietę zaczynałam od 80,8 kg przy wzroście 175 cm i 21 wiosenkach na tym świecie;) ,a obecnie ważę 71,5 kg i nie ukrywam, że jestem zadowolona z "prędkości" spadku :-() sama nie wiem ile powinnam ważyć i ile chciałabym schudnąć, zobaczymy:)))

Pozdrawiam serdecznie i życzę spadków :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolina, fajnie, że do nas dołączyłaś. "W kupie raźniej" :D Zrób sobie test Ducana. On uwzględnia wzrost, wiek, liczbę ciąż, skłonności do tycia i wiele innych czynników i na tej podstawie wylicza ci wagę optymalną i prawdopodobny termin przejścia na 3 fazę. Gratuluję efektów. 9kg to świetny wynik w tak krótkim czasie :-( Dodaj sobie suwaczek, żebyśmy mogły wszystkie śledzić twoje sukcesy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki niedzielnie :-(

u mnie nastapila blokada i stoje w miejscu waga ani drgnie ale co tam juz nauczylam sie cierpliwosci do tej diety i w koncu musi ruszyc z kopyta :-D :D

mysle ze ten zastoj spowodowany jest tym ze troche namieszalam z fazami przez moj wyjazd i organizm zglupial i nie wie co robic :D wiec pewnie minie jakis czas az na nowo wpadniemy w rytm gubienia kiloskow :D

Witam wszystkie nowe proteinki i zycze spadkow a starym bywalczyniom i odchudzaczkom wytrwalosci i super wynikow :D

Milego dnia protalki !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

miałam ciężki sprawdzian, bo po miesiącu wrócił mój mąż i zamarzyły mu się kluski leniwe, właśnie je gotuję i tak mnie kuszą... a wczoraj kupiłam mu świeżuteńki i pachnący chlebek wiejski wrrrr. Przesunęłam sobie suwak o jeden kg mniej (chociaż jeszcze nie straciłam go w całości), żeby mieć motywację i silną wolę.

Sago i Sandro - ja ostatnio u fryzjera miałam niespodziankę. Przez długi czas nosiłam brązowo czerwone włosy, które mi się w końcu znudziły i postanowiłam je rozjaśnić. Trwało to kilka miesięcy i podczas ostatniej wizyty pani fryzjerka nałożyła mi kolor średni blond. Niestety po godzinie okazało się, że moje włosy są koloru brązowego, choc pani dalej utrzymywała że wyszło tak jak powinno. Najpierw się wściekłam, ale potem wszyscy mówili, że w ciemniejszych wyglądam lepiej, więc mi przeszło. Także farba różnie reaguje na każde włosy. Mam nadzieję, że Was nie rozczarują zmiany i będziecie wyglądać bosko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe i starsze stażem koleżanki :-( .U mnie bez zmian ,waga na szczęście się trzyma,a jadam właściwie już wszystko.Nie przesadzam ze słodyczami,mam jeden raz w tygodniu dzień białkowy i otręby codziennie.To już 5 miesiecy IV fazy i efekty diety sa nadal widoczne,oby trwało to juz na zawsze :-D .Pozdrawiam serdecznie i życzę milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj nowa protalko Karolinko wsrod nas.Piekny wynik uzyskalas w tak krotkim czasie.Witam i pozostale protalki i protalow,choc rzadko sie ujawniaja na forum.

pozno ale chcialam zeby Mikolaj cos do Was powiedzial,hehe:

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Witam Serdecznie Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Dzisiaj szczególny Dzień Mikołajkowy

Różne pomysły przychodzą do głowy

Jakim prezentem obdarować bliskiego

Czym zaskoczyć kochanego

Wszystkim coś bym dać chciała

Każdego bym obdarowała

Zakochanym dużo miłości

Dzieciom samych słodkości

Samotnym kogoś bliskiego

Dorosłym życia spokojnego

By każdy się uśmiechał do każdego

A wszystkim wszystkiego dobrego…

___B___________$

$$$$$

___U__________$$$$$$$$$$

__Z_________$$$$$$$$$$$$$$

I_________$$$$$$$$$$$$$$$$$

__A______$__________$$$$$$$$

___K_____$$$$$_________$$$$$$

_____I____$___$$$$$$_____$$$$

_________*$$$_$_$$_$$_____$$$

________$_$_$**_$_$_$$$___$$$

_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$

_______$$__________$*$_$__$$$

____$*__$____*___$$$__$__*_$$

___$*_____*$$$*________$___.**

___$*_______*________.*$__****

____$*_________________*$__***

___$$$$*_____________*$$§§§§

_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ ♥............(¯`°♥°´¯)

...............(_.^._).......(¯`°♥°´¯)

..(¯`°♥°´¯) ♥................(_.^._)

....(_.^._)...Miłej niedzieli i moc prezentów od Mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.