Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D , w szczególności Marudkę, którą widzę na dole :-(

bardzo dużo się działo ostatnio na forum, ale nie jestem w stanie odnieść sie do wszystkiego

Sago, bardzo Ci współczuję, praca jest taka istotna, mam nadzieję, ze szybko sobie Dukana.

Gratuluję spadków, współczuję zastojów i wzrostów.

Jusiu, ja sie nie przejęłam zastojem(nie pierwszy i nie ostatni), miałam problem z motywcją do kontynuowania diety, zastanawiałam się nad utrwalniem. Stracone już kilogramy spowodowały, że sylwetk bardzo mi się poprawiła więc bardzo dużo znjomych uważa, że już wystarczy, ale ja jeszcze chcę trochę powalczyć, mam nadzieję, że Tobie też się uda, tym bardziej, że już trochę strciłaś. Powodzenia :-D

Kochana Polu :D

Składam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, szczęścia miłości, przyjźni, spełnienia w pracy i pociechy z Dzieci i Wnuków :D Pozdrawiam Ciebie i bardzo gratuluję przjścia do IV Fazy :D

2AnimatiesAnimatedgifsVerjaardag008.gif

Torcik jest całkowicie nieprotalowy, witaj IV Fazo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc BabecZki Protalowe

opędziłam zaległości.

Saga nie bedę powtarzac tego, co juz dziewczyny napisały wcześniej, życze lepszego rozwiązania niż się spodziewasz.

Może to wcale nie koniec, a może nowy, dobry początek.

Sama testowałam na sobie brak pracy w jeszcze gorszych czasach, co tu dużo gadac, z czasem wyszło mi to na lepsze, w tej pracy odnalazłam się i rozwinęłam bardziej niż mogłabym w tej którą straciłam.

Chociaż były momenty, że nie widziałam światełka w tunelu, a dzieci były małe.

Jesteś świetną babką, więc na pewno też takim samym pracownikiem i na szczęście najczęściej poszukiwani są inżynierowie i księgowe : )

Jusiu i Kasias nasze forumowe artystki jestem bardziej niz zainteresowana. Wręcz rozgrzana do czerwoności, bo tylko czytam te zachwyty, a nie widzę ich przedmiotu.

Dajcie mi się nacieszyc chociaz oczkiem : maliszka@onet.pl

Andziu jesteś kolejną ofiarą wagi kłamczuchy!!! Nic sobie z tego nie rób. Przecież to Ty ją depczesz, nie odwrotnie!!! Poza tym jeżeli dodała Tobie to Hus-Bandowi pewnie też. :-(

Witam wszystkich serdecznie.

Bardzo dziękuję Maliszko za sowa otuchy. Sama zresztą pisałam: "co nas nie zabieje to nas wzmocni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek w piąteczek... weekend za pasem, uwielbiam piątek od 15.30...

Bardzo, bardzo dziękuje siostrom-pocieszycielkom. Powinnyście dostać Oskara jako najlepsza grupa wsparcia. Na prawdę !! best44_(www.e-gify.pl).gif

Waga - kłamczucha oczywiście nadal stoi w miejscu. Wczoraj coś mnie podkusiło i stanęłam na niej wieczorem - koszmar - 1 kg więcej! a dzisiaj rano znowu 1 kg mniej, czyli stoi... ech. Wierzę Wam doświadczonym dietowiczkom, że w końcu to się zmieni na lesze.

Maliszko oczywiście, że hus-bansowi też pokazała więcej ale to marne pocieszenie hehehe...

Ale trzeba się trzymać. Najgorsze jest to, że dostaje ślinotoku jak robię żarełko dla syna... bo jego trzeba by raczej tuczyć a nie odchudzać (177 cm i ok 60 kg). Uważam, że w ramach rekompensaty za te meki przy wąchaniu różnych pyszności to powinnam tak extra 2 kg w tygodniu zrzucać :-( .

No to tyle utyskiwań.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Babeczki, gratuluje spadków, trzymam kciuki za te na IV fazie, a "stojącym" życzę powodzenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!!!!

