Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani z okazji Mikołaja Świętego zresztą życzę Wam upominków odczytanych na wadze i zjazdów nie na sankach, lecz na suwaczkach

Wita Karolinkę

Gdzie podziała się Bożenka ??? Strasznie dawno jej nie było!!!

Witam wszystkich

... ja ostatnio u fryzjera miałam niespodziankę. Przez długi czas nosiłam brązowo czerwone włosy, które mi się w końcu znudziły i postanowiłam je rozjaśnić. Trwało to kilka miesięcy i podczas ostatniej wizyty pani fryzjerka nałożyła mi kolor średni blond. Niestety po godzinie okazało się, że moje włosy są koloru brązowego, choc pani dalej utrzymywała że wyszło tak jak powinno. Najpierw się wściekłam, ale potem wszyscy mówili, że w ciemniejszych wyglądam lepiej, więc mi przeszło. Także farba różnie reaguje na każde włosy. Mam nadzieję, że Was nie rozczarują zmiany i będziecie wyglądać bosko.

Pozdrawiam

Miałam dokładnie to samo średni blond zrobił ze mnie sztynkę, własne dziecko mnie nie poznało, gdy pojechaliśmy po niego na obóz szermierczy - myślał, że tatuś przywiózł jakąś obcą babę.

A wszystko dlatego, że po Mazurach i dwóch tygodniach na łajbie wyglądałam, jak blond miss solarium i za wszelką cenę chciałam jednak pozbyc się z głowy tej platyny.Tobie na ciemnych, a mnie na jasnych wyszło ciemno.

Po roku jednak zrezygnowałam, bo podobnie, jak Saga najlepiej czuję się blond, chociaż babeczki to mi sie najbardzie podobają całkiem przeciwnie - brunetki.

Widocznie wszystkie coś chcemy ze sobą zrobic, żeby głowy nadążyły za zmieniającym się wyglądem.

Też zapisałam się na balejage, żeby zabłysnąc na firmowej wigilii hihihi

Sama dotąd pokrywałam swoja siwiznę i wszystkim podobały się moje "pasemka" niestety teraz mam placki siwizny nie pasemka, a chyba nie o to chodzi.

Przynajmniej nie na tej planecie.

A teraz sie pochwalę, że mój siostrzeniec nie jest już dla mnie tajemnicą - dzisiaj zawitał do domu!!!

Cudeńko, ale bardzo męskie. Wspaniałe są takie kruszynki. Mogłabym patrzec całymi godzinami, jak stoi minki i uśmiecha się kącikiem ust, ziewa, jak kociak i zerka swoimi oczkami, jak satynowe guziczki.

Papa

post-16578-1260129235_thumb.gif

post-16578-1260129503_thumb.gif

post-16578-1260129691_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór lub Dzień dobry, jak kto woli zwarzywszy na godzine :-(

Ostatnio byłam strasznie zabiegana i jak dzis otworzyłam forum ok 21 to dopiero skończyłam czytać zaległości hehheh

Ciesze sie że dochodzą nowe osoby, bede miała z kim zacząć dietke :-D

Grazzia wierszyk rewelacyjny !!!

Mykam spać, bo jutro do pracy lecę, za to wtorek i środa wolna- tyle że mieszkanko trzeba mocno ogarnąć bo jakoś się zapuściło heheh

Wytrwałości stojącym, gratulacje spatkowiczom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-(

anuuulllllka tak coś czułam, że dużo silnej woli składa się na te naście kilo :-D

u mnie na karku 40 i może dobrze, że jednak tak szybko mi waga nie spada. już widzę, że skóra nie nadąża. a w dodatku nie mogę się zebrać by zacząć ćwiczyć.

pytanie - co robicie, jak nie ćwiczycie, ze skórą ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana!!ja rownież jetem przed 40-stką tzn.36 lat. Moja skora jest w nawet dobrej kondycji, mam troche problem z brzuchem, ale 10 lat temu pani doktor-cholera by ja wzieła-zrobiła mi cesarkę wzdłuż brzucha i mam teraz "dupkę" z przodu.Niestety juz nigdy nie będę miała ładnego brzuszka...

