Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudko, bardzo się cieszę, że się zdecydowałaś napisać :) Już mi się znudziło bycie pierwszą na forum codziennie rano. Nie lubię się wywnętrzać, zdecydowanie wole dialog. Przynajmnniej będę miała kogo zaczepiać rano, bo zpewne będziesz "na dole" strony. Pozdrawiam ciebie serdecznie i jest mi obojętne czy dietkujesz :)

Maragrete, czasami, a zwłaszcza w przybierniu na wadze wolałabym nie mieć racji, przepraszam Ciebie bardzo, a i mam pytanie czy dostałaś list ode mnie, bo wysłałam kilka dni temu.

Jusiu,myślę, ze wszystkie Panie będę zadowolone, gdybyś wstawiła zdjęcia na forum. Do zdjęć służą 2 słówka pod odpowiedzią po prawej stronie: Przeglądaj i Wyślij. Na pewno sobie poradzisz i będzie Ci łatwiej niż wysyłanie poczty każdej z nas.

Odśnieżyłam, zrobiłam zakupy, zaraz będę szykować rybę po grecku, zamrożę i będę miała na święta. Czekam na kuriera z prezentem dla syna, juz si,e zapowiedział, całe szczęście, bo byłby kłopot. Pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmnniej będę miała kogo zaczepiać rano, bo zpewne będziesz "na dole" strony. Pozdrawiam ciebie serdecznie i jest mi obojętne czy dietkujesz :)

Masz rację Bożenko - bo jak Ty sobie zrobiłaś przerwę w pisaniu

to mi tez jakoś tak głupio było być rano samej na forum. Ale chyba

wszystko wróci teraz do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry dla wszystkich

5dc81f844133359715911ddd8edd8906.jpg

U mnie dzisiaj mrozik i słoneczko, szkoda że to tylko do niedzieli podobno... tudno.

Jusiu, fotki Twoich sliczności doszły, bardzo dziekuję. Melduje też że nie mam nic przeciwko temu, żebyś na je forum zamieszczała :)

Marudko, a ja trzymam kciuki za Twoje spadki bez względu na rodzaj diety jaką zastosujesz. Bo przecież o efekt chodzi przede wszystkim, i nie mam na myśli efektu jo-jo heheheh.

Mnie też moja waga dzisiaj z rana wkurzyła, bo byłam "grzeczna" a tu nagle +1 znowu wrrrrr... mimo, że solidnie białka zajadam i popijam. Wymysliłam sobie, że zacznę ważyć się 1 raz w tygodniu, może to będzie bardziej motywujące.

Też nie mogę się całkowicie przestawić na białko, ale póki co jeszcze wytrzymuję. Czasem czuje się jak na detoksie.

A tu jeszcze święta po drodze echhh... i nie szkoda mi słodkości tylko tych innych smacznych rzeczy, nie wszystko da sie przerobic na protal...

No to sobie ponarzekałam... i mi lepiej od razu.

Dobrze, że tu jesteście KoBiałki - duża buźka dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja trzymam kciuki za Twoje spadki bez względu na rodzaj diety jaką zastosujesz. Bo przecież o efekt chodzi przede wszystkim, i nie mam na myśli efektu jo-jo heheheh.

No tak Andzia, ale ja w ogóle zaprzestałam diety jako takiej.. :)

Ech... ważne, że mam humor. Jednodniowe rozstanie

z moim lubym wzmożyło tęsknotę.. ale dzisiaj skoczymy pośmigać

razem na lodowisko. Od rodziców pożyczyłam termos, wzmocnimy

się herbatką z prądem.. MNIAM Chyba, że znowu okaże się, że

ktoś popsół lód :)

Ja uciekam już na weekend - Wam też życzę spokojnego odpoczynku,

choć tak przed świętami to tylko roboty co nie miara. U mnie w końcu się

okazało, że gości mieć raczej nie będę - więc się nie przykładam aż

tak - tylko tak normalnie jak co tydzień się wysprząta i będzie.

Dobra kończę - bo zaś się rozgaduję..

BUZIAKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko ja też bardzo za Tobą teskniłam. Bez obrazy, ale mam duży sentyment do osób , które mnie witały gdy zaczynałam, nic na to nie poradzę, ale tak jest. Ty byłaś jedną z tych Protalinek. Zgadzam się z wcześniejszymi postami, tak czy ciak zostań z nami.

Zimno, mam niestety stare okna i trochę mocno mi wieje, także ja czekam na ocieplenie - zdecydowanie wolę ciepełko. Woda mi jakoś nie wchodzi, a ile można pić kawy i cherbaty.

