Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale piękny wynik , brawo brawissimo!!

Mam jeszcze jedno pytanie - czy brak spadku wagi może być spowodowany zbyt małymi i rzadkimi posiłkami? Bo ja tak własnie jem: śniadanie w pracy raczej skromne, obiad w domu też niezbyt wielki i kolacji albo wcale, albo jakieś minimum... plus woda, herbaty itd. Bywam głodna przy tym, ale nadal miewam mdłości (nie jestem w ciąży!) więc wole nie jeść. A przecież Dukan zaleca jedzenie do syta...

Kochana!ja jem dosyć dużo i często- tak po prostu -jestem głodna to jem i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki wpadam sie tylko przywitac, powedziec, ze wczorajszy koncert Depeche Mode byl niesamowity, przepiekny i w ogole brak slow...

Jusia bizuteria jest przepiekna!!!!! Ja uwielbiam bizuterie, szczegolnie kolczyki, zazdroszcze talentu, sama chcialabym potrafic ale niestety nie umiem:(

Myslalas o tym, zeby je sprzedawac? A moze sprzedajesz??? Zawsze rzeczy robione sa niepowtarzalne, nie ta jak w sklepach wszystko to samo...

U mnie po koncercie spadek wagi:)o jakies pol kilo ale nie zaznaczam...na koncercie bylam wyskakana i odwodniona wiec sie nie liczy ale zawsze cieszy:)

pozdrawiam, potem wpadne zeby Was poczytac:)papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko, dziękuję za piękne życzenia. Będę się starać aby się spełniły.

A wiesz, że w Gdańsku, chyba w klinice, pracuje mój kolega z ławy szkolnej dr R. Abramowicz? Może go znasz. Kiedyś, w liceum, podkochiwałam się w nim. :oops: .

Jusiu, śliczne te twoje wyroby. Powiedz mi jeszcze, czy te perełki są naturalne, czy szklane. Szczególnie wpadły mi w oko te dwukolorowe, czarno-białe. Śliczne są, ale ja już do nich jestem chyba za stara.

Saguś, już Cię mam w znajomych!! :)

Spadam, bo jutro mam na 8 i 14 godzin, niedziela nie lepsza :) .

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na chwilkę aby złożyć życzenia, interesującej, mądrej kobiecie! Polu, ode mnie również, wszystkiego najpiękniejszego!!! Masz kobieto w sobie tyle siły i chęci do działania, której nie jedna z nas Ci może pozazdrościć :) Życzę Ci więc, tego co najważniejsze, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, żebyś mogła każdego dnia cieszyć swoim widokiem te tłumy oczekujących na Ciebie ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko, dziękuję za piękne życzenia. Będę się starać aby się spełniły.

A wiesz, że w Gdańsku, chyba w klinice, pracuje mój kolega z ławy szkolnej dr R. Abramowicz? Może go znasz. Kiedyś, w liceum, podkochiwałam się w nim. :oops: .

Jusiu, śliczne te twoje wyroby. Powiedz mi jeszcze, czy te perełki są naturalne, czy szklane. Szczególnie wpadły mi w oko te dwukolorowe, czarno-białe. Śliczne są, ale ja już do nich jestem chyba za stara.

Saguś, już Cię mam w znajomych!! :)

Spadam, bo jutro mam na 8 i 14 godzin, niedziela nie lepsza :) .

Pozdrowionka :)

Pola niestety perły nie są prawdziwe, sztuczne, zresztą widziałas takie perły prawdziwe bo ja nie,he he he..... To i tak jest niewiele z tego co robie, robiłam na szybkiego zdjęcia i tylko takie zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysyłam zdjęcia na maila więc jesli chcesz obejrzeć to podaj adres. Boże jak miło ze tyle osób chce obejrzeć moje wypocinki,he he he...

witam wszystkich ja tez chce zobaczyc ta bizuterie:) bogusia1965@o2.pl oczywiscie jesli mozna, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.