Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc kobietki:))) Wpadam sie przywitac, powiedziec, ze waga drugi dzien wskazuje mniej wiec szczesliwa jestem co nie miara, a do tego za dzien lub dwa dostane okres tymbardziej sie ciesze, ze waga taka laskawa.Tymczasem spadam do kuchni robic zraziki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki wieczorowa porą!!!!

Pisze dla jasności co do mojej bizuterii. Ja robie sztuczna bizuterie tzn kamienie nie są prawdziwe tylko szklane bo sa ciekawsze dla mnie no i tańsze i wykonanie nie jest srebrne tylko zwykłe tak więc jeśli ktoś ma uczulenie to raczej nie powinien jej nosić. Chociaż... ja mam uczulenie ale pomimo to noszę. Maluje tylko sztyfty kolczyków lakierem bezbarwnym i potem juz uszy nie bolą, he he... 

Jeśli ktos ma pytania to prosze pisać na maila bo się juz gubie komu odpisuje a komu nie, za co bardzo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KasiuS - serdecznie dziękuję za zaproszenie, jestem zachwycona !!! Wielki szacunek dla Twoich prac, no i oczywiście gratuluję cierpliwości do takich robótek :) Ale Ci zazdroszczę takich umiejętności :)

Mnie mama kiedyś uczyła szal na drutach robić, ale ona tak umiała w sumie jak ja i nic nam z tego nie wyszło, zyskałyśmy jedynie pełną siatkę kolorowej wełny hehe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!!! Jusia dziekuje bardzo za zdjecia :) Twoje prace sa piekne ,masz kobieto talent i cierpliwosc,ktorej mi niestety brakuje.Kiedys robilam na szydelku obrusy, serwetki ale to bylo bardzo dawno temu,pewnie juz teraz bym nie potrafila,a szkoda.Ale takich prac jak robi Kasias to nigdy nie robilam.

-czy zauwazylyscie ,ze nasze forum ma juz 1000 stron?mamy talent .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie porannie i zimowo :)

Śnieg za oknem, któremu bardzo się dziwił mój kot. Widział już w zeszłym roku, ale pewnie zapomniał :)

Waga u mnie bez zmian, a dzisiaj zaczynam warzywka, więc na razie spokój ze spadkami. Ale wszystkim pozostałym Protalkom życzę spektakularnych obniżek wagi i miłego, zimowego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na 1000 stronce, czekałam kto ja rozpocznie : )

U mnie tylko skrobanie szyb, we Wroclawiu zima rzadko wygląda biało : (

Waga stoi 3 tydzień, trudno poczekam.

Mam przed soba trudny tydzień, ale o jeden dzień krótszy w pracy - Wigilia Firmowa.

Lubicie je??

Mam mieszane uczucia.

Miłego dzionka wszystkim Kochanym Babeczkom.

Cieszę się że Margarete się pokazała oraz Bożenka, bo długo ich nie bylo.

Co się dzieje ze 100 Krotką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane protalki !

Margarete dobrze ze juz jestes i zdrowiej nam kochana, nic sie nie martw teraz waga bo zdrowie wazniejsze :)

Bozenko wiekszosc z nas dopadlo jesienno - zimowe przewsilenie i ja mialam czarne mysli ale nie dalam sie i dukana nie zdradzilam :)

Jusiu kochana ale ty masz talent kobitko wow jestem pelna podziwu i dzieki za zdjecia :) :oops:

kasias gratuluje wytrwalosci w dzierganiu, podziwialam te prace podwojnie za twoj upor (jestes leworeczna) i za gust naprawde bardzo fajne :D

Sago juz tyle osob pisalo pocieszajace slowa do Ciebie i ja takze mysle ze co nas nie zabije to nas wzmocni wiec zycze ci abys znalazla taka prace w ktorej bedziesz sie realizowala i podnosila swoje kwalifikacje napewno bedzie dobrze :) :)

a u mnie bez zmian stoje i stoje............(z waga oczywiscie)

milego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco po weekendzie i na 1000 stronie!! Piękny wynik!

Nie nadążam z czytaniem hehehehe. Ale to fajnie mieć taką grupę wsparcia.

Bardzo, bardzo gratuluję spadków wszystkim Protalinkom. U mnie po weekendzie dramacik... na własne życzenie ok.2 kg więcej.... alkohol.... Mam ochotę sama sobie do tyłka nakopać. Durna baba... Mam tylko nadzieje, że teraz na fazie P chociaż troszkę odrobię te straty.

Na razie wracam do pracy, bo roboty tyle że nie ma kiedy taczki załadować. Ale będą do Was zaglądać po cichutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej witam Was przy niedzieli

Wreszcie udało mi się zrobic test Dukana wyszło mi że moja optymalną wagą ma być 55kg. Sago miałas racje mówiąc mi że 50kg to będzie dla mnie przesada. Ruszam od 2 stycznia. Mam nadzieję, ze uda się nam wybrać na wspolne zakupy abym miała cos na start, wiedziała co z czym połączyć, co jeść

Maragrete dobrze że mimo choroby nadal trzymasz się Dukana w takich chwilach zapewne cięzko wytrzymać. co do kłopotów to mam nadzieję że wszystko się jakoś WSZYSTKIM ułoży. Jusia mam tez nadzieję że u Ciebie mimo Świąt będzie spadek na który juz tyle czsu czekasz

Witam wszystkich.

Wsparcie ode mnie dostaniesz kiedy chcesz i ile chcesz przecież dieta jest dla chętnych nie tylko dla mnie. Lubię się dzielić swoim sukcesem. Nie chodzi o chwalenie, ale o to że wytrwałością można osiągać swoje cele.

Dzisiaj waga była łaskawa i 1kg mniej. Jednak na "7" nie wierzę przed świętami, bo od jutra warzywka i wnet @.Ale i tak jestem zadowolona. Moja optymalna waga wg testu Dukana to 65 kg może sprobuję do niej dotrzeć, zobaczę jak będzie 70 i wtedy zdecyduję.

Często mi jest zimno, a pijąc wodę to już wogóle trudno się rozgrzać. Nie zazdroszczę początku dietowania zimą. Latem było zdecydowanie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.