Balbinki jakoś brakuje i Benka z Maho - pozdrawiam

Jusiu wstawiaj zdjęcia i już. Będziesz miała więcej czasu niż ciągle do każego meilować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki:)

Marudo rozumiem Cie doskonale, tez podziwiam osoby, ktore mowia, ze sie przyzwyczaily.Ja tylko czekam na moment az bede mogla zjesc to co naprawde lubie, noc w noc snia mi sie slodycze, drozdzowki i wyrzuty sumienia po skonsumowaniu ich:)Gdyby nie te przybierane kilogramy na fazie W to nie czekalabym do zrzucenia jeszcze trzech tylko jednego.A tak po prostu sie boje, ze po zakonczeniu fazy II przybiore wiec chce miec maly zapas na minusie:)

Kobietki mam pytanie troche z innej parafii, moze pomozecie.Zbiera mi sie woda w lodowce na dole i nie mam pojecia co z tym zrobic.Jak wiecie to doradzajcie:)

Wszystko mi sie psuje, samochod tez, mam silne wrazenie, ze ktos mi codzien wlazi do samochodu i cos psuje.Dzis wysiadlo ogrzewanie:/Ech, zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki:)

Zbiera mi sie woda w lodowce na dole i nie mam pojecia co z tym zrobic.Jak wiecie to doradzajcie:)

Nie wiem jaką masz lodówkę, ale ja miałam taki kłopot kilka miesięcy temu. Nowo zakupiona lodówka nie wymaga odladzania, za to cały czas woda ścieka po tylnej ściance i powinna po kancie spływać do dziurki, którą zatkałam nieopatrznie jakimś produktem. Jesli to taka lodówka, sprawdź czy ma gdzie odpływać woda. I czy zbiornik nie jest przepełniony ( u mnie jest z tyłu lodówki na zewnątrz i niestety muszę odsuwać lodówkę aby go opróżnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Dzisiaj pewnie niewiele osób bedzie miało czas na forum, ale mam nadzieję, że kilka Proteinek się pokaze. Martwię się, bo zobaczyłam, że dwa dni ma być w nocy -22st i chyba muszę jeszcze kilka roślinek owinąć, żeby mi nie zmarzły.

Cieszę się, bo po ostatnim dniu warzywkowym wróciła mi waga suwaczkowa, wcześniej już było o kg więcej. Teraz liczę na spadek na białkach, mam nadzieję, że się uda. :)

Życzę wszystkim miłego dnia i wielu sukcesów na wadze i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Brrrrrr, ale ziąb :) Niech już idzie ta zima stąd... Ale widzę, że linie internetowe nie pozamarzały :)

Jak to ? Jak to ? A białe Święta ? a narty ???? Madziu droga wypluj te słowa :)

Cześć dziewczynki, jak zwykle cierpię na brak czasu, więc czytam jak mam chwilę ale niestety nie pamiętam na tyle, zeby dokładnie odpisać. Marudko - ja nie wiele razy miałam przyjemność obcowania z Toba na forum, ale zawsze czytałam, więc bez sensu by bylo to zmieniać :) Mysle, ze ta dieta nie jest dla każdego - mam koleżankę która również musiała zrezygnować ponieważ wszystkie te produkty doprowadzały ją do szału co skutkowało złym podejściem do własnego dziecka :oops: Znasz zasady dukanowe, niektóre rzeczy możesz pozmieniać i jeść trochę protalowo a trochę normalnie i myślę, że też schudniesz, zwłaszcza, że nie masz zbyt dużo kilogramów do stracenia. Trzymam kciuki :D

Dziewczyny, czy my nie mamy jeszcze wątku z przepisami na wigilię ? wpadłam dziś na pomysł placuszków wigilijnych: jaja, otreby, mleko w proszku i pieczarki z cebua .... powinny wyjśc :)

Kartoflany reniferku.... nie poznaję Cię teraz :) pewno przez te zgubione kilogramy :) Albo tak schudłaś, że Cię już wcale nie widać stąd brak zdjęcia! :)

Dziś mam jeden dzień na mega porządki więc nie ma co się ociagać - MIŁYCH PRZYGOTOWAŃ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suwak-rysuj_93_63,4_55_1_arial_136.png_005.png.gif

Kochane ,

u nas rano bylo - 11 stopnii- zima uf,,

tak ja Wy jetem w szale szukania prezentow , no i naturalnie nie potrafie znalezc nic konkretnego .

Jesli chodzi o glod , to po nocy tak nie jestem glodna ,ale tak miedzy 2 a 3 popoludniu.

Dzisiaj koncze 5 dzien bialkowy ,ale sprobuje go pociagnac do swiat -to by bylo akurat 10 dni bialkowych -jak myslicie chyba nie przeginam paly ?

Najbardziej mi brakuje owocow -czyli cukry.

Do Kartfelka -dzikuje za mile slowa !! :) :)

Zmykam , do jutra trzymajcie sie Babeczki cieplutko :) :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='elle33' post='92791' date='19.12.2009, 13:

Kochane ,

u nas rano bylo - 11 stopnii- zima uf,,

tak ja Wy jetem w szale szukania prezentow , no i naturalnie nie potrafie znalezc nic konkretnego .

Jesli chodzi o glod , to po nocy tak nie jestem glodna ,ale tak miedzy 2 a 3 popoludniu.

Dzisiaj koncze 5 dzien bialkowy ,ale sprobuje go pociagnac do swiat -to by bylo akurat 10 dni bialkowych -jak myslicie chyba nie przeginam pały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.