Moje drogie!!stanęłam dzisiaj na wagę i nieomal spadłam z wrażenia-72.5!!!!!!!

Czyli moje połowinki tez już minęły!!!!!!!

Ale się cieszę!!!

pozdrowionka dla wszystkich!!

Gratuluję.

Pozdrawiam Marudkę i Malinkę które widzę na dole strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja waga lawiruje ,ale jak na razie nie jest żle :-( .Mam nadzieję,że przez świeta za bardzo nie wzrośnie.W drugi dzień świat pracuję 12 godzin i noc w sylwestra,ale już do tego przywykłam.Czasem jest mi troche przykro jak ludzie ubrani sylwestrowo jadą tym samym autobusem na bal a ja do pracy,ale już pracuję 25 lat w tym systemie i nie chciałabym tego zmieniać.Zycze milego(chociaż pochmurnego i deszczowego)dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!!!!

Moje drogie!!stanęłam dzisiaj na wagę i nieomal spadłam z wrażenia-72.5!!!!!!!

Czyli moje połowinki tez już minęły!!!!!!!

Ale się cieszę!!!

pozdrowionka dla wszystkich!!

Ale piękny wynik , brawo brawissimo!!

Mam jeszcze jedno pytanie - czy brak spadku wagi może być spowodowany zbyt małymi i rzadkimi posiłkami? Bo ja tak własnie jem: śniadanie w pracy raczej skromne, obiad w domu też niezbyt wielki i kolacji albo wcale, albo jakieś minimum... plus woda, herbaty itd. Bywam głodna przy tym, ale nadal miewam mdłości (nie jestem w ciąży!) więc wole nie jeść. A przecież Dukan zaleca jedzenie do syta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny wynik , brawo brawissimo!!

Mam jeszcze jedno pytanie - czy brak spadku wagi może być spowodowany zbyt małymi i rzadkimi posiłkami? Bo ja tak własnie jem: śniadanie w pracy raczej skromne, obiad w domu też niezbyt wielki i kolacji albo wcale, albo jakieś minimum... plus woda, herbaty itd. Bywam głodna przy tym, ale nadal miewam mdłości (nie jestem w ciąży!) więc wole nie jeść. A przecież Dukan zaleca jedzenie do syta...

Dukan pisze, że nie wolno być głodną. Organizm głodny broni się przed utratą zapasów (czytaj tłuszczyku). Dużo pić i nie być głodną to najważniejsze zasady tej diety. Jak mało jadłam to spadek był wolniejszy. Jak masz mdłości to może używaj więcej przypraw może zioła. Ja często ostatni posiłek jem ok 21 lub 22 tak ok. godzinę przed spaniem. I mimo to efekt jest. Często jem (nie zalecany) serek. W sumie to jem 5 czasem nawet 6 posiłków dziennie. Wg tego co jadłam wcześniej to nie zjadam dużych porcji, np. pół makreli. Wczoraj ok 20.00 zjadłam całego pstrąga pieczonego w piekarniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Po pierwsze chcialam złożyć życzenia Poli! Wszystkiego co najlepsze, spełniania marzeń, wnuków co nie miara,i radości z życia i nowej FIGURY!!!!

Po drugie bardzo ale to bardzo przepraszam Sage. Saguś nie mogłam Ci przesłac zdjęć wczoraj bo kurier przyjechał do mnie o 21:30. Bardzo się zdziwiłam że tak pózno, no i dzis robie komplety bo mam dać kuzynce na studia. Przy okazji robie fotki więc Ci przesle pózniej bądz wieczorem. Napewno!!!

Polu ja wysyłam zdjęcia na maila więc jesli chcesz obejrzeć to podaj adres. Boże jak miło ze tyle osób chce obejrzeć moje wypocinki,he he he...

Bożenko ja tez się zastanawiałm nad utrwalaniem ale jednak zrezygnowałam. Dzis kolejne 200g mniej, jestem zadowolona i myślę ze teraz zacznie już spadać. Tym bardziej że w ciagu tyg spadło 2 kg, :-( . !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.