Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Maragrete zdrowiej kochana zdrowiej. Dzięki za wsparcie. Tęskniłam za Tobą i nie wiedział że masz problemy i jeszcze ta choroba. Dobrze że stanęłaś na nogi. Mam nadzieję że i mi się ułoży, tylko zawsze trzeba czasu, a w danym moemncie człwiek jest taki niecierpliwy i poprawy chciałby już. Takie czekanie jest okropne. Ogromnie się cieszę że jesteś z nami.Pozdrawiam cieplutko choć za oknem zimno.

Widzę, że spadłaś równe 20kg GRATULUJE fajnie być chudszym co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej witam Was przy niedzieli

Wreszcie udało mi się zrobic test Dukana wyszło mi że moja optymalną wagą ma być 55kg. Sago miałas racje mówiąc mi że 50kg to będzie dla mnie przesada. Ruszam od 2 stycznia. Mam nadzieję, ze uda się nam wybrać na wspolne zakupy abym miała cos na start, wiedziała co z czym połączyć, co jeść

Maragrete dobrze że mimo choroby nadal trzymasz się Dukana w takich chwilach zapewne cięzko wytrzymać. co do kłopotów to mam nadzieję że wszystko się jakoś WSZYSTKIM ułoży. Jusia mam tez nadzieję że u Ciebie mimo Świąt będzie spadek na który juz tyle czsu czekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Panie :)

Kasias, gratuluję talentu, bardzo piękne i zwiewne są Twoje prace, a ja wiem, że takie dzierganie cienkim kordonkiem jest bardzo pracochłonne. Pozdrawiam :)

Jusiu, śliczna jest Twoja biżuteria, gratuluję talentu i z tego co piszesz nie ma co już narzekać na zastój, bo ostatnio waga Ci ładnie spadła, tylko musiała od wyższego pułapu strtować, trzymaj się teraz, żeby przed świętami jeszcze trochę zrzucić :)

Balbinko, bardzo Ci dziękuję z wsparcie i proszę odzywaj się częściej, bo mi brakuje Ciebie na forum

Sandro, gratuluję spadku, kilogram to dużo i na pewno cieszy po zastoju.

A co się dzieje z Benek i Maho. Czyżby Benek tak przytłoczyła codzienna 8-godzinna praca? Mam nadzieję, że znajdziecie trochę czasu dla nas.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego dnia :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Panie :)

Kasias, gratuluję talentu, bardzo piękne i zwiewne są Twoje prace, a ja wiem, że takie dzierganie cienkim kordonkiem jest bardzo pracochłonne. Pozdrawiam :)

Jusiu, śliczna jest Twoja biżuteria, gratuluję talentu i z tego co piszesz nie ma co już narzekać na zastój, bo ostatnio waga Ci ładnie spadła, tylko musiała od wyższego pułapu strtować, trzymaj się teraz, żeby przed świętami jeszcze trochę zrzucić :)

Balbinko, bardzo Ci dziękuję z wsparcie i proszę odzywaj się częściej, bo mi brakuje Ciebie na forum

Sandro, gratuluję spadku, kilogram to dużo i na pewno cieszy po zastoju.

A co się dzieje z Benek i Maho. Czyżby Benek tak przytłoczyła codzienna 8-godzinna praca? Mam nadzieję, że znajdziecie trochę czasu dla nas.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę miłego dnia :oops:

Tak Bożenko teraz nie mam co narzekać! Waga dorównała suwaczkowi, teraz mam warzywka czyli  nie spodziewam się spadków. Ale jestem juz dobrej mysli! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki przesłałam Wam juz zdjęcia na maila, jeśli znów zapomniałam o kimś to prosze sie upomnieć. Całuski dla Waszystkich i zycze udanej soboty a raczej wieczoru!!!

Jusia o mnie zapomnialas,wiec jezeli masz jeszcze troche cierpliwosci(bo juz tylu osobom wyslalas) to wyslij i mi moj meil: gpomian@wp.pl z gory dziekuje:) gratuluje Ci spadku wagi ,jak juz mowilam wczesniej kazdy nawet maly spadek a cieszy.

-Witam niedzielnie wszystkie Protalki i Protalow,ktorych ostatnio malo na forum.

-Witaj Maragrete i Bozenko :) jak wczesniej zauwazylam dawno juz Was nie bylo z nami,ale cieszy mnie Wasz powrot ,milo czyta sie Wasze posty.

-Sago przyjelas mnie do znajomych, ale nia mam Cie wsrod swoich znajomych nie wiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny-Protaliny :)

witam Was z genialnym humorkiem, bo moja waga dzisiaj kg mniej pokazała :oops: a tym samym jestem na połowie :) :)

Co prawda cały weekend spędziłam w szkole i nie byłam z tego powodu zadowolona, ale tu taka niespodzianka :)))

Jusia świetna biżuteria, bardzo mi się podoba, nie wiem tylko z jakiego materiały są te śliczności?? bo mnie niestety wszystkie tworzywa uczulają ;(

Chciałabym też obejrzeć słynne już wyroby Kasi :) tylko że na nk są dwie kasie s. i nie wiem gdzie uderzać hehe

Widzę że większość wag okazała litość swoim właścicielkom :D więc bardzo się cieszę

Reszta też się zmusi na pewno

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Życzę wszystkim miłego i ciepłego wieczorku ( bo u mnie ziiiiiimno brrrr) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś-dzięki za przyjecie zaproszenia na nk.

Jusiu jeżeli można to wyslij mi również zdjęcia Twoich wyrobów- aholubczat@interia.pl

pozdrawiam wszystkich cieplutko- bo zimę robi-przynajmniej u mnie... :)

gratuluję spadków,a za "stojacych' trzymam kciuki!!! :) :) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.