Ale smaruję się jakimiś balsamami-nie wiem czy działają czy nie, ale sie na wszelki wypadek smaruję...

Życzę powodzenia i pozdrawiam wszystkich :-( :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana!!ja rownież jetem przed 40-stką tzn.36 lat. Moja skora jest w nawet dobrej kondycji, mam troche problem z brzuchem, ale 10 lat temu pani doktor-cholera by ja wzieła-zrobiła mi cesarkę wzdłuż brzucha i mam teraz "dupkę" z przodu.Niestety juz nigdy nie będę miała ładnego brzuszka...

Ale smaruję się jakimiś balsamami-nie wiem czy działają czy nie, ale sie na wszelki wypadek smaruję...

Życzę powodzenia i pozdrawiam wszystkich :-( :-D :D

Anulko... sprostowanie... nie jesteś przed 40tką tylko po 30tce.

Ja jestem przed hehehe... w styczniu skoncze 39 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko dla wszystkich. Chyba zostane po godzinach, żeby wszystko przeczytać. Melduje sie tylko, że jestem z Wami i witam wszystkie "nowalijki" także...

Nutko, jesteś niezawodna... dziekuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś,ale... więcej napisze później bo musze sie wziąć wreszcie do pracy w pracy

Najwazniejsze, że po malutku do przodu, co w naszym przypadku znaczy do tyłu, bo waga się cofa całe szczęście.

Na razie ślę uściski dla wszystkich Sióstr i Braci, niebawem sie bardziej rozpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na zakończenie dnia. Nie mam czasu - niech ten tydzień się już skończy to będzie ok. Głowa mnie boli też - chyba na tą pogodę. Moja waga dziś nie była dla mnie łaskawa i pokazała ponad kilogram więcej - faktem jest, ze w weekend pozwalałam sobie na wszystko....ale cóż już taki mój żywot. Ale jest dobrze - cieszę się też z tej wagi.

Jak Wam idą świąteczne porządki? Bo u mnie coś kiepsko....nic mi się nie chce.

Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalowe kobietki!!!!

Widze że odkąd nie pisze na forum to Wam tez jakos marnie to idzie?! Co się z Wami dzieje? To ja powinnam się juz usunąć w cień i nie pisać bo jestem złym przykładem. Ale czytam Was codziennie, a nie pisze bo nie chce Was dołować i z resztą nie mam co pisać bo to że nadal utchnęłam w jakiejs dziurze to jest jak jakiś koszmar! Więc próbuje sie uporać sama. Może dam rade a jesli nie to poprostu odejde. No ale tego mi szkoda akurat, dlatego wciąż jestem,he he he....

Kamylo, gdzie Ty jesteś dziewczynko?!!! Nie widze też paru innych dziewczynek jak Juggin,Pola też mało sie pokazuje. Wogóle jest nas coraz mniej na forum. Czyżby zima się zblizała i dziewczynki podjadaja?! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki;) dziękuję za powitanie, ale cholercia chyba sie za szybko pochwaliłam wagą bo dziś o cały kg więcej :D tak obrosłam w piórka tym spadkiem, że wczoraj devolaya wsunęłam na obiadek :D no i są efekty, ale nie ma co się łamać, pędzę na basen może zleci ten kg :-(

Jusia25 - podebrałam Ci suwaczek, przepraszam nie zauważyłam nawet, zaraz zmieniam :-D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki;) dziękuję za powitanie, ale cholercia chyba sie za szybko pochwaliłam wagą bo dziś o cały kg więcej :D tak obrosłam w piórka tym spadkiem, że wczoraj devolaya wsunęłam na obiadek :D no i są efekty, ale nie ma co się łamać, pędzę na basen może zleci ten kg :-(

Jusia25 - podebrałam Ci suwaczek, przepraszam nie zauważyłam nawet, zaraz zmieniam :-D )

Nie szkodzi. Przeciez mogłyśmy mieć takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.